اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

روزی 30 پیپ با Modi

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تحلیل: روزی 30 پیپ با Modi

سلام دوستان

من با اجازتون روزی یک سیگنال میگذارم با 30 پیپ سود که بیش از 90 در صد به سود منجر میشه و به امید خدا روش کار را هم توضیح خواهم داد

مهدی

درود بر شما جناب modi
    ابتدا خوش امد گویی خدمت شما دوست عزیز دارم وسپس ارزوی موفقیت
    امیدورام شما از اون دسته افراد نباشید که میاند داخل فروم 10 الی 20 پست میزنند و بعد غیبشون میزنه
    بی صبرانه منتظر سیگنال هایتان و تحلیل هایتان هستیم
    ارادت شهرام
    (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

نوشته اصلی توسط Modi نمایش پست ها
      سلام دوستان

من با اجازتون روزی یک سیگنال میگذارم با 30 پیپ سود که بیش از 90 در صد به سود منجر میشه و به امید خدا روش کار را هم توضیح خواهم داد

مهدی
      با سلام خیلی خوش امدید

اگر این کاری که گفتید بکنید را من یکی غلامتون میشم چون به شدت طالب یک سیستم هستم با روزی 30 پیپ و اینکه 90 درصد هم جواب بده

باز هم ممنونم

و بی صبرانه منتظر
      یادمان باشد :
      کسی که روش تحلیلی خود را به فروش می رساند، در واقع شکست های خود را به فروش می رساند.

نظر

نوشته اصلی توسط Modi نمایش پست ها
        سلام دوستان

مهدی
        اگه لطف کنید روش خودتون رو آموزش بدید بهتره تا اینکه سیگنال بزارید.(آموزش ماهیگیری از ماهی مجانی دادن بهتره.) ممنون.

نظر

salam agha mehdi, SL ro ham rajebesh begid lotfan, chon sl mohem tar az tp ast.movafagh bashid

نظر

نوشته اصلی توسط mohsen75 نمایش پست ها
            salam agha mehdi, SL ro ham rajebesh begid lotfan, chon sl mohem tar az tp ast.movafagh bashid

با سلام

اگر به فرض اینکه در این روش اس ال بیشتر باشد از تی پی با توجه به نسبت برد بالاش قابل تو جیه هست

فرض کنیم اس ال

در این روش 120 باشد

و تی پی 30

نسبت میشه 1 به 4

و برای 10 موقعیت 270 پیپ سود

و فقط 120 پیپ ضرر داریم

اینجا 2 به یک جلو هستیم
            یادمان باشد :
            کسی که روش تحلیلی خود را به فروش می رساند، در واقع شکست های خود را به فروش می رساند.

نظر

با سلام به همه دوسنان. کمی بردبار باشید ابتدا روش وسیسنم تشریح شود

نظر

سلام دوستان : پس مسابقه از چه روزی شزوع خواهد شد

چون متا تریدر من هنوز غیر فعال هست،، یه پیام هم صبح به مهران عزیز در این مورد ارسال کرده ام،،

اگه میدونید کی شروع میشه لطفا به من هم بفرمائید ممنون میشم

مهدی

نظر

ما منتظریم

نظر

نظر

شاید این ............
                      همیشه به فکر فردایمان هستیم غافل از این که داشته های امروز آرزو های دیروز است

نظر

دوستان عزیز سلام

خیلی خیلی عذر میخوام که مدتی نتونستم به سایت سر بزنم

الان هم میبینم اقا مسلم روش بسیار سودمندی را داره توضیح میده که فهم و درک آن میتونه روش تریدمون هر چه که باشه را بهبود ببخشه

از اینرو خواهش میکنم چند روز صبر کنید تا این روش اقا مسلم به سرانجام برسه و ذهنیت دوستان با طرح موضوع جدید بهم نریزه

من البته برای آموزش این صفحه را نگشوده بودم هدفم شرکت در تحلیل گری بود ولی روی چشم میگذارم و اگر تو این دوره از مسابقه که شرکت کرده ام ،، نتیجه قابل توجهی در طول یکی دو هفته آینده گرفتم آنرا با دوستان به اشتراک میگذارم و برای رو بازی کردن ، همه روزه ساعت 11 تا 12 صبح پوزیشن 30 پیپی را در همین صفحه میگذارم چون مطمنم اگر نتیجه مطلوب نباشه آموزش آن باعث ضایع شدن وقت ارزشمند دوستان خواهد بود،، ضمن اینکه در مدت یکی دو هفته آینده آموزش اقا مسلم هم به سرانجام خواهد رسید

سر بلند باشید
                        ویرایش توسط Modi : https://www.traderha.com/member/7320-modi در ساعت 12-12-2012, 05:31 PM

نظر

سلام

از دوستان عدر میحوام برای مدتی که ناخواسته مجبور به غیبت شدم

اگر 10 تا 20 در صد از تحلیل زیر هم درست باشه خدا را هزار بار شکر کرده و ممنون اساتید محترم خواهم بود .

سر دوستان و اساتید سلامت

مهدی

ویرایش توسط Modi : https://www.traderha.com/member/7320-modi در ساعت 01-07-2013, 12:54 AM

نظر

سلام

به شکر خدا همانگونه که در تصویر زیر ملاحظه میفزمائید یحش اول ار تحلیل کلی دیروز ( یرای حدود یک هفته هسنت } که مزبوط به تغیرات قیمت امزوز میباشد به غیر از چند پیپ،، که با مزبع زرد رنگ نشان داده شده ،، مابقی بنظر درست میباشد

تا روز های آینده خدا چه بخواهد

ممنون مهدی

نظر

سلام چون به چهت فشردگی تحلیل؛؛ تعین قیمت بالا و پائین سطوح مشگل بود لذا توسط فلش با سطوح قبلی هم تراز نمودم که تا کنون غیز از همان چند پیپ که با مربع زرد مشخص نمودم؛؛ بقیه تا کنون با دقت بالا درست میباشد

نظر

پردازش ...
                              X