اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پیشنهادات و انتقادات در مورد بولتن هفتگی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• پیشنهادات و انتقادات در مورد بولتن هفتگی

با درود

مشتاقانه منتظر نظرات و پیشنهادات دوستان در رابطه با بولتن هفتگی pcm هستیم.

ارادتمند

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
    2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
    3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
    4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
    5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
    6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
    7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

سلام
    عالی اما حیف که من هنوز ترید کردن را شروع نکردم و فقط دارم دمو کار می کنم و اموزش میبینم در ضمن بولتن هفته اگه شامل نکته هایی از استاتید بزرگ وار پارسی زبان هم باشه کم لطف نیست منظورم اساتید همین انجمن هست
    گاهی اوقات ادم گیج میشه که با کدوم سیستم وکدوم اندیکاتور و استراتزی کار کنه
    همان طور در مباحث قبل بحث شده بزرگترین مشکل من یا خیلی افراد دیگه تحلیل فاندامنتال هست که هیچ منبع اموزشی به صورت فارسی وجود نداره که باید رفع بشه
    بازم تشکر
    (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

فقط میتونم بگم عالی !
      این کار ادامه دار و مستمر باشه بی شک بهترین خواهد بود !

نظر

فوق العاده بود!!!!!!!!
        از قسمت تحلیل خبرها خیلی استفاده کردم..
        واقعا ممنون..........
        در این بازار اگر سودی است ،با درویش خرسند است ...

نظر

درود،

من تازه امروز فهمیدم چنین ابتکاری ایجاد شده. عالیه.

بخصوص بخش تحلیل های تکنیکال درازمدت و بخش آموزشی.

بخش اخبار به نظر من خیلی مفید نیست.

شاد باشید

نظر

نوشته اصلی توسط goldanalyst نمایش پست ها
            درود،

من تازه امروز فهمیدم چنین ابتکاری ایجاد شده. عالیه.

بخصوص بخش تحلیل های تکنیکال درازمدت و بخش آموزشی.

بخش اخبار به نظر من خیلی مفید نیست.

شاد باشید
            سلام دوست عزیز

در مورد این بخش از سخنانتون که بولد کردم میشه دلیلش عنوان کنید ، چطور بیان بشه خوب میشه....؟

منتظر نظرات سازنده باقی دوستان هم هستیم.

ارادت

نظر

سلام
              مهمترین ترین مبحث استمرار تو این زمینه هست که با پشتکار دوستان و اساتید عزیز حتما خواهد داشت
              اگر یک بخش هم راجع به روانشناسیه بازار بهش اضافه بشه عالی میشه بنظر من

من جزء شاگردان این مجموعه هستم اما اگر کمکی توی این زمینه باشه حتما در خدمت دوستان هستم
              خیلی خوشحالم و به خودم میبالم که در کنار عزیزان هستم
              ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

با درود

خلیل جان از پیگیری شما خیلی ممنونم.

بخش ترجمه یک جورایی به بحث روانشناسی هم توجه داره.

فکر کنم اطلاع از دیدگاه تریدرهای موفق که تجربه بالایی در بازار دارند و حسابهای سنگین را مدیریت میکنند ، میتواند کمک زیادی به تقویت

بخش روانشناسی کار داشته باشه.

در مورد بخش اخبار

به هر حال ما باید یک مروری بر اتفاقات گذشته و اخبار مهم پیش رو داشته باشیم. درسته اکثریت قریب به اتفاق ما تکنیکال کار میکنیم ولی

از اهمیت اخبار و تاثیرش بر استراتژی ما در هفته پیش رو نمیتوان گذشت!

این که ما بدانیم به طور مثال در این هفته خبر جی دی پی داریم در رفتار معامله گری ما تاثیر دارد و باید جوانب امر را در نظر داشته باشیم.

حالا اگر فکر میکنید در فرم ارائه اخبار باید تغییری بدهیم خوشحال خواهیم شد که نظر شما را بدانیم.

ارادتمند

7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

درود،

علتش اینه که اخبار رو میشه از تو سایتهای دیگه دید اما مثلاً تحلیل طلا که گذاشتید کاملاً بی همتاست و تک. همین ارزشش رو بیشتر میکنه.

با احترام

نظر

سلام دوستان بنظرتون چیبه بولتن اضافه بشه میتونه کیفیت رو بهتر کنه؟ توی بولتن های خارجی چی دیدید و فکر می کنید چیکار کنیم بهتر باشه؟
                    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                    https://telegram.me/Cyclicalwaves
                    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                      سلام دوستان بنظرتون چیبه بولتن اضافه بشه میتونه کیفیت رو بهتر کنه؟ توی بولتن های خارجی چی دیدید و فکر می کنید چیکار کنیم بهتر باشه؟
                      سلام بحث تکنیکالش واضح بدون حاشیه با شکل بیان کردند:
                      1-اهداف قیمتی رو هر هفته رو تا حدودی مشخص کردند.(در تحلیلها)
                      2-محدوده تقاضا و عرضه هفتگی هر هفته
                      3-اثر گزاری یک خبر مهم تا چه مدت ارز قوی یا ضعیف میکنه ، در بولتن بیان می کنند(مثلا" GDP q/q فلان ارز اگر مثبتر شود 3روز این ارز قوی شده تا خبر روز 4 ام که خبر نرخ بیکاری است)
                      4-عدد شکستن مقاومت و ساپورتها(مثلا" 1.250لول محکم اگر 1.259 بسته شود این لول شکسته
                      با تشکر
                      WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
                      account demo

نظر

سلام

من یک پیشنهاد داشتم و اون اینکه هر هفته یک واژه تخصصی در بازارهای مالی به صورت کامل تعریف و توضیح داده شود. واژه های زیادی داریم که هرچند شاید ساده به نظر برسند ولی مفهوم ان ها بسیار گسترده است و بسیاری حتی ممکن است تعریفی که از آن واژه در ذهن خود دارند اشتباه باشد.

نظر

ذرود حسن جان

پیشنهاد خیلی خوبی بود.
                          ممنون

نظر

سلام
                            باتشکر از همه عزیزان که زحمت تهیه را میکشند. واما پیشنهادداشتم
                            در این بولتن جائی هم برای مباحث تریدری در نظر گرفته شود والبته منظور توضیح استراتژی نیست بلکه نکته هایی بمانند "نکته های ساده ومهم " که پیام عزیز گفت ویا هرچیز دیگری مثل اسکالپ معایب ومزایا وامکانات لازم و...

همیشه شاد وپیروزباشید

نظر

سلام

موارد زیر به بولتن های هفتگی اضافه شود بنظرم مفید خواهد بود:

1. باز شدن مباحث سریالی در خصوص مدیریت سرمایه.
                              2.معرفی کتاب های تحلیل گری بنیادی و تکنیکی و خلاصه ای از کتاب

با تشکر
                              .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                              https://telegram.me/Cyclicalwaves
                              https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

پردازش ...
                              X