اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

2000 پيپ ماهيانه سريعتر از كيشور

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سیگنال: 2000 پيپ ماهيانه سريعتر از كيشور

سلام بر دوستان عزيز.

به دعوت و درخواست چند تن از دوستان تصميم گرفتم اينجا هم سيگنالهاي شخصي خودم رو بصورت زنده و اكانت مستقيم قرار بدهم در تايپيك سيگنالهاي شخصي..

نام مستعار من الكس هست و چند سال است در بازارهاي مالي فعال هستم.به سبك تريدي كيشور علاقمند هستم و اصولا با مطالعه و تجربه توانستم كم كم با فاركس به نحوه دلخواهي ارتباط برقرار كنم و به سوددهي متوسطي برسم

با سيگنالهاي ما بصورت مستقيم هماهنگ شويد.متوسط شكار پيپ براي شما در كنار ما ماهيانه 2000+ پيپ ميباشد.تمام سيگنالها منطقي و اصولي زده مبشود و مديريت سرمايه نسبت به استراتژي رعايت ميشود.

در اين تايپيك قصد دارم مهمترين سيگنالها با احتمال بالاي لمس تارگت را قرار دهم و شما ميتوانيد اين تايپيك را بوك مارك كرده و هميشه پيگير باشيد

در صورتي كه بخواهيد در مورد خريد يا فروش يك نوع جفت ارز كسب اطلاع كنيد ميتوانيد اطلاع دهيد در كمترين مدت زمان با احتمال بالاي 70 تا 80 درصد برايتان نقطه استاپ و تيك پرافيت را معلوم خواهم كرد.

ویرایش توسط كيشور فستر : https://www.traderha.com/member/7330-كيشور-فستر در ساعت 11-11-2012, 05:09 PM
    alexshad2013@hotmail.com

چند نكته: سيگنالهاي مهم را خطوط آبي و سيگنالهاي خيلي مهم را با رنگ قرمز مشخص مينمايم.

مجددا در صورتي كه تمايل داريد هر گونه سيگنالي از هر جفت ارزي را داشته باشيد ميتوانيد با دادن مقدار تي پي و مقدار استاپ سيگنال مورد نظرتون رو با احتمال بالاي 70 تا 80 درصد دريافت نماييد

مثلا شما تمايل داريد سيگنال گلد را بدانيد و ميخواهيد يك سيگنال ما بين استاپ 120 پيپي و تي پي 150 پيپي داشته باشيد.در همين تايپيك اعلام كنيد تا برايتان گفته شود. يا مثلا ميخواهيد حتما استاپتان بر روي فلان نقطه يا تپ پي شما بر روي فلان نقطه باشد.اعلام كنيد انجام ميشود

در مورد آقاي كيشور هم اگر اطلاعاتي نياز داشتيد به اينجا مراجعه كنيد(اگر خلاف قوانين انجمن هست اين دو لينك پاك شود)

online fx trading, fx day trading, fx trading strategies

Instant Forex Profit Robot
    alexshad2013@hotmail.com

نظر

سيگنال آبي

cadjpy sell tp=7830 sl=81.00 ميان مدت(لمس 88%)(خطا 12%)

به ازاي هر هزار دلار از دو صدم استفاده كنيد.مثلا اگر اكانتتان 4000 دلار است بهتر است از هفت صدم لات وارد تريد شويد و بهيچوجه افزايش حجم ندهيد.هم ضرر هست و هم سود و گاها ممكن است احتمالات بالا هم فيل شود.

تحليل:وضعيت دلار صعودي است دلار كانادا در حال ريزش ميباشد و با توجه به وضعيت دلار به كد(usdcad) ميتوان صعود دلار و ريزش بيشتر يورو را انتظار داشت.هدف ميان مدت هست و در صورت لمس استاپ لاس در كد به فكر صعود خوب براي يورو و نفت و كد باشيد نه زودتر....در حال حاضر تمام نشانه وضعيت نزولي بودن را نشان ميدهند.ريزش يورو به زير 1.2600 بسيار ميتواند محتمل باشد.اندكس دلار هم همچنان در وضعيت صعود ميباشد.براي صعود يورو به دنبال نشانه هاي معتبر بگرديد و اخبار فاندامنتال تا زماني كه نشانه هاي صعود در تكنيكال مهيا نباشد نبايد ملاك اصلي قرار گيرد.
      alexshad2013@hotmail.com

نظر

نوشته اصلی توسط كيشور فستر نمایش پست ها
        سيگنال آبي

cadjpy sell tp=7830 sl=81.00 ميان مدت(لمس 88%)(خطا 12%)

به ازاي هر هزار دلار از دو صدم استفاده كنيد.مثلا اگر اكانتتان 4000 دلار است بهتر است از هفت صدم لات وارد تريد شويد و بهيچوجه افزايش حجم ندهيد.هم ضرر هست و هم سود و گاها ممكن است احتمالات بالا هم فيل شود.

تحليل:وضعيت دلار صعودي است دلار كانادا در حال ريزش ميباشد و با توجه به وضعيت دلار به كد(usdcad) ميتوان صعود دلار و ريزش بيشتر يورو را انتظار داشت.هدف ميان مدت هست و در صورت لمس استاپ لاس در كد به فكر صعود خوب براي يورو و نفت و كد باشيد نه زودتر....در حال حاضر تمام نشانه وضعيت نزولي بودن را نشان ميدهند.ريزش يورو به زير 1.2600 بسيار ميتواند محتمل باشد.اندكس دلار هم همچنان در وضعيت صعود ميباشد.براي صعود يورو به دنبال نشانه هاي معتبر بگرديد و اخبار فاندامنتال تا زماني كه نشانه هاي صعود در تكنيكال مهيا نباشد نبايد ملاك اصلي قرار گيرد.
        ریسک به ریوارد به چه صورته؟نرخ جاری این ارز 79.33 هست و استاپ 81.00 و تی پی هم 78.33 یعنی 167 پیپ ضرر و 103 پیپ سود

نظر

نوشته اصلی توسط khayamshahbazi نمایش پست ها
          ریسک به ریوارد به چه صورته؟نرخ جاری این ارز 79.33 هست و استاپ 81.00 و تی پی هم 78.33 یعنی 167 پیپ ضرر و 103 پیپ سود
          در حال حاضر چنين هست.البته هميشه اينطور نيست.گاهي حد سود بيشتر و گاهي حد ضرر بيشتر ... گاهي حد ضرر دو برابر بيشتر سود و گاهي حد سود دوبرابر حد ضرر..ولي هيچوقت حد ضرر از دوبرابر حد سود تجاوز نميكند يعني هيچوقت تريدي نداريم كه حد ضررش سه برابر حد سود باشد...نهايتا دو برابر....اوكي
          alexshad2013@hotmail.com

نظر

با تشکر و آرزوی موفقیت برای شما

نظر

نوشته اصلی توسط PCM
              با سلام

ضمن عرض خوش آمد به فروم

ارائه سیگنال مشکلی ندارد. ولی خواهشی که داشتم این است که طبق قوانین فروم قرار دان استیمنت و حساب دمو ممنوع می باشد. به این دلیل پست اول شما ویرایش شد.

با تشکر
              من سيگنالهام هميشه مستقيم بوده است و اين دليل شما كاملا بي منطق ميباشد.ارائه سيگنال بدون اكانت مستقيم هيچ فايده اي ندارد و اگر اينطور باشد من از اين انجمن ميروم.قبلا به دوستانم گفته بودم كه اجازه نخواهند داد من كار بكنم.
              alexshad2013@hotmail.com

نظر

نوشته اصلی توسط كيشور فستر نمایش پست ها
                من سيگنالهام هميشه مستقيم بوده است و اين دليل شما كاملا بي منطق ميباشد.ارائه سيگنال بدون اكانت مستقيم هيچ فايده اي ندارد و اگر اينطور باشد من از اين انجمن ميروم.قبلا به دوستانم گفته بودم كه اجازه نخواهند داد من كار بكنم.
                دوست عزیز به نظرم باید اسم تاپیک شما هم ویرایش میشد.چونکه من در این حساب ریل شما 2000پیپ ماهیانه نمیبینم و یک ایراد دیگه هم به کار شما در این اکانت وارده دراو دان 20 درصدی و پرافیت فاکتور نزدیک به یک است.
                در ضمن گمان کنم لوریج حسابتون هم نزدیک به صد است که برای یک حساب ده هزار دلاری تقریبا زیاده چونکه خدای نکرده تحت شرایط خاصی ممکنه حساب کال بشه و کال شدن حساب همان و رفتن در ضرر صد هزار دلاری همان چونکه دوستان زیادی که ضررهای بالای صد هزار دلاری را ثبت کرده اند با ضرر های مثلا ده هزار دلاری دیگه راضی به رعایت مدیریت سرمایه نشده اند و برای برگرداندن ضرر در ضررهای بعدی فرو رفته و ...

پ.ن از اینکه سود کرده ای خوشحالم گرچه که حساب دمو است.
                ویرایش توسط Ehsan M : https://www.traderha.com/member/6637-ehsan-m در ساعت 11-11-2012, 10:15 PM
                فاركس,باكلاس ترين, پرسود ترين و درعين حال يكي از شغلهای سخت دنياست.

نظر

نه آقا کجا بری....چیزی نگفتن که....مشکل نداره شما ادامه بدین.اینجا همه چی برای پیشرفت مهیاست

نظر

نوشته اصلی توسط Ehsan M نمایش پست ها
                    دوست عزیز به نظرم باید اسم تاپیک شما هم ویرایش میشد.چونکه من در این حساب ریل شما 2000پیپ ماهیانه نمیبینم و یک ایراد دیگه هم به کار شما در این اکانت وارده دراو دان 20 درصدی و پرافیت فاکتور نزدیک به یک است.
                    در ضمن گمان کنم لوریج حسابتون هم نزدیک به صد است که برای یک حساب ده هزار دلاری تقریبا زیاده چونکه خدای نکرده تحت شرایط خاصی ممکنه حساب کال بشه و کال شدن حساب همان و رفتن در ضرر صد هزار دلاری همان چونکه دوستان زیادی که ضررهای بالای صد هزار دلاری را ثبت کرده اند با ضرر های مثلا ده هزار دلاری دیگه راضی به رعایت مدیریت سرمایه نشده اند و برای برگرداندن ضرر در ضررهای بعدی فرو رفته و ...

پ.ن از اینکه سود کرده ای خوشحالم گرچه که حساب دمو است.
                    به همين حساب دمو هم دارن گير ميدن چرا گذاشتي.ميگي چرا دمو هست؟

مشخصات اكانت رو بيان كردي كه سطح كار رو بياري پايين يا ببري بالا؟ بگذريم

كنار عدد 2000 من يك علامت مثبت گذاشتم در پست اول.يعني دوهزار پيپ مثبتي كه اكانت رو رشد داده. كه البته عدد واقعيش +3500 هست و من +1500 تاش رو ناديده گرفتم.

در مورد خوب بودن يا بد بودن تريد و ديگر موارد قضاوت با ديگران است..تشكر از لطف بي اندازه شما

بدون قرار دادن شماره اكانت اصلا سيگنال دادن معني ندارد و تايپيك از تب و تاب مي افتد.هيچ دليل منطقي وجود ندارد كه چرا گذاشتن اكانت دمو ممنوعه.مگر سيگنال مستقيم كه همه بتونند نتايج رو ببينند از گذاشتن عكس بهتر نيست؟؟

شماره اكانت و پسورد رو ميذارم توي امضا.اميدوارم گير ندن.چون خيلي ها من رو دنبال ميكنن و بدون اكانت نميتونن از سيگنالها استفاده كنند.اميدوارم مديريت گير ندن
                    alexshad2013@hotmail.com

نظر

نوشته اصلی توسط khayamshahbazi نمایش پست ها
                      نه آقا کجا بری....چیزی نگفتن که....مشکل نداره شما ادامه بدین.اینجا همه چی برای پیشرفت مهیاست
                      در تمام تايپيك هاي سيگنالي همه از سيگنالاشون عكس ميذارن..غير از اينه؟ من هم گذاشتم ولي تمام عكس ها پاك شد كه نميشه؟براي ديگران ميشه براي ما چرا نميشه؟ جواب قانع كننده؟
                      alexshad2013@hotmail.com

نظر

با سلام حدمت تمامی دوستان
                        اینطور که من متوحه شدم و اعتراضی پیش امده اینکه جساب دمو هست
                        خوب اگه کسی پیدا بشه که علم زیادی نداشته باشه حوده بنده و با یه حساب ریل وارد سیگنال ها بشه یا بشم همان طوری هم که سیگنال ها 100 درصد مطمئن باشند چون خیلی از قوانین را نمیدونم ممکنه کال بشم و بعد من پیش خودم زیاد فکر میکنم و این فروم پیش من بد خواهد شد
                        پس این مسایل هست
                        دوست عزیز این فروم و مدیران محترمش خیلی واسه این فروم زحمت ککشیدند و تنها فرومی هست که به نظر من واقعا بچه هاش و مدیران دارند از ته دل مایه میذارند
                        شما لطف کنید اگه سیگنالی ارایه میدید با تحلیل قانع کننده باشه و براساس چه اصول و استراتژی ؟
                        ارادت
                        (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

تازه حرفام یادم امده

ببینید اگه شما استیتمنی واقعی یا هیستوری ریل ارایه بدید شاید دیگه مشکلی نباشه
                          گفتم شاید
                          بارم ارادت
                          (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها
                            با سلام حدمت تمامی دوستان
                            اینطور که من متوحه شدم و اعتراضی پیش امده اینکه جساب دمو هست
                            خوب اگه کسی پیدا بشه که علم زیادی نداشته باشه حوده بنده و با یه حساب ریل وارد سیگنال ها بشه یا بشم همان طوری هم که سیگنال ها 100 درصد مطمئن باشند چون خیلی از قوانین را نمیدونم ممکنه کال بشم و بعد من پیش خودم زیاد فکر میکنم و این فروم پیش من بد خواهد شد
                            پس این مسایل هست
                            دوست عزیز این فروم و مدیران محترمش خیلی واسه این فروم زحمت ککشیدند و تنها فرومی هست که به نظر من واقعا بچه هاش و مدیران دارند از ته دل مایه میذارند
                            شما لطف کنید اگه سیگنالی ارایه میدید با تحلیل قانع کننده باشه و براساس چه اصول و استراتژی ؟
                            ارادت
                            اين حرف شما درست نيست.هر سيگنالي خطاي خودش رو داره.مگر نميدانيد مسئوليت استفاده از سيگنال ديگران به عهده خود شخص هست.همه جا اينطوريه.من هيچوقت ياد ندارم اشاره كرده باشم از سيگنالها استفاده كنيد.. همانند ديگر تايپيك ها هشدار ريسك براي استفاده از سيگنالهاي ديگران هميشه برقراره ...

حساب دمو هم هيچ اشكالي نداره.اتفاقا بهترين سيگنال دهنده اونيه كه حساب رو مستقيم ميده. من در پست سوم يا چهارم گفتم هم سود داريم و هم ضرر پس مديريت سرمايه رو رعايت كنيد.اينكه گفتم در مورد حجم دو صدم و غيره اين يك امر اختياريه.بنا بر حساب خودتون حجم مناسب رو بزنيد....تو اين چيزا اصلا بحثي نيست...

در ضمن اين تايپيك سيگنال هست نه تايپيك آموزش.بنده مجاز هستم كه در مورد سيگنالها توضيح و تحليل ارائه ندهم و فقط به دادن سيگنال بسنده كنم...

تشكر از شما
                            ویرایش توسط كيشور فستر : https://www.traderha.com/member/7330-كيشور-فستر در ساعت 11-11-2012, 11:33 PM
                            alexshad2013@hotmail.com

نظر

يكي از دوستان از طريق ايميل خواستن نتايج سيگنالهاي گذشته رو براشون بذارم.از حساب واقعي چند عكس ميگذارم متعلق به سال 2011 و چندين نتيجه از تريدهاي ماههاي قبل..فقط عكس ميذارم.اگر قابل قبول هست كه هيچ و اگر هم نيست نميتونم براتون كاري بكنم...

مجددا تاكيد ميكنم فاركس بدون ضرر نيست.هيچ سيگنالي هم بدون خطا نيست و سيگنالهاي ما همانند ديگر تايپيك هاي سيگنال دهي در همين فروم داراي هشدار ريسك ميباشد. اگر از سيگنالها استفاده ميكنيد مديريت سرمايه نسبت به سرمايه رعايت شود و اين فروم و بنده و مديران سايت نسبت به ضرر احتماليشما هيچ تقصيري ندارند.

تشكر از همه شما....پست بعدي تحليل اندكس دلار ميباشد.ديگه ميپردازيم به بحث فاركس كه از همه مهمتره
                              فایل های پیوست شده
                              alexshad2013@hotmail.com

نظر

پردازش ...
                              X