اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کمک به همدیگر (پیشنهاد دادن : مشورت)

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• کمک به همدیگر (پیشنهاد دادن : مشورت)

با سلام خدمت تمامی دوستان
    دوست دارم در این تاپیک به همدیگر به هر سبکی هم که شده کمک کنییم و راهکار و بیشنهادی به هم بدیم در هر زمینه ای

----------------------------------
    خوب اول از مادر خودم شروع میکنم
    مادر بنده یک سالی هست که پا درد داره و داره ازش رنج میبره و در طول این مدت طبق ازمایشات و ام ار ای که گرفته شده و دکرت های متخصص استان ما یعنی استان اصفهان ( خیابان شمس ابادی اصفهان)تشخیص دادن نام بیماریش ساتیک هست برگرفته شده از مهر های کمر و دیسک کمر
    طبق گفته های یکی از دوتا پزشک ها باید عمل بشه (جراحی)
    میخوام بدونم کسی راهی بهتری یا این متخصص بهتری یا نمیدونم هر فکر و ایده ای داره بهم پیشنهاد بده ممنون میشم
    و خانواده بنده کمی سر در گم شده ایم که چکار کنیم البته اینا هم بگم تا الان بیرون از استان اصفهان پیش هیچ پزشکی نبرده ام
    شاید کسی از دوستان و مدیران علاجشا میدونه
    بی صبرانه منتظرم
    با سپاس
    (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها
    دوست دارم در این تاپیک به همدیگر به هر سبکی هم که شده کمک کنییم و راهکار و بیشنهادی به هم بدیم در هر زمینه ای

مادر بنده یک سالی هست که پا درد داره و داره ازش رنج میبره و در طول این مدت طبق ازمایشات و ام ار ای که گرفته شده و دکرت های متخصص استان ما یعنی استان اصفهان ( خیابان شمس ابادی اصفهان)تشخیص دادن نام بیماریش ساتیک هست برگرفته شده از مهر های کمر و دیسک کمر
    میخوام بدونم کسی راهی بهتری یا این متخصص بهتری یا نمیدونم هر فکر و ایده ای داره بهم پیشنهاد بده ممنون میشم
    و خانواده بنده کمی سر در گم شده ایم که چکار کنیم البته اینا هم بگم تا الان بیرون از استان اصفهان پیش هیچ پزشکی نبرده ام
    بی صبرانه منتظرم
    با سپاس

سلام کا هزار و سیصد و سی و دو جان :دی

اگربتونید برای مداوا به شهر دیگه (مشهد) برید ، من پزشک فوق حرفه ای برای دردهای کمر و سیاتیک ووو میشناسم که معمولا بدون نیاز به عمل و حتی درمواردی که سایر پزشکان برای تشخیص نیاز به عکس و ام ار ای ووو دارن و ایشون حتی بدون این مسائل و صرفا با دارو وفیزیوتراپی و یک سایر کارهای فیزیکی که شخصا روی بیمار برای مداوا انجام میدن ، انشالله مشکلتون حل میشه ،من ازپزشکی سررشته ای ندارم ولی فکر کنم عمل رو بزارید برای اخرین راه،بهتر باشه.

اگه خواستید بگید تا مشخصات دکتر رو براتون خصوصی بفرستم.

موفق باشید.

نظر

شهرام جان بنده هیچ دکتری در این تخصص نمیشناسم و ارزوی سلامتی برای مادر عزیزتان دارم.

یکی از نزدیکانم سرفه های شدیدی داره همراه با خون که چندی از فوق متخصصان شیراز بیماری اون رو التهاب غدد لنفافی تشخیص دادن و یه جورای سرطان ریه هست که الان 8 مرحله شیمی درمانی برای ایشان تجویز شده و سه مرحله آن را گذرانده !

اگر کسی در این زمینه اطلاعاتی دارد و مرا همراهی کند ممنون میشم !

ارادت

نظر

با سپاس
        با سلام
        مقدمه : شهرام چرا جراجی ؟
        علت =معلول ... معلول =علت ... علت=علت ... معلول=معلول
        وقتی شهرام جان در حالت کلی به سوالات بالا در رابط به بیماری مادرتون پاسخ دادید اونوقت یک فکری برای درمانشان می کنیم
        شهرام تا الان از خودت پرسیدی که ابوعلی سینا یکی از پزشکان کم نظر جهان کتاب قانون مدت2سال نوشت(بیماری مادرتون علت و درمان داخل ان است)و در همان راستا فلسفه را دنبال می کرد همین علت . معلول؟
        شهرام جان تا الان از خودت پرسیدی این قدر می گویید ایران جزء 10 کشور دارنده از نظر تولید و تنوع گیاهان دارویی است پس این گیاهان الان کجا هستند؟
        ایا از خودت پرسیدی کشورهای انگلستان و فرانسه مهد جراحی و داروهای شیمیایی چرا بیشترین واردات گیاهان دارویی از ایران دارند تازه نکته اش اینجا جالب می شود که بعضی از داروها را پیش خرید هم می کنند جالبتر باز اینجا که تحریم ها اصلا توی این صنعت کارا نیست حتی از جنس بانکی؟

شهرام این جا فروم است و بیشتر چیزها قابل گفتن نیست پس کلا جراحی منتفی.

درمان:
        فعلا کلا 100 درصد چای و لبنیات کنار بگذارند(اگر نمی تونند کم کم این کار شروع کن) و اگر یبوست دارند ان را بر طرف
        کنند. انشالله تا پنچ شنبه به من فرصت بده ببینم کسی هست اصفهان بتواند کمک تون بکنه یا نه.اگر شد کسی را پیدا کنم معرفیت می کنم و اگر نشد تهران هستند در این رابط کمکتون کنند و اگر برای شما مقدور نبود و در اخر راه خودم در خدمتون هستم.
        فقط شهرام جان پیام خصوصی یاد نرنه به من بدی تا من یادم باشد چونکه کمی از حد درگیری مثال دیگر هستم یک وقتی از مسئله شما فراموش نکنم.

نظر

نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
          شهرام جان بنده هیچ دکتری در این تخصص نمیشناسم و ارزوی سلامتی برای مادر عزیزتان دارم.

یکی از نزدیکانم سرفه های شدیدی داره همراه با خون که چندی از فوق متخصصان شیراز بیماری اون رو التهاب غدد لنفافی تشخیص دادن و یه جورای سرطان ریه هست که الان 8 مرحله شیمی درمانی برای ایشان تجویز شده و سه مرحله آن را گذرانده !

اگر کسی در این زمینه اطلاعاتی دارد و مرا همراهی کند ممنون میشم !

ارادت
          سلام خلیل جان چطوری برادر انشاالله رفع کدورت شده یا نه.
          همچین راهنماییت بکنم بیا همین مشهد بهم الیوت یاد بدی. شوخی کردم بگذریم.

باز فکر کنم به احتمال زیاد گیر یک جوان سیگاری افتادیم. یک تعریف از منشا لنفوم ها:
          لنفوم ها در عقده های لنفاوی یا بافت های لمفوئید اعضای پارانشیمال از قبیل روده ریه یا پوست سرچشمه می
          گیرند90درصد موارد بیماری ....از منشا عقدهای لنفاوی و 10 در صد با منشا خارج از این عقد هاست..
          جالب اینجاست که اولین بار ابوعلی سینا این بیماری را کشف کرد که در کتاب قانون کاملا این بیماری را شرح داده.اما امروزه این بیماری به نام دکتر...ثبت شده است.

درمان:
          اینها دچار فشارها عصبی و استرس زیاد هستند که باید انها را کم کن فعلا.
          اگر یبوست مزاج دارند رفع کن.
          از هر غذای سرد و لبنیات فعلا جدا دوری کن.
          چای خوردن کلا کم کنند.و اگر هم سیگاری هستن بگویید حتما سیگار کشیدن را کنار بگذارند.

خلیل جان فعلا بگو این کارها را فورا انجام بده تا مثل شهرام ببینم کسی توی شیراز برای درمان پیدا می کنم .

یک نکته یادم رفت بگم اقای ازادی توی فروم یک مطلب جالبی گفتند.نمی دونم کجا بود ولی گفتند : دوستی در امریکا دارند کارش توی بورس است. به این شخص مشاور می دهند طی 20 سال سرمایه اش را چند صد برابر کرده فقط با قدرت ذهن.
          شما فقط به قدرت ذهن شان را یاداوری کنید و مطمئن باشید سریعتر از ان چه فکرش را بکنید خوب خواهند شد بدون نیاز حتی به یک پزشک..

نظر

سلام به تمامی دوستان با بفا
            خیلی لطف کردین دوستان خیلی ممنونم بازم سپاس
            انشالله اجرتونا خداوند بده من کی باشم فقط میتونم براتون ارزوی سلامتی کنم
            از خلیل جان از اقا محسن و حاج مجمد خان تشکر میکنم
            چسم صبر میکنم

نظر

بی صبرانه منتظرم
              با سپاس
              با سلام خدمت k1332 عزیز
              بنده هم یه جورای دیگه درد مفصلی دارم و 2 سالی هست باهاش درگیرم و فقط آب درمانی رو پیشنهاد می کنم چیز دیگری هست بنام Spa که فکر کنم تو ایران نداریم اونم درمان دردهای مفاصل و بیماریهای پوستی بوسیله نفت خام 40 درجه حرارت به مدت 10 دقیقه که خوب امکانش فکر کنم فراهم نباشه (اینجا) ولی لجنهای حاشیه دریاچه ارو میه و آبگرمهای محلی شمال و خصوصا سمت لار شیراز بسیار مفید فایده است .
              در اخر هم سلامتی مادر عزیزتون رو از خداوند خواستارم و ضمنا اگر قم تشریف آوردید من در خدمتم چون آبگرم محلات هم که از آبگرمهای خوب ایرانه برای ایشون خیلی خوبه
              سالم و شاد باشی...
              تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها
                با سلام خدمت k1332 عزیز
                بنده هم یه جورای دیگه درد مفصلی دارم و 2 سالی هست باهاش درگیرم و فقط آب درمانی رو پیشنهاد می کنم چیز دیگری هست بنام Spa که فکر کنم تو ایران نداریم اونم درمان دردهای مفاصل و بیماریهای پوستی بوسیله نفت خام 40 درجه حرارت به مدت 10 دقیقه که خوب امکانش فکر کنم فراهم نباشه (اینجا) ولی لجنهای حاشیه دریاچه ارو میه و آبگرمهای محلی شمال و خصوصا سمت لار شیراز بسیار مفید فایده است .
                در اخر هم سلامتی مادر عزیزتون رو از خداوند خواستارم و ضمنا اگر قم تشریف آوردید من در خدمتم چون آبگرم محلات هم که از آبگرمهای خوب ایرانه برای ایشون خیلی خوبه
                سالم و شاد باشی...

بی صبرانه منتظرم
                با سپاس
                با سلام

من مادر خانومم مشکلات مشابهی داشت.

دکترها یی که اینجا بودند گفتند که که دیگه زمین گیر شده،مادر خوانومم این حرفها را که شنید یه حالی شده بود.

یه دکتری معرفی کردند تهران به نام دکتر عادلی منش که مطبش در خیابان وزرا(میرزای شیرازی) هست ، خیلی دکتر خوب و فوق العاده ایی هست که بعد از 2 ماه ما به اتفاق خانواده خانومم تونستین بریم به حج خونه خدا (همه میدونند که حج خونه خدا خیلی پیاده روی داره )،معمولا همیشه چند ماهی کشورهای خارجی برای سمینار و این جور چیزها است ،استاد دانشگاه هم هست.

چند نفر دیگه را هم معرفی کردم رفتند پیش دکتر و نتیجه های خوبی گرفتن.

یه خانومی را دیدم از اهواز آمده بود که تونسته بود بعد دو سال رو ویلچر بودن با پاهای خودش بیاد مطب دکتر و بین همه داشت شیرینی پخش میکرد.

فردا شماره اش را میگیرم و میزارم تو فروم.

مادر خیلی عزیزه ،امیدوارم مادر محترم شما هم بهبودی پیدا کنند، براشون دعا میکنم .

ارادتمند

امیر
                ویرایش توسط amir.j : https://www.traderha.com/member/4175-amir-j در ساعت 12-17-2012, 10:15 PM
                از انتشار آدرنالین در بدنم در وقت نوسانات قیمتها لذت میبرم در هنگامی که مدیریت سرمایه دارم ،

به مانند وقتی که به شهربازی میروم و میدانم که

خطر پیش رو کنترل شده است

نظر

شماره مطب دکتر عادل منش
                  88727756
                  آدرس: خیابان وزرا(خالد اسلامبولی) کوچه بیستم.

متخصص طب فیزیکی و توانبخشی.

دکتر فوق العاده ایی هست،مفصل به حرف بیمار گوش میده و کامل معاینه میکنه،در صورتی که واقعا نیاز به عمل نباشه توصیه به عمل نمیکنه و معمولا درمانهاش موثره
                  از انتشار آدرنالین در بدنم در وقت نوسانات قیمتها لذت میبرم در هنگامی که مدیریت سرمایه دارم ،

به مانند وقتی که به شهربازی میروم و میدانم که

خطر پیش رو کنترل شده است

نظر

نوشته اصلی توسط حاج محمد خان جان نمایش پست ها
                    سلام کا هزار و سیصد و سی و دو جان :دی

اگربتونید برای مداوا به شهر دیگه (مشهد) برید ، من پزشک فوق حرفه ای برای دردهای کمر و سیاتیک ووو میشناسم که معمولا بدون نیاز به عمل و حتی درمواردی که سایر پزشکان برای تشخیص نیاز به عکس و ام ار ای ووو دارن و ایشون حتی بدون این مسائل و صرفا با دارو وفیزیوتراپی و یک سایر کارهای فیزیکی که شخصا روی بیمار برای مداوا انجام میدن ، انشالله مشکلتون حل میشه ،من ازپزشکی سررشته ای ندارم ولی فکر کنم عمل رو بزارید برای اخرین راه،بهتر باشه.

اگه خواستید بگید تا مشخصات دکتر رو براتون خصوصی بفرستم.

موفق باشید.

سلام حاجی

ظاهرا نمیشه پیام خصوصی برای شما فرستاد.
                    اگر ممکنه شماره تماس ونام پزشک رو برام ارسال نمایید.
                    بیمار مشکل مفاصلی داریم.

خدا خیرت دهد.با تشکر

حاج عباس
                    مرنج ومرنجان

نظر

نوشته اصلی توسط amir.j نمایش پست ها
                      شماره مطب دکتر عادل منش
                      88727756
                      آدرس: خیابان وزرا(خالد اسلامبولی) کوچه بیستم.

متخصص طب فیزیکی و توانبخشی.

دکتر فوق العاده ایی هست،مفصل به حرف بیمار گوش میده و کامل معاینه میکنه،در صورتی که واقعا نیاز به عمل نباشه توصیه به عمل نمیکنه و معمولا درمانهاش موثره
                      سلام آقا امیر
                      ممنون که به این تاپیک سر زدیدو خودتون را همدرد ما دونستید از شما وکلیه کسانی که ما را در این مسیر راهنمایی کردن کمال تشکر را دارم

و از خدای متعال برای شما و وکلیه عزیزانی که در این فروم مشغول تبادل نظر هستندو خانواده محترمشان ارزوی سلامتی را خواستارم...

انشاالله که همیشه در مسیر زندگی چه خود و چه کسانی که در زندگی به انها وابسته هستید دچار هیچگونه بیماری نشوند

امیدوارم همیشه در کنار خانواده خود بخصوص پدر ومادر شاد باشید

ارادت

نظر

از دوستان کسی هست کسی رو بشناسه که دلار neteller خرید داشته باشه و قابل اطمینان هم باشه ؟
                        When an illiterate gets angry, you'll get to understand that calmness is probably a sign of education

نظر

سلام
                          گیوتین جان خوبین؟
                          شما همون گیوتین چند سال پیش که برام اندیکاتور فرستاده بودین هستین؟
                          امیدوارم سلامت و شاد باشید برادر
                          تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                          در این سایت و در تلگرام
                          SmartSignalFX@

نظر

نوشته اصلی توسط devoshca نمایش پست ها
                            سلام
                            گیوتین جان خوبین؟
                            شما همون گیوتین چند سال پیش که برام اندیکاتور فرستاده بودین هستین؟
                            امیدوارم سلامت و شاد باشید برادر

سلام دوست قدیمی
                            بله خودم هستم . شما هم سلامت و پیروز باشی خوشحال شدم دیدمتون اینجا .
                            When an illiterate gets angry, you'll get to understand that calmness is probably a sign of education

نظر

پردازش ...
                            X