اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

فارکس کاران کجا استخدام میشوند !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• فارکس کاران کجا استخدام میشوند !

تا حالا همیشه سوال این بوده که میتونم کارم ول کنم فقط به فارکس بچسبم ! اما امروز میخوام از اساتید و کسانی که تجربه دارند بپرسم که این دانش و تجربه که ما در فارکس بدست اوردیم ایا جاهای دیگری کاربرد دارد؟ چه سازمانه و ارگانها و شرکتهای میتوانند مکان خوبی برای جذب فارکس کاران باشند !

ایا کسی تا بحال بشما پیشنهاد کار داده؟

لطفا اگر تجربه یا نظری دارید بفرمایید !
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

فرض کنید من 10 سال فارکس کار کردم ! امسال هم ممنوع شد ! منهم به قانون احترام میزارم کارم ول میکنم خوب الان کجا باید برم؟ بکی بگم 10 سابقه دارم این سابقه بدردش بخوره ؟

راهنمایی بفرمایید

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

بازار سهام .

نظر

اگه تریدر قابلی باشی نیاز به استخدام نداری لوریجی که بروکر ها می دن امکان رو می ده که با سرمایه کم سود زیادی بکنب بعدش هم از مملکت بزنی بیرون بری مهد فرهنگ و ازادی

نظر

بانک ها، موسسات مالی و اعتباری، موسسات مشاور سرمایه گذاری، صندوق های سرمایه گذاری مشترک و حتی مشاور نهادهای اقتصادی کشور و همینطور مطبوعات اقتصادی.

نظر

درود بر شما

اگر تو ایران باشید که طبق قوانین متغیر روزمره باید تنظیم باشید(در مورد بازار ارز)

اما اگر چه در خارج از این کشور و چه در داخل که باشید هر موسسه با سازمانی که با بازار جهانی و تحلیل نمودارهای مالی سروکار داشته باشد موقعیت برایتان فراهم خواهد بود.
            Think / Act / Enjoy

نظر

فقط کافیه سود کنی

اون موقع چه نیازی به کار داری

کارت همینه که پول پارو کنی

چند نفر رو هم استخدام کنی که نتونستی پارو کنی اونا پارو کنن

نظر

در همین ایران هم امکان استخدام با حقوق عالی هست.

تحلیل گری که بتواند بازارهای ارز و کالای جهانی را به خوبی پیش بینی کند؛ قطعاً در تحلیل سمت و سوی بازارهای داخلی - از سهام تا کالا - موفق خواهدبود. مثلاً اگر شما بتوانید قیمت مس جهانی را پیش بینی کنید، مهمترین عامل تاثیرگذار بر قیمت سهام شرکت های مسی بورس تهران را هم می توانید پیش بینی کنید.

چرا شرکت های سرمایه گذاری و صندوق ها و مشاورین و .... به سراغ شما نیایند؟!

از این گذشته، به شرایط فعلی ایران توجه نکنید. دیر یا زود ما هم از شر این اقتصاد دستوری مزخرف - که به فرموده امام (ره) - مال خر است رها شده و در پیکره اقتصاد جهانی ادغام خواهیم شد. آن زمان ارزش تحلیلگران برجسته خیلی بیش از پیش روشن خواهدشد.

نظر

اگر بدانی دالرساین تحلیلت چقدر می ارزه خیلی جاها به تحلیل گر نیاز دارند چند مورد رو دوستان اشاره کردند.
                  *صراف بزنی یا استخدام یک صراف بشو
                  *بانک ها قسمتی دارند که تحلیل میخواهند یا تحلیل میخرند قرداد ببندید (اگر برای شان مستجل شود که شما تحلیل گر قابلی هستید)
                  *طلا فروش منبع پولند تحلیل رو هر روز بهشون بفروشید (تحلیل طلا)
                  *آموزشگاه بزنید نه به اسم ف ارکس ، بلکه به عنوان تحلیلگر بازارهای بین المللی
                  *سیمنارهای بزارید اگر سخنور خوبی هستید مثلا" در نمایشگاه ها بازارهای جهانی که هر سال بعنوان بانک داری و تجارت جهانی برگزار میشود.(پولدارها اینجاها شکارت میکنند)
                  *در مسابقه های جهانی ف ارکس شرکت کنید اگر برنده شودید شکارچی ها سرمایدار استخدامت میکنند........................ .
                  بی کار نمیمانید...............
                  WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
                  account demo

نظر

برای استخدام در بانک یا موسسات مالی معتبر دنیا
                    مدرک دکتری از دانشگاه معتبر آمریکایی یا کانادایی
                    در رشته های ریاضی یا برق فکر کنم 2 تا رشته ی دیگه بود که یادم نیست یکی مختص بازار مالی بود که ایران نداره
                    خلاصه ، یا دکتری . . . از معتبرترین دانشکاه یا نبوغ در ترید و سابقه روشن از ترید چندساله
                    حالا من موندم با این آرزوم که می خوام برم وال استریت !!!
                    تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                    در این سایت و در تلگرام
                    SmartSignalFX@

نظر

واقعا نوشته های شما دوستان من امیدوار کرد ! فقط کافی هست "فارکس کار" تبدیل به " تحلیل گر" کرد و یک نمونه از کارهای تحلیلی خودتو ضمیمه روزمه کاریت کنی !

واقعا جالبه !

ممنون و متشکر

نظر

.You can be free
                        .You can live and work anywhere in the world
                        .You can be independent from routine and not answer to anybody

- Dr. Alexander Elder, Trading for a Living

ویرایش توسط پیام : https://www.traderha.com/member/4424-پیام در ساعت 12-01-2012, 02:48 PM

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                        2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                        3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                        4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                        5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                        6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                        7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
                          .You can be free
                          .You can live and work anywhere in the world
                          .You can be independent from routine and not answer to anybody

- Dr. Alexander Elder, Trading for a Living

سلام پیام خان ما زبانمون خوب نیس اگر امکانش بود ترجمه فرمایید.
                          مرسی.

نظر

تو میتونی آزاد باشی.
                            تو میتونی هر جای دنیا کار و زندگی کنی.
                            تو میتونی از کار روزمره رها باشی و پاسخگوی کسی نباشی.

دکتر الکساندر الدر (کتاب : Trading for a Living)

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                            2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                            3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                            4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                            5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                            6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                            7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

گزارش خبری من وتو از بازار فارکس

سلام و درود

پیشنهاد میکنم این گزارش خبری من و تو را در مورد بازار فارکس حتما" ببینید

https://www.manoto1.com/videos/money...ss1ep1/vid3031
                              آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                              گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                              آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                              پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                              پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                              پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

پردازش ...
                              X