اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

شرکت آوا کیش (((اطلاعیه بسیار مهم!)))

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• شرکت آوا کیش (((اطلاعیه بسیار مهم!)))

با سلام خدمت دوستان گرامی

چند روز پیش تنها نمایندگی وبمانی در ایران اعلام کرد دیگه خرید و فروش پولهای الکترونیک انجام نمیده . و این مساله ای است که خدایی نکرده امکان داره بعدن به علت کمبود نقدینگی وبمانی گریبان گیر تریدران عزیز بشه

لذا بنده تصمیم به ایجاد این تاپیک گرفتم که اولا به موقع دوستان رو از این قضیه مطلع کنم , دوما این که راهکاری داشته باشیم برای نقد کردن و از همه مهمتر ادامه فعالیت تریدران ایرانی عزیز داخل این کشور عزیزمان

لذا از همه دوستان خواهشمندم نظرات خودشون رو اعلام کنند . تا خدایی نکرده منجر به بروز مشکل برای افرادی که به صورت شغل به این بازار نگاه میکنند نباشه .
    ویرایش توسط javane_pishtaz : https://www.traderha.com/member/5178-javane_pishtaz در ساعت 10-28-2012, 08:15 PM

نوشته اصلی توسط javane_pishtaz نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان گرامی

چند روز پیش تنها نمایندگی وبمانی در ایران اعلام کرد دیگه خرید و فروش پولهای الکترونیک انجام نمیده . و این مساله ای است که خدایی نکرده امکان داره بعدن به علت کمبود نقدینگی وبمانی گریبان گیر تریدران عزیز بشه

لذا بنده تصمیم به ایجاد این تاپیک گرفتم که اولا به موقع دوستان رو از این قضیه مطلع کنم , دوما این که راهکاری داشته باشیم برای نقد کردن و از همه مهمتر ادامه فعالیت تریدران ایرانی عزیز داخل این کشور عزیزمان

لذا از همه دوستان خواهشمندم نظرات خودشون رو اعلام کنند . تا خدایی نکرده منجر به بروز مشکل برای افرادی که به صورت شغل به این بازار نگاه میکنند نباشه .
    سلام این خبر و از کجا تهیه کردی ایا خبرت مورد اطمینان است

نظر

بله دوست عزیز میتونید خودتون باهاشون تماس بگیرید و مطلع بشید

نظر

دوست عزیز اسپرد شرکت آوا گاها حتی به 600تومن هم می رسید و اغلب موارد اکسجنج کردن با این شرکت آخرین گزینه ای بود که به ذهن آدم می سید .
        هستند عزیزانی که به مراتب از این شرکت منصف تر کار می کنن و از اعتبار خوبی برخوردار هستند .
        در نتیجه هیچ اتفاق خاصی رخ نداده و اوضاع به همان منوال که قبلا بود ادامه خواهد داشت .

در ضمن اگر سعی کنید که به یک تریدر سود ده تبدیل شوید خود شما یکی از عرضه کنندگان وبمانی خواهید بود و دیگران برای خرید آن به شما مراجعه می کنند .
        تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار
        که رحــ ـم اگر نکند مدعـی ، خدا بکنـــد

نظر

پس چرا توی سایتشون نزدن من میخواستم فردا صبح ازشون بگیرم

نظر

دوست عزیز مساله اینجاست که این شرکت نمایندگی وبمانی در ایران هست و کلن اگه اینطوری پیش بره آینده خوبی نخواهد داشت!!!

نظر

این شرکت خیلی وقت بود که ادا و اصول در میاورد ( مانند ایجاد محدودیت برای اکسچنج ، اخذ مشخصات کامل و تائید هویت مشتریان و ... ) و برای بعضی از دوستان مشکل ساز هم شده بود .
              و همونطور که گفتم آخرین گزینه بود که به ذهن آدم می رسید .
              اصلا بد به دلتان راه ندید هیچ مشکلی پیش نماید .
              تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار
              که رحــ ـم اگر نکند مدعـی ، خدا بکنـــد

نظر

با سلام و خسته نباشید

دوستان در صورت درست بودن این موضوع بهترین راه تهیه وب مانی و تبدیل وب مانی به ریال چیست؟ ایا شرکت دیگری در این زمینه فعالیت میکنه؟

ممنون میشم دوستانی که اطلاعاتی در این زمینه دارند به اشتراک بزارند.

تشکر.

نظر

[QUOTE=javane_pishtaz;35092]با سلام خدمت دوستان گرامی

[/QUOTE
                  ------
                  سلام بر دوستان
                  خبر کاملا درست است وبه نظر بنده فکر اساسی باید کرد

به نظر من باید در همین فروم یه تاپکیت برای خرید وفروش دلار وب مانی ایجاد کنیم به این صورت که هر کس هر چند دلار وب مانی برای فروش داره به صورت نوشتاری اعلام کنه ویه قیمتی بده
                  ویا ایدی وشماره تلفن بده که متقاضی دلار با فروشنده تماس حاصل کنه وبه صورت توافقی این خرید انجام بشه البته برای اینکار اعتماد به یکدیگر لازمه کار است ولی به نظر من در همین فروم افراد قابل اعتماد زیادی هستند که میشه میلیون ها پول بهشون داد
                  از اساتید محترم خواهشمندم نظرات خود را بیان کنند
                  (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

با سلام

در مورد علت قطع فعالیت این شرکت ایرانی من اطلاعی ندارم ولی آنچه که اطلاع دارم این است که خود شرکت وبمانی در روسیه اعلام کرده که دیگر با بروکر ها کار نمیکند. در ایمیلی که بروکر ما جهت افتتاح حساب وب مانی به آن ها داده شده بود اعلام کرده اند که هرگونه افتتاح حساب جدید برای بروکرها رو به حالت تعلیق درآورنده اند تا قوانین جدید خود را بازنویسی کنند.

ظاهرا این شرکت به منظور توسعه کار خود در کشورهای حوزه آمریکا و اروپا مجبور شده به لحاظ قانونی کمی تغییرات اساسی در قوانین خود به وجود آورد و از این حالت فعلی خود را خارج کند و احتمالا برای رشد شرکت خود در کشورهایی مثل آمریکا قاعدتا مجبور خواهند شد که طبق قوانین آن ها، برخورد دیگری با کشورهای تحت تحریم داشته باشند و این امر کاملا طبیعی است و شاید ادامه کار با این شرکت در شرایط حاضر و تا مشخص شدن کامل و واضح سیاست های این شرکت روسی چندان به صلاح نباشد.

نظر

با سلام

دوستان با این اوضاع بد و خبر هایی که دوستان می دهند شرکت وب مانی هم به خاطر تحریم ها کارش و با ایرانی هااحتمال داره قطع کنه به نظر دوستان شرکت جایگزینی برای ان میتوان داشت؟

صرافی ایرانی هم دراه کار با وب متنی رو قطع میکنه با این اوضاع فشار روی تریدر های ایرانی چندین برابر داره میشه خدا رحم کنه.

نظر

نوشته اصلی توسط saber نمایش پست ها
                        با سلام

دوستان با این اوضاع بد و خبر هایی که دوستان می دهند شرکت وب مانی هم به خاطر تحریم ها کارش و با ایرانی هااحتمال داره قطع کنه به نظر دوستان شرکت جایگزینی برای ان میتوان داشت؟

صرافی ایرانی هم دراه کار با وب متنی رو قطع میکنه با این اوضاع فشار روی تریدر های ایرانی چندین برابر داره میشه خدا رحم کنه.
                        فک نکنم قطع کنه چون اگه قطع کردن از طرف شرکت وبمانی بود نام اون فرد رو از لیست حذف میکردن که اون کار رو نکردن یعنی شرکت ایرانی خدماتش رو حذف کرده نه اونا

نظر

http://geo.webmoney.ru/wmobjects/default.aspx?lang=en

در این صفحه کشور ایران رو انتخاب کنید میبینید

نظر

دوستان باید یه فکر اساسی کرد خوش خیالی در این مورد اصلا کار ساز نیست چرا که خیلی از شما ها همچنین خودم حرفه اصلیتون ترید هست پس بدون چون و چرا باید به دنبال یک روش مطمئن بود .

حالا هر کسی فکری به نظرش میرسه لطفا کوتاهی نکنه .

اولین پیشنهاد رو خودم میدم و اینه که بروکرهایی مثل پرسپلیس که با شعب بانکی ایرانی کار میکنند و از همه مهمتر موارد چنج کردن رو خودشون انجام میدند(چون در کشورهای دیگه دلار تحریم نیست) بسیار گزینه های خوبی هستند .

درسته گزینه هامون برای انتخاب بروکر کمتر میشه ولی به هر حال آینده مطمئن تری داره .

بنده نظرم رو دادم و لازم دیدم این نکته رو هم بگم برای شخص من مساله ای که بروکر پرسپلیس داره اینه که حجم معاملاتش از 0.1 شروع میشه و برای شخص من مناسب نیست اگه اینطوری نبود من تمام سرمایمو در این بروکر وارد میکردم

دوستان منتظر نظراتتون هستیم
                            ویرایش توسط javane_pishtaz : https://www.traderha.com/member/5178-javane_pishtaz در ساعت 10-28-2012, 11:02 PM

نظر

نوشته اصلی توسط ramin7500 نمایش پست ها
                              فک نکنم قطع کنه چون اگه قطع کردن از طرف شرکت وبمانی بود نام اون فرد رو از لیست حذف میکردن که اون کار رو نکردن یعنی شرکت ایرانی خدماتش رو حذف کرده نه اونا
                              دوستان باید خودمون رو برای بد ترین حالت اماده کنیم و فکر اساسی انجام بدیم و روش جایگزینی هم داشته باشیم .

پیشنهاد دوست عزیزمون (javane_pishtaz) خوب بود ممنون میشیم دوستان و اساتید بزرگوارم پیشنهاد بدند برای حل این مشکل.

ممنون و مرسی.
                              ویرایش توسط saber : https://www.traderha.com/member/4104-saber در ساعت 10-28-2012, 10:54 PM

نظر

پردازش ...
                              X