اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

روانشناسی جمعی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• روانشناسی جمعی

در این مقاله به بررسی نظرات مشاوران و مقاله نویسان اقتصادی خواهیم پرداخت که به دوستان دید بازتری نسبت به سایت های تحلیلی و اقتصادی خواهد داد و اینکه اکثریت جمع دید ابتدای تری نسبت به فرد داراست.

اکثر معاملگران تحلیل ها و مقالات سایت های مختلف خبری را پیگیری و مطالعه میکنید و گاهاً سوالاتی برایشان پیش آمده است که چرا با وجود اینکه چند سایت معتبر نظریه صعودی نسبت به یک دارایی داشتند بازار خلاف صحبت ها و تحلیل های آنان حرکت کرد !

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/.../pcmsocial.zip

ارادت خلیل

این مقاله دو صفحه بیشتر نیست !

سعی میکنم خبرها با دیدگاه خبری بخونم نه اینکه بگه وای در اروپا فلان شده به امان شده ... نه فقط با دید خبری ! تحلیل اقتصادیش بر عهده خودمون !

بلفرض نشست سران اتحادیه هست فلان توافق صورت گرفته و ... خوب من باید روابط رو تفسیر کنم ! والی حسابم میدادم همون مشاوران اقتصادی پوزیشن ست کنند دیگه نیازی به زحمت خودمان نبود.

دوست دارم نظرات دوستان در این باره بخونم !

پس منتظر نظراتتون هستم!

ارادت

نظر

سلام استاد.
      با تشکر از محبت شما.
      با خوندن این مطالب من که خیلی روشن شدم.
      طلفا از این علمی که در زمینه بازار دارید، من را بی دریغ نزارید.

نظر

حامد جان مرسی از اینکه نظر خودتون بیان کردید و خوشحالم که الان با دید بازتری به این مقوله نگاه میکنید

نظر

حدود یکساعت نشستم نت برداری کردم و مطالعه... بعد یک ساعت در نصف شب با کله میرفتم توی مانیتور اینا رو تایپ کردم.

حداقل یه زحمت میکشیدید دو صفحه میخوندید که ارزشش از هزار سیستم ترید پیدا کردن و کار کردن بیشتره و نظرتون بیان میکردید

که دفعه بعد خواستم مقاله نت برداری کنم و تایپ یاد استقابل دفعه قبل نیافتم و انگیزم فوران کنه !

نظر

از زحمتی که بابت ترجمه و تدوین این مقاله انجام داده اید تشکر میکنم دید خوبی در باره مقالات اقتصادی به من داد امید است با ارائه مقالات جدیدتر دیدگاه بهتری به اینجور اخبار پیدا کنم

نظر

آقا خلیل دستت درد نکنه
              پیامبر اسلام فرمودند: آنکه بدون علم به عمل برخیزد، پیش از آنکه اصلاح کند باعث تباهی می شود.

نظر

نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                در این مقاله به بررسی نظرات مشاوران و مقاله نویسان اقتصادی خواهیم پرداخت که به دوستان دید بازتری نسبت به سایت های تحلیلی و اقتصادی خواهد داد و اینکه اکثریت جمع دید ابتدای تری نسبت به فرد داراست.

اکثر معاملگران تحلیل ها و مقالات سایت های مختلف خبری را پیگیری و مطالعه میکنید و گاهاً سوالاتی برایشان پیش آمده است که چرا با وجود اینکه چند سایت معتبر نظریه صعودی نسبت به یک دارایی داشتند بازار خلاف صحبت ها و تحلیل های آنان حرکت کرد !

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/.../pcmsocial.zip

ارادت خلیل
                سلام اقا خلیل
                برای من دانلود نمیشه .! میشه جایی دیگه هم اپلودش کنید

با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط sam121 نمایش پست ها
                  سلام اقا خلیل
                  برای من دانلود نمیشه .! میشه جایی دیگه هم اپلودش کنید

با تشکر
                  بزرگوار تست کردم مشکلی نداشت.

موفق باشید
                  آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

درود بر حاج خلیل عزیز
                    این مقاله حرف دل کسی را میزنه که داره مطلبی را ازسایت یا روزنامه ایی میخونه که حالا 3برابر وقتی که گذاشته و مطلب را خونده باید مصرف بکنه تاشایدنتیجه اش را بگیره -آخ هرکسی میخواد درپایان کاری (مطالعه) که انجام داده نتیجه گیری وجمع بندی بکنه ولی چیزی دستگیرش نمیشه -البته بعضی از تحلیلگرها هم دل وجرأت ابراز نظر را ندارند من نمیدونم چطوری معامله میکنند.
                    درهرصورت خیلی خوب بود. ممنونم
                    أللَّهمَ صَلِّ عَلی مُحمَّدوَّالِ مُحمَّد

نظر

نوشته اصلی توسط rasool.farham نمایش پست ها
                      درود بر حاج خلیل عزیز
                      این مقاله حرف دل کسی را میزنه که داره مطلبی را ازسایت یا روزنامه ایی میخونه که حالا 3برابر وقتی که گذاشته و مطلب را خونده باید مصرف بکنه تاشایدنتیجه اش را بگیره -آخ هرکسی میخواد درپایان کاری (مطالعه) که انجام داده نتیجه گیری وجمع بندی بکنه ولی چیزی دستگیرش نمیشه -البته بعضی از تحلیلگرها هم دل وجرأت ابراز نظر را ندارند من نمیدونم چطوری معامله میکنند.
                      درهرصورت خیلی خوب بود. ممنونم
                      عزیزم شما لطف دارید

این را در نظر داشته باشید یک نوع از سبک های تحلیلی قرارد دادن متون و مباحث ار مجلات ، روزنامه ها و کلاً رسانه های خبری اقتصادی میباشد

نوشته های aio در این زمینه زیاد هست ، بلفرض مثال در اخبار و رسانه های نوشته هاو تحلیل های از بزرگان و شرکت های مالی بزرگ کنار هم گذاشته بود و به این نتیجه رسیده بودند که مارس 2014 یک ماه حساس میباشد که ممکنه باعث سقوط بازارهای مالی ( سهام ) شود که در این ماه شاهد تنش های میان غرب و شرق بودیم و باعث افت های در این بازارها بودیم

در کل امیدوارم که این مقاله دید شما را نسبت به این مسایل بازتر کرده باشد و انتظارات شما مبنی بر اینکه چرا این خبر برعکس انتظارات فلان روزنامه ... باعث حرکت متناقضی در سهم و ایندکسی بوده است ، شده باشد
                      آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

خیلی ممنون مقاله ی جالبی بود منتظر بقیه این مقالات هستیم
                        مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

Hello

نظر

نوشته اصلی توسط *سیمرغ* نمایش پست ها
                            Hello
                            بعضی مواقع نمیدونم بخندم گریه کنم چکار کنم نسبت به یک پست که دوستان لطف دارند و درج میکنند. معمولاً هر یک ماه به تاپیک هایم سر میزنم حال چه اپدیت بشه یا نه ... این تاپیک هم امروز چک نمودم . این هلوو یوزر سیمرغ عزیز ماندم یعنی چی ، ان هم اولین پست ایشان میباشد. خوب نظری هست تشکری هست آن را بیان کنید نه اینکه اسپم زده و حجم تاپیک را بالا برده که یک هلوو گفته باشید.

به امید رستگاری همه انسان ها به سوی او

نظر

پردازش ...
                            X