اطلاعیه

بستن
1 از 2 < >

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
2 از 2 < >

مقدمه ای بر این تالار

علیرغم اینکه پرسپولیس کپیتال از ابتدا همواره سعی و اصرار داشت که فقط روی مسئولیت بروکر بودن خود متمرکز باشد ولی اصرار مشتریان و هواداران شرکت بر نیاز و لزوم ارائه نظر های فنی مستقل در باره قیمت ها و کمک فکری و فنی به تریدر ها، فروم ما محل مناسبی برای این مهم شد و ما امروز مفتخریم که علاوه بر فراهم آوردن بستر مناسب جهت ترید و حمایت تریدر ها در زمینه اتصال مستقیم به بازار، از همراهی و همکاری بهترین و پر سابقه ترین تحلیل گران بازار برخوردار باشیم.

دوستانی که مدتی است با فروم ما آشنائی دارند حتما با آقای مصطفی روبین و تحلیل های زیبای ایشان هم آشنا هستند و از آنها حداکثر بهره را می برند. آقای نیما آزادی که تحلیل های حرفه ای ایشان سالها در فروم های مربوط به موضوع مورد تحسین همه بوده است نیز امروز به ما افتخار همکاری داده اند و ما در پرسپولیس کپیتال با عزمی راسخ تصمیم داریم این تالار را به مرجع شماره یک تحلیل های فنی بازار ارتقاء داده و این درخواست و نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن پاسگو باشیم.

لازم دیدم پس از تشکر از آقایان مصطفی روبین و نیما آزادی که در این امر مهم به ما دست همکاری داده اند نکته کوچکی را نیز به عنوان یادآوری ذکر کنم.

تحلیل های این تالار در بسیاری از موارد نقاط ورود و خروجی را که با احتمال قابل توجهی می توانند به سود دهی منجر شوند پیشنهاد خواهند کرد. برای استفاده از این مطالب در نظر گرفتن دو چیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

اول اینکه دوستان حتما حد ضرر را در نظر داشته و حتما آن را به صورت یک اردر استاپ لاس در پلتفرم وارد نموده و اطمینان حاصل کنند که در صورت حرکت قیمت در خلاف جهت پیش بینی و خوردن استاپ لاس درصد بزرگی از سرمایه خود را از دست ندهند.

دوم اینکه فراموش نکنیم که پوزیشن هائی که با ضرر بسته خواهند شد جزو لاینفک علم و هنر ترید هستند و نکته مهم آنست که جمع سود ها باید بیش از جمع ضرر ها باشد. همچنین طبیعت آماری و آشوبی بازار مالی بخصوص در تایم فریم های پائین بهتر قابل مشاهده و بهره برداری است تا تایم فریم های بالاتر که با یک خبر که هیچکس انتظارش را ندارد رابطه خود را با یک الگو یا تحلیل فنی به کلی از دست می دهند. پس بهتر است پس از برخورداری از منطق صحیح نگرش به بازار (که همکاران ما در این تالار به آن می پردازند) هرچه می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید. برای اینکار تارگت های سود و زیان کوچکتر و زمان باز بودن پوزیشن کوتاهتر مناسبترند.

از صمیم قلب آرزو می کنیم بتوانیم علاوه بر بستر سالم ترید و اتصال مستقیم به بازار با ارائه راهنمائی فنی به شما تریدرهای عزیر موفقیت روزافزون شما را شاهد باشیم. لطفا از طرح سئوالات خود در این تالار دریغ نفرمائید.

مهدی دریس زاده
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بحث های حاشیه ای مربوط به گذاشتن استیمنت در فروم

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• بحث های حاشیه ای مربوط به گذاشتن استیمنت در فروم

توضیحات ادمین سایت:

با سلام خدمت دوستان

ما در نگه داشتن فضای کاملا سالم و علمی در این فروم تاکید فراوان داریم و جر اولویت های اول کاری ما در این فروم می باشد.لذا کلیه پست هایی که با قوانین فروم مغایر باشند از این به بعد به تاپیکی مجزا منتقل می شوند تا نظم و هماهنگی تاپیک های اصلی بر هم خورده نشود و روال کاری خود را به صورت درست ادامه دهند وهم اینکه بقیه دوستان با قوانین فروم بیشتر آشنا شوند.

در مورد نمونه زیر که با قرارداده شدن یک استیمنت حساب شروع شد متاسفانه بحث ها بیش از حد جلو رفت و منجر به از هم پاشیده شدن نظم تاپیک مذکور شد.ما با تماس با 2 ای دی که به صورت زیر عمل کردند(در حالی که راه های درست گزارش تخلف وجود دارد) از انها خواستیم که طبق قوانین سایت، برای ادامه کار در این فروم لازم است که خود را به ما معرفی کنند که جوابی نگرفتیم و لذا نتیجه گرفتیم بحث و جدلی که پیش آوردند بی مورد و زیاده از حد و جهت دار بوده است و البته ما نیز از صاحبان تاپیک خواهش کردیم از این به بعد استیمنیتی که در خود بروکر پرسپولیس ایجاد نشده و قابل بررسی برای ما نباشد بر روی فروم قرار ندهند و این قانون برای همه لازم الاجرا است.

با تشکر

نمونه های تخلف در تاپیک های فروم

نوشته اصلی توسط حاج خلیل
    از این به بعد میخوام هفته ای یا ماهی ، گزارش یکی از حساب های مینی بچه ها بزارم.

این هفته گزارش حساب جناب مهندس شهبازی قزار میدم که از 28 / 3 / 2012 استارت خورده و 6 / 4 / 2012 هم به پایان رسیده است.

دپوزیت اولیه 1000 $ ، سود حاصله 956.8 $

موفق و پیروز باشید
    بنده چندین سال هست که در فروم های متعدد بوده ام و به توصیه یکی از دوستان امدم در فروم پرسپولیس از فضای صمیمانه اینجا لذت بردم و اینکه همه تمام تجربیات خودشون در اختیار دیگران قرار میدهند.
    الان امدم این پست دیدم خیلی تعجب کردم و تا به حال در این چند ساله همچین موردی ندیده بودم که تریدری اکانت هیستوری قراربده به نظر من این کار درستی نیست .
    همچنین در فروم افراد مبتدی زیاد هستند و با مشاهده این موارد که هیچ مدیرت سرمایه به کار نگرفته شده و هیچ ریتم حرفه ای گری رعایت نشده میتواند در روند کاریشون اختلال ایجاد کند.
    از فرصت استفاده کنم به افراد مبتدی که بر دانش تحلیلی و بحث روانشناسی و پلن و مدیریت سرمایه تمرکز کنند و فروم پرسپولیس این فضارو ایجاد کرده که شما پیشرفت کنید در کنار بزرگان بازار مانند نیمای عزیز و از سپردن سرمایه و همچنین خریداری سیگنال پرهیز کنند
    ویرایش توسط PCM : https://www.traderha.com/member/1-pcm در ساعت 04-12-2012, 08:00 PM

نظر

نوشته اصلی توسط حاج خلیل
      از این به بعد میخوام هفته ای یا ماهی ، گزارش یکی از حساب های مینی بچه ها بزارم.

این هفته گزارش حساب جناب مهندس شهبازی قزار میدم که از 28 / 3 / 2012 استارت خورده و 6 / 4 / 2012 هم به پایان رسیده است.

دپوزیت اولیه 1000 $ ، سود حاصله 956.8 $

موفق و پیروز باشید

ببخشید اونوقت به چه هدفی این کارو میکنید ؟؟!!! چرا باید توی بخش تحلیلهای شخصی گزارش کار بذارید ؟؟

خوشبختانه دوستانی که چند سال اخیر در فرومهای مختلف فعالیت داشته اند سابقه همه را بخوبی میدانند . ما که تا الان ندیدیم استاد آزادی یا بزرگان دیگه جایی حرف از اکانت هیستوری ، حساب یا موجودی شخصی بکنند . میگند درخت هر چی پر بار تر افتاده تر .

متاسفانه همیشه در فارکس جو سازیها و این فضاهای مسموم ، افراد تازه کار را گمراه کرده است . برای فروم پرسپولیس متاسفم . چون در ابتدا فکر میکردم فضای اینجا با فضاهای جهت دار فرومهای دیگه متفاوته .

فکر نمیکنید با این کار یه عده تازه کار از همه جا بی خبر را گمراه میکنید .
      من نمیفههم مثلا هدف از این کار چیه . خود بزرگ نشون دادن . مثلا ما خیلی پولداریم یا خیلی خفنیم ؟؟؟؟؟؟؟/
      دوست من شما اگه واقعا همچین توانانیی دارید ، خب چرا نمیاید آموزش بدید . چرا تاپیک سیستمت را نمیذاری . مگه تاپیک pipo یا cipipo نیست . اگه هدف اموزشه . اگه هم نه که من اون موقع به این فکر میکنم که واقعا چه هدفی پشت این کاره . ؟؟؟!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط reza123 نمایش پست ها
        بنده چندین سال هست که در فروم های متعدد بوده ام و به توصیه یکی از دوستان امدم در فروم پرسپولیس از فضای صمیمانه اینجا لذت بردم و اینکه همه تمام تجربیات خودشون در اختیار دیگران قرار میدهند.
        الان امدم این پست دیدم خیلی تعجب کردم و تا به حال در این چند ساله همچین موردی ندیده بودم که تریدری اکانت هیستوری قراربده به نظر من این کار درستی نیست .
        همچنین در فروم افراد مبتدی زیاد هستند و با مشاهده این موارد که هیچ مدیرت سرمایه به کار نگرفته شده و هیچ ریتم حرفه ای گری رعایت نشده میتواند در روند کاریشون اختلال ایجاد کند.
        از فرصت استفاده کنم به افراد مبتدی که بر دانش تحلیلی و بحث روانشناسی و پلن و مدیریت سرمایه تمرکز کنند و فروم پرسپولیس این فضارو ایجاد کرده که شما پیشرفت کنید در کنار بزرگان بازار مانند نیمای عزیز و از سپردن سرمایه و همچنین خریداری سیگنال پرهیز کنند
        دوست عزیز سلام

وقتی پستی ، عکسی مشاهده کردید ،پست های بعد و قبل آن هم مطالعه شود تا ابهامی ایجاد نکند.

در مورد مدیریت سرمایه عرضم به خدمت شما عنوان کردم این دپوزیت هست !!! یک درصد کل سرمایه هم نیست ! پس فول مارجین وارد شدن مساوی با کمتر از یک درصد ریسک کردن هست !!!! و در ابتدا عنوان کردم حساب مینی افراد هست !!

در مورد گذاشتن هیستوری هم عنوان کنم اینها مربوط به عکس ها و تحلیل های قبل میباشد البته نه همه آنها ...

ریتم حرفه ای گری هم میشود توضیح دهید ؟ شاخه های که بنده و تیمم کار میکنیم متاسفانه کمتر کسی دیده میشود با این دیدگاه کار کند .دیدگاه کاملاً منطقی و ساده.در عجبم شما دیدگاه ما را نشناخته و تاپیک را مطالعه نکرده قضاوت میکنید.

دیدگاه بنده رو در لینک روبرو مشاهده کنید: http://fxkhalil.gigpa.com/?p=72

در مورد مدیریت سرمایه افراد عرض کنم ، سرمایه بنده به قدری هست که تا آخر عمرم بخورم تمام نشود ، پس شک نکنید نیازی به اینکار ندارم و نخواهم کرد !! و به کسی سیگنالی هم نخواهد فروخت !! و در ابتدای تاپیک عرض شد تاپیک تحلیل لایو هست ، یعنی دیدگاه خودمون در مورد یک جفت ارز قبل حرکت بیان میکنیم.

اگر شما یا هر شخص دیگری با دیدن یک استیتمنت هوای میشود ، بهتر است که این عکس را مشاهده نکند!!

با ارادت خلیل

نظر

نوشته اصلی توسط حاج خلیل نمایش پست ها
          شاخه های که بنده و تیمم کار میکنیم متاسفانه کمتر کسی دیده میشود با این دیدگاه کار کند .دیدگاه کاملاً منطقی و ساده.در عجبم شما دیدگاه ما را نشناخته و تاپیک را مطالعه نکرده قضاوت میکنید.

در مورد مدیریت سرمایه افراد عرض کنم ، سرمایه بنده به قدری هست که تا آخر عمرم بخورم تمام نشود ، پس شک نکنید نیازی به اینکار ندارم و نخواهم کرد !! و به کسی سیگنالی هم نخواهد فروخت !! و در ابتدای تاپیک عرض شد تاپیک تحلیل لایو هست ، یعنی دیدگاه خودمون در مورد یک جفت ارز قبل حرکت بیان میکنیم.

چقدر این نوع نوشتنها و جواب دادنها برایم آشناست . فضاوت را به عهده دیگران میگذارم .
          ویرایش توسط روزبه : https://www.traderha.com/member/3461-روزبه در ساعت 04-09-2012, 02:07 AM

نظر

در مورد مدیریت سرمایه عرضم به خدمت شما عنوان کردم این دپوزیت هست !!! یک درصد کل سرمایه هم نیست ! پس فول مارجین وارد شدن مساوی با کمتر از یک درصد ریسک کردن هست !!!! و در ابتدا عنوان کردم حساب مینی افراد هست !!

اگه این 1% از کل سرمایه نیست پس یعنی سرمایه شما بالای 100 هزار دلار هست . بعد میای یه اکانت 1000 دلاری مینی باز میکنی ، 900 دلار ناقابل در میاری ذوق زده میشی میای پست میزنی ملت کف کنند .

نظر

دوستان عزیز سلام.لطفا خونسردی خود رو حفظ کنید.و موضوع رو بزرگ جلوه ندهید.بنده اگر میفهمیدم این عکس باعث ناراحتی کسی میشود اینکار رو نمیکردم.من همینجا از همه شما عذرخواهی میکنم و میخام که دیگر هیچ پستی راجبه این موضوع عنوان نشود و موضوع همینجا ختم شود تا هدف اصلی همه ما تریدرها بعنوان هدف اصلی باقی ماند.اگر هم موضوعی هست بصورت پیام خصوصی به بنده یا سایرین اطلاع دهید.با تشکر ویژه از استاد عزیزم حاج خلیل و سایر دوستان

نظر

روزبه عزیر توهین ها و بی احترامی های شما را پای خام بودنت میزارم ، شاید که به راه درست هدایت شوی .

فکر کنم توضیحاتم واضح بود !

و از مدیران ارشد میخواهم که پست های بعد از توضیحات بنده به جناب یزدی عزیز پاک شود.تا یکپارچکی تاپیک به هم نریزد.

ارادتمند خلیل

نظر

دوست عزیز سلام

وقتی پستی ، عکسی مشاهده کردید ،پست های بعد و قبل آن هم مطالعه شود تا ابهامی ایجاد نکند.

در مورد گذاشتن هیستوری هم عنوان کنم اینها مربوط به عکس ها و تحلیل های قبل میباشد البته نه همه آنها ...

ریتم حرفه ای گری هم میشود توضیح دهید ؟ شاخه های که بنده و تیمم کار میکنیم متاسفانه کمتر کسی دیده میشود با این دیدگاه کار کند .دیدگاه کاملاً منطقی و ساده.در عجبم شما دیدگاه ما را نشناخته و تاپیک را مطالعه نکرده قضاوت میکنید.

دیدگاه بنده رو در لینک روبرو مشاهده کنید: http://fxkhalil.gigpa.com/?p=72

اگر شما یا هر شخص دیگری با دیدن یک استیتمنت هوای میشود ، بهتر است که این عکس را مشاهده نکند!!

با ارادت خلیل
                  تا اونجا که ما میدونیم هر اکانتی باید مدیریت بشه
                  بنده در اکانت شخصی ام 5000$ دارم و در بانک سپه ام تقریبا 35 میلیون حالا به دلیل اینکه من در حساب بانک این مبلغ پول دارم نباید مدیریت سرمایه رو رعایت کنم؟ این اوج دید غیر حرفه ای گری نشان میده.
                  . من که به جز الیوت موج شماری چیز خاصی ندیدم که خیلی پیش پا افتاده هست

نظر

نوشته اصلی توسط reza123 نمایش پست ها
                    تا اونجا که ما میدونیم هر اکانتی باید مدیریت بشه
                    بنده در اکانت شخصی ام 5000$ دارم و در بانک سپه ام تقریبا 35 میلیون حالا به دلیل اینکه من در حساب بانک این مبلغ پول دارم نباید مدیریت سرمایه رو رعایت کنم؟ این اوج دید غیر حرفه ای گری نشان میده.
                    . من که به جز الیوت موج شماری چیز خاصی ندیدم که خیلی پیش پا افتاده هست
                    در جواب شما باید گفت ، اینقدر حرف های شما مبتدی گرایانه هست که دارم به خودم میخنددم ، مطمئنم شما و جناب روزبه یک آی دی هستید و با برنامه شروع به تخریب کردید.

سرمایه ترید سرمایه و سپرده توی بانک نیست ، بلکه سرمایه ای است که برای ترید کردن در نظر دارید.

به جای اینکه فرضاً پنجاه هزار دلار در یک بروکر در داخل ایران اقدام به سرمایه گذاری کنید شما درصد ریسکی که مدد نظرتون هست برای ترید در یک دوره زمانی مشخص بلفرض یک هفته سه درصد... میاین فقط همین سه درصد شارژ حساب میکنید ، و فرضا در یک پوزیشن مجاز به ریسک دو درصد هستید که میشود دو سوم این دپوزیت که شارژ کردید و در اصل همون دو درصد سرمایه کل هست....

این به نظرت کار حرفه ای و زیرکانه ای است یا مبتدیگرایانه ؟

خیلی ساده هستید ، بیشتر از این خودتون رو ضایع نکنید !!

نظر

در جواب شما باید گفت ، اینقدر حرف های شما مبتدی گرایانه هست که دارم به خودم میخنددم ، مطمئنم شما و جناب روزبه یک آی دی هستید و با برنامه شروع به تخریب کردید.

سرمایه ترید سرمایه و سپرده توی بانک نیست ، بلکه سرمایه ای است که برای ترید کردن در نظر دارید.

به جای اینکه فرضاً پنجاه هزار دلار در یک بروکر در داخل ایران اقدام به سرمایه گذاری کنید شما درصد ریسکی که مدد نظرتون هست برای ترید در یک دوره زمانی مشخص بلفرض یک هفته سه درصد... میاین فقط همین سه درصد شارژ حساب میکنید ، و فرضا در یک پوزیشن مجاز به ریسک دو درصد هستید که میشود دو سوم این دپوزیت که شارژ کردید و در اصل همون دو درصد سرمایه کل هست....

این به نظرت کار حرفه ای و زیرکانه ای است یا مبتدیگرایانه ؟

خیلی ساده هستید ، بیشتر از این خودتون رو ضایع نکنید !!
                      بنده برای شما کاملا متاسفم که نمیبینید که جناب روزبه هم آن هستند.
                      من حرفم این بود که کسی ادعا دارد که حرفه ای ترید میکنه و خودشو حرفه ای میدونه هیچ وقت اکانت هیستوری رو نمایش نمیده به جز اینکه قصدی داشته باشه . من یاد ندارم اساتیدی مانند نیما آزادی و مصطفی آقای امیری و بهزادی از این پست ها گذاشته شود .معمولا نتایج با دریافت پیپ گزارش داده میشود
                      ویرایش توسط reza123 : https://www.traderha.com/member/5253-reza123 در ساعت 04-09-2012, 02:51 AM

نظر

با عذرخواهی از همه دوستان این تاپیک را موقتا متوقف کردم زیرا این جور بحث و لحن سازنده نیست. ادمین فروم لطفا با روزبه و reza123 صحبت کنید تا علت حساسیت دوستان برای ما و حاج خلیل مشخصتر شود و پس از رفع سوء تفاهم بین این دوستان تاپیک را مجددا راه اندازی کنید. متشکرم
                        کارگزار بورس کالا و ارز دوبی - DGCX
                        رگوله و دارای مجوز افتتاح حساب برای ایرانیان
                        ما مفتخریم که تنها بروکر %100 ایرانی یک بازار خارجی ارز و کالا می باشیم
                        sigpic

نظر

اما نظر شخصی من

شاید بهتر بود حاج خلیل استیتمنت را در تاپیک دیگری قرار می دادند (پس از تصحیح ساختار فروم این مشکلات کمتر خواهد شد) ولی فکر می کنم عکس العمل دوستان کمی تند بود. از هر دو طرف بحث خواهش می کنم ذهنیت مقایسه فروم پرسپولیس کپیتال با فروم های فارکسی را کنار بگذارید. روزبه فورا فروم را محکوم کرد در حالی که (تا جائی که من خبر دارم و اگر اشتباه می کنم لطفا اطلاع دهید) استیمنت مزبور حسابش اصلا در پرسپولیس نیست که البته در این صورت اصلا نباید اینجا قرار می گرفت چون برای ما قابل بررسی و تائید نیست و اینکه تازه کارها می توانند با دیدن آن به اشتباه بیفتند هم درست است.

یک مسئله مهم اینست که باید سعی کنیم در انتخاب کلمات دقت بیشتری کنیم چون فروم، بلاگ و چت به دلیل محدود بودن ارتباط به کلمات می توانند به سادگی باعث ایجاد سوء تفاهم شوند. اینکه حاج خلیل (که در این فروم زحمت می کشند) در چنین شرایطی به این فکر بیفتد که روزبه و reza123 (که ضمنا در وسط بحث داشتن اکانت در یک بروکر نما را منطق قرار دادند) صرفا آی دی و شاید یک نفر هستند تحت تاثیر تجربه های بد قبلی با فرومهای فارکسی هم هست اگرچه روشن بودن همزمان این دو آی دی و حتی آی پی های مختلف هم به تنهائی خلاف این را نمی تواند اثبات کند.

لطفا روزبه و reza123 در پیام خصوصی به ادمین فروم تلفن تماس بدهند تا بیشتر با هم آشنا بشویم و دوستی مجددا و بهتر برقرار شود. این مشکل کوچک نباید این تاپیک فعال را به مدت زیادی متوقف کند ولی من مایل نیستم هیچ پستی پاک شود. به عکس بهتر است همه پستها باقی بمانند و پس از رفع سوء تفاهم و آشتی دوستان در همین تاپیک، مبحث اصلی ادامه پیدا کند.

با تشکر
                          ویرایش توسط Mehdi : https://www.traderha.com/member/3-mehdi در ساعت 04-09-2012, 04:03 AM
                          کارگزار بورس کالا و ارز دوبی - DGCX
                          رگوله و دارای مجوز افتتاح حساب برای ایرانیان
                          ما مفتخریم که تنها بروکر %100 ایرانی یک بازار خارجی ارز و کالا می باشیم
                          sigpic

نظر

نوشته اصلی توسط مسعود رهجو نمایش پست ها
                            دوست عزيز بنده سيستمي را پيدا نكردم و از سال 2006 طراح سيستم هاي معاملاتي در بازار هستم و با دو موسسه در مالزي همكاري ميكنم . لطفا در نوشتن مطالب خود دقت كنيد .
                            پس تعجب میکنم شما که طراح سیستم هستی چطور فکر میکنی با یک اندیکاتور میشه بازار رو درو کرد
                            در مورد شما نظری ندارم ولی زیاد هستن در فرومها که ابتدا یک اندیکاتور معرفی میکنند و بعد روش معاملاتی اموزش میدن و نهایتا یک نسخه پرو اندیکاتور معرفی میکنند که باید بخرید که مطمنا شما از اون دسته ادمها نیستید
                            ضمنا استاد بازار و قدیمی بازار و خاک خورده بازار نداریم
                            همه چیز تریدر استمنت ریلش است
                            منم پیشنهاد بدی ندادم گفتم یک لینک از روش معاملاتی حساب دمو بده به متاکوست انالیز کنه
                            ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 11-11-2014, 11:58 AM

نظر

نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
                              پس تعجب میکنم شما که طراح سیستم هستی چطور فکر میکنی با یک اندیکاتور میشه بازار رو درو کرد
                              در مورد شما نظری ندارم ولی زیاد هستن در فرومها که ابتدا یک اندیکاتور معرفی میکنند و بعد روش معاملاتی اموزش میدن و نهایتا یک نسخه پرو اندیکاتور معرفی میکنند که باید بخرید که مطمنا شما از اون دسته ادمها نیستید
                              ضمنا استاد بازار و قدیمی بازار و خاک خورده بازار نداریم
                              همه چیز تریدر استمنت ریلش است
                              منم پیشنهاد بدی ندادم گفتم یک لینک از روش معاملاتی حساب دمو بده به متاکوست انالیز کنه

شما خودتون استیمنت ریل دارید ؟

نظر

پردازش ...
                              X