اطلاعیه

بستن
1 از 2 < >

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
2 از 2 < >

مقدمه ای بر این تالار

علیرغم اینکه پرسپولیس کپیتال از ابتدا همواره سعی و اصرار داشت که فقط روی مسئولیت بروکر بودن خود متمرکز باشد ولی اصرار مشتریان و هواداران شرکت بر نیاز و لزوم ارائه نظر های فنی مستقل در باره قیمت ها و کمک فکری و فنی به تریدر ها، فروم ما محل مناسبی برای این مهم شد و ما امروز مفتخریم که علاوه بر فراهم آوردن بستر مناسب جهت ترید و حمایت تریدر ها در زمینه اتصال مستقیم به بازار، از همراهی و همکاری بهترین و پر سابقه ترین تحلیل گران بازار برخوردار باشیم.

دوستانی که مدتی است با فروم ما آشنائی دارند حتما با آقای مصطفی روبین و تحلیل های زیبای ایشان هم آشنا هستند و از آنها حداکثر بهره را می برند. آقای نیما آزادی که تحلیل های حرفه ای ایشان سالها در فروم های مربوط به موضوع مورد تحسین همه بوده است نیز امروز به ما افتخار همکاری داده اند و ما در پرسپولیس کپیتال با عزمی راسخ تصمیم داریم این تالار را به مرجع شماره یک تحلیل های فنی بازار ارتقاء داده و این درخواست و نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن پاسگو باشیم.

لازم دیدم پس از تشکر از آقایان مصطفی روبین و نیما آزادی که در این امر مهم به ما دست همکاری داده اند نکته کوچکی را نیز به عنوان یادآوری ذکر کنم.

تحلیل های این تالار در بسیاری از موارد نقاط ورود و خروجی را که با احتمال قابل توجهی می توانند به سود دهی منجر شوند پیشنهاد خواهند کرد. برای استفاده از این مطالب در نظر گرفتن دو چیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

اول اینکه دوستان حتما حد ضرر را در نظر داشته و حتما آن را به صورت یک اردر استاپ لاس در پلتفرم وارد نموده و اطمینان حاصل کنند که در صورت حرکت قیمت در خلاف جهت پیش بینی و خوردن استاپ لاس درصد بزرگی از سرمایه خود را از دست ندهند.

دوم اینکه فراموش نکنیم که پوزیشن هائی که با ضرر بسته خواهند شد جزو لاینفک علم و هنر ترید هستند و نکته مهم آنست که جمع سود ها باید بیش از جمع ضرر ها باشد. همچنین طبیعت آماری و آشوبی بازار مالی بخصوص در تایم فریم های پائین بهتر قابل مشاهده و بهره برداری است تا تایم فریم های بالاتر که با یک خبر که هیچکس انتظارش را ندارد رابطه خود را با یک الگو یا تحلیل فنی به کلی از دست می دهند. پس بهتر است پس از برخورداری از منطق صحیح نگرش به بازار (که همکاران ما در این تالار به آن می پردازند) هرچه می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید. برای اینکار تارگت های سود و زیان کوچکتر و زمان باز بودن پوزیشن کوتاهتر مناسبترند.

از صمیم قلب آرزو می کنیم بتوانیم علاوه بر بستر سالم ترید و اتصال مستقیم به بازار با ارائه راهنمائی فنی به شما تریدرهای عزیر موفقیت روزافزون شما را شاهد باشیم. لطفا از طرح سئوالات خود در این تالار دریغ نفرمائید.

مهدی دریس زاده
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دعا و آرزوی سلامتی برای آقای یزدی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• دعا و آرزوی سلامتی برای آقای یزدی

با سلام و عرض ادب

این تاپیک رو برای دوست و همکار عزیزمان جناب آقای یزدی باز کردیم تا تشکری کرده باشیم از ایشان که جز بهترین های این فروم هستند و بزرگتر همه ماها در این جمع صمیمانه

و همچنین دعا و آرزوی سلامتی برای ایشان تا هر چه زودتر سلامتیشان، این بزرگترین نعمت الهی رو به دست آورند و به جمع خانواده خود در این فروم بازگردند.

در این ایام محرم دعا می کنیم خداوند ایشان و همه مریضان را شفای عاجل عنایت بفرماید.

دعا و آرزوی سلامتی برای آقای یزدی

با سلام و درود خدمت همه سروران گرامم
    مدتی باعث افتخار من بود تا با حضور خود در فروم بتوانم از تجربیات شما عزیزان و دانش اساتید گرامم بهره مند گردم اما از آنجایی که در این دنیای فانی هیچ چیز ابدی نخواهد بود فی الحال عمر حضور من هم به پایان رسیده .
    مدتی است که از بیماری رنج میبرم و چون مقدمات علاج آن انجام شده لذا باید تن به تیغ پزشک نهم لذا رفتن راه معلوم و بازگشت آن نامعلوم .
    الأَمْراضُ وَ الأَوْجاعُ کُلُّها بَرِیْدٌ لِلْمَوْتِ وَ رُسُلٌ لِلْمَوْتِ! فَاِذا حانَ الأَجَلُ أَتى مَلَکُ الْمَوْتِ بِنَفْسِهِ فَقالَ یا أَیُّهَا الْعَبْدُ! کَمْ خَبَر بَعْدَ خَبَر؟ وَ کَمْ رَسُول بَعْدَ رَسُول؟ وَ کَمْ بَرِیْد بَعْدَ بَرِیْد؟ أَنَا الَْخَبُر الَّذِى لَیْسَ بَعْدِى خَبَرٌ!
    بیماریها و دردها همگى قاصدان مرگ و فرستادگان او هستند، هنگامى که عمر انسان به سر مى رسد، فرشته مرگ مى آید (بیمار از دیدن فرشته مرگ وحشت مى کند و آن را بى مقدمه مى پندارد ولى) به او مى گوید: اى بنده خدا چه اندازه خبر بعد از خبر، و رسول بعد از رسول، و پیک بعد از پیک، براى تو فرستادم؟ اما من آخرین خبرم، و بعد از من، خبرى نیست !

به همین دلیل این آخرین پست من در فروم می باشد . امیدوارم اگر سخنی از زبان جاری گشته تا باعث ناخشنودی کسی گردیده و یا تحلیلی که باعث زیان کسی شده با بزر گواری که در شما عزیزان سراغ دارم این حقیر را مورد عفو و بخشش خود قرار دهید .

اگر مشیت الهی بر آن شد تا دوباره چند روزی را در این دنیای فانی مجالی دوباره دهد باعث افتخارم خواهد بود تا لذت دوباره با هم بودن را در کنار شما عزیزان تجربه ای دوباره کنم و اگر مشیت الهی بر آن شد که جان به صاحب جانان تقدیم کنم امیدوارم مورد حلالیت شما قرارگیرم .
    برای همه شما سروران آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم همه همواره در تمام عرصه های زندگی موفق و پیروز باشید .
    انانکه به من بدي کردند مرا هوشيار کردند و آنانکه به من انتقاد کردند راه و رسم زندگي آموختندو انانکه به من بي اعتنايي کردند صبر و تحمل اموختند
    آنانکه به من خوبي کردند به من مهر و وفا آموختند
    پس خدايا به همه اينان که باعث تعالي دنيوي و آخروي من شدند خير و نيکيدنيا و اخرت عطا فرما
    حق یارو نگهدار همه شما باد
    یزدی
    ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 11-22-2012, 10:47 AM
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

سلام

یزدی جان مگه قراره هر کی میره اطاق عمل زبونم لال یک اتفاقی بیافته . بچه های گل این فروم همگی برات دعا می کنند که هر چه زودتر سلامتی خودت بدست بیاری و دوباره برگردی .

ما هم برات دعا می کنیم . خیلی چیزها از شما یاد گرفتم و قلبا دوست داریم .

منتظرت هستیم رفیق .
      با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://cabin.pcmfa.co/fa/ref/MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

سعید عزیز
        2راه داری ، راه دوم اینکه
        به دکتر ها بگو منو مثل آدم زنده عمل کنند ، (امیدواربودن)
        اگر در تهران هستی به من پیام بده من در بیمارستانها آشنا زیاددارم تا در خدمتان باشیم و بچه ها قول میدم شما رو دوباره به فروم برگردانم منتظر تماس شما هستم.
        WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
        account demo

نظر

[/QUOTE
          با سلام به آقای یزدی
          الان که این مطلب را خوندم خیلی ناراحت شدم امیدوارم که سلامتی خود را به دست بیاورید وهر چه سریعتر به جمع ما بپیوندید
          آقای یزدی ما که شما را ملاقات نکردیم ولی با تعاریفی که از شما شنیدم ومطالب که از شما دیدم مطمئنم که خداوند متعال شما را در این مرحله زندگی
          پیروز میکند و با سلامتی کامل وروحیه بهتر به آغوش خانواده خود برمیگردید وما باز هم از تفکر وذهن درست شما استفاده بهینه خواهیم کرد
          آقای یزدی شنیدی میگن
          اینجا زمین است رسم ادمهایش عجیب است اینجا گم که میشوی به جای این که دنبالت بگردن فراموشت میکنندولی به خداقسم اینجا فروم گرم pcmاست یعنی جایی که هرکس اومد فراموش کردنش سخته پس سعی کنید با اومدنتئن دل گرمی دوباره به بچه های اینجا بدید
          من خودم به شخصه آرزوی دیدن شما را دارم
          به امید روزهای خوب
          تمنا دارم از آسمان که اگر حتی قطره ای از خوشبختی بارید
          برای تو باشد
          (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

انشاالله هر چه زودتر با سلامتي كامل دوباره پست بزنيد

نظر

نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
              مدتی باعث افتخار من بود تا با حضور خود در فروم بتوانم از تجربیات شما عزیزان و دانش اساتید گرامم بهره مند گردم اما از آنجایی که در این دنیای فانی هیچ چیز ابدی نخواهد بود فی الحال عمر حضور من هم به پایان رسیده .
              مدتی است که از بیماری رنج میبرم و چون مقدمات علاج آن انجام شده لذا باید تن به تیغ پزشک نهم لذا رفتن راه معلوم و بازگشت آن نامعلوم .
              الأَمْراضُ وَ الأَوْجاعُ کُلُّها بَرِیْدٌ لِلْمَوْتِ وَ رُسُلٌ لِلْمَوْتِ! فَاِذا حانَ الأَجَلُ أَتى مَلَکُ الْمَوْتِ بِنَفْسِهِ فَقالَ یا أَیُّهَا الْعَبْدُ! کَمْ خَبَر بَعْدَ خَبَر؟ وَ کَمْ رَسُول بَعْدَ رَسُول؟ وَ کَمْ بَرِیْد بَعْدَ بَرِیْد؟ أَنَا الَْخَبُر الَّذِى لَیْسَ بَعْدِى خَبَرٌ!
              بیماریها و دردها همگى قاصدان مرگ و فرستادگان او هستند، هنگامى که عمر انسان به سر مى رسد، فرشته مرگ مى آید (بیمار از دیدن فرشته مرگ وحشت مى کند و آن را بى مقدمه مى پندارد ولى) به او مى گوید: اى بنده خدا چه اندازه خبر بعد از خبر، و رسول بعد از رسول، و پیک بعد از پیک، براى تو فرستادم؟ اما من آخرین خبرم، و بعد از من، خبرى نیست !

به همین دلیل این آخرین پست من در فروم می باشد . امیدوارم اگر سخنی از زبان جاری گشته تا باعث ناخشنودی کسی گردیده و یا تحلیلی که باعث زیان کسی شده با بزر گواری که در شما عزیزان سراغ دارم این حقیر را مورد عفو و بخشش خود قرار دهید .

اگر مشیت الهی بر آن شد تا دوباره چند روزی را در این دنیای فانی مجالی دوباره دهد باعث افتخارم خواهد بود تا لذت دوباره با هم بودن را در کنار شما عزیزان تجربه ای دوباره کنم و اگر مشیت الهی بر آن شد که جان به صاحب جانان تقدیم کنم امیدوارم مورد حلالیت شما قرارگیرم .
              برای همه شما سروران آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم همه همواره در تمام عرصه های زندگی موفق و پیروز باشید .
              انانکه به من بدي کردند مرا هوشيار کردند و آنانکه به من انتقاد کردند راه و رسم زندگي آموختندو انانکه به من بي اعتنايي کردند صبر و تحمل اموختند
              پس خدايا به همه اينان که باعث تعالي دنيوي و آخروي من شدند خير و نيکيدنيا و اخرت عطا فرما
              یزدی

سلام و درود بر جناب یزدی بزرگوار؛

ایشالله در این روزهای عزیز سلامتی خود را بازخواهید یافت و در کمال آرامش و آسایش سایه شما بالای سر فروم خواهد ماند و مثل هیمشه پر نشاط و پر انرژی پست های قشنگ تان را خواهیم دید.

مریضی کفاره گناهان است و چه خوشبختید که بخشی از گناهان زدوده می شود.

خداوند منان حافظ و نگهدار شما عزیز باشد.
              .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
              https://telegram.me/Cyclicalwaves
              https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

یزدی

درود جناب یزدی مهربان و بخشنده

من فقط همین جمله از پست شما را در خاطرم نگه خواهم داشت. بقیه اش رو ریز میبینم!!!

فروم بدون شما انگاری یه جای کارش میلنگه!!

برایتان آرزوی سلامتی و عمر طولانی دارم در کنار خانواده محترمتان.

سایه شما مستدام

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

درود جناب یزدی با این فکر که تک تک اعضای سایت دلشون پیش تو است برو به اتاق عمل و مطمین باش که خدا باهاته و انرژی مثبتی که بچه ها به سمتت میفرستن بدرقه راهته برو به امید خدا که به سلامت برگردی

نظر

ای بابا خیلی ناراحت شدم انشالاه سلامتی کامل رو باز خواهید یافت و با قدرت بیشتر از پیش به هدفتون خواهید رسید

نظر

جناب یزدی عزیز با عرض سلام و درود

نمیدونم چی بگم ، بلد نیستم در این مواقع خرفی بزنم ، واقعا سخته شنیدن چنین اخباری !

انشالله که سلامت کامل بدست بیارین و ما کماکان در خدمت شما بزرگوار باشیم و این سعادتی بوده که در این مدت در کنار شما شاگردی کردیم.

از خداوند متعال خواستار سلامتی کامل برای شما هستم.

موفق و پیروز و سلامت باشید - ارادت

نظر

آقای یزدی عزیز امیدوارم سلامتی خود را بدست بیاورید
                        ویرایش توسط Amin.Fx : https://www.traderha.com/member/6989-amin-fx در ساعت 11-22-2012, 01:01 PM

نظر

یزدی

اللهم لا اله الا انت العلی العظیم ذو السلطان القدیم و المن العظیم و الوجه الکریم

لا اله الا انت العلی العظیم ولی الکلمات التامات و الدعوات المستجابات خل ما اصبح. “

با سلام و آرزوی سلامتی برای شما دوست عزیز

باز هم زمان آن رسیده که دست های پاکتان را روبه آسمان بلند کنید و از خداوند مهربان با دل هایی آکنده از زمزمه دعای مضطران «امن یجیب المضطر اذا دعاء و یکشف السوء» شفا و سلامت دوست و برادر عزیزمان جناب آقای یزدی گرامی را مسئلت نماییم.

امید است که خداوند منان سلامتی این عزیز را بار دیگر به ایشان بازگرداند و موجبات سرور و خوشحالی خانواده محرمتشان و دوستان را با سلامتیش فراهم آورد.

آمین یا رب العالمین...

ایچیموکو سر مشقی است برای آنان که به فراتر از افق های خویش می اندیشند .

نظر

سلام و درود بر سعید عزیز،

سعید جان آرزوی سلامتی و تندرستی برای شما داریم.

از شما بسیار آموختیم و از اینکه صادقانه زمان و انرژی با ارزش خود را صرف فروم کردید بسیار سپاسگزاریم.

ارزش این فروم به این است که یک سری از اساتید آگاه و توانا و بدون ادعا، یک سری از بچه های سالم این مملکت دور هم جمع شده اند.

نبود شما در این مدت حتی کوتاه کاملا حس خواهد شد.

امیدواریم شما را هر چه زودتر با سلامتی کامل و شاداب و پرانرژی در فروم ببینیم.

دوستان و همران مطالب شما هم انشاا... سعی می کنند این محفل را فعال نگاه دارند.

درود برشما منتظریم سعید جان زودتر شمارا در سلامتی کامل ببینیم.

نظر

با سلام
                              جناب اقای یزدی امیدوارم سلامتی تون رو هر چه زودتر بدست بیاری چون شفا دهنده کس دیگریست وبقای عمر بدست یزدان یکتاست دکتر ها همه وسیله بیش نیستند

واز جز او از هیچ بنی بشری نمی توان درخواست سلامتی کرد .

سلامتی شما ارزوی همه برو بچه های فروم است
                              حق نگهدارتان
                              فاصله بین مشکل و حل ان یک زانو زدن است. نه در برابر مشکل بلکه در برابر خدا
                              YAHOO ID :SIGNAL.GOLDEN

نظر

پردازش ...
                              X