اطلاعیه

بستن
1 از 2 < >

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
2 از 2 < >

مقدمه ای بر این تالار

علیرغم اینکه پرسپولیس کپیتال از ابتدا همواره سعی و اصرار داشت که فقط روی مسئولیت بروکر بودن خود متمرکز باشد ولی اصرار مشتریان و هواداران شرکت بر نیاز و لزوم ارائه نظر های فنی مستقل در باره قیمت ها و کمک فکری و فنی به تریدر ها، فروم ما محل مناسبی برای این مهم شد و ما امروز مفتخریم که علاوه بر فراهم آوردن بستر مناسب جهت ترید و حمایت تریدر ها در زمینه اتصال مستقیم به بازار، از همراهی و همکاری بهترین و پر سابقه ترین تحلیل گران بازار برخوردار باشیم.

دوستانی که مدتی است با فروم ما آشنائی دارند حتما با آقای مصطفی روبین و تحلیل های زیبای ایشان هم آشنا هستند و از آنها حداکثر بهره را می برند. آقای نیما آزادی که تحلیل های حرفه ای ایشان سالها در فروم های مربوط به موضوع مورد تحسین همه بوده است نیز امروز به ما افتخار همکاری داده اند و ما در پرسپولیس کپیتال با عزمی راسخ تصمیم داریم این تالار را به مرجع شماره یک تحلیل های فنی بازار ارتقاء داده و این درخواست و نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن پاسگو باشیم.

لازم دیدم پس از تشکر از آقایان مصطفی روبین و نیما آزادی که در این امر مهم به ما دست همکاری داده اند نکته کوچکی را نیز به عنوان یادآوری ذکر کنم.

تحلیل های این تالار در بسیاری از موارد نقاط ورود و خروجی را که با احتمال قابل توجهی می توانند به سود دهی منجر شوند پیشنهاد خواهند کرد. برای استفاده از این مطالب در نظر گرفتن دو چیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

اول اینکه دوستان حتما حد ضرر را در نظر داشته و حتما آن را به صورت یک اردر استاپ لاس در پلتفرم وارد نموده و اطمینان حاصل کنند که در صورت حرکت قیمت در خلاف جهت پیش بینی و خوردن استاپ لاس درصد بزرگی از سرمایه خود را از دست ندهند.

دوم اینکه فراموش نکنیم که پوزیشن هائی که با ضرر بسته خواهند شد جزو لاینفک علم و هنر ترید هستند و نکته مهم آنست که جمع سود ها باید بیش از جمع ضرر ها باشد. همچنین طبیعت آماری و آشوبی بازار مالی بخصوص در تایم فریم های پائین بهتر قابل مشاهده و بهره برداری است تا تایم فریم های بالاتر که با یک خبر که هیچکس انتظارش را ندارد رابطه خود را با یک الگو یا تحلیل فنی به کلی از دست می دهند. پس بهتر است پس از برخورداری از منطق صحیح نگرش به بازار (که همکاران ما در این تالار به آن می پردازند) هرچه می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید. برای اینکار تارگت های سود و زیان کوچکتر و زمان باز بودن پوزیشن کوتاهتر مناسبترند.

از صمیم قلب آرزو می کنیم بتوانیم علاوه بر بستر سالم ترید و اتصال مستقیم به بازار با ارائه راهنمائی فنی به شما تریدرهای عزیر موفقیت روزافزون شما را شاهد باشیم. لطفا از طرح سئوالات خود در این تالار دریغ نفرمائید.

مهدی دریس زاده
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بحث های حاشیه ای انجمن تریدرهای بلند مدت

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• بحث های حاشیه ای انجمن تریدرهای بلند مدت

سلام به همه دوستان

متاسفانه هر از چند وقتی شاهد بی محبتی بعضی از دوستان هستم که موجبات دلسردی و ناراحتی بنده رو فراهم می کنه.

دوستانی که از بنده شناخت دارند می دونند که زمانی که در انجمن های درست و حسابی این مرز و بوم فعال بودم بخش زیادی از مطالعات و نوشته های خودم رو به صورت رایگان عرضه کرده ام. اون زمان جو حاکم بر انجمن هایی مانند سرمایه و قیمت ها بسیار خوب بود و تعداد افرادی که حرفها برای گفتن داشتند بسیار زیاد بود.

این در حالیست که این روزها انجمن هایی رو می بینیم که انگشت شمار افرادی در اونها هستند که توان هدایت تازه کاران رو دارند و اغلب این عزیزان کسانی بودند که در گذشته جایی در انجمن های واقعی نداشتند.

از پارسال بهار که فعالیت بروکرها محدود شد و به دنبال اون خیلی از افرادی که در این حرفه فعال بودند کم پیدا و ناپیدا شدند شاهد اتفاقاتی عجیب بودیم. برای بنده این اتفاق کپی برداری از مطالبم و فروش و عرضه اون به عده ای بود. از ساده ترین جزواتی که نوشته ام تا پیشرفته ترین دوره ها شاهد این بی محبتی ها بوده ام.

اگر دوره مالتی مدیا رو که به صورت رایگان ارایه می دادم متوقف کردم همین بود که متوجه شدم دو نفر دوره بنده رو روی دی وی دی رایت کرده و به عده ای از همه جا بیخبر می فروشند. چندی بعد از یم سایت معروف دیدم که در کمال وقاحت جزوه شش اشتباه متداول تریدرها رو فردی به نام خودش پی دی اف کرده و نام بنده رو رسما لاک گرفته و اسم خودش رو گذاشته (جالب اینکه این آقا مدیر سایت بود)

بعد از اون شاهد چندین تماس مبنی بر فروش پی دی اف ها و جزوات رایگان بنده به دوستان و گله مندی اونها از من بودند در حالی که من روحم هم خبر از این حرکت یکی از دانشجویانم نداشت.

این موارد ظاهرا تمامی ندارد. استفاده از نام بنده در تبلیغات و وبلاگ ها و کپی برداری و فروش غیر قانونی مطالبی که بنده در گذشته به رایگان ارایه داده ام. راستش رو بخواهید از این همه نامردی و ناجوانمردی هایی که انجام میشه خسته هستم. امروز ظهر که دوستی تماس داشتند و مواردی رو فرمودند که برایم تازگی داشت بسیار متاسف شدم که این اتفاقات میفته.

با این پست اعلام می کنم که بهزاد بهزادی در چه در گذشته و چه در حال و آینده هیچ زمان با کسی شریک نبوده و اگر کسی با اسم من خواست دوره ای رو به شما قالب کنه بدونید که کلاهبرداریه. تمامی جزوات من به صورت رایگان هستند. دوره مالتی مدیا هم فقط و فقط توسط خودم و به صورت مستقیم ارایه میشه اونهم نه در قالب انجمن ها.

بیش از این وقت عزیزان رو نمی گیرم و امیدوارم تک تک ما جوابی برای حرکان زشت و زننده ای که می کنیم در دنیای دیگر داشته باشیم.

بدرود- بهزاد بهزادی

به نظر من این مشکل رو میشه به راحتی با اطلاع رسانی برای همیشه حل کرد. همین که شما این موضوع رو در یک فروم مطرح و عمومی عنوان کردید خیلی ها می فهمند که بابت چی باید پول بدهند یا ندهند. بالاخره این افرادی که این ها رو میخرند هم از همین سایت ها و اینترنت سرچ میکنند و پیدا میکنند.

مسئله خیلی بغرنجی نیست. شما یک سری مطلب دارید که رایگان عرضه کرده اید و همه جا اعلام کرده اید. مطمئن باشید ایرانی ها تا چیزی رو اول رایگانش رو پیدا نکنند نمیرن دنبال خرید اون

یک سری مطلب هم دارید که میخواهید با اسم خودتون بفروشید که اینم حق شماست و برای تعیین حق کپی رایت راه های بسیار زیادی وجود داره. از استفاده از نرم افزارهای گوناگون تا سخت افزار و ...

امیدوارم به حل مسئله شما کمکی کرده باشم. چون با تاسف و ناراحتی به حل موضوع کمکی نمیشه و اون افراد هم به کار خودشون ادامه میدهند در حالیکه خیلی راحت با اطلاع رسانی و در نظر گرفتن راه هایی که عرض کردم موضوع قابل خاتمه یافتن است. چون در واقع وقتی شما تنها با ابراز تاسف و ناراحتی کنار بکشید این افراد مشتاق تر به ادامه کار خودشون می شوند. در حالیکه خود حضور پر قدرت شما یعنی اینکه اونها برای این کار کمتر میدان پیدا خواهند کرد.
    ویرایش توسط hassan : https://www.traderha.com/member/2750-hassan در ساعت 12-14-2012, 08:47 PM

نظر

دکتر جان از من داشته باش !

افراد مفسد و پر حرف زیاد هست ، منی که الان نطالب بنیادی در تاپیک درج میکنم جان کپی شدن و فروش آنها را خریده ام و واسم مهم نیست که چکار میخوان انجام بدن.

همه میدونن مال کیه و من تدوین و تکمیل کردم و برای اولین بار به صورت رسمی اینجا درج شده است.

حالا علی تقی نقی صدتا کپی بزنن و بفروشن... اون خریدار موظف هست که در ابتدا خوب جستجو کند و بعد خریداری ...

والله من روزی صدتا پیام تهدیدآمیز میاد که پول بریز والی آبروتو میبرم به پلیس معرفیت میکنم...

خوب دشمن چرا پیدا شده؟ یا مفسد که حرف دیگری برای من میزنه؟

چون برتری داری دکتر جان.آره برتری.

دکتر جان هویت چندین فرد در این مقوله شناسایی کردم که یک نفر علنی در آریا گذاشته شد...

این افراد از حسادت کاری جز این حرکات ندارن.

هرکس مرد هست و حرفی دارد یالله ،انواع مسنجرها باز انواع سرویس های ایمیل باز !

در کل زیاد به این مقوله توجهی نکنید و به فعالیت مفیدتون که ترید و آنوزش به جامعه تریدری است ادامه دهید

ارادت

نظر

سلام

لطفاً مشکلات بیرون فرومی را به فروم نکشید.
        .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
        https://telegram.me/Cyclicalwaves
        https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

بحث های حاشیه ای انجمن تریدرهای بلند مدت

سلام

این تاپیک قطع نشده بلکه در انجمن دیگری در حال ادامه پیدا کردنه. یکی از دوستان در چت باکس پرسیده بود که ادامه مطالب کجاست که بنده هم اشاره به اون انجمن کردم که ناظر محترم سایت! اون جواب رو پاک کردند و یک ایمیل زدند که نام بردن از انجمن دیگر و تبلیغ ممنوع هست. خیلی جالبه که دوستان خودشون رو تافته جدا بافته می دونند! جهت اطلاع باید بگم که بنده با هیچ یک از مدیران اونجا هم نسبتی ندارم و پاسخ ناظر محترم سایت که این جوابم در چت باکس تبلیغ بوده جدا برایم جالب بود!

یادآوری می کنم که روزانه از 100 سایت و انجمن در همین پست ها نام برده میشه! پس اونها هم تبلیغ محسوب میشه؟

دلیل نقل مکان من از اینجا کاملا مشخص هست و نیازی به توضیح اضافه نداره...

اگر کسی خواست مطالب من رو پیگیری کنه به من ایمیل بزنه تا آدرس اونجا رو بهشون بدم. در امضا ایمیلم موجوده.

شب خوش- بهزاد

نظر

درود بر شما بهزاد جان

از همه این حواشی که بگذریم

حضور شما در این جمع، برای ما که شاگرد شما محسوب می شویم لذت بخش است

خود شما حتما بهتر از ما می دانید، پراکنده کاری باعث تشویش در تمرکز می شود.

همیشه سبز باشید
            Think / Act / Enjoy

نظر

سلام آقا
              تاپیک شما هر جا باشه ارزشمنده ولی اینجا یه صفای دیگه ای برای خودش داره که ما ازش نمیتونیم دل بکنیم.
              امیدواریم که شاهد مطالب خوبتون باشیم

نظر

نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
                درود بر شما بهزاد جان

از همه این حواشی که بگذریمحضور شما در این جمع، برای ما که شاگرد شما محسوب می شویم لذت بخش است

خود شما حتما بهتر از ما می دانید، پراکنده کاری باعث تشویش در تمرکز می شود.

همیشه سبز باشید
                ممنون از لطفتون

راستش برای من اینکه در چه انجمنی باشم زیاد مهم نیست و تو این سالها در بیشتر از 10 انجمن مختلف بوده ام. اون چیزی که اهمیت داره اینه که آدم در فضایی آروم بتونه ارایه مطلب کنه. البته حواشی در همه جا هست و اینکه تصور کنیم انجمنی بدون حاشیه وجود داره تصور غلطیه. به هر حال نقش مدیران یک انجمن تاثیر زیادی در جذب و پایداری مخاطب داره.

در قیمتها علیرغم اینکه اونجا هم در طول چند سالی که فعال بودم و چند هزار پست زدم چندین بار درگیر حاشیه ها شدم اما مدیریت رامین و سعید بقدری خوب بود که همیشه مسیر رو ادامه میدادی. این حس رو در اینجا هیچ زمان نکردم. البته این انجمن افراد و مدیران خوب زیادی هم داره و وزنه های سنگینی هم داره.

اگر در انجمن اتوتریدینگ فعال شدم چون هم امیربابک و هم عباس رو دورادور می شناسم و خصوصیات اخلاقی بارزی دارند، وگرنه همانطور که از اسم اونجا پیداست بیشتر محلی برای دوستان طرفدار اکسپرت هست و اگر مجبور نبودم در همینجا مطالب رو ارایه می دادم.

امیدورام اف ایکس آریا هم زودتر باز بشه چون انصافا انجمن خوبی بود. این رو هم اشاره کنم که من معمولا حساس هستم و به همین دلیل رک حرفهایم رو می زنم و همین امر باعث میشه زیاد تحت تاثیر حواشی قرار می گیرم. بنابراین انجمنی به دردم میخوره که کمترین حواشی رو داشته باشه.

الان ناظر سایت که متوجه شدم چه کسی هستند میان و این پست رو هم ادیت می کنند!

ارادتمند- بهزاد

نظر

درود بهزاد جان
                  بیشتر انجمنها هستم و همیشه پیگیر مطالب دسته یک شما بودم و هستم ... دوست داریم داداش همه جوره و همه جا پایتیم جاش فرق نمیکنه ... چه اریا چه اوتوتریدینگ چه پرسپولیس چه با ایمیل خالی..

نظر

بهزاد جان...دوره این حرفها تمام شده که این فروم مال اینه ...اونجا فلانی نره و.....

همه بچه های این فروم...تو تمام فروم ها عضو هستند...نیازی به هیچ حرف و آدرسی هم نیست...کسایی که باهات حال کنند....همیشه دنبالت میان...

من خودم به شخصه ناراحت شدم از موضوع....ولی مهم نیست....هر جا راحتی پست بزن....و فعالیت کن...و مطمئنن تمام دوستداران سبک ترید شما....حتما شما رو پیدا میکنند....

موفق باشی عزیز.

نظر

پردازش ...
                    X