اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل و معاملات vatan292

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تحلیل: تحلیل و معاملات vatan292

درود بیکران

یک حساب 100$ دمو باز کردم،در جهت معاملاتی که انجام میدم و بصورت آزمایشی و ارتقاء سیستم معاملاتیم و قصد بر این دارم تمامی پوزیشن هایی رو که گرفته میشه با نقاط ورود و خروج و حد ضرر و تیپی در اینجا اعلام کنم.

حساب رو کوچیک در نظر گرفتم برای اینکه ببینیم آیا میشه حساب های کوچک رو رشد داد یا خیر !

امیدوار هستم که مورد توجه دوستان قرار بگیره و بتونم از دانششون و راهنمایهایتان تو معاملاتم استفاده کنم.

با سپاس
    .
    ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 02-04-2013, 10:21 AM

p1

GBPUSD

buy limit at 1.5695

SL:1.5649 (-45

TP:1.5780(+85
    فایل های پیوست شده

نظر

p2

EURUSD

buy limit at : 1.3596

SL:1.3530(-66

TP:1.3700( +104
      فایل های پیوست شده

نظر

نوشته اصلی توسط vatan292 نمایش پست ها
        p2

EURUSD

فعــال شد

نظر

p2

EURUSD

پوزیشن فوق استاپ خورد

-66

نظر

p1

GBPUSD

buy limit at 1.5695

SL:1.5649 (-45

TP:1.5780(+85
            تو چند پپی اردر فوق فعال نشد و از اونطرف به حد تی پی خودش رسید.

این اردر کنسل میکنم تو نقطه ورد جدید وارد میشوم.

نظر

GBPUSD long time

فایل های پیوست شده

نظر

EurUsd

فایل های پیوست شده

نظر

پردازش ...
                X