اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بروکر pcm هفت ساله شد

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• خبر: بروکر pcm هفت ساله شد

مفتخریم از اینکه بروکر PCM هفت سال پر از پویایی و تلاش شبانه روزی و مستمر را برای ارائه خدمات آنلاین تریدینگ با دسترسی مستقیم به بازار برای شما هموطنان عزیز را پشت سر نهاده و اینک عزم خود را بیش از پیش جزم ساخته تا همچنان بتواند خدماتی نوین بر پایه ی آخرین دستاوردهای روز دنیا در اختیار هموطنان عزیز قرار دهد.
    بروکر PCM، از اعضای Clearing بورس دبی گردید
    سرمایه بروکر PCM نزد بورس دبی (DGCX)، به اندازه ای رسیده است که بروکر PCM از طریق بورس دبی به عنوان Clearing شناخته شده و سایر بروکر های مالی می توانند تسویه حساب مالی شبانه ی خود را از طریق بروکر PCM، انجام دهند. این به معنی اعتبار و امنیت بیشتر از سوی بروکر PCM می باشد.
    تعداد کاربران و پرسنل رسمی بروکر افزایش چشمگیری داشته و محل دفتر بروکر نیز به جمیرا لیک تاورز انتقال یافته است که مکان مناسب تری برای ملاقات و پذیرایی از مشتریان عزیز می باشد.
    تیم نرم افزاری مجزا
    بروکر PCM، جهت ارائه ی پیشرفته ترین نرم افزارهای مالی دنیا، تیم نرم افزاری مجربی را به شرکت اضافه نموده است.
    این تیم نرم افزاری در گذشته خود کارنامه ی درخشانی از فعالیت در زمینه ی نرم افزاری داشته است. و در چندین مورد نیز با بروکر PCM قراردادهای همکاری داشته و همواره مسئولیت خود را به خوبی انجام داده است.
    بسیار خوشحالیم که اکنون این تیم به طور کامل به بروکر PCM اختصاص یافته و جزئی از بروکر PCM می باشد.
    توسط این تیم خبره نرم افزارهایی در حد استاندارهای روز دنیا نظیر ساخت نرم افزار بریج اختصاصی برای اتصال دیتای بورس دبی به متاتریدر 4 ، ایجاد سامانه مسابقات آنلاین، نرم افزار تحلیلی اختصاصی و.... به کاربران عزیز ارائه کرده ایم و همواره در این مسیر پیشرو خواهیم بود.
    تالار گفتگو
    به لطف همه کاربران عزیز، تالار گفتگوی PCM نیز در سال گذشته، دومین سالگرد فعالیت خود را جشن گرفت. اکنون تعداد کاربران این تالار به حدود 5000 نفر رسیده است و فعالیت های آموزشی و هدفدار متنوعی در این تالار گفتگو در جریان است.
    مسابقه ی آموزشی سه ماهه ی تابستان، با رویکرد روانشناسی بازار و مدیریت ریسک، با استقبال بی نظیر کاربران روبرو شد و به گفته ی خود شرکت کنندگان، همه ی شرکت کنندگان در مسابقه، به خاطر تجربه ی این مسابقه و مطالبی که در این دوره فراگرفتند برنده بودند. نتایج این مسابقه در طول مسابقه همواره بصورت آنلاین و لحظه ای همراه با آمارهای مختلف برای کاربران قابل مشاهده بود تا همه بتوانند جایگاه و وضعیت خود را بسنجند که انجام این مهم در نوع خود بی نظیر بود.
    البته به 5 نفر از افرادی که ضمن رعایت مدیریت ریسک، سود بیشتری کسب کرده بودند جوایز نقدی تعلق گرفت. نتایج مسابقه را می توانید با جزئیات در لینک زیر مشاهده نمایید.
    مسابقات

طرح ارتقای تحلیل گران، از دیگر اقدامات آموزشی تالار گفتگو بود که در سال گذشته ی میلادی آغاز شد و اکنون نیز در جریان است.
    این طرح به منظور دادن نظم و انگیزه به افرادی که در فروم تحلیل های خود را قرار می دادند برنامه ریزی شد تا علاوه بر اینکه سطح فنی تحلیل گران سنجیده شود و کاربران جایگاه و میزان پیشرفت خود در زمینه تحلیل گری را به دست آورند، انگیزه ای نیز باشد برای تداوم کار و یادگیری آن ها در این زمینه.
    همچنین انتشار بولتن هفتگی دربر گیرنده ی مطالبی در زمینه ی تحلیل ،اخبار اقتصادی، ترجمه، آموزش و آمار نیز از دیگر اقدامات صورت گرفته در تالار گفتگو در سال گذشته بود.
    از شما دعوت می کنیم که مقاله ارائه شده با نام بروکر را بشناسیم مطالعه فرمائید.
    امیدواریم با یاری و پشتیبانی همه ی شما سروران عزیز، همواره در ارائه ی خدمات بهترین باشیم.

گزارشی با آقای دریس زاده و سایر پرسنل بروکر

به مناسبت هفتمین سال کار بروکر پرسپولیس گزارش کوتاهی با مدیرعامل بروکر و برخی از همکاران انجام دادیم. البته تصمیم داشتیم گزارش مفصلی را با مدیرعامل بروکر صورت دهیم ولی متاسفانه به علت کمبود وقت ایشون ما نتونستیم این گزارش را به صورت کامل انجام دهیم. ولی به هر حال ایشان در فرصت کوتاهی که داشتیم به چندین سوال پاسخ دادند.

چه هدفی باعث شد که به فکر پایه گذاری و تاسیس یک کارگزاری آن هم در خارج از ایران بیافتید؟
    تاسیس یک بروکر واقعی کاری بود که ایرانی دیگری انجام نداده بود و البته فرصت پولسازی خوبی هم در آن برآورد کرده بودم
    نظرتان درباره تعداد و استقبال مشتریانتان از کشور ایران چیست؟
    در ابتدا کمی بیشتر از آنچه که فکر میکردم طول کشید ولی نتیجه از آن چیزی که فکر میکردم بهتر بود
    در صحبت های قبلی شما شنیده شده است که بازار هدف اصلی شما اروپا و آمریکا و در کل هر کشوری غیر از ایران است، چه علتی محرک چنین تصمیمی می باشد؟
    کار کردن با ایران کمی مشکل است. به خاطر تحریم و مشکلات مربوط به انتقال وجه و مشکلاتی که با برخی مشتریان ایرانی داریم. ارتباط با مشتریان ایرانی مشکل تر است، چون اغلب با کارگزاران حقیقی کار نکرده اند و در موارد زیادی تجربه کار با بروکر نما ها را دارند، و البته این یک حقیقت است که دنیا بازار بزرگتری را در اختیار ما قرار می دهد. ولی به هر حال هرگز ایران فراموش نمی شود.
    آیا اهداف مشخصی جهت افزودن ابزارهای مالی دیگر(سهام و شاخص سهام معتبر دنیا، فیوچرزهای کالای بازارهای معتبر و ...) به پلتفرم پرسپولیس نموده اید؟
    همین الان هم داریم، نمی دانم چرا همچین سوالی می پرسید، تقریبا هر چیزی را که بشود آنلاین معامله کرد، از طریق بروکر pcm در دسترس مشتریان قرار دارد.
    چه عاملی را مهمترین عامل موفقیت شرکت می دانید؟
    اگر شرکت موفق شده، مسائل مختلفی در آن دخیل بوده است ولی یکی از مهمترین عوامل همکاران خوبی ست که با صداقت و علاقه خودشان را وقف شرکت کردند.
    آیا فرصتی برای بودن با خانواده و دوستان و یا حتی تفریح برای شما باقی می ماند؟
    حقیقتا فرصت زیادی برای اینکار ندارم، ولی سعی می کنم برای خودم بیشتر به وجود بیاورم.
    ویرایش توسط MehranPCM : https://www.traderha.com/member/2751-mehranpcm در ساعت 02-16-2013, 07:35 PM

نظر

و در ادامه صحبتی همینطور که گفته شد صحبتی هم با برخی از کارکنان بروکر PCM داشتیم و از همه ی آنها خواستیم نظرشون را درباره شغل شون و فضای کاری خودشون و همچنین مدیریت بروکر مطرح کنند.
      همانطور که می دانید کارکنان بروکر اغلب انگلیسی زبان هستند. بنابراین ترجمه مطالب بیان شده توسط این دوستان حضورتان تقدیم می گردد.

Mohammadali Udinoor: رئيس حسابداري و مسئول پذيرش
      با کار کردن در این بروکر تغییراتی در نگرش و دید من رخ داده است. فضاي چند فرهنگي و تفكر انگيزشي موجود در PCM كمك نموده تا خلاقيت و اطمينان من بطور تصاعدي چند برابر شود.
      فکر میکنم بسیاری از این تغییرات به خاطر همکاری و کار با مدیرعامل بروکر بوده است. من هرگز با فرد خردمندي نظير آقاي دريس زاده كار نكرده ام. زيركي، ملاحظه (رعايت) و اعتماد ايشان براي يادگيري و منفعت بردن قابل تحسين مي باشد. به عبارت ساده تر، او مرد جهان ديده اي است.

Mohammed Vassif : مدير بخش سفارشات
      من مدير بخش سفارشات در PCM Brokers و مسئول نظارت بر معاملات مشتريان و مسايل مربوط به مديريت ريسك، اداره نمودن عمليات هاي ترمينال مشتري (Client Terminal)، درخواست ها و برطرف نمودن شكايات مشتريان هستم.

با کار کردن در بروکر PCM همواره خوش بین تر و قاطع تر از گذشته شدم و فکر میکنم مدیرعامل بروکر انسانی ست که از روی درک و فهم دیگران را حمایت می کند. ایشان بهترین رئیسی ست که می توانستم داشته باشم، او شخصی ست که سخاوتمندانه به من یاد داده است و همچنین فردی ست که کار را از همه جوانب می شناسد.

Mohammad Haj Mohammad : متخصص و مشاور نرم افزار

بنام خداوند آغاز مي كنم،
      تقريبا يك سال از زماني كه به عنوان متخصص و مشاور نرم افزار به PCM Brokers پيوسته ام مي گذرد. و به خواست خداوند شخصا انتظار دارم که بروکر در 3 سال آینده رشد چشمگیری داشته باشد.
      همه ما می دانیم كه به خواست خداوند، يك دانه تبديل به يك گياه ، گياه تبديل به يك درخت، درخت تبديل به يك جنگل و جنگل در سرتاسر سياره زمين منتشر مي شود.
      آقاي دريس زاده كسي است كه، هميشه از درخت "PCMBrokers" مراقبت مي كند تا به سياره اي از بازارهاي مالي تبديل شود.
      آقاي دريس زاده يك فرد خوش قلب، راستگو، داراي اعتماد به نفس، حمایتگر، با صراحت، احساساتي، سخت و .محكم و برخي از اوقات هم خوش و شاد است

Pravir Tiwari: مدير ميز معاملات
      من بعنوان مدير ميز معاملات از 5 سال گذشته با PCMBrokers مشغول به همكاري بوده ام.
      فضاي كاري PCMBrokers و روش دوستانه و كاربردي اين مجموعه که به سود مشتريان و كارمندانش است من را ياري نموده است تا دیدگاه جديدی نسبت به زندگي حرفه اي و شخصي خود كشف كنم. فراتر از رفتار حرفه اي و بالاتر از تفكر متوسط ، من متوجه شده ام است در حاليكه با PCM همکاری مي كنم روحیه مسئوليت پذيرانه و اخلاقي، بطور چشمگيري درون من بهبود يافته است.
      آقاي دريس زاده بعنوان مديريت عامل PCM Brokers نه تنها يك كارآفرين است، بلكه شخصی است كه به عنوان یک انسان دارای ارزش های اخلاقی والایی می باشد، كه از جمله آنها اخذ تصميمات مهم و جسورانه، نوآوري و سخاوت ايشان مي باشد.

خانم بورنعیمی:
      نقطه عطف زندگی من در آشنا شدن با پی سی ام و مدیرعامل بروکر بود. تمام تجربه هاب خوب زندگیم رو در پی سی ام به دست آوردم. مدیریت ایشان همیشه همراه با ایجاد انگیزه برای کارکنان است. احترام به کارکنان خود و توجه ایشان به مسائل و دغدغه های کارکنان با وجود مشغله های کاری زیاد مهمترین ویژگی است که ایشان دارند.
      همچنین اعتماد به کارکنان خود و صبر و متانت در مقابل خطاهایشان از نکات بارزی بوده که دیده ام. بدون هیچ اغراقی میگویم آن تجربه ای که من در این دوران کاریم با ایشان به دست آوردم را در هیچ محیط کاری دیگری و در هیچ دانشگاهی و از هیچ استادی یاد نگرفتم.

خانم رادفر:
      کار کردن در بروکر PCM برای من دستاوردهای باارزش و یکتایی به ارمغان داشته است. ضمن اینکه دنیای من را گسترده تر و بزرگ تر کرد همواره احساس می کنم در کنار این بروکر در حال پیشرفت و یادگیری هستم و از این موضوع خیلی خوشحالم.
      این بروکر حس یک خانواده را به من میدهد و من احساس میکنم عضوی از یک خانواده ی بزرگ هستم.
      مدیرعامل بروکر همواره با جدیت خاصی مطالب را پیگیری میکنند و در حین این جدیت دلسوزی و حس احترام خاصی را به همکاران می دهند که این باعث میشه از کاری که انجام می دهیم لذت بیشتری ببریم و کیفیت و درستی انجام کار برامون ارزش داشته باشه و شیرین باشه.
      دوست دارم از این فرصت استفاده کنم و از ایشون به خاطر همه ی صبوری هاشون در کار و چشم پوشی شون از نقص هایی که داشتم تشکر کنم.
      ویرایش توسط MehranPCM : https://www.traderha.com/member/2751-mehranpcm در ساعت 02-16-2013, 07:34 PM

نظر

از همه دوستانی که در ایران هستند و همه کاربران خواهش میکنم که اگر نظری یا صحبتی در این زمینه دارند در این تاپیک مطرح کنند. ما منتظر پیام های زیبای شما هستیم.
        ویرایش توسط MehranPCM : https://www.traderha.com/member/2751-mehranpcm در ساعت 02-16-2013, 08:11 PM

نظر

با درود خدمت همه دوستان و همراهان با محبت

فکر می کنم بنده بعنوان مترجم رسمی ای مجموعه تنها عضو این مجموعه می باشم که کمترین سابقه در این خانواده را دارد.

اما از همان بدو ورودم با برخورد گرم و دوست داشتنی اعضای این گروه کاری مواجه شده و از همکاری خود لحظه به لحظه لذت بردم.

درباره مدیرعامل بروکر باید عرض کنم ایشان فردی با پشتکار قدرتمند، پیگیر مسایل مربوط به پیشرفت خانواده کاری و مهمتر از همه اینکه ایشان با وجود وقت بسیار کم در پیگیری امور گروه کاریشان، دلسوزی ها و پیگیری های به موقعشان باعث روحیه گرفتن تمام اعضای این تیم می شود.

به حق در تمامی لحظات کار با ایشان فراگرفته ام؛ صداقت، عشق بکار، کار تیمی و لحظات زیبای کاری واقعیتی بغایت لذت بخش و قابل لمس است.

امیدوارم افتخار همراهی با این تیم زیبا و دوست داشتنی را همچنان داشته باشم.

نظر

با سلام و عرض ادب خدمت همه سروران عزیز

من به عنوان کوچکترین عضو این خانواده از موقعی که مدیرعامل بروکر ما را قابل دونستند که در خدمتشون باشیم در واقع به من هویت بخشیدن که بتوانم در یک محیط کاری دوستانه در کنار مدیریت بی نظیر ایشان فعالیت کنم .همیشه دوست داشتم روزی فرا برسه که بتوانم در یک بروکر خوب فعالیت کنم که خدا رو شکر با فضای که مدیرعامل بروکر برایم بوجود آوردن این امر محقق شد و همینجا جا دارد از تمام محبتهای این انسان وارسته و خوش قلب تشکر کنم .
            مدیرعامل بروکر فردی هستند قاطع - منضبط - تیزهوش -مدیر و مدبر و خوش اخلاق و مهربان که تا امروز چیزی جز محبت و خوبی از ایشان ندیدم .
            امیدوارم بتوانم همچنان در این مجموعه به فعالیت خودم ادامه بدم و سهم ناچیزی در پیشرفت شرکت و اهداف والای آن داشته باشم .

با تشکر
            ویرایش توسط مصطفی : https://www.traderha.com/member/9-مصطفی در ساعت 02-16-2013, 09:55 PM
            با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

هفت سالگی تون رو تبریک می گیم

نظر

با سلام و عرض ادب خدمت خانواده عزیز پرسپولیس
                بنده افتخار اشنایی با این بروکر ارزشمند رو زمانی پیدا کردم که پیغامی در ایمیل خود مبنی بر برگزاری کلاسهای آنلاین جناب آقای آزادی عزیز استاد گرانقدرم
                دریافت نمودم. (که ای کاش زودتر متوجه این گروه ارزشمند می شدم)
                ولی به هر حال خوشحالم که در این فضای پر از مهر و محبت و علمی قرار گرفتم و از تجربیات سرورانم استفاده کردم.
                همیشه و در همه حال از جناب اقای مهندس مدیرعامل بروکر و گروه باتجربه اشون که با هم خانواده شریف پرسپولیس را تاسیس و اداره میکنند
                تشکر و قدردانی کرده ام و آرزوی سلامتی و پیشرفت روزافزونشون را از خداوند بزرگ خواستارم.
                در پایان عذرخواهی میکنم از اینکه فقط شنونده بوده ام
                و نتوانستم کمکی به هموطنان عزیز و این گروه محترم بکنم.
                ضمنا این افتخار بزرگ را به این مجوعه به خصوص ایرانیان محترم تبریک می گویم که ایران وایرانی بیشتر از اینها را لیاقت دارد و به نظر بنده با تلاش و همفکری و همبستگی به قله های بالاتر هم خواهیم رسید. ان شا الله

تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

سلام من هم به نوبت خودم به همه همکاران این مجموعه تیریک میگم

وهمچنین تبریک ویژه به اقا مصطفی که به سئوالات با صبر وحوصله زیاد جواب میده و همه رو راهنمایی میکنه

نظر

با عرض سلام

از جناب مدیرعامل بروکر مدیریت محترم شرکت pcm و سایر کارمندان و عزیزان فعال در شرکت و فروم تشکر میکنم و امیدوارم که هر روز هر ماه و هر سال قله های ترفی را یکی پس از دیگری فتح کنند

انشالله توفیقی عنایت فرمایند و عمری باقی بماند بتوانم بیشتر از گذشته در خدمت این مجموعه باشم

از درگاه خداوند منان طلب سعادت و خوشبختی را برای همه عزیزان خواستارم.

ارادتمند خلیل رحمانی
                    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

با سلام
                      تبریک صمیمانه من رو هم پذیرا باشید
                      خدمات ارزنده مدیران کارکنان و اساتید گرانقدر و همراهی و همدلی همه دوستان در این مجموعه وزین و گرانقدر
                      بزرگتر از آن است که بتوان آنرا ستایش نمود
                      امید است سلامت و برکت در همه شونات زندگی اجر و مزد همه دوستان بزرگوار از جانب خداوند منان باشد
                      با امید به ادامه آموزشها از طرف اساتید محترم برای همه عزیزان توفیق روزافزون مسئلت دارم

نظر

عرض تبريك و تشكر فرواوان از جناب آقاي دريس زاده مديريت محترم و همه كاركنان خوب اين بروكر ارزشمند.

ضمنا اگر اگر براي آقاي دريس زاده مديريت محترم مقدور ميباشد ؛جسارتا پيشنهاد ميدهم حداقل موجودي براي افتتاح حساب را به 300دلار تقليل بدهند .

خيلي از لطف شما سپاسگزارم و موفق باشيد

نظر

نوشته اصلی توسط mehr4u نمایش پست ها
                          عرض تبريك و تشكر فرواوان از جناب آقاي دريس زاده مديريت محترم و همه كاركنان خوب اين بروكر ارزشمند.

ضمنا اگر اگر براي آقاي دريس زاده مديريت محترم مقدور ميباشد ؛جسارتا پيشنهاد ميدهم حداقل موجودي براي افتتاح حساب را به 300دلار تقليل بدهند .

خيلي از لطف شما سپاسگزارم و موفق باشيد
                          سلام و عرض ادب
                          بنده هم به نوبه خودم روند رو به رشد این مجموعه رو در هفتمین سال شروع اون تبریک میگم-
                          به عنوان یکی از مشتریان این بروکر با پیش زمینه و ذهنیت اینکه لات سایز پایین در حسابهای دمو قابل دسترس شده با دیدن تیتر این تاپیک به این امید وارد تاپیک شدم که شاید خبر خوش قابلیت معامله با حجم پایین رو به عنوان یک خبر خوشحال کننده همزمان با این سالگرد مشاهده کنم.
                          با توجه به اینکه تست سیستمها در محیط ریل لات سایز پایینتر رو می طلبه متاسفانه علی رغم رشد بسیار خوبی که بروکر پرسپولیس داشته ولی متاسفانه کماکان با توجه به ذهنیت منفی بوجود اومده از قوانین موجود در ایران برای شروع معامله در جفت ارزها تا کسب اطمینان و تجربه شخصی بسیاری از دوستان خود بنده ترجیح می دن با سرمایه کمتر این بازار رو تست کنند. مطمئنا در صورت امکان ایجاد حسابهای میکرو در این بروکر علاوه بر اینکه مشتریان فعلی میتونن مدیریت بهتری روی پوزیشنهاشون داشته باشن , در این وانفسای بی اعتمادی و جولان بروکر نماها , مشتریان جدید هم زمینه برای ورود و تست به این بازار از طریق بروکر ایرانی رو پیدا خواهند کرد-
                          در انتهای پست هم لازم می دونم دوباره از این مجموعه پویا تشکر داشته باشم-

نظر

با سلام خدمت تمامی دوستان بزرگوار

بنده هم به سهم خودم سالروز متولد شدن بروکر پرسپولیس رو خدمت مدیریت محترم

و تیم پشتیبانی،اساتید گرانقدر و یکان یکان اعضا فرهیخته تبریک عرض میکنم.

جناب مدیرعامل بروکر از شما بابت ایجاد این فضا و خدمتی که در مسیر آموزش و

اعتلای بیش از پیش جامعه معامله گران ایران انجام دادید قدر دانی میکنم.

جناب آقای آزادی،استاد گرانقدر، از شما هم بابت همه زحماتی که کشیدید سپاسگزارم.

از تک تک اعضا هم بابت حضور گرم و صمیمانه و پر شورشان سپاسگزارم.

امیدوارم همواره پیروز باشید و در انتها فروتنانه از مدیریت محترم درخواست میکنم که ترتیبی اتخاذ

کنند که آموزشها ادامه پیدا کنه تا به لطف خداوند و همت مدیریت و اساتید محترم

گامی بلند در جهت آسایش خاطر دوطرف برداشته شود.

بنده کمترین به خود میبالم که در کنار شما عزیزان هستم.

پیروز و سربلند باشید

«میان این همه اگر،تو چقدر بایدی؟»

http://traderha.com/f31/امیدها-و-تردیدها-2197

نظر

تبریک و شاد باش به مدیرعامل بروکر و دیگر همکاران ایشان ،مخصوصا خانم پور نعیمی و همچنین دوستان دیگر مثل جناب نیما آزادی و آقا مصطفی که با پشتکار و زحمت فراوان و دلسوزی به کمک بچه های معامله گر ایرانی اومدند، امیدوارم جشن ۵۰ سالگی این بروکر را شاهد باشیم.
                              ادمین بخش پشتیبانی آموزشی دانشگاه

نظر

پردازش ...
                              X