اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

هر ماه چند پیپ میتوان گرفت؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نظرسنجی: هر ماه چند پیپ میتوان گرفت؟

سلام دوستان عزیز خسته نباشید
    در نظر سنجی شرکت کنید اگر نظری هم دارید بدید .
    مرسی.
    90
    2000 پیپ
    6.67%
    6
    بیش از 2000 پیپ
    14.44%
    13
    1000 پیپ
    16.67%
    15
    800 پیپ
    5.56%
    5
    500 پیپ
    12.22%
    11
    400 پیپ
    13.33%
    12
    300 پیپ
    5.56%
    5
    200 پیپ
    7.78%
    7
    100 پیپ
    7.78%
    7
    0 پیپ
    10.00%
    9

نوشته اصلی توسط meisam1 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز خسته نباشید
    در نظر سنجی شرکت کنید اگر نظری هم دارید بدید .
    مرسی.

باز هم سوال تکراری

چقدر میشه گرفت رو بازار تعیین میکنه و استراتژی فرد + خود فرد که چه حد از معاملات استراتژی رو بگیره یا نگیره

نظر

سلام
      تعداد پیپ مهم نیست . میزان درصد سود مهم است. البته برای کسی با استاپ لاس و مدیریت سرمایه وارد میشود .
      مثال ممکن است من و دوستم هردو بر روی هر پوزیشن 3% ریسک کنیم . حالا ممکن است استاپ لاس من 100 پیپی و استاپ دوستم 20 پیپی باشد . و تیپی هم همان 100 و 20 باشد .
      اگر دوستم در هفته دو پوزیشن را با سود ببندد در مجموع 6% سود کرده است ولی اگر من یک پوزیشن را باسود ببندم فقط 3% سود کرده ام . در حالیکه من 100 پیپ سود کرده ام ودوستم 40 پیپ سود کرده است .
      بدون تعارف شما با این سوال نشان دادید هنوز مثل من اول راه هستید وباید مطالعات بیشتری در مورد مدیریت سرمایه داشته باشید .
      موفق باشید

نظر

یکی با کمتر از 100 پیپ حسابشو 2 برابر و چند برابر میکنه..یکی با 100 پیپ 0.7 درصد سود میکنه!

به نظر شما پیپ مهمه؟؟؟!!!

مهم اینه که سرمایت رو اول حفظ کنی بعد به یه اندازه معقول در حد توان با استراتژی مناسب خودت ارتقاش بدی..

که برمیگرده به مدیریت سرمایه و پای بند بودن به مدیریته سرمایه ایی که درست کردی..
        بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

من نظر سنجی رو که دیدم یاد نظر سنجی های فروم همسایه افتادم توی اونا هم یه همچین نظر سنجی هایی بود و من متاسفم که هنوز اندر خم یک کوچه ایم

به قول اکبر عبدی " بازم مدرسه ام دیر شد "

و دیدم که بعضیها 2000 و بیشتر از 2000 رو زده بودند !!!!!!

فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

چون معمولا 80 درصد در اوایل کار در فارکس سریعا کال میشوند سوال اینگونه پرسیده میشد تا حالا چند بار کال شدین یا در ماه چند درصد اصل حساب را از دست دادین بهتر بود

با احترام
            تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
            در این سایت و در تلگرام
            SmartSignalFX@

نظر

پیپ بالا قابل مقایسه با لات بالا نیست .پیپ بالا نشان از تسلط بیشتر روی بازار و درک صحیحتر بازار است ولی لات بالا یک عدد همه میتونن لات افزایش بدن و اگه مدیریت رعایت نشه فارک س تبدیل به قمار میشه که یه روز تو اوجی و یه روز مفلس!

مهمتر از همه اینها استمرار در سوده که یکی بتونه حداقل 1 سال مستمر به سود با شیب مناسب رو به بالا برسه و نه حالت سینوسی تند در حساب.

من به 6000 پیپ در هفته که 24000 پیپ در ماه میشه رسیدم با 14 جفت ارز و 3 تایم کندل (حسابهای جدا از هم) البته در این حالت هدف اصلی سود با این پیپ برای 1 ساله که هنوز من بهش نرسیدم و در ادامه راه قرار دارم
              روزگاریست که شیطان فریاد می زند​آدم پیدا کنید! سجده خواهم کرد

نظر

سلام با چه روشی هفته ای 6000پیپ میگیری؟!

نظر

نوشته اصلی توسط داود$ نمایش پست ها
                  سلام با چه روشی هفته ای 6000پیپ میگیری؟!
                  به نظر من با روش کندل استیک تایم m15 , m5 هم می توان گرفت البته با توجه به قدرت روند ها ........ !

البته با بالا رفتن از دیوار مردم خیلی راحتتر این سود نصیب آدم می شه ........
                  ویرایش توسط emadabbasi : https://www.traderha.com/member/4095-emadabbasi در ساعت 06-17-2013, 07:46 AM

نظر

نوشته اصلی توسط emadabbasi نمایش پست ها
                    به نظر من با روش کندل استیک تایم m15 , m5 هم می توان گرفت البته با توجه به قدرت روند ها ........ !

البته با بالا رفتن از دیوار مردم خیلی راحتتر این سود نصیب آدم می شه ........
                    کندل استیک ها هرگز نمیتونه معیار خوبی برا معاملات باشه چون بروکرها با چند پیپ تغییر میتونن قدرت سیگنال یک کندل کم یا زیاد کنند پس نمیشه روش حساب کرد کار من بر اساس درک واقعی حرکت نمودارهاست که سالهای سال تجربه پشتش است .

نظر

نوشته اصلی توسط ostadfx نمایش پست ها
                      کندل استیک ها هرگز نمیتونه معیار خوبی برا معاملات باشه چون بروکرها با چند پیپ تغییر میتونن قدرت سیگنال یک کندل کم یا زیاد کنند پس نمیشه روش حساب کرد کار من بر اساس درک واقعی حرکت نمودارهاست که سالهای سال تجربه پشتش است .
                      جناب استاد ببخشید از زبون درازیمون ببخشید حواسمون به درک واقعیتون که تو کمد انباری قایمه نبود .

اگه نتونستی از کندل استیک سود بگیری استیو نیسون یا آنجلینا جولی تقصیر ندارن .........

من 1 قسمت از 100 قسمت استراتژی ام رو گفتم و اصلا برام مهم نیست هر کی که از راه رسید چه فکری می کنه . ؟؟؟؟؟؟!!!

شما هم اگه درک واقعی بلدی یالا برو دنبال سودت هر موقع به موفقیت رسیدی برگرد .

درک واقعی و الهام الهی و چه می دونم دعای مامانا و اشک باباها و.... کشکه

این مارکت غیر قابل پیش بینیه و سریع ترین ابزار پیش بینی اون در کمترین زمان همین شمعه ............( jeep )
                      ویرایش توسط emadabbasi : https://www.traderha.com/member/4095-emadabbasi در ساعت 06-17-2013, 01:49 PM

نظر

نوشته اصلی توسط emadabbasi نمایش پست ها
                        جناب استاد ببخشید از زبون درازیمون ببخشید حواسمون به درک واقعیتون که تو کمد انباری قایمه نبود .

اگه نتونستی از کندل استیک سود بگیری استیو نیسون یا آنجلینا جولی تقصیر ندارن .........

من 1 قسمت از 100 قسمت استراتژی ام رو گفتم و اصلا برام مهم نیست هر کی که از راه رسید چه فکری می کنه . ؟؟؟؟؟؟!!!

شما هم اگه درک واقعی بلدی یالا برو دنبال سودت هر موقع به موفقیت رسیدی برگرد .

درک واقعی و الهام الهی و چه می دونم دعای مامانا و اشک باباها و.... کشکه

این مارکت غیر قابل پیش بینیه و سریع ترین ابزار پیش بینی اون در کمترین زمان همین شمعه ............( jeep )

ادبیات چاله میدونی شایسته فروم و جواب دادن نیست

نظر

به نظرم کندل استیک وقتی معنی دارد که open و close واقعی داشته باشیم. در بازار فارکس، فقط در تایم های هفتگی و ماهانه دارای چنین ویژگی هایی هستند شمع ها و بهترین شمع ها به نظر من شمع های هفتگی هستند.

نظر

نوشته اصلی توسط goldanalyst نمایش پست ها
                            به نظرم کندل استیک وقتی معنی دارد که open و close واقعی داشته باشیم. در بازار فارکس، فقط در تایم های هفتگی و ماهانه دارای چنین ویژگی هایی هستند شمع ها و بهترین شمع ها به نظر من شمع های هفتگی هستند.
                            درود بی پایان

علی جان برای دانایی خودم میپرسم؛

مشتاقم بدونم چرا کندلهای روزانه به پاین اعتبار close و open پایین تره؟(اگر مدرک و دلیل هم داری بسیار منت بر سرم میگذاری اگر ارایه بدی دوست خوبم)

همیشه شاد و پایدار باشی
                            Think / Act / Enjoy

نظر

نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
                              درود بی پایان

علی جان برای دانایی خودم میپرسم؛

مشتاقم بدونم چرا کندلهای روزانه به پاین اعتبار close و open پایین تره؟(اگر مدرک و دلیل هم داری بسیار منت بر سرم میگذاری اگر ارایه بدی دوست خوبم)

همیشه شاد و پایدار باشی
                              درود

اختیار داری طاها جان.

ببین فارکس یک بازار 24 ساعته هست. یعنی ما نمی تونیم بگیم مثلاً در 8 صبح به وقت GMT باز میشه و در 6 بعدازظهر بسته میشه. از استرالیا شروع میشه بعد ژاپن و اروپا و آمریکا و وقتی آمریکا هنوز تموم نشده دوباره استرالیا شروع شده واسه روز بعد. اما مثلاً بورس تهران از 9 هست تا 12 و واقعاً هر کندل یک اوپن و کلوز داره.

توی فارکس فقط هر جمعه هست که close واقعی داریم و هر دوشنبه یک open واقعی. پس هر کندل هفتگی به درستی هر 4 داده open - close - high - low رو نشون میده. همینطور ماهانه. زیر هفتگی به نظرم کندل تو فارکس بی معنی هست.

شاد باشی

نظر

پردازش ...
                              X