اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پیشنهادات حرفه ای در بازار

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سیگنال: پیشنهادات حرفه ای در بازار

سلام وقت همگی بخیر
    معمولا تریدر های ...(نمی دونم واقعا از چه صفتی استفاده کنم) بعد از فعالیت چند ساله در بازار به نقطه امنی می رسند
    نطقه امنی که با رعایت مدیریت سرمایه آنها را به سمت حرفه ای شدن سوق می دهد.

دوست دارم به شما هم نشان بدهم که در این مسیر قرار گرفتم و خدا رو شکر می شود هیستوری هایی دید که یک سال که چه عرض کنم،همیشه در سود هستند و به قول دوست من پول را به خدمت در
    آورد تا برای انسان کار کند.
    همه این مقدمه را بیان کردم که بگویم :با اجازه اساتید و مدیر سایت پیشنهادات خودم را در قالب سیگنال قرار می دهم تا اول نظر کارشناسانه دوستان را
    جویا بشوم . بعد از آن بتوانم نتیجه اطلاعات خودم را در اختیار سایرین قرار بدهم

تمامی نمادها هدف من هستند
    تمامی سیگنال ها استاپ دارند

هر پوزیشن امکان دارد 5،10 یا 20 روز باز باشد

جزییات بیشتر هم در طول پیشنهادات قابل مشاهده است

پیپ کسب شده مدت زمان باز بودن معامله قیمت بسته شدن تاریخ پایان به شمسی و میلادی بیشترین مثبت بیشترین منفی حد ضرر قیمت بازشدن تاریخ شروع به شمسی و میلادی نوع معامله نماد
    0.94052 0.98055 24مهر
    15oct
    Buy Usd Cad

نظر

دوست گرامی ضمن خوش آمد گویی شما در ورود به این فروم
      امیدوارم موفق باشید
      فط یک نکته
      لطفا از این جدول یک تصویر تهیه کنید و آپلود بفرمایید تا کیفیت کارتون بالاتر بره
      سالم باشید
      Think / Act / Enjoy

نظر

نظر

دو سیگنال اول در سود هستند و همچنان باز

نظر

نظر

سلام به همگی تریدر های گرامی امید وارم که تعطیلات خوبی را سپری کرده باشید.
              واسه اینکه موقعیت جدید را شما هم رصد کنید بیان میکنم. وبعد از اینکه پوزیشن زدم تصویری از متاتریدر قرار می دهم.
              USD CHF
              Buy
              sl:0.9214

نظر

سلام وقت همگی بخیر
                لینک حساب جدیدمو قرار میدم .
                امید وارم مفید واقع بشه.

http://www.forexfactory.com/mahanfx

نظر

دوتا معامله که بر روی حساب زدم را اینجا قرار ندادم .

اما usdchf را می بندم قیمت هم اکنون:0.9484
                  و به امید خدا

nzd usd
                  sell
                  قیمت هم اکنون:0.8147

و موقعیت بعدی

aud nzd
                  buy
                  قیمت هم اکنون:1.2748

نظر

ایام شهادت اباعبدالله الحسین علیه السلام را تسلیت عرض می نمایم.
                    سلام
                    واسه این هفته من همچنان پوزیشن های هفته گذشته را دارم و پیشنهاد جدید من
                    EURJPY
                    SELL
                    sl:104.93
                    قیمت هم اکنون :103.67
                    امیدوارم روز و روزگار خوبی داشته باشید.

نظر

خیلی جالبه
                      حساب واقعا رشد خوبی داشته
                      ممنون از سیگنالهاتون
                      ای کاش ما هم یه روزی مثل شما به نقطه امنی برسیم

نظر

پردازش ...