اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

معرفی سیستم پیشرفته 12-5

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• استراتژی: معرفی سیستم پیشرفته 12-5

سلام دوستان

همونطور که قول دادم میخوام سیستم خودمو معرفی کنم . ولی پیشاپیش ازتون میخوام هر چیزی که به ذهنتون میرسه برای پیشرفته کردن و بهینه کردن این سیستم تو همین تاپیک مطرح کنید .

سیستم روی تایم فریم 4 ساعته و روزانه و روی جفت ارز های audchf , euraud , gbpaud ( البته ترجیحا )

اندیکاتور های مورد نیاز

ema 5
    ema 12
    rsi 21 and 50 level

طرز کار

برای بای کردن هرجا ema 5 خط ema 12 را به سمت بالا قطع کرد و rsi 21 هم بالای خط 50 بود میتونید معامله کنید و برای فروش هم همینطور .

همونطور که توی عکس پیداست طی 5 هفته حدود 615 پیپ ناقابل سود میکردید . من این سیستمو از اول سال 2010 تا اخر 2011 تست کردم . هیچ ماهی ظرر که نداشتیم هیچ زیر 250 پیپ سود هم نداشتیم . بعضی ماه ها حتی 1800 پیپ سود داشتیم . میتونید برید ببینید روی audchf در تاریخ 2011/29/07

حالا یه خواهشی دارم . لطفا تجربتونو برای بهینه سازی این سیتم همینجا مطرح کنید . شاید شما فکر بهتری داشته باشید
    فایل های پیوست شده
    72
    قدرتمند و سود ده
    25.00%
    18
    متوسط
    43.06%
    31
    ضعیف
    12.50%
    9
    بله کمک میکنم
    19.44%
    14
    خیر
    11.11%
    8
    ویرایش توسط SystemTrader : https://www.traderha.com/member/6541-systemtrader در ساعت 10-04-2012, 02:58 PM

سلام دوباره

اینم اندیکاتور مخصوص این سیستم . تنظیماتشو خودتون تنظیم کنید طبق سیستم بالا ( این اندیکاتور خودشم این سیستمو بهینه میکنه !)

کافیه فقط نمودار های 4 ساعته رو مشاهده کنید . کیف میکنید !!!!

لینک دانلود

http://www.karldittmann.com/sidus%20v.2.ex4

نظر

با سلام به شما دوست عزیز اینکه شما دارید یک سیستم سود ده را معرقی میکنید کار بسیار خوبی است فقط خواهشا ابتدا به خود و سپس به مخاطب خود احترام بگذارید و رعایت امانت را بکنید این سیستم رو دکتر علی محمدی در کتاب سبز رنگ خود(سیستم های معاملاتی )انتشارات آراد حدود سه سال قبل معرفی کردن و در ابتدا نیز اذعان کرده اند که این سیستم ها متعلق به منابع خارجی است اصل این سیستم متعلق به خانم کتی لین و آقای بوریس شولسبورگ است. با تشکر
      فاندامنتال تحلیل و تکنیکال معامله کن!

نظر

نوشته اصلی توسط matin fund نمایش پست ها
        با سلام به شما دوست عزیز اینکه شما دارید یک سیستم سود ده را معرقی میکنید کار بسیار خوبی است فقط خواهشا ابتدا به خود و سپس به مخاطب خود احترام بگذارید و رعایت امانت را بکنید این سیستم رو دکتر علی محمدی در کتاب سبز رنگ خود(سیستم های معاملاتی )انتشارات آراد حدود سه سال قبل معرفی کردن و در ابتدا نیز اذعان کرده اند که این سیستم ها متعلق به منابع خارجی است اصل این سیستم متعلق به خانم کتی لین و آقای بوریس شولسبورگ است. با تشکر
        من عذر خواهی میکنم . در پست های بعدی حتما منابعو اعلام میکنم .

نظر

وقت عزیزان بخیر

از دوست عزیز مان برای معرفی سیستم خیلی ممنونیم.

تذکر دوست دیگرمان هم به جابود. احتمالا پس از ارائه کامل سیستم منابع هم اعلام میشد.

هدف سود و حد ضرر به چه صورتی هست؟ در عکس یک نمونه روند فوق قدرتمند نمایش داده شده ، برای بازار رنج چه برنامه ای دارد؟
          لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

اندیکاتوری که معرفی کردم بیشتر مشکلات ناشی از بازار رنجو پوشش میده . حتما امتحانش کنید .

در ضمن من هم در خصوص همین مشکلات از دوستان درخواست همکاری داشتم

نظر

توی چنین روش های معاملاتی ، که اصول بر مبنای شناخت جهت روند ( معامله در جهت روند ) و قطعی شدن اون هست ( کراس مووینگ ها ) ، بهترین ابزار برای ..... کردن بازار رنج و در نتیجه ..... کردن معاملات ضرر ده ، استفاده از مووینگهای با پریود بالا و تنظیمات شناخته شده هست . یعنی زمانی که مووینگهای پریود بالا ( نشان دهنده جهت روند ) ، در زیر قیمت و دارای شیب مثبت باشند بهترین موقعیت های خرید . و زمانی که این مووینگ ها در بالای قیمت و دارای شیب منفی باشند ، بهترین موقعیت های فروش را داریم .
              ابزارهای دیگه هم هستند برای ..... کردن معاملات ضررده چنین روشهای معاملاتی ، ولی بهترین ( کار آمد ترین ، ساده ترین و معتبر ترین ) اونها ، فقط مووینگهای پریود بالا هستند .
              ورود به معامله با منطق انسانی
              خروج
              از معامله با احساس ماشینی
              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

دوستان از این همه همکاری ممنونم !!!!!!!!!!!!!!!!!

اگه میدونستم که اینقدر همکاری تیمیتون عالیه اصلا تاپیک باز نمیکردم .

در چند روز اینده قصد دارم نرم افزار معروف اکسپرت ساز ( طراحی اکسپرت بدون نیاز به برنامه نویسی ) را روی تالار قرار بدم . با این نرم افزار میتونید هر اکسپرتی که خواستید به صورت شخصی طراحی کنید در واقع میتونید سیستم معاملاتی خودتونو خودکار کنید !

ولی یه نکته : اگه همکاری نکنید پس من به چه دلیلی باید این مطالبو روی فروم قرار بدم ؟؟؟

در هفته های اتی در نظر دارم کلیه سیستم های پولی که به نظرم خوب اومدندو روی سایت قرار بدم . این سیستمارو از این سایت گرفتم Forex ( البته اکانتشونو خریدم )
                ویرایش توسط pcbrain : https://www.traderha.com/member/5898-pcbrain در ساعت 10-05-2012, 01:52 PM

نظر

نتیجه این هفته سیستم 5-12 روی eur aud

315 پیپ سود !

fxxx.jpg

نظر

سلام
                    ببخشید یه سوال تی پی واس ال را چند میگیری؟

چون بعضی وقتها تو سودی بعد میره ضرر
                    بهترینش چند ه؟
                    ممنون میشم

نظر

شما ابتدا باید سیستم را کامل توضیح دهید. مهمترین فاکتور خروج هست اگر نه خیلی از سیستمها برای ورود به روند مشکلی ندارند مسئله خروج خوب هست.

شما در مورد تارگت و اس ال که سازندگان سیستم پیشنهاد دادند توضیح بدهید در ادامه بحث را جلو میبریم.

سیستمهای بر پایه مووینگهای سریع معمولا سیستمهای خوبی هستند و فقط پاشنه آشیل آنها بازار رنج است.

مطلب را کامل بیان کنید اینشا الله بنده و دیگر دوستان مطالبی خواهند داشت برای گفتن.

خیلی عجول نباشید

برای همه چی فرصت هست.

نظر

در مورد حد ضرر

2 تا قانون هست : 1- موینگ اوریج ها دستور بر عکس بدهند 2- rsi بعد از وارد شدن به معامله به خط 50 برخورد کند .

ولی نظر کلی خودم اینه

95 درصد سیگنال ها حداقل 35 پیپ سود دهی داشتند و بعد یا روند ادامه دادند یا کلا برگشتند . حتی در مناطق رنج بازار این موضوع کاملا پیداست

شما میتونید وقتی پوزیشن به 30 پیپ سود رسید نصف معامله رو close کنید حالا اگه روند ادامه داد که چه بهتر اگه هم برگشت زد که شما تا 30 پیپ ضرر هم جا دارید که عملا هیچ ضرری بهتون وارد نشه .

بهترین کار اینه که با 2 برابر حجمی که قصد معامله دارید وارد معامله بشید . تا هم سودتون کم نشه هم ضرر بهتون وارد نشه .

راه دیگه اینه که میتونید از trailing stop استفاده کنید . این طوری روند های ضعیفتون بدون ضرر بسته میشه روند های قوی رو هم کامل بگیرید .

این بهترین کارایی که من میدونم !
                        شما در این مورد چی فکر میکنید ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط pcbrain نمایش پست ها
                          نتیجه این هفته سیستم 5-12 روی eur aud

315 پیپ سود !

[ATTACH=CONFIG]689[/ATTACH]

تا الان که این پستو میزنم سود رسیده به 375 پیپ
                          همچنین بقیه جفت ارز هایی که معرفی کردم اخرین معاملاتشون حدود 276 و 250 پیپ سود دهی داشتند . یعنی در مجموع این سیستم روی 3 جفت ارز این هفته حدود 896 پیپ سود داشتند .

با یک حساب سر انگشتی میشه با کمترین ریسک سرمایه اولیه رو دو برابر کرد !

نظر

پیشاپیش یه خواهشی از دوستان دارم . اگه طبق این سیستم روی حساب دمو یا ریل معامله ای انجام دادند لطفا نتایجشو این جا قرار بدن

نظر

نوشته اصلی توسط pcbrain نمایش پست ها
                              در مورد حد ضرر

2 تا قانون هست : 1- موینگ اوریج ها دستور بر عکس بدهند 2- rsi بعد از وارد شدن به معامله به خط 50 برخورد کند .

ولی نظر کلی خودم اینه

95 درصد سیگنال ها حداقل 35 پیپ سود دهی داشتند و بعد یا روند ادامه دادند یا کلا برگشتند . حتی در مناطق رنج بازار این موضوع کاملا پیداست

شما میتونید وقتی پوزیشن به 30 پیپ سود رسید نصف معامله رو close کنید حالا اگه روند ادامه داد که چه بهتر اگه هم برگشت زد که شما تا 30 پیپ ضرر هم جا دارید که عملا هیچ ضرری بهتون وارد نشه .

بهترین کار اینه که با 2 برابر حجمی که قصد معامله دارید وارد معامله بشید . تا هم سودتون کم نشه هم ضرر بهتون وارد نشه .

راه دیگه اینه که میتونید از trailing stop استفاده کنید . این طوری روند های ضعیفتون بدون ضرر بسته میشه روند های قوی رو هم کامل بگیرید .

این بهترین کارایی که من میدونم !
                              شما در این مورد چی فکر میکنید ؟؟؟
                              خروج مرحله ای بدین صورت که فرمودید در دراز مدت منجر به ضرر میشود . 2برابر کردن ریسک خلاف اولین و مهمترین قانون بازار است.

ترس را کنار بگذارید .سیستم بسیار خوبی است . نکته مهم اینه که این سیستم برای چه بازاری طراحی شده.سهام؟آپشن؟فارکس؟کالا؟

با توجه به تایمفریم 4 ساعته به نظرم باید برای فارکس طراحی شده باشد.

اگر این سیستم با همین قوانین ورود و خروج را خانم کتی لین معرفی کرده باشند به نظرم به ترکیب اصلی سیستم به هیچ عنوان دست نبرید.

شما الان یک سیستم خوب در اختیار دارید . در حال حاضر باید بر روی مدیریت سرمایه ، مدیریت روانی و ممارست و تمرین متمرکز باشید.

معامله در تایمفریمهای بالا فاکتور بسیار مهمی دارد به نام صبر. این تایمفریم ها به درد افرادی میخورد که دید واقعی به پتاسیل بازدهی بازارهای مالی دارند.

چند پوزیشن در ماههای آینده میگیریم و به مرور برای بهینه شدن سیستم بحث میکنیم.

نظر

پردازش ...
                              X