اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

آیا فرصت سود اوری در بورس تهران بیشتر هست یا فارکس ؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نظرسنجی: آیا فرصت سود اوری در بورس تهران بیشتر هست یا فارکس ؟

صرف نظر از مزایا و معایب فارکس و بورس ایا فرصت سوداوری در بورس تهران را بیشتر میدانید یا فارکس یا تفاوتی نمیبینید؟
    207
    فارکس
    71.50%
    148
    بورس تهران
    17.39%
    36
    تفاوتی ندارد
    11.11%
    23
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

یه جایی خونم که اصل پول در بورس اگر متضرر بشین تضمین شده است و دولت این طرح رو داده برای حمایت از بورس ............ همچین چیزی صحت داره؟؟

نظر

من خودم بشخصه سودی که در بورس تهران بدست اوردم خیلی بیشتر از فارکس هست ولی به امید سود بیشتر ا بورس خارج شدم و وارد فارکس شدم ! اما هنوز نتونستم موفق بشم !

وضعیت من در فارکس شبیه کسی هست که وسط رودخانه هست و هر ماهی بگیره از دستش لیز میخوره !

من بورس تهران بدلیل عدم اطمینان به قوانیین و مدیریت رها کردم و هیچ وقت بر نخواهم گشت ! نگاه کنید به وضع بانک ارین و اریا گردشگری و شرکت صدرا !

با اینکه میدونم ا لحاظ سود میتونم موفقتر عمل کنم و لی هیچ وقت فارکس ترک نمیکنم چون بمن یاد میدهد تا منظم و عالم نباشی نمیتوانی موفق شوی !
      در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

نوشته اصلی توسط ice_metal2007 نمایش پست ها
        یه جایی خونم که اصل پول در بورس اگر متضرر بشین تضمین شده است و دولت این طرح رو داده برای حمایت از بورس ............ همچین چیزی صحت داره؟؟
        خیر
        کاملا بی اساسه
        البته شما هیچ موقع کال مارجین نمیشی
        ولی اصل پول خوب میشه کم بشه

نظر

نحوه ومحاسبه سود و ضرر تو بورس چطوریه؟؟

نظر

سلام خوبه دقیقا می دونی که بورس تهران سود بیشتری کردی

برای تفریح یک پیشنهاد میدن .خوب شما 3 سهم به عنوان مثال نام برید بنده (اول بگم بنده به هیچ عنوان سهامدار این نوع سهم ها نمی شوم .) ایا نمی شود به یک پلن معاملاتی اسم این سهم را نوشت و بعد برای دیگر سهم ها همچین اشتباهی نکرد.
            همین خصدرا نام بردید می خواهید چند صفحه براتون بنویسم که خریدنش دچار ضرر می شوید. یک چیزی یاد رفت شما خصدرا را یادتون چطور فکر به شپلی می افتید که بخرید مگر دو تا شون چه فرقی دارند که قبلا جوابتون دادم.
            اینم از من یادگاری بنده همه شرکتی های دچار این مشکل هستند برای خودم یاد داشت کردم به عنوان یک پلن اصلا نمی خونم .....توی بازار سرمایه اولین رکن ضرر نکردن است وقتی من این سهم ها را نمی خرم دیگر برای چی ضرر کنم....

نظر

نحوه ومحاسبه سود و ضرر تو بورس چطوریه؟؟
              سهمی رو شما در صد تومن می خرید ( فقط معامله بای دارید)
              سهم در روز بعد می تواند مثبت و منفی 4 نوسان کند ( در فرابورس 5) یعنی یا شما 104 ماکزیمم و 96 مینیمم دارید و روز بعد هم همین طور دوباره
              لوریج یک به یک دارید
              یعنی اصلا پول شما هر روز می تواند در این محدوده 4 درصد نوسان کند
              اسپرد هم همان کارمزد کارگزار است که در حدود 1.6 درصد است که هم در خرید و هم تسویه معامله یعنی فروش سهامتان اعمال می شود و این 1.6 مجموع این دو است
              یعنی اگر سهمی را بخرید و بعد از یک مثبت 4 بفروشید حدود 2.4 درصد پولتان را سود کرده اید

نظر

نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
                سهمی رو شما در صد تومن می خرید ( فقط معامله بای دارید)
                سهم در روز بعد می تواند مثبت و منفی 4 نوسان کند ( در فرابورس 5) یعنی یا شما 104 ماکزیمم و 96 مینیمم دارید و روز بعد هم همین طور دوباره
                لوریج یک به یک دارید
                یعنی اصلا پول شما هر روز می تواند در این محدوده 4 درصد نوسان کند
                اسپرد هم همان کارمزد کارگزار است که در حدود 1.6 درصد است که هم در خرید و هم تسویه معامله یعنی فروش سهامتان اعمال می شود و این 1.6 مجموع این دو است
                یعنی اگر سهمی را بخرید و بعد از یک مثبت 4 بفروشید حدود 2.4 درصد پولتان را سود کرده اید
                تشکر از شما
                یه مثال که خودم بهتر متوجه بشم
                بالانس من مثلا یک میلون تومان
                سهم صدرا مثلا هر سهم 100 تومان؟؟
                لوریچ 1:1؟؟
                این فزضیات ثایت ؟؟/
                سوالات
                1=من چند درصد از سرماهام رو میتونم ریسک کنم
                2=طبق گفته شما من اگر 50 درصد مجاز بشم ریسک کنم یعنی تومان 500/000 از قرار هر سهمی 100 تومان=========5000 سهم 100 تومانی صدرا خوب اگز روزانه فقط میتونه =-4 نوسان کنه اگر مثبت 4 نوسان کنه 5000*4=20000 تومان سود من از این سهام؟؟؟؟؟
                3=با این شرایط پس امکان فول مارجین هم هست؟؟
                4=معمولا این -=4 از نظر زمانی چند روز طول میکشه؟ارزش هر 1 نوسان چقدره؟؟؟
                5= یه سایت مناسب آموزش در مورد بورس معرفی کنید
                مرسی از شما
                ویرایش توسط ice_metal2007 : https://www.traderha.com/member/4153-ice_metal2007 در ساعت 11-30-2012, 12:56 PM

نظر

تشکر از شما
                  یه مثال که خودم بهتر متوجه بشم
                  بالانس من مثلا یک میلون تومان
                  سهم صدرا مثلا هر سهم 100 تومان؟؟
                  لوریچ 1:1؟؟
                  این فزضیات ثایت ؟؟/
                  سوالات
                  1=من چند درصد از سرماهام رو میتونم ریسک کنم
                  2=طبق گفته شما من اگر 50 درصد مجاز بشم ریسک کنم یعنی تومان 500/000 از قرار هر سهمی 100 تومان=========5000 سهم 100 تومانی صدرا خوب اگز روزانه فقط میتونه =-4 نوسان کنه اگر مثبت 4 نوسان کنه 5000*4=20000 تومان سود من از این سهام؟؟؟؟؟
                  3=با این شرایط پس امکان فول مارجین هم هست؟؟
                  4=معمولا این -=4 از نظر زمانی چند روز طول میکشه؟ارزش هر 1 نوسان چقدره؟؟؟
                  5= یه سایت مناسب آموزش در مورد بورس معرفی کنید
                  مرسی از شما
                  شما منهای درصد کارمزد خرید که باید بدید که ازش صرفنظر میکنیم
                  سهم صد تومانی با یک میلیون تومان می شود خرید 10000 سهم
                  خوب شما ده هزار سهم صد تومانی دارید الان
                  منظور سوالاتون رو نفهمیدم شاید به دلیل اینکه دارید با فارکس مقایسه می کنید
                  اما فرض کنید شما حاضرید ده درصد ریسک کنید. یعنی استاپ لاس معامله خود را می گذارید روی ده درصد و این یعنی اینکه وقتی سهام صد تومان شما شد 90 تومان با ضرر خارج بشوید و ده هزار سهم نود تومانی می فروشید و می شود 900 هزار تومان. منهایکارمزد فروش که باز اینجا ندیده می گیریم
                  البته یه شرط کوچک دیگر هم هست که وقتی شما می خواهید سهم را نود تومان بفروشید کسی خریدار سهم نود تومنی شما باشد و اصلاحا در صف فروش گیر نکنید.
                  حال اگر سهم شما بشود 104 تومان یعنی مثبت 4 را بخورد شما ده هزار سهم 104 تومنی دارید که می شود یک میلیون و 40 هزار تومان
                  3. مفهوم این رو باز متوجه نشدم
                  شما هر بار هر قدر که دوست دارید خرید می کنید دیگه
                  4. دامنه نوسان قیمت هر سهم در هر روز مثبت و منفی چهار درصد قیمت پایانی روز قبل است یعنی اگر قیمت پایانی سهمی امروز 100 تومان باشد فردا نهایتا می تواند تا 104 تومان رشد و تا 96 تومان نزول کند. بیشتر و یا کمترش برای آن روز امکان پذیر نیست. ارزش هر یک درصد نوسان هم مشخصه دیگه یک درصد قیمت سهم ضربدر تعدا سهامی که دارید.
                  5. در بورس تهران می توانید از تحلیلهای تکنیکال به راحتی استفاده کنید . می ماند داستان فاندامنتال سهام و آشنایی با گزارش های مالی شرکتها که کتاب براش فراونه .
                  یک بحث کوچک دیگر هم در بورس داریم به نام رانتامنتال. یعنی داشتن رانت خبری و اینکه بزرگان بازار و حقوقی ها می خواهند چه کنند و شما از اون مطلع باشی. اینو تو هیج جا براش هیچ آموزشی پیدا نمیکنی . چون از نقاط تاریک مبهم و کثیف بورس ایرانه

نظر

شما در بورس میتونید کل مبلغ سرمایتونو سهام بخرید؟؟
                    و کل سود و ضرر شما در روز بعد کاملا مشخصه؟؟در بازه همون -+=4 درصد میشه؟؟
                    از کجا میتونم در مورد معملات انلاین بورس اطلاعات بگیرم ؟؟؟البته ازنظر شما بهترینشون کدومه؟؟

نظر

شما در بورس میتونید کل مبلغ سرمایتونو سهام بخرید؟؟
                      و کل سود و ضرر شما در روز بعد کاملا مشخصه؟؟در بازه همون -+=4 درصد میشه؟؟
                      از کجا میتونم در مورد معملات انلاین بورس اطلاعات بگیرم ؟؟؟البته ازنظر شما بهترینشون کدومه؟؟
                      بله می تونید
                      سود و زیان به با توجه به قیمت پایانی و اینکه ایا در اون قیمت خریداری باشه بله مشخصه
                      من خودم با مفید کار میکنم

نظر

از نظر تکنیکال که فکر نکنم بشه زیاد بورس ایران رو تحلیل کرد و بهش اطمینان کرد از نظر فاندامنتال یا همون رانتامنتال استراتزی شما چیه بهتریم زمان خرید وفروش رو چطور میشه متوجه شد؟
                        مرسی از شما

نظر

از نظر تکنیکال که فکر نکنم بشه زیاد بورس ایران رو تحلیل کرد و بهش اطمینان کرد از نظر فاندامنتال یا همون رانتامنتال استراتزی شما چیه بهتریم زمان خرید وفروش رو چطور میشه متوجه شد؟
                          مرسی از شما
                          چرا اتفاقا
                          بورس رو من تکنیکالی می دونم و اون هم از نوع ساده اش
                          نه الیوت نه هارمونیک
                          خیلی راحت با این چند چیز ابتدایی
                          1. خط روند
                          2. کانال
                          3. فیبوناچی

این وبلاگ هم برای اون دو مساله خیلی کمک میکنه
                          من تحلیل سایتهای پولی زیاد خوندم همشون به درد نخور هستند ولی این وبلاگ رو دنبال کنید
                          tsetmc.blogfa.com

نظر

سلام به دوستان گلم چرا اينجا رو تلار اموزشي بورس تهران نميكنيد

دوستاني كه در بورس تهران كار ميكنند طرز معاملات بورس و تحليل و فاندامتال و راندامتال را در اينجا قرار بدهند

نظر

اقای فرهاد سلیمی در سال 2008 برای اموزش نرم افزار el wave یک حساب 150 دلاری را در مدت 8 ماه 60 هزار دلار کرد ( دلار اون زمان 900 تومان بود )

حالا من از شما می پرسم این در بازار سهام ایران ممکن هست ؟

نظر

پردازش ...
                              X