اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

روند قیمتی سیارات

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• روند قیمتی سیارات

درود
    به امید خدا نحوه تبدیل درجه سیارات به قیمت و ... را بررسی خواهیم کرد:
    این چارت گن را داشته باشید:
    WD Ganns Soybean chart

اینم ببینید:
    http://www.educatedanalyst.com/gann-planetary-lines

درود...

خیلی خیلی تشکر که این مطلب را آغاز کردید. این روش یکی از روشهای مورد علاقه من و مورد استفاده من هست. البته از قرار دادن تحلیلها به این روش در فرومها خاطره خوبی ندارم. اما شدیدا حمایتتان میکنم.

در این روش با اینکه در نگاه اول خیلی موضوع بیربطی به نظر میآید ولی در عمل فوق العاده تاثیر پذیر است.

تحلیل خیلی قوی 2ساله ای از طلا را در سایت قیمتها گذاشته بودم. که متاسفانه قیمتها از دست رفت و عکسهای خود من هم از بین رفته است. اگر از عزیزان کسی عکسهای آن تحلیل را دارد. اینجا قرار دهد من توضیحاتش را میدهم.
    من هیچ عجله ای برای پولدار شدن ندارم...

نظر

سلام
      من به این روش خیلی علاقه دارم. اما متاسفانه نرم افزارهایی که در این مورد بررسی کزدم خوب crack نشده اند مانند wave59. امید است با تجربه شما دوست عزیز به علم ما هم اضافه شود

نظر

درود
        صمد جان خیلی خوشحالم که شما به این مطلب وارد هستید.
        آقا من اعتراف میکنم که تازه کارم و همینطور که دارم پست میزم خودم هم دارم یاد میگیرم.
        خواهش میکنم نحوه کار و ریزه کاریهای روش خودتان را نیز بیان کنید تا در کنار هم رستگار شویم.

ممنون از همراهیتان

نظر

درود
          خطوط روند زیر مربوط به سیاره ژوپیتر هست:
          کسی میتونه حدس بزنه چطور این خطوط را رسم کردیم؟!
          ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 04-19-2013, 11:32 PM

نظر

تقویم را از اینجا بگیرید:Astrology Ephemeris Files for 6000 years - Astrodienst
            این خطوط بر حسب زاویه خورشید مرکزی گرفته شده.
            لینک دانلود تقویم:
            http://www.astro.com/swisseph/ahel/2000/ahel2012.pdf

نظر

نوشته اصلی توسط Saeed_Yousefi نمایش پست ها
              تقویم را از اینجا بگیرید:Astrology Ephemeris Files for 6000 years - Astrodienst
              این خطوط بر حسب زاویه خورشید مرکزی گرفته شده.
              لینک دانلود تقویم:
              http://www.astro.com/swisseph/ahel/2000/ahel2012.pdf
              من که چیزی نفهمیدم

نظر

فک کنم اموزش ها هنوز شروع نشده واینها ابزارکارهستن

نظر

مهم:
                  دوستانی که به این مبحث علاقمندد توجه داشته باشند برای بدست اوردن روند قیمتی سیارات حتما باید نحوه خواندن
                  تقویم نجومی را بلد باشند.

نظر

رسم این خطوط باید توسط اندیکاتور خاصی باشد یا با استفاده از نجوم تقویمی رسم شده است؟؟

نظر

درود
                      هیچ اندیکاتوری نداریم و ترسیم دستی انجام میشه.
                      امشب توضیح میدم.

نظر

نحوه رسم خط زرد:
                        1 - قبل از هر چیز 2 تاریخ متفاوت را به دلخواه انتخاب میکنیم.
                        14-09-2012 و 2012-05-18
                        2 - مقدار زاویه سیاره مورد نظر را تاریخهای مورد نظر بدست میاریم .

در اینجا ژوپیتر را داریم:
                        در تاریخ 2012-09-14 ژوپیتر در 4 درجه و 13 دقیقه برج سوم زودیاک ( جمنای ) قرار داره. که اگه بخواهیم از کل 360 درجه زودیاک حساب کنیم میشه 64 درجه و 13 دقیقه . از آنجا که هر درجه برابر 60 دقیقه هست پس 13 دقیقه میشه : 13 تقسیم بر 60 = 0.21 درجه ---- پس ژوپیتر در این تاریخ در 64.21 هست.

در تاریخ 2012-05-18 ژوپیتر در 53.58 هست.

حالا در اینجا با توجه به قیمت ذرت میتونیم 64.21 را 642.1 و 53.58 را 535.8 در نظر بگیریم.
                        حالا این دو نقطه را به هم وصل کرده و شیب روند قیمتی ژوپیتر بدست میاد. که با خط زرد نشون داده شده.

به همین راحتی.
                        ویرایش توسط Saeed_Yousefi : https://www.traderha.com/member/4332-saeed_yousefi در ساعت 10-16-2012, 10:55 PM

نظر

خط آبی:
                          چون 2 عدد 64.21 و 53.58 اعداد کمی هستند و با چارت ما همخوانی ندارند.
                          و برای اینکه جایگاه این زوایا در زودیاک حفظ بشه , به این اعداد یک دور کامل زودیاک 360 درجه اضافه میکنیم و اینقدر اینکار را میکنیم تا اعداد در رنج قیمتی ما قرار بگیرند:
                          630+360+64.21 = 784.21
                          53.58 +360 +360 = 773.58

نظر

نوشته اصلی توسط Saeed_Yousefi نمایش پست ها
                            نحوه رسم خط زرد:
                            1 - قبل از هر چیز 2 تاریخ متفاوت را به دلخواه انتخاب میکنیم.
                            14-09-2012 و 2012-05-18
                            2 - مقدار زاویه سیاره مورد نظر را تاریخهای مورد نظر بدست میاریم .

در اینجا ژوپیتر را داریم:
                            در تاریخ 2012-09-14 ژوپیتر در 4 درجه و 13 دقیقه برج سوم زودیاک ( جمنای ) قرار داره. که اگه بخواهیم از کل 360 درجه زودیاک حساب کنیم میشه 64 درجه و 13 دقیقه . از آنجا که هر درجه برابر 60 دقیقه هست پس 13 دقیقه میشه : 13 تقسیم بر 60 = 0.21 درجه ---- پس ژوپیتر در این تاریخ در 64.21 هست.

در تاریخ 2012-05-18 ژوپیتر در 53.58 هست.

حالا در اینجا با توجه به قیمت ذرت میتونیم 64.21 را 642.1 و 53.58 را 535.8 در نظر بگیریم.
                            حالا این دو نقطه را به هم وصل کرده و شیب روند قیمتی ژوپیتر بدست میاد. که با خط زرد نشون داده شده.

به همین راحتی.
                            ===========
                            ممنونم واقعا ممنونم
                            ""حالا در اینجا با توجه به قیمت ذرت میتونیم 64.21 را 642.1 و 53.58 را 535.8 در نظر بگیریم."" ببخشید منظورتون از قیمت ذرت چیست؟؟

نظر

درود
                              منظورم از ذرت . چارت ذرت که خط آبی و زرد روی اون رسم شدن....

نظر

پردازش ...
                              X