اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

من و یک سال ضرر ((( آموزش روش شخصی ))))

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• آموزش: من و یک سال ضرر ((( آموزش روش شخصی ))))

با سلام خدمت دوستان این این

در این تاپیک قصد دارم روش شخصی خودم رو آموزش بدم که در سات کمین اف ایکس هم قرار دادم ولی به علت اینکه مدیران انجمن با قرار دادن لینک آموزش به سایت های دیگر مخالفند این تاپیک رو ایجاد کردم تا لینک ویدیو ها رو در این تاپیک هم قرار بدم سوالی بود در خدمت هستم

لینک دانلود پاور پوینت موارد ابتدایی روش

kamin - fx.rar - 4shared.com - online file sharing and storage - download - ramin7500 jj

نظر

لینک دانلود ویدیو شماره 1

01 **.mp4 - 4shared.com - online file sharing and storage - download - ramin7500 jj

نظر

راستی یادم رفت بگم که هنوز این ویدیو به درد ترید کردن نمیخوره چون هنوز روش هنگام ضرر کردن به چالش کشیده نشده

اصلی ترین زمان ترید و روش معاملاتی زمانی هست که ضرر میکنیم در اینده ویدیو یی خواهم ساخت و قرار خواهم داد

نظر

سلام
          تشکر فراوان از دوست عزیزمون بابت به اشتراک گذاشتن سیستم شخصی خودش واقعا کمتر کسی از این کارا میکنه

امیدوارم مزد و پاداشتون از ایزد منان بگیرید
          منتظر ادامه و بقیه مطالب هستیم
          ارادت
          (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

سلام
            از به اشتراک گذاشتن روشتون سپاسگزارم
            اخداوند خیرتان دهد

نظر

دوست عزیز با تشکر از شما اگر ممکن هست طرز کار استراتژی تستر رو هم بگید ممنون

نظر

از اين تاپيك جناب نصيري میتونین استفاده کنین

استراتــژي تستر

نظر

رامین جان دوست عزیزم خیلیخوش آمدی
                  ببخشید این سوال رو می کنم.
                  آیا همه استراتژی همین چیزی است که در فیلم بود؟
                  مثلا روی m15 منتظر میشی تا حمایت یا مقاومت رو بشکنه و درتایم m5 وارد میشی و تارگت رو میزاری روی اولین قله یا دره و بعد از عمل کردن پوزیشنت ریسک فری می کنی تا به تارگت بخوره؟

از زحمتی که کشیدی بازم ممنون

ویرایش توسط tracer_qm : https://www.traderha.com/member/2931-tracer_qm در ساعت 12-01-2012, 07:50 PM
                  تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها
                    رامین جان دوست عزیزم خیلیخوش آمدی
                    ببخشید این سوال رو می کنم.
                    آیا همه استراتژی همین چیزی است که در فیلم بود؟
                    مثلا روی m15 منتظر میشی تا حمایت یا مقاومت رو بشکنه و درتایم m5 وارد میشی و تارگت رو میزاری روی اولین قله یا دره و بعد از عمل کردن پوزیشنت ریسک فری می کنی تا به تارگت بخوره؟

از زحمتی که کشیدی بازم ممنون

یه بار دیگه به ویدیو و اون فایل پاور پوینت نگاه کنید من منتظر هم جهت شدن حرت بازار در تایم 1 ساعته با تایم 15 یا 5 میشوم بهترین بازده 5 دقیقه

حالا جایی هم که حمایت یا مقاومت قوی هست با استاپ کوچک وارد میشم تا سود بزرگ رو شکار کنم

نظر

سلام
                      اقا رامین لینک بک تست خرابه دانلود نمیشه
                      اگر امکانش هست اپلود کنید
                      حق یارتان
                      فاصله بین مشکل و حل ان یک زانو زدن است. نه در برابر مشکل بلکه در برابر خدا
                      YAHOO ID :SIGNAL.GOLDEN

نظر

نوشته اصلی توسط djrezafx نمایش پست ها
                        سلام
                        اقا رامین لینک بک تست خرابه دانلود نمیشه
                        اگر امکانش هست اپلود کنید
                        حق یارتان
                        چک کردم مشکلی نداره

کافی هست تو سایت فورد شیر عضو باشید وارد حساب کاربری بشید و به راحتی دانلود کنید

نظر

نوشته اصلی توسط ramin7500 نمایش پست ها
                          چک کردم مشکلی نداره

کافی هست تو سایت فورد شیر عضو باشید وارد حساب کاربری بشید و به راحتی دانلود کنید
                          سلام
                          اقا رامین والا من که دانلود رو میزنم اصلا رو سایت 4شیر نمیره مستقیم شروع به دانلودhttp://macd.ir/fileuploaded/ST.zip
                          اسم فایل هم st هست
                          البته اگر درست باشه
                          لینک 4شیر رو بزارید لطفا
                          ویرایش توسط djrezafx : https://www.traderha.com/member/5375-djrezafx در ساعت 12-02-2012, 11:11 PM

نظر

مشکل حل شد از انتی ویروس بود
                            فقط مشکل بعدی من طبق توضیحات اقی نصیری برای اپدیت چارت که فایل txt رو import میکنی رو انجام دادم
                            بروز شد ولی دیگه امکان ترید کردن نداره ایا این قابلیت رو نداره بعد از اپدیت؟
                            پوزیشن نمیتونی بگیری؟
                            مرسی از همکاریتون

نظر

نوشته اصلی توسط djrezafx نمایش پست ها
                              مشکل حل شد از انتی ویروس بود
                              فقط مشکل بعدی من طبق توضیحات اقی نصیری برای اپدیت چارت که فایل txt رو import میکنی رو انجام دادم
                              بروز شد ولی دیگه امکان ترید کردن نداره ایا این قابلیت رو نداره بعد از اپدیت؟
                              پوزیشن نمیتونی بگیری؟
                              مرسی از همکاریتون
                              اینطوری نمیشه توضیح داد اگه اجازه بدید یه ویدیو میسازم و قرار میدم

2 روزه قرارش میدم

نظر

پردازش ...
                              X