اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بازار سیستم های معاملاتی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• بازار سیستم های معاملاتی

سلام دوستان گرامی

از دوستان کسی اطلاعی از این بازار داره مثلا کسی که یک سیستم کشف کرد چطور میتونه تجاریش کنه ؟ چطور میتونه بفروشدش ؟ قیمت سیستم ها چطور تعیین میکنند ؟ چطور میتونه مشتری پیدا کنه ؟

چه مسائل امنیتی باید انجام بده که کسی سرش کلاه نزاره !

حالا مثلا سیتم های اقای ازادی و پیام در صورتی که خواسته باشیم قیمت براشون بزاریم چقدر میرزند ؟

منتظر توضیح دوستان هستم

با تشکر
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

درود،

معمولاً از طریق سایت ها و ارسال اسپم های گسترده انجام می شود. شخصاً تا حالا نخریده ام اما هزاران ای-میل مزخرف دریافت کرده ام.

بهترین راهبرد به نظر من این است که یک سایت/وبلاگ ایجاد کنید و سیگنالهای رایگان بگذارید تا زمانی که به اندازه کافی مشتری جذب شده باشد. بعد سرویس اشتراک سیگنال راه بیاندازید. خیلی از وب نویسان تحلیل گر اخیراً در خود ایران از این شگرد استفاده می کنند. مثلاً حسین اسدی نیا که الان 150 هزار تومان برای اشتراک تحلیل هایش شارژ می کند و به نظرم برای معامله گران بورس تهران خصوصاً می ارزد.

با احترام

نظر

نوشته اصلی توسط goldanalyst نمایش پست ها
      درود،

معمولاً از طریق سایت ها و ارسال اسپم های گسترده انجام می شود. شخصاً تا حالا نخریده ام اما هزاران ای-میل مزخرف دریافت کرده ام.

بهترین راهبرد به نظر من این است که یک سایت/وبلاگ ایجاد کنید و سیگنالهای رایگان بگذارید تا زمانی که به اندازه کافی مشتری جذب شده باشد. بعد سرویس اشتراک سیگنال راه بیاندازید. خیلی از وب نویسان تحلیل گر اخیراً در خود ایران از این شگرد استفاده می کنند. مثلاً حسین اسدی نیا که الان 150 هزار تومان برای اشتراک تحلیل هایش شارژ می کند و به نظرم برای معامله گران بورس تهران خصوصاً می ارزد.

با احترام
      سیگنال دهندگان چه مسئولیتی در برابر سیگنالهای خود دارند؟

با تشکر فراوان

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

هیچی.

وقتی شما مدتی سیگنال رایگان می دهید، در مرحله اعتمادسازی هستید. مثل شرکتی که دارد روی ساختن برند تجاری خود کار می کند. اگر سیگنالهایتان بازده خوبی داشت، طبیعتاً خیلی ها مشتاق دریافت آن در قبال پرداخت اشتراک ماهانه سرویس شما می شوند.

شاد باشید

نظر

یک نمونه از این سرویس ها:

مشاوره و تحلیل معاملات آتی سکه طلا و ارز

نظر

پس میتونیم نتیجه بگریم که باداشتن یک سیستم یاروش معاملاتی میشه پول درو کرد ! اینجااهمیت کارتحقیقاتی خودشو نشونمیده حداقل کسانی که وقت میزارن زحمت میکشن میتونند امیدوارباشند که زحمتهاشون بربادنمیره!

اگر به 1000 نفر سیگنال بدی و هر نفر 1000دلار داشته باشه یعنی میشه گفت داری بایک میلیون دلار کارمیکنی که اگردر ماه 5 درصد سودکنی برابر50000 خواهد بود و اگر سهم سیگنال دهنده برابر 30 درصد سود باشه برابر15000 دلار خواهد بود درامد ماهیانه هست !

خوب حالا اگر با دید بین اللمللی نگاه کنیم چه سودی خواهد داشت!

البته نمیدونم خود سیستم چه قیمتی خواهد داشت !

من حقیقتا جرات فرستادن سیگنال برای کسی رو ندارم بخصوص درایران !

نظر

سلام دوست عزیز
              من کوچکتر از انی هستم که بخواهم کسی را راهنمایی کنم
              اما به نظر بنده هر کسی ابتدا باید استاد خودش باشه و به خودش تعلیم
              من هرگز نمی تونم با سیستم هرکسی کار کنم اما می تونم کمک بگیرم و سیستم و استراتژی خودما طبق فاکتورهای سیستم های دیگه بیاده کنم
              در ضمن اگه کسی بتونه یه تریدر حرفه ای خودشا قلمداد کنه میتونه کسب در امد کنه نه در هر صورت و خودشا استاد خطاب کنه استاد کسیه که هیچ وقت خودشا استاد حساب نکونه و دائم مشغول یاد گیری باشه
              من تا الان خیلی درس ها از این انجمن و اساتید خوبش یاد گرفتم واقعا دراند از ته دل مایه میذارند ممنون
              (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

در سطح بین المللی شرکتهای کارگاری و سرمایگذاری و غیره پول خوبی به سیستم های معاملاتی میپردازند ! که شاید قیمت انها به چند هزار دلار برسه ! بحثم بر سر سیگنال دادن نیست البته فروختن سیستم بدون تست ان از راه سیگنالهای که میدهد وجود ندارد ! موضوع مهمی که باید به ان توجه کرد اینست که در فارکس سیستم های معاملاتی چه ارزشی دارند و چطور قیمت گذاری میشوند و نحوی تجاری کردن انها به چه شکل هست ؟

دوستان توجه کنند هدف از ایجاد این تایپیک شخصی و نیست بلکه این بحث جز لاینفک فارکس هست البته نه در ایران !

خوب ما اگر بتونیم از این بازار اطلاعات کافی بدست بیاریم و بر اساس نیاز بازار تحقیقات خودمونو جهت بدیم بنظرم میتوان سود خوبی بدست اورد !

مثلا گروهی که اقای ازادی در زمینه پیوتها تشکیل داد اگر نتیجه ان رسیدن به یک سیستم معتبر باشد چه بهتر که انرا تجاری کرده و به شرکتهای خارجی بفروشند ؟

بنظرم با توجه به گردهم امدن بهترین تریدرها در فروم میتوانیم در این زمینه حرفی برای گفتن داشته باشیم ! و سود خوبی از این طریقبدست بیاوریم !

نظر

دوستان کسی اطلاعی درباره سیستم معاملاتی معرفی شده دراین سایت داره؟
                  توضیحاتش به نظر جالب میاد
                  لینک سایت http://stockpricescalping.com/
                  اگر هم کسی احیانا سیستم رو داره ممنون میشیم اینجا قرارش بده تا دوستان دیگر هم تست کنن

نظر

کسی از این سایت سیگنال گرفته؟؟

سلام دوستان به این سایت بر خوردم و نتایجش رو دیدم واقعا خوبه کسی از این سایت سیگنال خریده ؟؟ آیا سیگنال هاش همانند نتایجیه که میزاره ؟ زمانی که بصورت دستی خروج میکنه به کاربر هم اطلاع میده ؟؟ اسم سایتش : ف ا ر ک س پیپس سیگنال forexpipssignal

نظر

هنوز در سایتش 3 اکتبر را درج نکرده

برای 3 اکتبر سیگنال هایش باید اینطور بوده باشد

یورو : خرید

دلار به ین : فروش

پوند : خرید

دلار به فرانک : فروش
                      زندگی تراژدی است برای آن کس که احساس می کند و کمدی است برای آن که می اندیشد

نظر

هنوز در سایتش 3 اکتبر را درج نکرده

برای 3 اکتبر سیگنال هایش باید اینطور بوده باشد

یورو : خرید

دلار به ین : فروش

پوند : خرید

دلار به فرانک : فروش

http://www.forexpipssignal.com

ویرایش توسط پاشا : https://www.traderha.com/member/13515-پاشا در ساعت 10-04-2014, 02:50 AM

نظر

سلام
                          داداش به چه دلیل میگی برعکس میزاره ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Hamed Behboodi نمایش پست ها
                            سلام
                            داداش به چه دلیل میگی برعکس میزاره ؟
                            سلام . من کی گفتم بر عکس میزاره ؟

من گفتم پوزیشن های 3 اکتبر اینجوری خواهد بود

در ضمن مثل زیگزاگ هست . یعنی اصلاحی هست . یعنی خرید در کف و فروش در سقف

نظر

نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
                              سلام . من کی گفتم بر عکس میزاره ؟

من گفتم پوزیشن های 3 اکتبر اینجوری خواهد بود

در ضمن مثل زیگزاگ هست . یعنی اصلاحی هست . یعنی خرید در کف و فروش در سقف
                              نتایجش قابل قبوله و سود خوب میگیره

اما برای کسی که اشتراک بگیره نمیدونم زمان خروج خودش از معامله رو بهمون میده یا نه فقط همون طور که در صفحه ی اول سیگنال گذاشته اونطوری میده .

( سایتی بود مثل همین که سیگنال میداد ولی وقتی خودش زود تر از تی پی خروج میکرد اطلاع نمیداد )

نظر

پردازش ...
                              X