اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل بر اساس Harmonic & Symmetry

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تحلیل: تحلیل بر اساس Harmonic & Symmetry

در این تاپیک موقعیت های مناسب هارمونیک و تقارن که احتمال بالایی در رسیدن به tp رو دارند روی ارزهای نوسانی و پرتحرک که اسپرد مناسب ( تا 6 پیپ به جزGOLD )دارند و فقط فقط فقط در تایم های H1 به بالا (موقعیت در DAILY و تریگر ورود درH4,H1) قرار دهم.
    سعی بر این است که موقعیت در زمان مناسب در سایت گذاشته بشه که اگر دوستان به این نتیجه رسیدن که موقعیت مناسبی برای سرمایه و روحیات اونها !!!هست. فرصت گرفتن رو داشته باشند. سعی می کنم sl ,tp مناسبی هم برای پوزیشن ها اعلام کنم اما دوستان در تغییر آنها مختارند.

از دوستان خواهشمندم پستی در این تاپیک زده نشه که چرا این موقعیت رو گرفتی این فلان پترن هست بهمان پترن نیست واگه اوجا وارد می شدیم بهتر بود و .... همینطور که گفتم مختارید، صلاح دید ن پوزیشن رو نگیرید

ارزهای انتخابی :

GBPUSD,EURGBP,EURJPY,GBPJPY,GBPCHF,CHFJPY,NZDCHF,GBPAUD,EURNZD,GOLD,OIL
    ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 09-22-2012, 11:17 PM
    " سرانجامSymmetry بازار تبادلات ارزی را از پای در خواهد آورد "

Gbpchf

در تایم daily یک پترن symmetry مشاهده می شود و همچنین برای ورود در H4 واگرایی منفی را داریم، نقطه ورود مناسب را بر روی چارت با خط افقی نشون علامت گذاری کردم

sl :1.5233
    tp:1.5112

بعد از رسیدن به tp می شه trailing هم کرد
    فایل های پیوست شده

نظر

Euraud

در تایم daily یک پترن symmetry مشاهده می شود و همچنین برای ورود در daily واگرایی منفی را داریم، نقطه ورود مناسب را بر روی چارت با خط افقی نشون علامت گذاری کردم
      (البته با توجه به اینکه کمی (در حدود 70 پیپ ) از نقطه ورود اصلی دور شدیم با توجه به اینکه در تایم بالا هستیم می شه در صورت دادن تریگر مجدد یا 123 دوباره وارد شد)

sl :1.2590
      tp:1.2260

فایل های پیوست شده

نظر

آپلود عکس های دو پست قبل به دلیل پایین بودن کیفیت

پست 1 :

پست 2 :

نظر

سلام
          بی زحمت یک مقدار تصاویر رو بزرگ تر میزاری تا کیفیت اش بهتر باشه؟

ممنون از تاپیک خوبت.
          .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
          https://telegram.me/Cyclicalwaves
          https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

سلام آقا نیما
            می شه بگید چطور کیفیت بهتر می شه؟ من با SAVE AS CHART تصاویر رو save می کنم بعد در pcmupload تو سایت می زارم اگه بخوام زوم بیشتر کنم نمی شه کل جزئیات توی چارت رو که می خوام نشون بدم دیده شه

نظر

از سایت Best Image Upload Center - عکستان را آپلود کنید و از بخش Image Link محتوی داخل BBCode (Forums) را اینجا کپی کنید.
              .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
              https://telegram.me/Cyclicalwaves
              https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                از سایت Best Image Upload Center - عکستان را آپلود کنید و از بخش Image Link محتوی داخل BBCode (Forums) را اینجا کپی کنید.
                در پست چهارم دوباره تصحیح کردم
                ویرایش توسط senator : https://www.traderha.com/member/4108-senator در ساعت 09-22-2012, 05:50 PM

نظر

نوشته اصلی توسط senator نمایش پست ها
                  در تایم daily یک پترن symmetry مشاهده می شود و همچنین برای ورود در H4 واگرایی منفی را داریم، نقطه ورود مناسب را بر روی چارت با خط افقی نشون علامت گذاری کردم

sl :1.5233
                  tp:1.5112

این موقعیت داره کم کم آماده گرفتن میشه

نظر

موقعیت دیگر ، کورولیشن و تقابل با GBPCHF

ویرایش توسط senator : https://www.traderha.com/member/4108-senator در ساعت 09-24-2012, 01:19 PM

نظر

نوشته اصلی توسط senator نمایش پست ها
                      موقعیت دیگر ، کورولیشن و تقابل با GBPCHF

سرو شانه میشه ؟؟!!!!!

نظر

تشکیل الگوی AB=CD, همزمان الگوی Butterfly

نظر

NZDCHF
                          تشکیل پترن Butterfly در همین مناطق با تریگر می توان وارد شد

نظر

Nzdjpy

این پترن برای LONG TERM می باشد و در حال آماده شدن در منطقه مورد نظر می توان ورود داشت از اعتبار بالایی برخوردار است

نظر

EURAUD
                              موقعیت مناسب در جفت ارز مذکور به همراه واگرایی در M30

نظر

پردازش ...
                              X