اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سوالاتی در مورد ریکوت

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سوالات: سوالاتی در مورد ریکوت

سلام خدمت شما عزیزان چند سوال در مورد ریکوت داشتم لطفا پاسخ بدید.
    ریکوت چیست؟
    چرا ریکوت رخ میدهد؟
    چند بار پشت سر هم ممکن است ریکوت رخ بدهد ؟
    بعد از یک ریکوت فورا میتوان دوباره برای گرفتن پوزیشن اقدام کرد؟

نوشته اصلی توسط meisam1 نمایش پست ها
    سلام خدمت شما عزیزان چند سوال در مورد ریکوت داشتم لطفا پاسخ بدید.
    ریکوت چیست؟
    چرا ریکوت رخ میدهد؟
    چند بار پشت سر هم ممکن است ریکوت رخ بدهد ؟
    بعد از یک ریکوت فورا میتوان دوباره برای گرفتن پوزیشن اقدام کرد؟
    سلام

ریکوت در واقع پیغام خطا در هنگام گرفتن پوزیشن که معمولا این عمل توسط بروکر نماها انجام میشه . طوری که وقتی معامله گر تصمیم میگره در یک قیمت اقدام به بای یا سل کند بروکر این اجازه رو نمیده . فرض کنید سر یک خبر مهم مثلا نرخ سود بانکی ما نوسانات شدید رو یورو دلار یا پوند به ین داریم و مثلا بواسطه این خبر ارز پوند به ین 500 پیپی ریزش میکنه و شما می خواهید این برگشت قیمت یا اصلاح بگیرید ولی وقتی اقدام به بای می کنید معامله شما انجام نمیشه و پیغام خطا میده که به اصطلاح میگن ریکوت .بعد از اینکه بازار شرایط عادی پیدا کرد میتونید معامله کنید .ولی وقتی نوسانات بازار شدید بروکر نما اجازه معامله کردن نمیده .
    با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

درود مصطفی جان

ریکوت مختص بروکرهای درجه سوم نیست!! من در چارت دوکاسکوپی و دویچه بانک هم ریکوت دیدم. بستگی داره ستاپ اسپیلیج را چگونه قرار دهید.

زمانی که در لحظه سفارش معامله قیمت نوسان بالا داشته باشد ، فاصله زمانی ارسال سفارش باعث میشه که بروکر از شما برای قیمت جدید کانفریم بگیره.

فکر کنم سرعت تیک چارت در بروکرهایی مثل دوکاسکوپی و دویچه بانک و اف ایکس سی ام بالاتر از متا تریدر هست و وضعیت یه مقداری بغرنج میشه.

سرعت اینترنت و فاصله زمانی ارسال سفارش تا ثبت آن ،مزید بر علت میشود.

ارادتمند

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
      2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
      3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
      4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
      5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
      6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
      7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

با سلام
        در این مورد باید عرض کنم که واژه ریکوت مطلقا برای بروکرنماها هست. آن چیزی که پیام فرمودند اسلیپیج هست که در اکثر بروکرهای معتبر وجود دارد نه ریکوت

اگر بخواهیم واژه ریکوت را در اصطلاح عامیانه معنی کنیم به این معنی است : دبه کردن. ریکوت به آن معنی که مارکت میکرها انجام میدهند در بازارهای مالی وجود خارجی ندارد.

شما قیمتی را می بینید و برای معامله در ان قیمت موافقت می کنید اما عملا و در هنگام انجام معامله به شما پیامی می دهند که قیمت عوض شده است که البته این قیمت عوض شده همیشه به ضرر شما حرکت کرده است. یعنی شما با احتساب اسپرد 2 وارد شده اید اما عملا با حرکت دادن قیمت، اسپرد 15 یا 30 شده است. اگر بازار واقعی باشد منطقی است که تغییر قیمت در بعضی موارد به نفع شما و در بعضی موارد به ضرر شما باشد اما عملا میبینیند که در مارکت میکرها همیشه به ضرر شماست و این به دلیل گزینه هایی است که در ادمین متاتریدر دست دیلرها رو برای انجام تنظیمات روی بازار و مطابقت ان با سرعت پوزیشن گیری خود بروکر باز گذاشته است.

در مورد استاپ لاس قویا توصیه می شود اسلیپج مناسب برای استاپ لاس اردر خود قائل شوید. اگر هنگامی که قیمت بازار به استاپ لاس شما می رسد دقیقا به قیمت پیشنهادی شما خریدار/فروشنده برای توافق با قیمت استاپ لاس شما نباشد (که در حالت حرکت شدید بازار این احتمال وجود دارد) و قیمت از استاپ لاس شما عبور کند، این اردر اجرا نخواهد شد. به همین علت قویا توصیه می شود کمی نسبت به سفارش استاپ لاس خود انعطاف پذیر باشید و اختلاف کوچکی را برای تضمین اجرای آن در نظر بگیرید که همان اسلیپیج است.
        ویرایش توسط hassan : https://www.traderha.com/member/2750-hassan در ساعت 12-19-2012, 10:17 PM

نظر

نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
          درود مصطفی جان

ریکوت مختص بروکرهای درجه سوم نیست!! من در چارت دوکاسکوپی و دویچه بانک هم ریکوت دیدم. بستگی داره ستاپ اسپیلیج را چگونه قرار دهید.

زمانی که در لحظه سفارش معامله قیمت نوسان بالا داشته باشد ، فاصله زمانی ارسال سفارش باعث میشه که بروکر از شما برای قیمت جدید کانفریم بگیره.

فکر کنم سرعت تیک چارت در بروکرهایی مثل دوکاسکوپی و دویچه بانک و اف ایکس سی ام بالاتر از متا تریدر هست و وضعیت یه مقداری بغرنج میشه.

سرعت اینترنت و فاصله زمانی ارسال سفارش تا ثبت آن ،مزید بر علت میشود.

ارادتمند
          سلام پیام جان خسته نباشید دو سوال پیش اومد.
          ستاپ اسپلیچ کجاست و تنظیماتش باید به چه صورت باشه؟
          اگر سرعت اینترنت بالا باشد ریکوت نمیدهد یا ریکوت کمتر میشود؟
          مرسی.

نظر

با درود

در پنجره order، تیک را فعال کنید و مقدار مجاز اسلیپیج را درج کنید.

این هم تصویر یک ریکوت از بروکری با 12 رگولاسیون!! از جمله FSA.

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
            2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
            3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
            4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
            5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
            6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
            7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

پردازش ...
            X