اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

یک سیستم سوده 90درصدی چقدر ارزش دارد؟ چند هزار دلار

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• یک سیستم سوده 90درصدی چقدر ارزش دارد؟ چند هزار دلار

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز و مدیران و اساتید محترم
    سوالی به ذهنم رسید خواستم در اینجا مطرح کنم البته به عنوان یک نظر سنجی شاید این سوال که الان از شما پرسیده میشود ممکن است در اینده برای سسیتم خودم شامل بشه
    چطوره؟
    و اما سوال
    یک سیستم سوده و پر بازده 90 درصدی چقدر ارزش دارد؟
    ایا زیر 1000 دلار
    ایا بالای 1000 دلار
    ایا بالای 5000 دلار
    یا 10000 دلار

منتظر نظرات دوستان هستم
    ممنون
    (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز و مدیران و اساتید محترم
    سوالی به ذهنم رسید خواستم در اینجا مطرح کنم البته به عنوان یک نظر سنجی شاید این سوال که الان از شما پرسیده میشود ممکن است در اینده برای سسیتم خودم شامل بشه
    چطوره؟
    و اما سوال
    ایا زیر 1000 دلار
    ایا بالای 1000 دلار
    ایا بالای 5000 دلار
    یا 10000 دلار

منتظر نظرات دوستان هستم
    ممنون
    دوست گلم در forex سیستم 90% از اینجور حرفا وجود نداره وقتت خودت رو تلف نکن اگه بود بقیه پیدا کرده بودن یا اگه هست بزار بقیه پیدا کنن شما بعدا" از اونا بخر اما وقت خودت رو رو این جور فکرا خسته نکن
    " سرانجامSymmetry بازار تبادلات ارزی را از پای در خواهد آورد "

نظر

نوشته اصلی توسط senator نمایش پست ها
      دوست گلم در forex سیستم 90% از اینجور حرفا وجود نداره وقتت خودت رو تلف نکن اگه بود بقیه پیدا کرده بودن یا اگه هست بزار بقیه پیدا کنن شما بعدا" از اونا بخر اما وقت خودت رو رو این جور فکرا خسته نکن
      با سلام خدمت جناب senator محترم
      در اینده نه چندان دور بهتون ثابت میکنم در ضمن دلیل بر این نمیشه که کسی اگه سیستم فوق حرفه ای داره بیاد عنوان کنه چون من مطمئن هستم تلاش زیادی براش انجام داده و همچنین ضضر های زیادی تا تونشته بدستش بیاره
      دوست عزیز من بالای ده هزار دلار در این بازار ضرر دادم و تا حالا هم جایی کلاس نرفتم
      حدودا 3 الی 4 سالی میشه با این بازار اشنا شدم
      شاید باورت نشه حدود یک سالی هست دارم روی یک سیستم فوق حرفه ای کار میکنم
      تلاش 24 ساعته دارم
      منتظر باش دوست من

نظر

با سلام خدمت جناب senator محترم
        در اینده نه چندان دور بهتون ثابت میکنم در ضمن دلیل بر این نمیشه که کسی اگه سیستم فوق حرفه ای داره بیاد عنوان کنه چون من مطمئن هستم تلاش زیادی براش انجام داده و همچنین ضضر های زیادی تا تونشته بدستش بیاره
        دوست عزیز من بالای ده هزار دلار در این بازار ضرر دادم و تا حالا هم جایی کلاس نرفتم
        حدودا 3 الی 4 سالی میشه با این بازار اشنا شدم
        شاید باورت نشه حدود یک سالی هست دارم روی یک سیستم فوق حرفه ای کار میکنم
        تلاش 24 ساعته دارم
        منتظر باش دوست من

!!! امیدوارم موفق باشی دوست من
        " سرانجامSymmetry بازار تبادلات ارزی را از پای در خواهد آورد "

نظر

کا هزار و سیصد و سی دو جان :دی

اگه منظورت از سیستم نود درصد سیستمی هست که مثلا نود درصد پوزیشنهاش با سود بسته میشه و نسبت ریسک به ریواردشون طوری هست که درنهایت یک سیستم سود ده هست ! خوب اره، این شدنیه ، ولی موضوعی که هست اینه که شمایی که طراح این سیستم هستی اصلا چه لزومی داره اونو مثلا ده هزار دلار بفروشی وقتی خودت میتونی با همون سیستم n+1 برابر پول فروشش ، بطور مستقیم درامد کسب کنی!؟

نظر

به نظرم کسی نمی تونه قیمت بده. چون اولا چند سال بک تست و چند سال تست لایو داشتی که اینقدر مطمئن میگی 90%؟؟؟ دوما 90% با چه ریسک به ریواردی آیا با ریسک به ریواردش حساب کردی 90%؟؟؟ بعد سیستم کوتاه مدته یا دراز مدت؟؟؟ فکر کنم با الگوهای هارمونیک و الیوت هم بشه توی طولانی مدت 90% پوزیشن ها رو به سود رسوند. با چه اس الی؟؟؟ و هزارتا سوال دیگه

ارادتمند -------- امیر
            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

خیلی ممنون از نظرات دوستان محترم
              بازم تشکر از همه شما
              در اینده انشاللله چندتا سیگنال براتون میذارم امیدورام پیگیری کنید و بعد خودتون قضاوت کنید
              البته در مورد tp , sl هنوز کار نکردم ولی sl= 5 الی 10 pip میتونه باشه
              ارادت مند

نظر

بازم تشکر از همه شما
                در اینده انشاللله چندتا سیگنال براتون میذارم امیدورام پیگیری کنید و بعد خودتون قضاوت کنید
                ارادت مند
                این فکر خوبی . اول یک مدت بر اساس این سیستم سیگنال ارائه بدید تا ببینیم سود دهیش به چه صورت .
                با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://cabin.pcmfa.co/fa/ref/MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

[QUOTE=k1332;55187]

شما ثابت کن سیستمت 51 درصد پوز هاش (بله 51 درصد) با R/R اصلا 1-1 سبزه خودم مشتریتم. (اعضائ محترم سرم تو کاره لطفا کامنت های عجیب غریب به این درخواست بنده ندهید).

نظر

بازم تشکر از همه شما
                    ارادت مند
                    البته در مورد tp , sl هنوز کار نکردم ولی sl= 5 الی 10 pip میتونه باشه dooste gerami lotfan ye bare dige in matlab ro bekhoonid ,aya fekr nemikonid in tazad dare ba
                    یک سیستم سوده و پر بازده 90 درصدی چقدر ارزش دارد؟. dar har soorat omidvaram dar karetoon movafagh bashid

نظر

با سلام :

بنده پاسختان را میدهم .
                      خیلی

زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

پردازش ...
                      X