اطلاعیه

بستن
1 از 2 < >

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
2 از 2 < >

مقدمه ای بر این تالار

علیرغم اینکه پرسپولیس کپیتال از ابتدا همواره سعی و اصرار داشت که فقط روی مسئولیت بروکر بودن خود متمرکز باشد ولی اصرار مشتریان و هواداران شرکت بر نیاز و لزوم ارائه نظر های فنی مستقل در باره قیمت ها و کمک فکری و فنی به تریدر ها، فروم ما محل مناسبی برای این مهم شد و ما امروز مفتخریم که علاوه بر فراهم آوردن بستر مناسب جهت ترید و حمایت تریدر ها در زمینه اتصال مستقیم به بازار، از همراهی و همکاری بهترین و پر سابقه ترین تحلیل گران بازار برخوردار باشیم.

دوستانی که مدتی است با فروم ما آشنائی دارند حتما با آقای مصطفی روبین و تحلیل های زیبای ایشان هم آشنا هستند و از آنها حداکثر بهره را می برند. آقای نیما آزادی که تحلیل های حرفه ای ایشان سالها در فروم های مربوط به موضوع مورد تحسین همه بوده است نیز امروز به ما افتخار همکاری داده اند و ما در پرسپولیس کپیتال با عزمی راسخ تصمیم داریم این تالار را به مرجع شماره یک تحلیل های فنی بازار ارتقاء داده و این درخواست و نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن پاسگو باشیم.

لازم دیدم پس از تشکر از آقایان مصطفی روبین و نیما آزادی که در این امر مهم به ما دست همکاری داده اند نکته کوچکی را نیز به عنوان یادآوری ذکر کنم.

تحلیل های این تالار در بسیاری از موارد نقاط ورود و خروجی را که با احتمال قابل توجهی می توانند به سود دهی منجر شوند پیشنهاد خواهند کرد. برای استفاده از این مطالب در نظر گرفتن دو چیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

اول اینکه دوستان حتما حد ضرر را در نظر داشته و حتما آن را به صورت یک اردر استاپ لاس در پلتفرم وارد نموده و اطمینان حاصل کنند که در صورت حرکت قیمت در خلاف جهت پیش بینی و خوردن استاپ لاس درصد بزرگی از سرمایه خود را از دست ندهند.

دوم اینکه فراموش نکنیم که پوزیشن هائی که با ضرر بسته خواهند شد جزو لاینفک علم و هنر ترید هستند و نکته مهم آنست که جمع سود ها باید بیش از جمع ضرر ها باشد. همچنین طبیعت آماری و آشوبی بازار مالی بخصوص در تایم فریم های پائین بهتر قابل مشاهده و بهره برداری است تا تایم فریم های بالاتر که با یک خبر که هیچکس انتظارش را ندارد رابطه خود را با یک الگو یا تحلیل فنی به کلی از دست می دهند. پس بهتر است پس از برخورداری از منطق صحیح نگرش به بازار (که همکاران ما در این تالار به آن می پردازند) هرچه می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید. برای اینکار تارگت های سود و زیان کوچکتر و زمان باز بودن پوزیشن کوتاهتر مناسبترند.

از صمیم قلب آرزو می کنیم بتوانیم علاوه بر بستر سالم ترید و اتصال مستقیم به بازار با ارائه راهنمائی فنی به شما تریدرهای عزیر موفقیت روزافزون شما را شاهد باشیم. لطفا از طرح سئوالات خود در این تالار دریغ نفرمائید.

مهدی دریس زاده
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بحث های حاشیه ای مربوط به تبلیغ برای فروش سیستم یا جذب سرمایه برای مدیریت

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• بحث های حاشیه ای مربوط به تبلیغ برای فروش سیستم یا جذب سرمایه برای مدیریت

نمايش توانايي روش نوين تحليل
    2011 November 10, 1601

2011 November 21, 0428

2011 November 30, 0733

شروع شدن رژه قدرت
    2011 December 14, 1044

2011 December 30, 0744

2012 January 20, 0324

2012 February 14, 1122

2012 March 6, 0234

2012 April 20, 2029

با دقت به اين گردش حساب و گردش حساب 2000 تايي که در اولين پست ارسال شد نگاه کن
    شباهت هاي زيادي دارند.(سرمايه اوليه اصلا مهم نيست ، نقش اين سرمايه فقط در تعيين حجم ما دخالت دارد)
    سود گرفتن ما در تمامي معاملات بار وش تحليل نوين غير ممکن نيست ،
    ريسک صفر درصد در معاملات با روش نوين تحليل غير ممکن نيست ،
    احساس ارامش در معاملات با روش تحليل نوين غير ممکن نيست ،
    عدم توجه به قوانين و در نتيجه کال مارجين شدن امري حتمي چه الان اين کار انجام دهيد چه 10 سال ديگه
    استفاده از حجم زياد در معاملات نتيجش کال مارجين شدن نيست ( در ادامه کمي مسيله باز ميکنم)
    نبستن معاملات روي ضرر نتيجش کال مارجين شدن نيست ،
    و غيره
    لينک موضوعات نوشته شده توسط اينجانب

اقا نوید فرمودن هزینه اموزش 30 الی 40 میلیون تومنه خیلی کمه باید بیشتر ازینا میگرفت من همین فردا میخوام برم خونه بابامو بفروشم بیام این پولو بدم به اقا نوید مشکلاتش حل بشه :-)
    راستی اقا نوید استتمنت ریل فراموش نشه بیا بدون بهونه یه استتمنت ریل بذار تا روی من کم بشه
    با تشکر

نظر

من با عقلم کار ميکنم نه با احساساتم
      رو شما کم بشه يا نشه هيچ تاثيري و سودي براي من نداره، داره؟
      همون جا بهت گفتم سزاي گرون فروش ، نخريدن
      من اسراري ندارم به شما حتما شما ياد بگيريد
      ممنون از لطفو کرمتون
      من مشکلاتم حل شده است به کمک لطف خدا
      انجمن خوبي داشته باشين
      سعي ميکنم اطلاعات تو انجمن بزارم ( اما نه اطلاعاتي با هزاران سختي بدست اوردم)
      اطلاعات و مفاهيم اسان بدست اورديم اسان در اختيار بقيه دوستان قرار مي دهيم

اقا عرفان تشکر اخر شما واقعا منا کشته
      بازم ممنون از لطف تون
      با تشکر

نظر

درود برآقا نوید و همگی بروبکس
        ای بابا
        خیلی حیف شد که.......
        کاش یخورده جلو میبردین بعد صحبت مالی رو وسط میکشوندین
        فکر میکنم اینطوری بهتر جذب میکردین
        به هرحال
        ما منتظر بعدیاش هستیم
        هیچ جا نمیریم همین جا هستیم
        برقرار و پایدار باشید
        Think / Act / Enjoy

نظر

روش نوين تحليل - مطلب باقي مانده از قبل (پاسخ آقا داوود )

با سلام خدمت آقا داوود
          من در پست 11 به شما گفتم شما مستجاب و دعوه هستي
          اما چيزي براي شما به نمايش در نياوردم
          اين پاسخ در آن زمان جا مانده بود
          اين همان دعاي شما است که گفته شد مستجاب شده است

با تشکر
          محمد نبي زماني

نظر

پاسخ به آقا آرمان

اما پاسخ ...
            پست اول : خوب نگاه کنيد سيگنال داده شده است براي بروکر پرسپوليس
            پست دوم : آقا مهدي به عنوان نماينده بروکر ، سيگناهاي و نشانه هايي به من داد
            "از لطف شما به فروم خودتان بسیار متشکرم. درخواست می شود پست اول فروم (علت بوجود آمدن و قوانین آن) را مجددا و با دقت مطالعه فرمائید تا نیاز به ویرایش پستهای بعدی شما نباشد. هیستوری حسابی که نزد کارگزاری ما نبوده برای ما قابل بررسی نبوده و درج آن در فروم ما مجاز نیست. در صورتی که مایل به جذب خوانندگان فروم و احتمالا ایجاد درآمد برای خود هستید، این امر بلامانع ولی فقط پس از شناخته شده بودن جنابعالی برای شرکت مجاز خواهد بود."

خيلي از دوستان اين سيگنال ها را نديدن و متوجه نشدن ، پس قضاوت آنها بايد ترديد کرد

آقا ارمان اين مطالب آموزش داده مي شود ، همش علم قديم ، اين مطالب با کمي کيفيت بالا يا پايين تر مي توان در اينترنت بدست آورد.

تمام استراتژي موجود گرفتن سود بيشتر
            اما اين استراتژي علاوه بر گرفتن سود چند برابر از بين برنده ريسک ( علم نوين تحليل)

جهت اطلاع دوستان عرض مي کنم
            علم به دو طريق فروخته مي شود
            - علم به دستگاه ، ابزار ، و غيره تبديل شده و به ديگران عرضه مي شود.( همانند استفاده من از اين تحليل و مديريت سرمايه بعضي از دوستان )
            - خود علم و ريز اطلاعات در اختيار ديگران قرار مي گيرد ( فروش علم )
            ** در صورت بي دقتي و تجربه نداشتن صاحب علم و يا قديمي شدن علم ، آن علم به صورت گسترده پخش شده و در اختيار مردم و افراد به صورت رايگان قرار داده مي شود

نمونه: چنگال اندرو ، اليوت ، خطوط حمايت و مقاومت و غيره به صورت رايگان در اختيار عموم قرار داده شده است .
            گن : علم خود را استفاده کرده ولي در اختيار ديگران قرار نداده است.(کتابي از او به جا مانده که گفته هاي خود را در آن نوشته است ولي آن کتاب رمز راز زيادي در آن نهفته است. در نتيجه هيچ چيز در اختيار ديگران قرار نداده است.)

موفق باشيد
            محمد نبي زماني

نظر

نوشته اصلی توسط ناظرسایت نمایش پست ها
              سلام

طبق بررسی ها و پیگیری های به عمل آمده، از کاربران محترم خواهشمندیم از تبلیغ و ترویج در مورد نظریه ستاره داوود و چرخه ورتکس در فروم خودداری نمایند. تنها در صورتی ادامه این مبحث مجاز می باشد که به صورت معمول و همانند دیگر آموزشها به صورت شفاف و هدفمند آموزش داده شود.

به زودی نتایج بررسی و پیگیریها در تاپیک مربوطه اعلام خواهند شد.

دوست عزیز این فروم زده شده تا هر کسی بتونه به راحتی تحلیلش رو برهر اساسی که هست ارائه بده و در ارائه تحلیلش از هر راهی که باشه ازاد باشه . حالا یکی از راه الیوت میره یکی از راه هارمونیک و من نوعی هم از راهی که ابتکارخودم بوده حالا ریشه در پی دی اف های اموزشی ی تایپیک بسته شده داره این دیگه تقصیر بنده نیست. کسی هم درنظر نداره که برای کسی تبلیغ بکنه یا روشی رو مرسوم کنه . ولی به نظر میاد karen92 داروغه محل هستند و نخود هر اشی میشن و به راحتی خودشون رو محق میدونند به دیگران توهین کنند قبلا هم تو پستهای قبلی به بنده توهین کرده بودند ولی بنده کوتاه اومدم. خطاب به شما karen92 ، اگر شما قادربه درک موضوعات پیچیده نیستید نشان از مزخرف بودن اون مطالب نیست ضمنا کمی عفت کلام داشته باشید دنیا ارزش این همه پریدن به این و اون رو نداره .
              به هر حال بنده دیگه تو این فروم هیچ پستی نخواهم زد چرا که دموکراسی رعایت نمیشه و وقتم رو تو گروهی می ذارم که دارن تو این زمینه کار می کنند ضمنا دردرستی روشم همین بس ، که رو تحلیلی که ارائه دادم و اعلام کردم بای طلا ازلوی امروز دیده میشه ، طلاطبق تحلیل بای داد.
              ویرایش توسط afarin : https://www.traderha.com/member/12038-afarin در ساعت 02-25-2015, 06:15 AM

نظر

پردازش ...
              X