اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

مصاحبه با برندگان اولین دوره مسابقات آموزشی و صندلی داغ ویژه برندگان

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• مصاحبه با برندگان اولین دوره مسابقات آموزشی و صندلی داغ ویژه برندگان

با سلام و احترام.
    مصاحبه ی کوتاهی با برندگان مسابقه آموزشی داشتیم که برای مشاهده دوستان در پست های بعدی قرار می دهم. همچنین دوستان می توانند سوالات خود را از امروز تا دوشنبه (17 مهرماه) در این تاپیک از برندگان محترم مسابقه بپرسند و ایشان به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

مصاحبه با نفر اول مسابقه ی آموزشی

نفر اول مسابقه با بالانس 30910 برنده جنجال برانگیز مسابقه ما بودند که با تفاوت بسیار زیادی با دیگران مدت ها در صدر جدول قرار داشتند. ضمن عرض تبریک به ایشان مصاحبه ای که با ایشان انجام شده است به شرح زیر می باشد

لطفا خودتان را معرفی کنید.
    محمدرضا میدانشاهی.سن:24وشغل:فارکس و طراحی .تحصیلات:لیسانس عمران محل سکونت:شیراز
    چند سال هست که در این زمینه مشغول به مطالعه و فعالیت هستید؟
    سال 87 توسط دکتر بهرامی با فارکس اشنا شدم تا یک سال با ایشون و گروهشون کار کردم بعد از ان 6 ماه به صورت انلاین با دوستانی که داشتم شروع به کار و تحلیل کردم و بعد از ان با دوست بسیار خوبم اقای ساسان امیری اشنا شدم که ایده های ایشون خیلی به من کمک کرد تا به هدفم نزدیک بشم و از ان به بعد به صورت انفرادی ادامه دادم.
    استراتژی معاملاتی شما در این مسابقه بر چه اساسی بوده است ؟چه مدت کار کردید تا به این استراتژی رسیدید؟
    به سه صورت کوتاه مدت میان مدت و بلند مدت باروش های خود برای گرفتن روند-بریک اوت فیک بریک اوت و پول بک استفاده کردم.فکر میکنم تمام این سال ها همه تجربهایی بوده برای رسیدن به هدف.
    مهمترین دلیل در موفقیت خود را در این مسابقه چه می دانید ؟
    صبر و روانشناسی درسته این جواب کلی بوده فکر می کنم دلیل اصلی و کم شدن جذابیت در جدول به خصوص نفر اول حذف شدن دو دوست عزیز اقایان مجتبی و بهزاد بهزادی بود که تا زمانی که این دو دوست در تورنمنت بودند هیجان وعملکرد بیشتری وجود داشت هم در فروم مسابقه و هم تعداد افراد در جدول که هفته به هفته تلاش ها برای رسیدن به جدول یا ماندن در ان بیشتر می شد.
    نظرتان در مورد بروکر پی سی ام چیست؟
    در کل خوب ولی سرور در بهضی مواقع دوان شد و امکان دیدن اخرین قیمت و باز کردن پوزیشن نبود.
    لطفا اگر مطلب دیگری مد نظرتون هست بفرمایید.
    خیر با تشکر از بروکر پی سی ام.
    ویرایش توسط MehranPCM : https://www.traderha.com/member/2751-mehranpcm در ساعت 10-02-2012, 07:10 PM

نظر

مصاحبه با نفر دوم مسابقه ی آموزشی

لطفا خودتان را معرفی کنید
      با عرض سلام خدمت تمامی دوستان و دست اندرکاران این مسابقات
      اینجانب افسانه محمدعلی پور متولد سال 1365 و دارای مدرک کارشناسی شیمی میباشم و از سال1389 تحقیقات خود را در رابطه با بازار سرمایه آغاز کردم و در این مدت بصورت مجازی اقدام به یادگیری تحلیل تکنیکال نمودم .
      از اوایل سال 1390 معاملات خود را در بازار بورس ایران شروع کردم و با توجه به علاقه ای که به آشنایی و یادگیری بازارهای مالی بین الملل داشتم از طریق سایت بورسبازان و دوستانی چون استاد حسین نکویی با این بازار آشنا شده و مفاهیم اولیه را در این زمینه فرا گرفتم.
      استراتژی معاملاتی شما در این مسابقه بر چه اساسی بوده است ؟چه مدت کار کردید تا به این استراتژی رسیدید؟
      استراتژی من در این مسابقات با توجه به اینکه اولین تجربه من در بازارهای مالی بین المللی بود ابتدا تمرکز و تحلیل تکنیکال بر روی یک جفت ارز و گرفتن پوزیشن بصورت بلند مدت و در چند روز آخر مسابقات پوزیشن ها بصورت کوتاه مدت گرفته میشد.
      مهمترین دلیل موفقیت در این مسابقات حفظ سرمایه اولیه و سود کردن در معاملات . اعتماد به تحلیل ها و همگام شدن با روند معاملات و از دست ندادن امید پس از شکست در یک معامله بود که من در جریان این مسابقات از جدول خارج شدم ولی تحلیل های خودم اعتماد کرده و دست از تلاش نکشیدم.
      با توجه به اینکه برای اولین بار بود که با این بروکر کار میکردم سادگی کار با آن مورد توجه من قرار گرفت و استفاده از این بروکر به دیگر دوستان نیز پیشنهاد میکنم.
      در آخر از اساتیدی چون آقای حسین نکویی(بابای دارا) وآقای حسین محمدپور(عموحسین) و همسرم محمد شفیعی(محمد2011) کمال تشکر را دارم.

نظر

مصاحبه با نفر سوم مسابقه ی آموزشی

نفر سوم مسابقه جناب آقای جواد برزآیادی فراهانی 49 ساله از تهران هستند که متاسفانه به علت مسافرت ایشان مصاحبه شون هنوز انجام نشده ولی به زودی این مصاحبه انجام خواهد گرفت.

نظر

مصاحبه با نفر چهارم مسابقه ی آموزشی

مریم چ -39ساله هستم کارمند وساکن نجف اباد اصفهان
          در حدود 3 سالی در این زمینه به تحقیق .اموزش و فرا گیری روشهای مختلف کار در این بازار مشغول هستم .
          اسکلپ همراه با ptm.
          صبر و پشتکار.
          خوب هستش.
          تشکر می کنم از بر گذار کنندگان این مسابقه وامیدوارم موفق و پیروز باشید

نظر

مصاحبه با نفر پنجم مسابقه ی آموزشی

من میثم قدیریان ساکن یکی از شهرستان های استان اصفهان به نام نجف آباد هستم.متولد سال 1362 و دارای شغل آزاد و لیسانس حسابداری می باشم.
            در سال 1387 با گذراندن اولین دوره تحلیل گری بازارهای مالی بین المللی در ایران در یکی از آموزشگاههای فنی و حرفه ای استان تهران و گرفتن مدرک فنی و حرفه ای در این آموزشگاه استارت این کار را زدم.بعد از گذراندن این دوره خوشحال از این که دیگر می توانم به آرزوهای خود برسم شروع به کار کردم اما بعد از چند ماه متوجه شدم که این کار به آن آسانی ها هم که من فکر میکردم نیست پس شروع به تحقیق کردم تا اینکه با آقا نیما آشنا شدم و تمام دوره های گذرانده شده قبلی را همراه با یکسری از دوره های جدید پیش ایشان با یک متد جدید فرا گرفتم.بعد از این دوره بود که من یک دید بسیار خوب نسبت به بازار گرفتم و کم کم شروع به معامله در این بازار کردم.بعد از آن هم یک دوره الیوت را خدمت یکی از اساتید فرا گرفتم.
            من بعد از اینکه با توجه به گواه های معاملاتی(الگوهای کلاسیک , هارمونیک , واگرایی ها , خط روند و ....)یک معامله را خوب تشخیص دادم منتظر تریگر می شوم و بعد از اینکه تریگر به من اجازه ورود داد با مدیریت سرمایه وارد معامله می شوم.
            پشتکار و همت(من حدود 2 سال هر هفته از شهرستان خودم که 5 ساعت با تهران فاصله دارد را طی می کردم تا در کلاسهای آموزشی شرکت کنم و بعد از این کلاسها هر روز حداقل 10 ساعت تمرین داشتم).
            من از این برکر بابت این مسابقه و فروم خوبشون و پاسخگویی سریعشون کمال تشکر را دارم و برای همه دست اندر کارانشان آرزوی موفقیت می کنم.
            فقط دو نکنه را باید اشاره کنم و آن این است که 1-این بروکر حجم های زیر یک دهم را ساپورت نمی کنه و 2-حساب زیر 2000$ برای مشتری هایش باز نمی کنه
            این 2 موردی که گفتم به این دلیل نیست که بگویم این بروکر خوب نیست یا .... برعکس من در این مسابقه متوجه شدم که یکی از بروکرهای خوب در ایران در شرایط فعلی همین بروکر است.این مطالب را گفتم که اگر ممکنه به این 2 مورد هم توجه ای شود.
            تا اینجایی که من می دونم از این لیست 5 نفره برنده به غیر از من یکی از شاگردان من نیز در این مسابقه مقام چهارم را اورده که به نظر من این نشان دهنده استعدادهای خوب در این شهرستان و استان می باشد.

نظر

ضمن تبریک به همه برندگان مسابقه
              می خواستم از خانم مریم چ در مورد استراتژی شون که اسکلپ همراه با ptm هست بپرسم. اسکالپ همیشه برای من جالب بوده. بنابراین لطف کنید کمی بیشتر در این مورد توضیح بدین.

با سپاس

نظر

از اینکه در این مسابقه 2 نفر از خانم ها برنده شدند و اینکه میبینم خانم ها هم جای خودشون را در این بازار پیدا کردند خیلی خوشحالم ولی یک سوال از خانم افسانه محمدعلی پور داشتم. می خوام بدونم اول همسرشون وارد این بازار شدند یا ایشون. و اینکه چقدر در معاملات همسر شون به ایشون کمک کردند.

نظر

سلام

من چند تا سئوال از برندگان مسابقه دارم.

چند سال تواین بازار فعالیت می کنید ؟
                  تایم فریم کاری شما چی ؟
                  بهترین روشی که باهاش کار کردید چی بوده ؟
                  تو تحلیلهاتاون به چه نکاتی توجه می کنید ؟
                  مدیریت سرمایه شما بر چه اساسی بود ؟
                  در روز چند ساعت وقت میزارید برای این کار و چه ساعتهایی معمولا دنبال معامله کردن هستید ؟

مرسی
                  با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://cabin.pcmfa.co/fa/ref/MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزان شرکت کننده و برندگان محترم و برگزار کنندگان محترم مسابقه بروکر pcm
                    سه سوال از برندگان مسابقه داشتم.
                    1-در طی این مسابقه چند پیپ گرفتید هر ماه چند پیپ؟
                    2-روزانه چند پیپ گرفتید؟
                    3-چند درصد سود کردید؟
                    موفق باشید.

نظر

نوشته اصلی توسط piraste نمایش پست ها
                      از اینکه در این مسابقه 2 نفر از خانم ها برنده شدند و اینکه میبینم خانم ها هم جای خودشون را در این بازار پیدا کردند خیلی خوشحالم ولی یک سوال از خانم افسانه محمدعلی پور داشتم. می خوام بدونم اول همسرشون وارد این بازار شدند یا ایشون. و اینکه چقدر در معاملات همسر شون به ایشون کمک کردند.

با سلام خدمت شما
                      راستش این اولین تجربه هم من و هم همسرم در بازار سرمایه بین المللی بوده و به خاطر شیفت کاری همسرم چه در بازار بورس ایران و چه در این مسابقات کلیه کارها بصورت توافقی و مشترک می باشد.
                      https://t.me/joinchat/BdwipULuUPZiTnNsVjYA1Q

نظر

نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
                        سلام

من چند تا سئوال از برندگان مسابقه دارم.

چند سال تواین بازار فعالیت می کنید ؟
                        تایم فریم کاری شما چی ؟
                        بهترین روشی که باهاش کار کردید چی بوده ؟
                        تو تحلیلهاتاون به چه نکاتی توجه می کنید ؟
                        مدیریت سرمایه شما بر چه اساسی بود ؟
                        در روز چند ساعت وقت میزارید برای این کار و چه ساعتهایی معمولا دنبال معامله کردن هستید ؟

مرسی
                        آقا مصطفی سلام
                        اول از همه به خاطر تحلیل های خوبتون ممنون

1-من از مهر سال 87 کار خودم را شروع کردم.البته بین این سالها 2 تا 3 باری هم به خاطر مسائلی چند ماهی دست از کار کشیدم اما مجددا" با نیروی مضاعف کار خودم را شروع کردم.
                        2-من در ابتدا با تایم های پایین کار می کردم اما با گذر زمان تایم کاریم را به بالای 1 ساعته شیفت دادم.هم به خاطر تکنیکال پذیر بودن تایم های بالا و هم به خاطر مشغله کاری و هم اکنون بیشتر روی تایم های 4 و روزانه کار می کنم.
                        3-ادغام گواه های معاملاتی با یکدیگر مثلا" الگوهای هارمونیک همراه با واگرایی و....
                        4-من در ابتدا به تریگر اهمیت خاصی نمی دادم به همین خاطر s.l زیاد می خوردم اما با برطرف کردن این مشکلم یا به معامله وارد نمی شوم یا اگر هم وارد شوم با اطمینان بیشتری این کار را انجام می دهم.
                        5-من معاملاتم را 2 بخشی می گیرم.بخش اول را در رسک به ریوارد 1 به 1 می بندم و بعد استاپ بخش دوم را تریل می کنم.در هر معامله هم حداکثر 3 درصد ریسک میکنم اون هم اگر در تایم بالا باشم.
                        6-من حدود 3 تا 4 ساعت.من ساعت خاصی مد نظرم نیست .هر موقع که پلانم اجازه ورود بدهد.

با تشکر
                        قدیریان میثم

نظر

نوشته اصلی توسط meisam1 نمایش پست ها
                          سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزان شرکت کننده و برندگان محترم و برگزار کنندگان محترم مسابقه بروکر pcm
                          سه سوال از برندگان مسابقه داشتم.
                          1-در طی این مسابقه چند پیپ گرفتید هر ماه چند پیپ؟
                          2-روزانه چند پیپ گرفتید؟
                          3-چند درصد سود کردید؟
                          موفق باشید.
                          آقا میثم سلام

بعد از پایان مسابقات اکانت های مسابقه بسته شد و من متاسفانه هیچ استیتمنتی از حسابم ندارم تا بتوانم به سوالات 1 و 2 شما پاسخ بدهم اما در جواب سوال سوم شما من حسابم از 2000 دلار به 4524 دلار افزایش پیدا کرد.البته من در مسابقه در ابتدا مدیریت سرمایه را رعایت می کردم اما با مرور زمان به دلیل اینکه اگر به همان صورت پیش می رفتم جایی در برندگان مسابقه نداشتم مجبور شدم حجم معاملات خودم را فراتر از پلان مدیریت سرمایه خود قرار دهم.

با تشکر
                          قدیریان میثم

نظر

با سلام
                            .........................
                            در مورد روش توضیحاتی داده شده
                            در مورد ساعت کار به دلیل مشغله کاری،من فقط در سشن یو اس به انالیز بازار می پرداختم که این روش معایب و محاسنی داشت:
                            معایب:در سشن لندن دارای حرکت و نوسانات بیشتری وجود داره که ترید را راحتر می کند.
                            محاسن:کمکی که من از سشن لندن می گرفتم به این صورت بود که با توجه به روند شکل گرفته در سشن لندن با کارکشن ها در روند همراه می شدم که در این زمان اگر ترید با من همراه می شد که من مقداری از روند از دست رفته را شکار می کردم و اگربا بریک از نقاط حساس همان روز استاپ می خوردم با روند جدید همراه شده و تا نقطه حساس بعدی همراه می شدم.
                            با این سوال که ما چطور می توانیم در این بازار سود کنید یک توضیح مختصر اینجا می دم شاید برای شما هم مفید باشد:
                            به نظر من برای تریدر شدن مسیر بسیار سختی جلوی هر تریدر برای یک تریدر حرفه ای شدن وجود دارد و شما اگر از مراحل ابتدایی به ترتیب شروع نکنید نمی توانید به مراحل میانی برسید چه برسه به مراحل پایانی.
                            بهترین واولین قدم برای موفقیت دربازار یا به اصطلاح تریدر شدن را شناخت فردی و کنترل احساسات می دونم
                            با گذشت از این مرحله شما برای موفقیت خود گام بلندی برداشتید چون حداقل می دانید از خود چه می خواهید و با یک ضرر نا امید وبا یک سود مغرور نمی شوید
                            مرحله بعدانتخاب یک روش است که شما اگر روی یک روش تمرکز کنید حتما به نتیجه خواهید رسید و نقاط ضعف یا قوت آن را خواهید یافت که این کار بهتر از تست صدها استراتژی و نرسیدن به استراتژی مفید و سودمند است.که شما با توجه به روحییات و ساعات ازاد خودبرای تمرکز بر روی چارت می توانید استراتژی خود را انتخاب کنید
                            مرحله بعد با اتمام مراحل اولیه تحقیق،اقدام به ترید با آن روش و کسب تجربه در بازار است
                            بد نیست در اینجا به قانون داو اشاره ای داشته باشم:

در اینجا شما می بینید با رفتن به مرحله بالاتر سود شما بیشتر می شود جالبتر آنکه ضرر مرحله بعد از سود مرحله قبلی شما بیشتر میباشد.
                            تا وقتیی بین سود و ضرر خود به 50 50 نرسیدید به تحقیق بیشتر از ترید بپردازیدو بر روی تمام الگوها کلاسیک و هارمونیک و... دقت بیشترداشته باشیدوهرگاه از این مرحله عبور کردید بهتراست بیشتر به ترید پرداخته و بیشتر بر روی ضرر و اشتباهی که در انالیز بازار داشتید توجه کنید حتما به مرور نتایج بهتر خواهید رسید.
                            البته من کوچکتر از اونم که نصیحت کنم ولی نتونستم این مطلب را نگم.
                            اگر بتوانید با چند نفر از دوستانتان یک گروه تحلیل(اگر با یک روش کارکنید بهتراست)تشکیل داده و قبل از پوزیشن گیری به صورت گروهی تکنیکال و فاندامنتال تحلیل کنیدو در اخر پوزیشن گیری کنید.دراین صورت شما اگر در تحلیلتان فاکتوری از قلم انداخته باشید متوجه شده و همیشه آن را بیاد داریدو ممکن است بقیه چیزی ببینند و شما آنرا نبینید که حتما به شما دید بهتری
                            نسبت به قبل خواهد داد.
                            متاسفانه در این چند روز متره وبراورد سازه ای تمام وقت من را گرفته سعی می کنم روزهای اینده مطالب بهتری در فروم بزارم

محمدرضا میدانشاهی

نظر

نوشته اصلی توسط fx.buy نمایش پست ها
                              با سلام
                              .........................
                              در مورد روش توضیحاتی داده شده
                              در مورد ساعت کار به دلیل مشغله کاری،من فقط در سشن یو اس به انالیز بازار می پرداختم که این روش معایب و محاسنی داشت:
                              معایب:در سشن لندن دارای حرکت و نوسانات بیشتری وجود داره که ترید را راحتر می کند.
                              محاسن:کمکی که من از سشن لندن می گرفتم به این صورت بود که با توجه به روند شکل گرفته در سشن لندن با کارکشن ها در روند همراه می شدم که در این زمان اگر ترید با من همراه می شد که من مقداری از روند از دست رفته را شکار می کردم و اگربا بریک از نقاط حساس همان روز استاپ می خوردم با روند جدید همراه شده و تا نقطه حساس بعدی همراه می شدم.
                              با این سوال که ما چطور می توانیم در این بازار سود کنید یک توضیح مختصر اینجا می دم شاید برای شما هم مفید باشد:
                              به نظر من برای تریدر شدن مسیر بسیار سختی جلوی هر تریدر برای یک تریدر حرفه ای شدن وجود دارد و شما اگر از مراحل ابتدایی به ترتیب شروع نکنید نمی توانید به مراحل میانی برسید چه برسه به مراحل پایانی.
                              بهترین واولین قدم برای موفقیت دربازار یا به اصطلاح تریدر شدن را شناخت فردی و کنترل احساسات می دونم
                              با گذشت از این مرحله شما برای موفقیت خود گام بلندی برداشتید چون حداقل می دانید از خود چه می خواهید و با یک ضرر نا امید وبا یک سود مغرور نمی شوید
                              مرحله بعدانتخاب یک روش است که شما اگر روی یک روش تمرکز کنید حتما به نتیجه خواهید رسید و نقاط ضعف یا قوت آن را خواهید یافت که این کار بهتر از تست صدها استراتژی و نرسیدن به استراتژی مفید و سودمند است.که شما با توجه به روحییات و ساعات ازاد خودبرای تمرکز بر روی چارت می توانید استراتژی خود را انتخاب کنید
                              مرحله بعد با اتمام مراحل اولیه تحقیق،اقدام به ترید با آن روش و کسب تجربه در بازار است
                              بد نیست در اینجا به قانون داو اشاره ای داشته باشم:

[ATTACH=CONFIG]690[/ATTACH]
                              در اینجا شما می بینید با رفتن به مرحله بالاتر سود شما بیشتر می شود جالبتر آنکه ضرر مرحله بعد از سود مرحله قبلی شما بیشتر میباشد.
                              تا وقتیی بین سود و ضرر خود به 50 50 نرسیدید به تحقیق بیشتر از ترید بپردازیدو بر روی تمام الگوها کلاسیک و هارمونیک و... دقت بیشترداشته باشیدوهرگاه از این مرحله عبور کردید بهتراست بیشتر به ترید پرداخته و بیشتر بر روی ضرر و اشتباهی که در انالیز بازار داشتید توجه کنید حتما به مرور نتایج بهتر خواهید رسید.
                              البته من کوچکتر از اونم که نصیحت کنم ولی نتونستم این مطلب را نگم.
                              اگر بتوانید با چند نفر از دوستانتان یک گروه تحلیل(اگر با یک روش کارکنید بهتراست)تشکیل داده و قبل از پوزیشن گیری به صورت گروهی تکنیکال و فاندامنتال تحلیل کنیدو در اخر پوزیشن گیری کنید.دراین صورت شما اگر در تحلیلتان فاکتوری از قلم انداخته باشید متوجه شده و همیشه آن را بیاد داریدو ممکن است بقیه چیزی ببینند و شما آنرا نبینید که حتما به شما دید بهتری
                              نسبت به قبل خواهد داد.
                              متاسفانه در این چند روز متره وبراورد سازه ای تمام وقت من را گرفته سعی می کنم روزهای اینده مطالب بهتری در فروم بزارم

محمدرضا میدانشاهی

اخر نفهميديم حسن بود يا عيب

اين جمله شما اشاره دارد به تصاعد رياضي ، يا بهتر بگويم تصاعد عددي رياضي ،
                              اگر درست متوجه شده باشم ، گفته شما مطابق گفته اي است که در پست تفهيم يک مفهوم گفته شد و آقاي Barcelona در يک اکسلي که در آن پست گذاشته بود ، در اخر به اين نتيجه شما رسيده بود{بدون انجام هيچ معامله اي ، تنها با جمع و ضرب کردن چند عدد}
                              لينک موضوعات نوشته شده توسط اينجانب

نظر

پردازش ...
                              X