اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

گروه لاکپشتها/Forex turtle

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• استراتژی: گروه لاکپشتها/Forex turtle

با سلام

بدون مقدمه

اقای Richard Dennisمیشناسید؟ کسی که 400 دلار ناقابل به 200 میلیون دلار افزایش داد؟ با یکی از دوستانش در مورد اینکه روشهای معاملاتی میتوان اموزش داد و دیگران هم سود کنند بحث کردند اقای دنیس میپزیرفت ولی دوستش معتقد بود ترید یک امر شخصی هست !

در اینجا اقای ریچارد برای اینکه حرف خود را اثبات کند یک گروه 14 نفره که هیچ چیزی از ترید نمیدانستند با سن تحصیلات طبقه اجتماعی مختلف تشکیل داد و بعد از 14 یا 12 روز اموزش کار شروع کردند و بعد از یک سال 100 میلیون دلار سود کسب کردند !

کورس لاکپشتها همکنون 6000 دلار فروخته میشود !

سید مسلم/2013
    ویرایش توسط مسلم آل شبر : https://www.traderha.com/member/4926-مسلم-آل-شبر در ساعت 01-26-2013, 01:42 PM
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

سلام اقا مسلم
    مسلما یکی از افراد پر کار این فروم شما هستید و واقعا داردی برای بچه های این فروم زحمت میکشید اجرتون با ایزد منان
    و اما سوال
    ایا اموزش این کورس را شما دیده اید و میخواهید مطرح کنید ؟
    در ضمن در بین این تمامی سیستم های اخری که خودتون معرفی کردید به نظرتون کدوم سیستم واقعا سوده بوده من که متاسفانه به دلیل اموزش الیوت نتونستم هیچکودومشونا کار کنم
    الیوت واقعا سبک بسیار قوی هست همونطور که میدونید فاندامنتال بسیار پیچیده است و اگر بخواهیم فاندامنتال ارزی را بشکافیم باید روی جفت ارز حسابی کار بشه
    به نظر بنده اگه یک سیستم سیگنال دهند در کنار الیوت باشه بسیار مفید خواهد بود و دارم دنبالش میگردم البته برای تمامی نمادها از جمله طلا و نقره و ارزهای اصلی و فرعی
    به نظر بنده واقعا میشه از این بازار سودهای باورنکردنی گرفت
    اما چجوری یکم مشکله
    دوست دارم کمکک کنی ممنون میشم
    ارادت
    (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها
      سلام اقا مسلم
      مسلما یکی از افراد پر کار این فروم شما هستید و واقعا داردی برای بچه های این فروم زحمت میکشید اجرتون با ایزد منان
      و اما سوال
      ایا اموزش این کورس را شما دیده اید و میخواهید مطرح کنید ؟
      در ضمن در بین این تمامی سیستم های اخری که خودتون معرفی کردید به نظرتون کدوم سیستم واقعا سوده بوده من که متاسفانه به دلیل اموزش الیوت نتونستم هیچکودومشونا کار کنم
      الیوت واقعا سبک بسیار قوی هست همونطور که میدونید فاندامنتال بسیار پیچیده است و اگر بخواهیم فاندامنتال ارزی را بشکافیم باید روی جفت ارز حسابی کار بشه
      به نظر بنده اگه یک سیستم سیگنال دهند در کنار الیوت باشه بسیار مفید خواهد بود و دارم دنبالش میگردم البته برای تمامی نمادها از جمله طلا و نقره و ارزهای اصلی و فرعی
      به نظر بنده واقعا میشه از این بازار سودهای باورنکردنی گرفت
      اما چجوری یکم مشکله
      دوست دارم کمکک کنی ممنون میشم
      ارادت
      سلام بزرگوار من مترجمی بیش نیستم !

چطور میشه به این سودها رسید ؟ با اعتماد بخودت و سیستمی که داری +مدیریت سرمایه !

خبرتی در سوداوری فوق العادست ! حجم هم دارای دقت عالی هست ! حجم مثل زمان و قیمت هست در کنار سایر ابزارها باید استفاده شوند !

در مورد کورس نه من ندیدم ! ولی اطلاعاتی که دارم در اختیار شما خواهم گذاشت ! برای شروع خوبه !

در کل دوست عزیز من اصرارم بر نحوه اموزش هست هم در خبرتی از یک روش نوین استفاده کردم و هم اینجا بیشتر تکیه ام بر روش اموزشی این گروه هست تا سیستم انها !

در خبرتی کسانی که جدی گرفتند الان موفق هستند ! تا ببینم چه میشود !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

با سلام
        دوستان من یک فایل پی دی اف در باره قوانین ترید این لاک پشت ها دارم ( البته ساده است )
        در این جا قرار میدهم یک دو تا اندیکاتور هم دارم اگر خواستید بگویید تا ان ها را هم برایتان در اینجا قرار بدهم

http://www.bestinfo2010.com/userfile...ding_rules.rar
        زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

نظر

نوشته اصلی توسط aligh نمایش پست ها
          با سلام
          دوستان من یک فایل پی دی اف در باره قوانین ترید این لاک پشت ها دارم ( البته ساده است )
          در این جا قرار میدهم یک دو تا اندیکاتور هم دارم اگر خواستید بگویید تا ان ها را هم برایتان در اینجا قرار بدهم

http://www.bestinfo2010.com/userfile...ding_rules.rar
          درود

لینک مشکل داره
          " سرانجامSymmetry بازار تبادلات ارزی را از پای در خواهد آورد "

نظر

دوست من ظاهرا فایل اشکال داره نه لینک اجازه بدید چک کنم

نظر

این لینک را تست کن فکر کنم درست شد

http://www.bestinfo2010.com/userfile...ing_rules1.pdf

نظر

درود فراوان
                اقا مسلم
                به نکته خوبی اشاره کردید (( حجم)) دیشب بنده یه سوالی پرسیدم این بود که ایا اندیکاتوری وجود داره که نقاط دقیق اشباع فروش و خردی را بهمون نشون بده؟
                یا اندیکاتوری که حجم فروش و خرید را بهمون نشون بده البته این اندیکاتور و این روش را برای فرار از افاندامنتال میخوام !!!!!
                چیزی که در تایم فریم های روزانه و 4ساعته قدرت عرضه و تقاضا را بهمون نشون بده؟
                چه پیشنهادی بهم داری؟
                ارادت
                ویرایش توسط وفادار : https://www.traderha.com/member/5036-وفادار در ساعت 01-26-2013, 02:54 PM

نظر

مسلم جان درود بر شما

سپاس بیکران بابت این همه تلاش زیبا و دوست داشتنی

اما فکر میکنم پیام دوست داشتنی در تاپیک زیر استارت این کار رو زدن و پیشنهاد میکنم تمرکزتون رو برای ارایه روش در تاپیک زیر ارایه دهید!

The Turtle trading System

البته فکر میکنم این قسمت برای دوستان فعال فروم باشه که با صلاحدید مدیریت فروم ین تاپیک هم میتونه عمومی بشه

همیشه سبز و شاو و موفق باشید
                  Think / Act / Enjoy

نظر

نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها
                    درود فراوان
                    اقا مسلم
                    به نکته خوبی اشاره کردید (( حجم)) دیشب بنده یه سوالی پرسیدم این بود که ایا اندیکاتوری وجود داره که نقاط دقیق اشباع فروش و خردی را بهمون نشون بده؟
                    یا اندیکاتوری که حجم فروش و خرید را بهمون نشون بده البته این اندیکاتور و این روش را برای فرار از افاندامنتال میخوام !!!!!
                    چیزی که در تایم فریم های روزانه و 4ساعته قدرت عرضه و تقاضا را بهمون نشون بده؟
                    چه پیشنهادی بهم داری؟
                    ارادت
                    همان سیستم حجمی مشکل شما را حل میکند !

نظر

لینک سایت ریچارد دنیس

لینک سایت

نظر

داستان گروه لاکپشتها

این داستان خیالی نیست بلکه کاملا واقعی هست ! داستان مجموعه ای که بر ان عنوان لاکپشتها گذاشته شده است ! این گروه بعد از 14 روز اموزش توانستند در چهار سال به سود 100 میلیون دلار برسند !

شروع داستان در 1983 بود(سال تولدم) موقعیکه اسطوره ترید اقای ریچارد دنیس میخواست ثابت کند که هر فردی میتواند یک تریدر باشد بشرط اینکه داری تفکر و توانایی در اموزش و و توانایی در گرفتن تصمیم و تطبیق سیستم معاملاتی باشد !

برای این کار افرادی مختلف از گروههای مختلف سنی اجتماعی از نگهبان تا دانش اموز را جمع اوری کرد و سپس سیستم خود را بمدت 14 رو بدانها اموزش داد !

و سپس برای انها حساب باز کرد و ترید را شروع کردند ! نتایج محیر العقول بود 100 میلیون دلار سود !

نتیجه داستان چیست ؟

نتیجه اول اینکه هر کسی میتواند یک تریدر حرفه ای شود با اسانترین روش و در کمترین زمان !

نتیجه دوم اگر اموزش صحیح برای شما مهیا شود در کمترین زمان ممکن بموفقیت میرسی ! 14 روز !

سوال اگر به این اسانی و سرعت میتوان موفق شد پس چرا 95% معامله گران در سال اول سرمایه خود را ا دست میدهند ؟

اقای دنیس یک روش خیلی اسان وسهل را اموزش داد و بر دو نکته تمرکز کرد

یک باید یک انظباط عقلی داشته باشی و بدانی سیستم معاملاتی شما چرا و چگونه عمل میکند ! تا اعتماد و پایبندی به سیستم ایجاد شود !

بیشتر تریدرها به سیستمها و اموختهای خود اعتمادی ندارند ! یا دنباله رو هستند یا روش مشخصی ندارند و برطبق احساس عمل میکنند ! برای همین سرمایه خود را از دست میدهند !

دنیس قبل از هرچیز به انها یاد داد که سیستم ابزار دفاعی هست در دست شماست تا ا سرمایه های خود دفاع کنید ! شما تا یک پشتیبانی قوی پشت جبهه نداشته باشی نمیتوانی حمله بکنی و خط مقدم ضعیف خواهد بود ! پشتیبانی یعنی مدیریت سرمایه قوی !

فکر اصلی

دنیس معتقد بود هر فردی میتواند یک تریدر شود اما کافی نیست و باید به یک انظباط عقلی برسد ! و این اصل مطلب هست !

نوشته ها و کتابهای زیادی در مورد انظباط عقلی نوشته شده ولی خیلی کم تریدری دنبال انها بود ویا در انها موفق بود بیشتر دنبال سیستمها و روشهای معاملاتی میگردند و هر روز یکی عوض میکنند !

دنیس گذاشت بیشتر وقت و تمرکز گروه بر انظباط باشد تا دنبال کردن انواع سیستمها !

کاملا واضح هست که همه سیستمها در مواقعی ضرر میکنند اما باید در ان وقت اعتماد پایبندی و مدیریت سرمایه برای گذر ا ان مرحله باشد !

داستان لاکپشتها در دهه 80 اتفاق افتاد که در ان دوره خبری از رایگان بودن روشها و سیستمها و اینترنت و غیره به شکل امروزی نبود !

در کل این داستان بما میگوید هر کسی میتواند با یک سیستم ساده و با داشتن انظباط و اموزش صحیح بموفقیت برسد !

بله همه نمیتوانند مثل لاکپشتها بثروت برسند اما راه و روش انها هنوز موجود است و میتوان با وقت و کوشش کمتر به ثروت بسیار دست یافت !

نظر

سپاس فراوان خدمت اقا مسلم
                          اقا طاها اگه لطف کنه و با اقای مدیر ارجمند صحبتی در مورد لینک اموزش تاپیک لاکپشتها که اقا پیام داره زحمتشا میکشه برای علاقه مندا باز کنه ممنون میشیم
                          در ضمن حداقل برای افرادی که علاقه برای اموزش دارند
                          ارادت

نظر

علی الحساب داشته باشید !

[IMG][/IMG]

نظر

داره جالب میشه !

[IMG][/IMG]

نظر

پردازش ...
                              X