اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

حرکات شارپ احتمالی در لحظات یا دقایق آینده

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• حرکات شارپ احتمالی در لحظات یا دقایق آینده

سلام دوستان
    بعضی اوقات یه حسی بهم میگه که احتمالا مارکت میخواد به سمتی حرکت کنه که به احتمال زیاد حرکتش بدون موج و یه تیکه و به صورت شارپ خواهد بود که بعضی اوقات هم در کمتر از 2 3 دقیقه اتفاق خواهد افتاد.
    خلاصه من قصد دارم اگه تونستم شما رو هم از این حرکات احتمالی به وسیله ارسال پست در این تاپیک خبر دار سازم.

برای ایجاد یک جمع بندی نیاز به استاپ و تی پی داریم.پس استاپ اولیه را برای همه پیش بینی ها 9 پیپ در نظر میگریم و به جای تی پی از تریلینگ 9 پیپ استفاده میکنیم.(من خودم استاپ 5 پیپ را بیشتر میپسندم ولی چونکه بعضی از بروکر ها اسپرد 3 پیپ و یا بالاتر دارند بنابراین مجبوریم از 9 پیپ استفاده کنیم)

بیشتر اوقات باید پیش بینی را سریعا به تاپیک منتقل کنم چونکه ممکنه در کمتر از یک دقیقه دیگه به سمت مورد نظر حرکت کنه پس باید از کوتاهترین فرمت استفاده کنم. مثلا یورو بای 1.2570که عدد 1.2570 قیمت در زمان ارسال پست است.

حرکتها میتونن بین 10 تا40 پیپ متفاوت باشند.
    تاریخ انقضای هر پیش بینی حدوده دقیقه است یعنی اگه تا حدود ده دقیقه حرکتی شارپ انجام نشد دیگه احتمالش کم کم رنگ باخته است.

پ.ن .لطفا دوستان مثل تاپیک سیگنالهای تقریبا قطعی از چگونگی پیش بینی سوال نپرسند که اگه قصد آموزش داشتم که بالای تاپیک مینوشتم آموزش پیش بینی حرکات .....
    من در تاپیک سیگنالهی تقریبا قطعی عصاره و جوهره هر آنچه در این 5 ساله یاد گرفته بودم رابه صورت سیگنال مینوشتم ولی برخی از دوستان مانع استفاده دوستان دیگه از سیگنالها شدند.
    فاركس,باكلاس ترين, پرسود ترين و درعين حال يكي از شغلهای سخت دنياست.

یورو بای 1.2572

نظر

دراگی سخرانی کرد؟
      در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

پوند بای 1.5878

نظر

نوشته اصلی توسط Ehsan M نمایش پست ها
          یورو بای 1.2572

پوند بای 1.5878
          دوستان این هم از حرکات شارپ که درeur usd ,gbp usd گفته بودم.

گمان کنم همین دو تا کافیه برای این تاپیک چونکه بدرد کسی نمیخوره و گرنه حتی یک تشکر در زیر این دو تاپست زده میشد.

پیش بینی حرکات شارپ بسیار سخت و احتمال درست از آب در آمدنش کمتر از بیست درصد است و زمانی که بانکهای آمریکا تعطیل باشند این احتمال کمتر هم خواهد شد.

موفق باشید.
          ویرایش توسط Ehsan M : https://www.traderha.com/member/6637-ehsan-m در ساعت 09-03-2012, 07:49 PM

نظر

سلام دوست عزيز
            درسته كه اين سيگنالها درست بود
            ولي يه سوال شما گفتي اگه بعد از 10 دقيقه كار نكرد فيل ميشه نه؟

هر دوتا بعد از مدت مشخص جواب دادن نظر شما چيه يعني اون 10 دقيقه چي شد؟

ممنونم
            صبر و شكيبايي و اميد و توكل به حق برترين راه رسيدن به اهداف بزرگ

نظر

نوشته اصلی توسط mehrmts نمایش پست ها
              سلام دوست عزيز
              درسته كه اين سيگنالها درست بود
              ولي يه سوال شما گفتي اگه بعد از 10 دقيقه كار نكرد فيل ميشه نه؟

هر دوتا بعد از مدت مشخص جواب دادن نظر شما چيه يعني اون 10 دقيقه چي شد؟

ممنونم
              سلام
              اگه توجه کرده باشی من اصل را بر استاپ 9پیپ و تریلینگ 9 پیپ گزاشتم و خروج دستی از پوزیشن را توصیه نمیکنم به هیچ وجه .

ذکر آن ده دقیقه به این معنی بود که اگه کسی وارد نشده و پست را بعد از ده دقیقه داره میخونه دیگه وارد نشه که می بایست در پست اول می نوشتم که فراموشم شد بنویسم .
              چونکه اگه حدودا ده پانزده تا دیگه از این دست سیگنالها از من در این تاپیک می دیدید متوجه میشدید که 70درصد پیش بینی ها در کمتر از 4 دقیقه به صورت شارپ راهی مسیر مورد نظر میشوند.

موفق باشید.

نظر

معمولا چه وقتايي اين سيگنالها رو ميدي توي روز يا شب و يا چه محدوده ساعتي؟

ممنونم

نظر

و در ضمن آقا ما پستاي شما رو دنبال ميكنبم

ممنونم

نظر

نوشته اصلی توسط mehrmts نمایش پست ها
                    معمولا چه وقتايي اين سيگنالها رو ميدي توي روز يا شب و يا چه محدوده ساعتي؟

ممنونم
                    دوست عزیز منظورم از جمله -اگر سیگنالهای من را می دیدید- این بود که دیگه (بنا به دلایلی) از این دست سیگنالهای شارپ نمیفرستم.
                    شب خوش

نظر

دوست عزیز منظورم از جمله -اگر سیگنالهای من را می دیدید- این بود که دیگه (بنا به دلایلی) از این دست سیگنالهای شارپ نمیفرستم.
                      شب خوش
                      دوست من يه فرصت دوباره

چي شد پس چرا كسي چيزي گفته

آخه . . . . . . . .

يه راه تماس بدين ببينيم چيه اصلا

شماره اي آي دي ياهويي ...

ممنونم

نظر

یورو سل 1.2620

اصلاحیه-متاسفانه تا به سایت وارد شدم و یوزر و پسورد و پست قبلی را خوندم و این پست را زدم . چارت رادیدم که 5 پیپ ریخته و روی 1.2615 است
                        ویرایش توسط Ehsan M : https://www.traderha.com/member/6637-ehsan-m در ساعت 09-04-2012, 12:21 PM

نظر

پوند بای 1.5883

نظر

پوند بای 1.5872

نظر

usd/jpy sell 78.98

نظر

پردازش ...
                              X