اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اندیکاتور -ATRDashboard

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• اندیکاتور -ATRDashboard

با درود

اندیکاتور ضمیمه ، اندیکاتوری خوش ساخت است برای بررسی atr جفت ارزها در یک نگاه.

توضیحی لازم ندارد!! خودتان ببینید حتما سوپرایز میشوید .

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...RDashboard.zip

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
    2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
    3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
    4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
    5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
    6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
    7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
    با درود

مرسی پیام جان بابت اندیکاتور .

عالی
    با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://cabin.pcmfa.co/fa/ref/MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

درود مصطفی جان

این تاپیک را دیشب سعی کردم ایجاد کنم که نشد!! یعنی تاپیکی نبود!! الان هست!!! جل الخالق

قربانت مصطفی جان

اندیکاتور فوق، میزان حرکت جفت ارزها را نسبت به میانگین حرکتشان نشان میدهد.

میتوانیدatr روزانه یا هفتگی یا ماهانه رو انتخاب کنید و دوره مورد نظر را وارد کنید و ببینید که به طور مثال

اگر قرار است پوزیشنی اینترا دی بر روی یورو دلار بگیرید ، در آن روز یورو دلارنسبت به atr روزانه اش چقدر حرکت داشته.

مثلا اگر 80% راه را رفته باشد با زمانی که 40% راه را رفته باشد میتواند در تصمیم گیری موثر باشد.

یا اگر هم زمان بر روی چند چارت موقعیت بوجود آمد میتوانید آن چارتی که نسبت به atr روزانه اش کمتر حرکت کرده را انتخاب کنید.

این اندیکاتور فاصله قیمت فعلی تا پر شدن atr را از کف و سقف آن دوره محاسبه میکند.
      ویرایش توسط پیام : https://www.traderha.com/member/4424-پیام در ساعت 11-02-2012, 12:24 PM

7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

با درود

پیام جان مثل همیشه یه سورپرایز عالی...
        نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

با سلام به دوستان عزیز و تشکر از پیام نازنین جهت ایجاد تاپیک مفید دیگری

دوستان خیلی راحت از کنار اندیکاتور مذکور رد نشوند چون این اندیکاتور جا برای کار و تحقیق بسیار دارد و میتوان پژوهش گسترده ای روی آن انجام داد

به عنوان مثال میتوان جهت استاپ و حد سود گذاری مناسب از آن استفاده بهینه داشت من یک پوزیشن سل روی یورو استرالیا از دیشب دارم که هنوز باز میباشد و با توجه به اندیکاتور مذکور با پریود26 در تایم هفتگی حدودا 50% ای تی ار هفتگی خود را طی کرده و 50% از ادامه مسیر باقیمانده پس میتوان از این موضوع جهت تعیین حد سود بهینه استفاده کرد.

این اندیکاتور استفاده های متنوعی دارد که من به عنوان مثال بهینه کردن حد سود را تشریح کردم و امیدوارم دوستان هم در این بحث شرکت کنند و نظرات خود را بیان نمایند.

http://www.pcmupload.com/di-CSRO.gif
          ویرایش توسط davoodtrader : https://www.traderha.com/member/4662-davoodtrader در ساعت 11-02-2012, 01:25 PM
          تنها زمانى "صبور" خواهى شد
          که "صبر"را يک "قدرت"بداني

نه يک "ضعف"

آنچه "ويرانمان"مى کند،
          "روزگار"نيست!
          حوصله ي "کوچک"
          براى "آرزوهاى بزرگ" ماست

نظر

سلام و درود به دوستان و پیام عزیز

پیام جان من هنوز نتونستم با این اندیکاتور شما ارتباط برقرار کنم و نمیدونم مشکل از کجاست ؛ از فایل دانلود هم فقط یه اندیکاتور و یه تمپلت قرار داره که با بارگزاری تمپلت فقط همین اندیکاتور موجود است و تا اینجا بمانند سایر تصاویر میباشد.
            اما اعداد جابجایی atr برای بنده صفر است و آیا مشکل از جفت ارزها میباشد که بنده جفت ارزها رو به تعداد جفت ارزهای تنظیمات اندیکاتور قرار دادم اما مشکل هنوز پا برجاست.

ممنون و تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط SM_HOSSEINI نمایش پست ها
              سلام و درود به دوستان و پیام عزیز

پیام جان من هنوز نتونستم با این اندیکاتور شما ارتباط برقرار کنم و نمیدونم مشکل از کجاست ؛ از فایل دانلود هم فقط یه اندیکاتور و یه تمپلت قرار داره که با بارگزاری تمپلت فقط همین اندیکاتور موجود است و تا اینجا بمانند سایر تصاویر میباشد.
              اما اعداد جابجایی atr برای بنده صفر است و آیا مشکل از جفت ارزها میباشد که بنده جفت ارزها رو به تعداد جفت ارزهای تنظیمات اندیکاتور قرار دادم اما مشکل هنوز پا برجاست.

ممنون و تشکر

با اجازه پیام عزیز

اگر ممکنه یه تصویر از ستینگ اندیکاتور بگذارید.
              نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

نوشته اصلی توسط Mohammad-H نمایش پست ها
                با اجازه پیام عزیز

اگر ممکنه یه تصویر از ستینگ اندیکاتور بگذارید.
                سلام
                خدمت شما

نظر

چارتها آپدیت هست؟

همه چارتها حد اقل باید 70 روز گذشته در تایمفریم روزانه آپدیت باشند.

پریود را یه عدد کوچکتر بگذارید ببینید باز هم مشکل هست؟

نظر

چارتها آپدیت هست؟

همه چارتها حد اقل باید 70 روز گذشته در تایمفریم روزانه آپدیت باشند.

پریود را یه عدد کوچکتر بگذارید ببینید باز هم مشکل هست؟
                    من ارزها رو در تنظیمات به یورو دلار و پوند دلار کم کردن و همچنین پریود رو 15 قرار دادم ؛ اندیکاتور هم در هر دو ارز فعال است.

نظر

نوشته اصلی توسط SM_HOSSEINI نمایش پست ها
                      من ارزها رو در تنظیمات به یورو دلار و پوند دلار کم کردن و همچنین پریود رو 15 قرار دادم ؛ اندیکاتور هم در هر دو ارز فعال است.

به نظرم روی یه متاتریدر دیگه تست کنید ببینید نتیجه میگیرید.

نظر

این تصویر تمپلیت ATR من هستش.

نظر

نوشته اصلی توسط Mohammad-H نمایش پست ها
                          به نظرم روی یه متاتریدر دیگه تست کنید ببینید نتیجه میگیرید.
                          روی متاتریدر دیگری فعال شد
                          نظر

سلام مجدد
                            بعد از کلی دردسر بروی چند متاتریدر موفق شدم و اینکه امکان تغییر تنظیمات وجود نداره و اندیکاتور بدین شکل در اومد
                            یه کشفی هم این وسط ما انجام دادیم ، اونم اینکه اگر اندیکاتور رو در فولدر مخصوص خودش در متاتریدر قرار بدبد ؛ اندیکاتور حاصله تماما" به صورت صفر نمایان میشه و فقط کافیه تمپلت رو به صورت مستقیم اجرا نمایید.
                            این اندیکاتور نیاز نیست که بروی چارت خاصی باشه و فکر کنم خوش دیتای قبل رو محاسبه میکنه و نیاز نیست چارت تمامی جفت ارزها رو داشته باشی

نظر

پیام واقعا ممنون چقدر دنبال همچین چیزی می گشتم
                              یادمان باشد :
                              کسی که روش تحلیلی خود را به فروش می رساند، در واقع شکست های خود را به فروش می رساند.

نظر

پردازش ...
                              X