اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ایده های بکر!

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ایده های بکر!

سلام دوستان

به نظر شما فروم چی کم داره که اگه راه اندازی بشه میتونه فروم رو کامل تر کنه؟ لطفاً ایده ای که دارید مطرح کنید با در نظر گرفتن جامعه هدفتون.

با تشکر
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

بنظرم مشکلی که این فروم داره همه انفرادی هستند و کارگروه های تخصصی تشکیل نشده.

ماهیت رفتاری انفرادی ایرانی در این فروم هم هست.

نظر

نوشته اصلی توسط ترانه نمایش پست ها
      بنظرم مشکلی که این فروم داره همه انفرادی هستند و کارگروه های تخصصی تشکیل نشده.

ماهیت رفتاری انفرادی ایرانی در این فروم هم هست.
      آره راست میگی.

تیم شدن، تیم شدن، تیم شدن.... چه مفهوم زیبایی، کاش عملی شود.

نظر

من یه پیشنهاد دارم
        یه پیشنهاد ساده
        هم ساده هم خوشمزه
        تیم آموزش گن که فکر میکنم تشکیل شده

تیم تحلیل گن
        +
        تیم تریدری گن
        Think / Act / Enjoy

نظر

واقعا بچه ها جسارته ما ایرانی ها چی می خواستیم بشیمادم یا حسود خیر یا کلاه بردارما ها ادم بشو نیستیم فقط ادعا داریم امیداورام تیم گروهی تشکیل بشهیعنی یه روزی میشه من از این ........ برم
          (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

منهای ضعف ایرانی ها در کار گروهی، به نظر من مشکل دیگر عدم شناخت همدیگه توی این فضای مجازیست.
            البته اینم بگم که خارج از این فضا هم تلاش کردم از هم دانشگاهی های نخبه ام هم جذب کنم نشد. خیلی تمایل داشتم اما .....

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
              سلام دوستان

به نظر شما فروم چی کم داره که اگه راه اندازی بشه میتونه فروم رو کامل تر کنه؟ لطفاً ایده ای که دارید مطرح کنید با در نظر گرفتن جامعه هدفتون.

با تشکر
              سلام ودرود

تنها چیزی که میتونه بچه ها رو دورهم جمع کنه ترید گروهی است که متاسفنه فروم کم داره اگر در فرمهای ایرانی و خارجی تفحثی کنید مشابه های زیادی میشه پیدا کرد که ارتباطات از طریق مسنجر و فیس بوک و وب اینر و غیره برگزار میشه اونوقت ما با این فروم و اینهمه امکانات ............ اگر تعدادی از کاربران مشارکت کنند و همه با هم یک حساب مشترک باز کنن و یک نفر را مسئول قرار دادن پوزیشن کنند و دیگران سیگنال بدن و استفاده کنند میتونه دوستان را بهم وابسته کنه و ارتباطات را نزدیک کنه و چون بحث ترید گروهی به میان میاد انگیزه تبادل و نظر و هم فکری زیاد میشه و همه هم میتونند از کاری که میکنن منفعت ببرند و از حاصل دسترج یک دیگر برخوردار باشند .
              بهش فکر کنید
              داستان نصیحت پدر به پسرانش را فراموش نکردید که یک چوبو شکست و چند چوب نشکست که میخواست مفهوم اتحاد را برسونه .
              ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 10-17-2012, 07:51 PM
              آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
              گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
              آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
              پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
              پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
              پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                سلام ودرود

تنها چیزی که میتونه بچه ها رو دورهم جمع کنه ترید گروهی است که متاسفنه فروم کم داره اگر در فرمهای ایرانی و خارجی تفحثی کنید مشابه های زیادی میشه پیدا کرد که ارتباطات از طریق مسنجر و فیس بوک و وب اینر و غیره برگزار میشه اونوقت ما با این فروم و اینهمه امکانات ............ اگر تعدادی از کاربران مشارکت کنند و همه با هم یک حساب مشترک باز کنن و یک نفر را مسئول قرار دادن پوزیشن کنند و دیگران سیگنال بدن و استفاده کنند میتونه دوستان را بهم وابسته کنه و ارتباطات را نزدیک کنه و چون بحث ترید گروهی به میان میاد انگیزه تبادل و نظر و هم فکری زیاد میشه و همه هم میتونند از کاری که میکنن منفعت ببرند و از حاصل دسترج یک دیگر برخوردار باشند .
                بهش فکر کنید
                داستان نصیحت پدر به پسرانش را فراموش نکردید که یک چوبو شکست و چند چوب نشکست که میخواست مفهوم اتحاد را برسونه .

سلام و درورد بر استاد عزیزم

جناب یزدی اگه مدیریت گروه رو قبول کنند من(اگه در حدی هستم که بتونم تو گروه باشم) برای اولین نفر اعلام امادگی میکنم
                تا 1000$ میتونم برای این حساب بزارم
                ویرایش توسط water : https://www.traderha.com/member/5123-water در ساعت 10-17-2012, 08:03 PM
                چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

فاصله

سلام خدمت جناب استاد اقای یزدیبنده چنین موصوعی را که جناب اقای یزدی مطرح کرد ایجاد کردم تاپیکی به عنوان( پلن گروهی با حساب ریل 400 دلار ) تعداد اعضا 20 نفر بودمتاسفانه چون زیاد اسقبال شد رفت گوچه فروم و داره خاک می خورهارادت
                  ویرایش توسط وفادار : https://www.traderha.com/member/5036-وفادار در ساعت 10-17-2012, 08:57 PM دلیل: ویرایش
                  (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

درود،

بنده هم 500 دلار تمایل دارم در این حساب مشترک داشته باشم.

با اخترام

نظر

روی این حساب مشترک یا صندوق سرمایه گذاری مشترک باید پلن بدیم، اسانامه بدینم ساز و کار بدیم که باید با هم فکری پلنش رو در بیاریم الان بدون برنامه فقط حرف هست.

دیگه چی مد نظرتون هست برای فروم؟

نظر

با سلام : پیشنهاد برای انجام پروژه های تمرینی
                        فکر می کنم که یک فکر جدید و بکر خوب برای بوجود آمدن به نتیجه رسیدن نیاز به یک سری پیش نیازها و کارها داشته باشه که عمدتا در پست های قبلی دوستان اعتقاد به انجام درست کار گروهی داشتند که هر کدام با صوابق قبلی خود عدم توانایی در انجام درست کار گروهی را یک معضل میدانستند .
                        خوب مسلما برای به نتیجه رسیدن در یک کار اشکالات را باید شناخت و برای رفع آن تلاش کرد .
                        من مواردی که به نظرم میرسد را سعی مکنم مطرح کنم :
                        مشکلات
                        1 : نامشخص بودن هدف برای این که برای چه موضوعی می خواهیم یک فکر جدید ارئه بدهیم و به چه نیجه ای برسیم .
                        2 : ضعف در انجام کار گروهی
                        3 : عدم هماهنگی زمانی دوستانی که میخواهند در این کار شرکت کنند ( بعضی از دوستان برای ترید وقت بیشتری میگذارند و برای حضور در فرم وقت کم دارند و با اصلا برای ترید کردن و آموزش هم وقت کم دارند چوم اغلب دوستان 2 یا چند شغله هستند )
                        4 : عدم هماهنگی در سابقه کاری و اطلاعاتی دوستان در بازار
                        5 : نا مشخص بودن زمان حدودی یک فعالیت یا پروژه و در نیجه نامعلوم بودن رسیدن به عدف مورد نظر
                        6 : عدم اطلاع سایرین از کارهای انجام شده و شرکت نکردن در پروژه های جدید ( بی اعتمادی به نحوه انجام کارها و به نتیجه رسیدن آن )
                        7 : ممکن است بعضی از دوستان فکرهای خوب و جدید داشته باشند ولی ندانند که چطور آن فکر را مطرح کرده و ارزیابی کنند .

پیشنهاد :
                        1: خوب فکر میکنم که همه دوستان قبول داشته باشند که وقتی چیزی را بلد نیستیم باید برای یاد گرفتن آن تمرین کرد پس فکر میکنم که برای موفقیت در انجام یک پروژه تیمی نیز اول باید تمرین کرد و کم کم وارد پروژه های جدی تر و مهم تر شد که فکر میکنم با ایجاد پزوژه های تمرینی بتوانیم تا حد زیادی مشکلات مطرح شده و یا مطرح نشده را حل کرد و در زمان انجام چنین پروژه ای اعضای گروه از یکدیگر شناخت بهتر پیدا کرده و کم کم توانایی های افراد و گروه ها مشخص میشود و در صورت بوجود آمدن چند گروه خوب میتوان گروه ها را برای پروژه های بزرگتر هماهنگ کرد و اگر احیانا بروکر خواست مسابقه ای ترتیب بدهد می تواند برای گروه ها مسابقه طرح نماید تا گروه ها در آن شرکت کنند .
                        (در وهله اول انجام چند پروژه ساده و زود جواب ده سریع با اعلام نتایج )
                        - یک پروژه ساده با هدف : یک هدف ساده و زمان مشخص تعریف کنیم
                        - مسول پروژه مشخص شود
                        - دوستانی که اعلام آمادگی میکنند مسول پروژه با توجه به سوابق دوستان در فروم و تشخیص میزان تسلط هر فرد در موضوع مورد نظر برای هر فرد مسولیتی مشخص کرده و به اطلاع او برساند ( حتما مسول پروژه مسولیت افراد را تعیین کند نه خودشان )
                        هر یک از دوستان کار مربوط به خود را در زمان مربوطه انجام داده و به مسول پروژه ارایه دهد و ایشان کلیه موارد را با کمک گروه مشاوران جمع بندی کرده و نتیجه و هدف پروژه در اختیار همه قرار گرفته تا سایر دوستان بتوانند از آن اسفاده کنند . بعد خوب میتوان پروژه بعدی آن گروه را شروع کرد ( یکی از کارهای فکر کنم خوب اینست که هر یک از افراد پروژه می توانند در فروم از سایر دوستان هم کمک بگیرند )
                        یکی از دوستان هم حتما مراحل انجام کار را ثبت کند که در نهایت دفترچه پروژه تهیه و برای استفاده در اختیار همه قرار گیرد که سایری هم با مشکلات و روال انجام کار آشنا شده تا بهتر بتوانند در پروژه های بعدی همکاری کنند .
                        ببخشید طولانی شد البته خواستم یک مطلب کاملی (بطور مثال)را باز کنم تا سایر دوستان اگر علاقه داشتند بیشتر و راحت تر همکاری کنند
                        به امید موفقیت
                        زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

نظر

یک پیشنهاد دیگه این هست که مثل forexfactory ، تحلیل های بچه ها در یک صفحه مجزا گنجونده بشه و نشون داده بشه که مثلاً روی جفت ارز gbp/usd چند تا گفتن خرید و چند تا گفتن فروش و وضعیت الان چطوری هست..

نظر

نوشته اصلی توسط goldanalyst نمایش پست ها
                            یک پیشنهاد دیگه این هست که مثل forexfactory ، تحلیل های بچه ها در یک صفحه مجزا گنجونده بشه و نشون داده بشه که مثلاً روی جفت ارز gbp/usd چند تا گفتن خرید و چند تا گفتن فروش و وضعیت الان چطوری هست..

اون تحلیل نیست سیگنال هایی است که تریدرهاشون روی حساب هاشون گرفتند رو سیستم اتوماتیک نشون میده.
                            لازمه اش اینه همه با پی سی ام حساب داشته باشیم و شرکت بتونه خروجی بگیره از پوز های گرفته شده.

نظر

آها. پس شدنی نیست.

حالا ولی خیلی خوب میشه که تحلیل های مربوط به یک جفت ارز خاص در یک صفحه گنجانده بشه. الان تحلیل های مربوط به تحلیل گر خاص در یک صفحه هست، اما به نظرم یک تالاری ایجاد بشه با عنوان "تحلیل و آنالیز" که هر جستارش مربوط به یک جفت ارز یا طلا و نقره و نفت باشه و تحلیل همه درش سر جمع بشه. قضاوت درباره کیفیت و صحت تحلیل ها هم اینطوری خیلی راحت تر میشه به نظرم.

با احترام

نظر

پردازش ...
                              X