اطلاعیه

بستن
1 از 2 < >

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
2 از 2 < >

مقدمه ای بر این تالار

علیرغم اینکه پرسپولیس کپیتال از ابتدا همواره سعی و اصرار داشت که فقط روی مسئولیت بروکر بودن خود متمرکز باشد ولی اصرار مشتریان و هواداران شرکت بر نیاز و لزوم ارائه نظر های فنی مستقل در باره قیمت ها و کمک فکری و فنی به تریدر ها، فروم ما محل مناسبی برای این مهم شد و ما امروز مفتخریم که علاوه بر فراهم آوردن بستر مناسب جهت ترید و حمایت تریدر ها در زمینه اتصال مستقیم به بازار، از همراهی و همکاری بهترین و پر سابقه ترین تحلیل گران بازار برخوردار باشیم.

دوستانی که مدتی است با فروم ما آشنائی دارند حتما با آقای مصطفی روبین و تحلیل های زیبای ایشان هم آشنا هستند و از آنها حداکثر بهره را می برند. آقای نیما آزادی که تحلیل های حرفه ای ایشان سالها در فروم های مربوط به موضوع مورد تحسین همه بوده است نیز امروز به ما افتخار همکاری داده اند و ما در پرسپولیس کپیتال با عزمی راسخ تصمیم داریم این تالار را به مرجع شماره یک تحلیل های فنی بازار ارتقاء داده و این درخواست و نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن پاسگو باشیم.

لازم دیدم پس از تشکر از آقایان مصطفی روبین و نیما آزادی که در این امر مهم به ما دست همکاری داده اند نکته کوچکی را نیز به عنوان یادآوری ذکر کنم.

تحلیل های این تالار در بسیاری از موارد نقاط ورود و خروجی را که با احتمال قابل توجهی می توانند به سود دهی منجر شوند پیشنهاد خواهند کرد. برای استفاده از این مطالب در نظر گرفتن دو چیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

اول اینکه دوستان حتما حد ضرر را در نظر داشته و حتما آن را به صورت یک اردر استاپ لاس در پلتفرم وارد نموده و اطمینان حاصل کنند که در صورت حرکت قیمت در خلاف جهت پیش بینی و خوردن استاپ لاس درصد بزرگی از سرمایه خود را از دست ندهند.

دوم اینکه فراموش نکنیم که پوزیشن هائی که با ضرر بسته خواهند شد جزو لاینفک علم و هنر ترید هستند و نکته مهم آنست که جمع سود ها باید بیش از جمع ضرر ها باشد. همچنین طبیعت آماری و آشوبی بازار مالی بخصوص در تایم فریم های پائین بهتر قابل مشاهده و بهره برداری است تا تایم فریم های بالاتر که با یک خبر که هیچکس انتظارش را ندارد رابطه خود را با یک الگو یا تحلیل فنی به کلی از دست می دهند. پس بهتر است پس از برخورداری از منطق صحیح نگرش به بازار (که همکاران ما در این تالار به آن می پردازند) هرچه می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید. برای اینکار تارگت های سود و زیان کوچکتر و زمان باز بودن پوزیشن کوتاهتر مناسبترند.

از صمیم قلب آرزو می کنیم بتوانیم علاوه بر بستر سالم ترید و اتصال مستقیم به بازار با ارائه راهنمائی فنی به شما تریدرهای عزیر موفقیت روزافزون شما را شاهد باشیم. لطفا از طرح سئوالات خود در این تالار دریغ نفرمائید.

مهدی دریس زاده
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بحث های حاشیه ای مربوط به تاپیک تحلیل های الیوت هفتگی و روزانه رابرت ماینر

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• بحث های حاشیه ای مربوط به تاپیک تحلیل های الیوت هفتگی و روزانه رابرت ماینر

خلیل جان

می دونم تو ایران به دلیل دسترسی نداشتن به ویزا کارت و مستر کارت امکان عضویت در تحلیل ها از طریق سایت جناب ماینر نیست. اما این دلیل خوبی برای ارایه مطالب تحلیلی ایشان به صورت کپی پیست، در انجمن های عمومی نیست!

توجه کنید که ماینر داره این تحلیل ها رو در سایتش می فروشه و هزینه فروش برای یک یوزر هست. شما وقتی تحلیل رو اینجا می گذاری، عملا داری بین 3000 یوزر تحلیل پولی ایشان را که اگر دقت کنی در پایین هر صفجه نوشته کپی رایت ممنوع، انتشار میدی!

به نظرم می تونستی بگی اگر کسی می خواهد بهت ایمیل بزنه تا اون فایلی که بنده برای آدرس ها در اختیارتون قرار دادم رو بهشون بدهید. اینجوری در یک انجمن و سایت عمومی مطالبی که استاندارد کپی رایت در پایین صفحاتش درج شده منتشر نمیشه.

من به شخصه با وجود داشتن تحلیل ها به دلیل احترامی که برای ماینر قایلم هم در فایل های ایشان ثبت نام کردم و هزینه ماهیانه می دهم و هم کتب اصلی رو ازشون خریداری کردم. چون این حمایت از فردیه که بهم نحوه تحلیل این بازار رو یاد داده.

به نظرم کارتون اشتباهه. مسلما ذهن ما ایرانی ها تو این موارد خوب کار می کنه اما اگر به ماینر اعتقاد داری و برای ایشان احترام قایلی نباید به این وضوح این کار رو بکنی. اینکه به صورت خصوصی تحلیل ها رو بدی به کسانی که می خواهند عیبی نداره اما در ملا عام! چه عرض کنم!

باز هم قضاوت با خودت هست. اما من فکر می کنم این تاپیک رو ببندی بهتره. چون حتی اگر برای تحلیل های ایشان حق عضویت داده باشی، عملا کپی برداری از مطالبی است که به صراحت در پایین تک تک صفحات پی دی اف نوشته شده قانون کپی رایت.

در تمامی صفحات تحلیل ها این جمله در پایین صفحه یادآور شده!

Copyright 2013, Dynamic Traders Group, Inc

Copyright 2013, Dynamic Traders Group, Inc., Tucson, AZ. (Dynamic Traders - Home). Trading Forex is risky. Past
    performance is no guarantee of future performance. Trade at your own risk. This information is supplied for the paid
    subscriber and may not be copied or distributed in any manner.

معنی جمله بالا اینه:

کپی رایت سال 2013 گروه داینامیک تریدرز. معامله در بازار فارکس پر ریسک و خطر است. کارآیی گذشته به هیچ وجه تضمینی برای عملکرد آینده نیست. این اطلاعات برای اعضای ثبت نام شده ( پرداخت عضویت) تهیه شده و به هیچ صورتی نباید کپی و یا پخش گردد.

قربانت- بهزاد
    ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 01-11-2013, 02:46 AM

یعنی جناب بهزادی منظور شما اینه میشه کپی رایت رو خصوصی رعایت نکرد ولی عمومی باید رعایت کرد؟
    البته من فکر میکنیم خلیل خان نظر خود اقای ماینر رو هم جویا بشه بد نباشه

نظر

نه علی جان بحث اینه که

قبح(بدی )
      انجام کار از بین نره

وگرنه در هر 2 حالت اشتباهه!
      Think / Act / Enjoy

نظر

نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
        یعنی جناب بهزادی منظور شما اینه میشه کپی رایت رو خصوصی رعایت نکرد ولی عمومی باید رعایت کرد؟
        البته من فکر میکنیم خلیل خان نظر خود اقای ماینر رو هم جویا بشه بد نباشه
        خیر. اون هم اشتباهه و من تایید نکردم اما حداقل اینه که داره در خفا انجام میشه نه انجمنی عمومی با 3000 یوزر و چندین برابر مهمان. این بخش رو براتون به پست بالا اضافه کردم تا نظر ماینر رو بدونید:

Copyright 2013, Dynamic Traders Group, Inc., Tucson, AZ. (Dynamic Traders - Home). Trading Forex is risky. Past
        performance is no guarantee of future performance. Trade at your own risk. This information is supplied for the paid

معنی جمله بالا اینه:

کپی رایت سال 2013 گروه داینامیک تریدرز. معامله در بازار فارکس پر ریسک و خطر است. کارآیی گذشته به هیچ وجه تضمینی برای عملکرد آینده نیست. این اطلاعات برای اعضای ثبت نام شده ( پرداخت عضویت) تهیه شده و به هیچ صورتی نباید کپی و یا پخش گردد.
        ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 01-11-2013, 02:53 AM

نظر

آقای بهزادی عزیز

به شخصه احترام زیادی برای رعایت قانون کپی رایت را دارم ولی به دلیل مشکلاتی که وجود دارد امکان عضویت در این سایت برای ما در ایران وجود ندارد آقا خلیل هم که این مطالب را نمی فروشد و کپی کردن این مطالب (از یک غیر ایرانی )نه تنها ضرری به هم وطنانمان نمی زند بلکه قعطا" مفید هم هست. ما هم که از طرف غرب و شرق و .. تحریم هستیم حداقل بگذاریم دوستانی که به اینگونه مطالب دسترسی دارند در اختیار سایرین قرار دهند .

امیدوارم این قانون کپی رایت را برای ناشرین ایرانی عزیزمان که در محدودیت های فراوانی هستند رعایت کنیم .

نظر

لطفا کسی صحبتی داره در تاپیک درج نکنه تا از انسجام خارج نشه.

شماره و شناسه های ارتباطی من همه دارند از اون طریق نظر خودتون بیان کنید.

موفق باشید
            آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

نوشته اصلی توسط word نمایش پست ها
              آقای بهزادی عزیز

به شخصه احترام زیادی برای رعایت قانون کپی رایت را دارم ولی به دلیل مشکلاتی که وجود دارد امکان عضویت در این سایت برای ما در ایران وجود ندارد آقا خلیل هم که این مطالب را نمی فروشد و کپی کردن این مطالب (از یک غیر ایرانی )نه تنها ضرری به هم وطنانمان نمی زند بلکه قعطا" مفید هم هست. ما هم که از طرف غرب و شرق و .. تحریم هستیم حداقل بگذاریم دوستانی که به اینگونه مطالب دسترسی دارند در اختیار سایرین قرار دهند .

امیدوارم این قانون کپی رایت را برای ناشرین ایرانی عزیزمان که در محدودیت های فراوانی هستند رعایت کنیم .
              سلام دوست خوبم،

بنده هم اشاره کردم که مشکلات و محدودیت های تهیه این تحلیل ها رو همه می دونیم. برای همین هم گفتم اگر به صورت مخفی و یا از طریق تماس خصوصی باشه مشکلش خیلی کمتره و زشتی کار خیلی کمتره.

ضمنا محدودیت به اون صورت که می فرمایید نیست. سایت هایی هستند در ایران که شما به ریال وجه می دهید و هر چه می خواهید اینترنتی خرید کنید اونها براتون می خرند. هزینه هم برای سینگل یوزر برای سه ماه 70 دلاره که پولی نمیشه برای کسی که داره از این بازار کسب سود می کنه.

اما ارایه به این صورت جلوی چشم 3000 یوزر اصلا کار درستی نیست! توجه کنید که مطالب انجمن حتی توسط مهمان ها دیده میشه.

ماینر در تمامی صفحات واضح داره اشاره میکنه به قانون کپی رایت و عدم اجازه نشر و پخش مطالب. جای صحبتی باقی نمی مونه. راه حل میانه ای نداره که نیاز به نظر جمع داشته باشه و ادامه این تاپیک به این صورت درست نیست.

البته خلیل می تونه یک کاری کنه. مطالب رو به فارسی ترجمه کنه و تصاویر شمارش گذاری ماینر رو مجددا به فونت دیگر و متفاوتی روی چارت ها بیندازه که کپی پیست دقیق نباشه. گذاشتن نوشته های ایشان یا تصاویر تحلیلی مشابه آنچه در پی دی اف های ارسالیشون برای اعضا هست غیر مجاز هست.

ضمن اینکه در این مدت من دیدم خلیل تحلیل های خوبی از خودش ارایه داده و چرا به جای کپی کردن تحلیل های غیر رایگان فردی دیگر (ماینر)، تحلیل های خودش رو نمی گذاره؟

سعی کنیم یک بار برای همیشه یاد بگیریم قانون کپی رایت و نشر یعنی چه. همین الان کلی سایت های رایگان برای تحلیل الیوت وجود داره. میشه از اونها استفاده کرد. اگر می خواهیم مطلبی پولی از کسی رو ارایه بدهیم این کار رو نکنیم و اگر اعتقادمون به کپی رایت کمتره حداقل در پیغام خصوصی این تحلیل ها رو به کسی که واقعا نیاز داره نشان بدهیم نه هر کسی.

راستی این رو اشاره کنم که همه می دونند جناب خلیل ایرانیه و اینکه نوشته ساکن امارات دلیل بر غیر ایرانی بودن ایشان نیست بلکه محل سکونت فعلی شان هست.تو همون امارات برید چنین کاری بکنید ببینید پلیس امارات چه قوانینی برای کپی رایت داره!!! سه سوت براتون پرونده تشکیل می دهند و بعد هم به راحتی فرد متخلف رو دپرت می کنند.

در همون عکس هایی که خلیل گذاشته در پایین شما یک (c) می بینید. این همون نشان استاندارد کپی رایت هست که فردی اجازه کپی و انتشار این مطالب رو در جای دیگر نداره.

از مدیریت و ادمین انجمن تقاضا می کنم این تاپیک همین جا بسته بشه.

ارادتمند- بهزاد
              ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 01-11-2013, 10:37 AM

نظر

نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
                سلام دوست خوبم،

البته خلیل می تونه یک کاری کنه. مطالب رو به فارسی ترجمه کنه و تصاویر شمارش گذاری ماینر رو مجددا به فونت دیگر و متفاوتی روی چارت ها بیندازه که کپی پیست دقیق نباشه. گذاشتن نوشته های ایشان یا تصاویر تحلیلی مشابه آنچه در پی دی اف های ارسالیشون برای اعضا هست غیر مجاز هست.

در همون عکس هایی که خلیل گذاشته در پایین شما یک (c) می بینید. این همون نشان استاندارد کپی رایت هست که فردی اجازه کپی و انتشار این مطالب رو در جای دیگر نداره.

از مدیریت و ادمین انجمن تقاضا می کنم این تاپیک همین جا بسته بشه.

ارادتمند- بهزاد
                سلام بر چناب بهزادی؛

ممنون از بذل توجه شما و نکات ظریفی که عنوان نمودید.

کپی رایت با هر مدلی، خواه به صورت تحلیل یا تهیه مولتی مدیا بدون مجوز از صاحب اثر و ...... بدون شک هم از نظر عرفی مشکل دارد و هم از نظر شرعی، کم کسانی نبودند که در این سال ها به دلیل محدودیت های موجود مجبور شدند این مسیر ار برگزینند. مثلاً یکی از شایع ترین این مشکلات استفاده از نرم افزار کرک شده داینامیک تریدر، ادونس گت، الویو، ..... می باشد.

در مجموع این تاپیک با قوانین سایت در تضاد نیست و میتواند ادامه پیدا کند، اما چه بهتر که توصیه شما را که که به صورت قرمز در آوردم از طرف خلیل عزیز رعایت شود.
                .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                https://telegram.me/Cyclicalwaves
                https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                  سلام بر چناب بهزادی؛

ممنون از بذل توجه شما و نکات ظریفی که عنوان نمودید.

کپی رایت با هر مدلی، خواه به صورت تحلیل یا تهیه مولتی مدیا بدون مجوز از صاحب اثر و ...... بدون شک هم از نظر عرفی مشکل دارد و هم از نظر شرعی، کم کسانی نبودند که در این سال ها به دلیل محدودیت های موجود مجبور شدند این مسیر ار برگزینند. مثلاً یکی از شایع ترین این مشکلات استفاده از نرم افزار کرک شده داینامیک تریدر، ادونس گت، الویو، ..... می باشد.

در مجموع این تاپیک با قوانین سایت در تضاد نیست و میتواند ادامه پیدا کند، اما چه بهتر که توصیه شما را که که به صورت قرمز در آوردم از طرف خلیل عزیز رعایت شود.
                  در مورد بخش قرمز راه حل مناسبی هست. ترجمه مطالب و ترسیم مجدد ترسیم ها در نرم افزار.

یک نکته هم بگم چون در صحبت اشاره به دوره مالتی مدیا کردید. اون دوره به هیچ وجه ترجمه ای از دوره های ماینر نیست و به طور کامل توسط بنده تهیه شده و حاوی مطالبی غیر از آنچه ماینر هم گفته هست. اون دوره روش شخصی ترید من بر مبنای سبک ماینر هست. پس به هیچ عنوان نمیشه اون رو با کپی برداری مقایسه کرد.

این هم اشاره کنم من هم در تحلیل های ماینر به صورت هزینه ای عضو هستم، هم نسخه اصل نرم افزار رو پارسال خریداری کردم و هم کتب اصلی ایشان رو دارم. با وجودی که همه این موارد رو قفل شکسته و یا کپی اش موجود بود. کلا برای کسی که تحلیل کردن رو به بنده یاد داده ارزش زیادی قایلم.

البته این مورد برای داخلی ها هم صادق هست. فرضا من دو کتاب از شما در کتابخانه ام دارم. چرا؟ فقط به دلیل حمایت از فردی که زحمت تهیه اون رو کشیده، وگرنه با توجه به تفاوت در نوع دیدگاه و روش ترید، به درد بنده نمی خوره مطالب اون.

با همه این توضیحات در پست ها اشاره کردم که شاید در شرایط فعلی و با محدودیت ها کپی کردن رو نشه 100 در 100 امری نادرست دونست و به قول شما گاها مجبوریم این راه را انتخاب کنیم، اما انتشار عمومی اون درست نیست. من متوجه نمی شوم که چرا سری رو که درد نمی کنه باید دستمال ببندیم؟

من نگفتم خلیل تحلیل نگذاره و به همین دلیل هم راه حل های زیادی براشون گذاشتم. فقط اشاره کردم که کپی پیست کردن مطالبی که کپی رایت داره اشتباه و غیر قانونی حتی در کشور بی قانون ایران:

1- می تونند تحلیل های خودشون رو بگذارند
                  2- می تونند تحلیل های ماینر رو ترجمه و تفسیر کنند و تصاویر رو در نرم افزار مجددا شمارش گذاری کنند
                  3- می تونند در پیغام خصوصی کپی موارد رو برای کسانی که دنبال اصل تحلیل هستند بفرستند ( حداقل زیر پا گذاشتن قوانین کپی رایت در فضای عمومی نیست)

مرسی نیما جان- بهزاد
                  ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 01-11-2013, 11:12 AM

نظر

با درود به همه دوستان،

من پیشنهادی دارم که هم ملاحظات اخلاقی جناب بهزادی را درنظر می گیرد و به زحمات ماینر احترام گذاشته می شود و هم راهی برای تریدرهای ایرانی گشوده می شود برای دسترسی به تحلیل های ایشان با توجه به شرایط پرداخت پول از ایران.

با توجه به عضویت جناب بهزادی در سایت ماینر و امکانات ایشان برای پرداخت حق اشتراک، دوستانی که مایل به دریافت تحلیل های ماینر هستند در گروه های 10 نفره هزینه اشتراک سالانه را بین خود سرشکن کرده و به آقای بهزادی پرداخت کنند تا ایشان اقدام به گشودن یک اشتراک دیگر در سایت ماینر کنند و تحلیل ها را برای اعضای گروه ارسال دارند. در واقع به ازای هر 10 نفر، یک حساب جدید اشتراک در سایت ماینر گشوده شود.

اینطوری هم کپی رایت تا جای ممکن رعایت می شود، هم ماینر به حقوق مالی و معنوی خود می رسد هم راهی برای تریدرهای ایرانی گشوده می شود. منتهی زحمتش گردن جناب بهزادی است اگر قبول کنند

با احترام

نظر

نوشته اصلی توسط goldanalyst نمایش پست ها
                      با درود به همه دوستان،

من پیشنهادی دارم که هم ملاحظات اخلاقی جناب بهزادی را درنظر می گیرد و به زحمات ماینر احترام گذاشته می شود و هم راهی برای تریدرهای ایرانی گشوده می شود برای دسترسی به تحلیل های ایشان با توجه به شرایط پرداخت پول از ایران.

با توجه به عضویت جناب بهزادی در سایت ماینر و امکانات ایشان برای پرداخت حق اشتراک، دوستانی که مایل به دریافت تحلیل های ماینر هستند در گروه های 10 نفره هزینه اشتراک سالانه را بین خود سرشکن کرده و به آقای بهزادی پرداخت کنند تا ایشان اقدام به گشودن یک اشتراک دیگر در سایت ماینر کنند و تحلیل ها را برای اعضای گروه ارسال دارند. در واقع به ازای هر 10 نفر، یک حساب جدید اشتراک در سایت ماینر گشوده شود.

اینطوری هم کپی رایت تا جای ممکن رعایت می شود، هم ماینر به حقوق مالی و معنوی خود می رسد هم راهی برای تریدرهای ایرانی گشوده می شود. منتهی زحمتش گردن جناب بهزادی است اگر قبول کنند

با احترام
                      اجازه بدهید این پیشنهاد رو رد کنم.

در مورد عضویت در تحلیل های ایشان به غیر از بنده چند نفر دیگر از بچه های همین انجمن هم عضو هستند که اگر تمایل داشتند خودشان عنوان می کنند. من چندین بار به ماینر تا بحال ایمیل زده ام که در دو مورد ایشان به ایمیل من جواب داده اند. یکبار هم به صورت آنلاین با ایشان گپ زده ام چون یک کار شخصی مهم باهاشون داشتم (البته بعد از اصرار بسیار زیاد از طریق دفتر ایشان)

به هر حال ماینر به لحاظ اخلاقی هم، فرد بسیار خوب و افتاده ای است. بنده قبلا از دفتر ایشان پرسیده بودم که اگر امکان تهیه خدمات ارایه شده از طریق کارت وجود نداشته باشه راه حلی هست و دفتر ایشان گزینه wire transfer رو به بنده پیشنهاد دادند که شما از طریق هر صرافی در ایران می تونید پول رو به حساب ایشان واریز و بعد از تایید عضویت شما فعال میشه.

باز هم اشاره کنم شرکت های زیادی در ایران هستند که می تونند با کارت هرآنچه شما می خواهید رو در اینترنت سفارش دهند. کلا اینطور نیست که دسترسی به تحلیل های ایشان قطع باشه.

در مورد به اشتراک گذاشتن هم به این نکته توجه کنید که هزینه 3 ماهه معادل 70 دلار هست. یعنی ماهی 23 دلار!!! این هزینه اینقدر ناچیزه که من تصور می کنم نیازی به اشتراک نداره.

باز هم میگم اگر خلیل بیاد و ترجمه و تفسیر کنه همون تحلیل ها رو و فارسیشون رو بگذاره و تصاویر رو هم مجددا در داینامیک تریدینگ بکشه تا حدودی قانون کپی رایت دور زده میشه و حس بهتری به بیننده هم دست میده. ببینید اگر تحلیل ها رایگان بود اینکه به همین صورت ارایه میشد هیچ ایرادی نداشت و درواقع این مشکل قانون کپی رایت و هزینه ای بودن اونهاست که نمیشه کپی پیست کرد، که راه حل ها رو اشاره کردم.

ممنونم- بهزاد
                      ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 01-11-2013, 11:56 AM

نظر

اگر از تحلیل های آقای ماینز الگو گرفته شود و ادیت شود و در مورد تحلیل های ایشان تبادل نظر شود و ادیت شده در سایت قرار گیرد بهتر هست و همچنین کپی رایت هم رعایت شده
                        تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                        در این سایت و در تلگرام
                        SmartSignalFX@

نظر

در صورت امکان یک نفر ادرس سایت ماینر را بدهد.تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
                            لطفا کسی صحبتی داره در تاپیک درج نکنه تا از انسجام خارج نشه.

شماره و شناسه های ارتباطی من همه دارند از اون طریق نظر خودتون بیان کنید.

موفق باشید
                            احسنت به همه عزیزان که رعایت کردند و هیچ پستی نزدند و در شناسه های ارتباطی من پیشنهادات و انتقادات خودشون رسوندند !

ماشالله همه با تحصیلات عالیه هستید و سینه سوخته احترام ...

خیر. اون هم اشتباهه و من تایید نکردم اما حداقل اینه که داره در خفا انجام میشه نه انجمنی عمومی با 3000 یوزر و چندین برابر مهمان. این بخش رو براتون به پست بالا اضافه کردم تا نظر ماینر رو بدونید:

معنی جمله بالا اینه:

ممنون که اعلائم کپی رایت را متذکر شدید و به ما اموختید ! اما با پیشنهادات زیر مغایرت داره و ضد و نقیض شده ...

من نگفتم خلیل تحلیل نگذاره و به همین دلیل هم راه حل های زیادی براشون گذاشتم. فقط اشاره کردم که کپی پیست کردن مطالبی که کپی رایت داره اشتباه و غیر قانونی حتی در کشور بی قانون ایران:

1- می تونند تحلیل های خودشون رو بگذارند
                            2- می تونند تحلیل های ماینر رو ترجمه و تفسیر کنند و تصاویر رو در نرم افزار مجددا شمارش گذاری کنند
                            3- می تونند در پیغام خصوصی کپی موارد رو برای کسانی که دنبال اصل تحلیل هستند بفرستند ( حداقل زیر پا گذاشتن قوانین کپی رایت در فضای عمومی نیست)

مرسی نیما جان- بهزاد
                            تحلیل های شخصی من فرای علی و نقی و تقی هست و همه از زمانی که در قیمتها بودند شاهد این حرفم هستند تا به امروز که در تالار زیر میتوانید دنبال کنید

مباحث مربوط به امواج الیوت

منتهی تحلیل های ماینر گذاشتم که دوستان مقایسه انجام بدند و به استقلال درونی خود برسند که برتر از یک شخصی هستند که صاحب سبک و اثر هست و تحلیل ها دنبال کرده باشید هیچ کدوم ارزش تریدری ندارن ....

حالا من بخوام اینور و انور تحلیل کنم ، نمیدونم رنگ عوض کنم کادر عوض کنم نوشته عوض کنم.... همه یکی هست به عنوان تاپیک دقت کنید... تحلیل های هفتگی و روزانه رابرت ماینر هست نه خلیل ! خلیل خودش تالار داره !!

اگر کار بالا انجام بدم دقیقا یه چیزی شبیه به کار زیر هست ، فقط ترول اضافه میشه که آی ماینر دورت زدیم آی ماینر دورت زدیم.... ول کنید این حرفها رو دنبال چی هستید ؟ من تعجب میکنم از این همه زمان آزادی که شماها دارید والله حیفه استفاده کنید از وقت....

من تحلیل های شخصیم نمیرسم بزارم فروم برسه بشینم این همه پست حاشیه ای بزنم...

خواهش نهایی من اینه که هر کس انتقاد پیشنهاد یا هرچیز دیگری( دعوا...) داره در یاهو گوگل تالک اسکایپ.... با من در ارتباط باشه و خواهش میکنم هیچ پستی نزید ! و زدن پست پشت پست من نشانه اینه که دنبال حاشیه هستید نه چیز دیگری !

از ناظر سایت خواهشمندم تمام پست های زده شده را تا به الان به جای دیگری منتقل کنند و تاپیک قفل بشه تا اپدیت بعدی تحلیل ها ..

ارادت
                            ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 01-11-2013, 03:57 PM
                            آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

دوست عزیز

اینکه کسی مطالب رو برای آموزش و یا انتقال مطالب به سایرین بگذاره بسیار هم عالیه و قابل تحسین هست. در دین ما هم آمده که اگر کسی یک واژه به من بیاموزد تا آخر عمر غلام اویم. بنابراین کسی ایرادی به این موضوع نگرفته که مطالب رو به همدیگر انتقال ندهیم.

نکته در اینجا، صحبت از کپی رایت هست. ظاهرا دوستان مفهوم کپی رایت رو به درستی نمی دونند. واژه عامیانه کپی رایت میشه دزدی. کسی مطلبی یا هر چیزی رو ارایه داده و به هر دلیل شخصی دوست نداره اون رو عمومی کنه و بابت اون هزینه دریافت می کنه. صحبت سر این نیست که این کار ماینر درست هست یا خیر! صحبت سر اینه که صاحب اثر به وضوح در اون جمله ای که از ایشان گذاشتم اشاره کرده ارایه این مطالب فقط برای یوزرهای رجیستر شده هست و تحت هیچ عنوانی نباید در جایی درج بشه.

و در انتها برای من جالب هست که خلیل عزیز خود را مدیر این انجمن می داند! اینکه شما دستوری می گویید کسی اینجا پست نزنه مفهومش چیه؟ مگر انجمن عمومی نیست؟ مگر اعضا در شرایط یکسانی نیستند؟ نظر اکثریت واضح هست و اون پیشنهاد من مورد تایید تقریبا همه و حتی مدیران بود.

در پایان اشاره کنم که تحصیلات برای انسانها شخصیت به ارمغان نمیاره که شما به تحصیلات سایرین استناد می کنید. شخصیت واقعی انسانها در سلامت فکری و روانی اونها هست. در حق الناس نخوردن است. در دروغ نگفتن و ریا کاری نکردن است. در کلاهبرداری و دزدی نکردن است.

باز هم میگم خلیل جان. همه اینجا از اینکه شما تحلیل بدهید و آنالیز کنید خوشحال می شویم و اینکه شما به قول خودتون فرصت ارایه تحلیل در انجمن رو ندارید بهانه نمیشه که تحلیل کس دیگری را که کپی رایت داره اینجا بگذارید.

ضمنا فراموش نکنید که زمانی که شما هنوز وارد دنیای فارکس نشده بودید، بنده مدیر الیوت تالار قیمتها بودم و با چندین هزار پست تحلیلی و آموزشی پر افتخار ترین عضو قیمتها بودم. من پست های تحلیلی شما رو در قیمتها به یاد ندارم! خوشبختانه در همین انجمن هم تک و توک دوستان قدیمی هستند که می دونند در قیمتها چه خبرها بود و از سوابق افراد آگاه هستند.

قربانت- بهزاد
                              ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 01-11-2013, 05:20 PM

نظر

پردازش ...
                              X