اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

میزان ریسک در استراتژی با امید 80% سود

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نظرسنجی: میزان ریسک در استراتژی با امید 80% سود

با سلام خدمت دوستان عزیز

اگر شما سیستم معاملاتی داشتید که 80% مواقع با ریسک به ریوارد 1 به 1 به سود مینشست در هر معامله چند درصد از حسابتون رو ریسک میکردید؟

لطفا نظر خودتون رو با ذکر علت بیان کنید

ممنون

کسی نبود نظر و راهنمایی کنه؟

نظر

3%
      چون توی فارکس هیچ چیز قطعیت نداره پس همیشه مدیریت سرمایه برای دوام باید انجام بشه
      ورود به معامله با منطق انسانی
      خروج
      از معامله با احساس ماشینی
      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad1234 نمایش پست ها
        با سلام خدمت دوستان عزیز

اگر شما سیستم معاملاتی داشتید که 80% مواقع با ریسک به ریوارد 1 به 1 به سود مینشست در هر معامله چند درصد از حسابتون رو ریسک میکردید؟

ممنون
        سلام محمدجان
        اگرچنین سیستمی داری و از اماری که دادی با توجه به بک تست ها و فوراردهای متعدد سیستم مطمئن هستی ، به نظرمن اگر تحمل بار روانی حساب روداری بین ده تا پانزده درصد حساب رو میشه ریسک کرد ...

ولی یادت باشه این هشتاد درصد ممکنه مثلا توی بیست تا پوزیشن، 4 تا پوزیشن اول استاپ بخوره و حسابت حدود 50 درصد بره تو ضرر و 16 پوزیشن بعدی سود بشه ، پس اون درصدی که من گفتم اگر میتونی مثل یک ربات اینطور مواقع به احساسات و اعصابت تسلط داشته باشی قابل اجراست وگرنه درصدی رو اختیار کن که بعد روانی قضیه هم توش مطرح باشه...
        موفق باشی

نظر

اگه سرمایه اصلی زیر 500 دلاره مشکلی نیست هر معامله 8 درصد ریسک کن.

نظر

اگر سیستمی داشته باشم که امیدش 100 درصد باشه بازهم بیشتر از 5 درصد ریسک نمی کردم
            یادمان باشد :
            کسی که روش تحلیلی خود را به فروش می رساند، در واقع شکست های خود را به فروش می رساند.

نظر

نوشته اصلی توسط اوپانیشاد نمایش پست ها
              اگر سیستمی داشته باشم که امیدش 100 درصد باشه بازهم بیشتر از 5 درصد ریسک نمی کردم

دلیل این صحبت شما چیه اوپانیشاد جان؟

نوشته اصلی توسط meisam1 نمایش پست ها
              اگه سرمایه اصلی زیر 500 دلاره مشکلی نیست هر معامله 8 درصد ریسک کن.

میثم جان دلیلش چیه مثلا اگه سرمایه ات بشه 5000 دلار دیگه حاضر نیستی این ریسک رو بکنی؟
              ویرایش توسط حاج محمد خان جان : https://www.traderha.com/member/6628-حاج-محمد-خان-جان در ساعت 03-17-2013, 11:51 AM

نظر

به نظر من اگه بهترین سیستم رو هم داشته باشید بیشتر از 5 درصد نباید درگیر بشه اگر سرمایه بیشتر باشه باید ریسک رو کمتر کنید
                فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad1234 نمایش پست ها
                  با سلام خدمت دوستان عزیز

ممنون
                  اگر بخش اول را مطمئنید؟
                  بین یک تا سه سال منظم همینگونه بوده است؟ البته قطعا حساب ریل و بالای هزار دلار حداقل
                  اگر اینطوره میشه خیلی خوب روش ریسک کرد

نوشته اصلی توسط اوپانیشاد نمایش پست ها
                  همچین سیستمی نیست
                  اگر بود من هر معامله فول مارجین می رفتم

نظر

نوشته اصلی توسط حاج محمد خان جان نمایش پست ها
                    دلیل این صحبت شما چیه اوپانیشاد جان؟

میثم جان دلیلش چیه مثلا اگه سرمایه ات بشه 5000 دلار دیگه حاضر نیستی این ریسک رو بکنی؟

بله اگه حساب 5000 باشه به این صورت ریسک نشه بهتره چون اگه حساب کال بشه زیاد خوشایند نیست.

نظر

نوشته اصلی توسط meisam1 نمایش پست ها
                      بله اگه حساب 5000 باشه به این صورت ریسک نشه بهتره چون اگه حساب کال بشه زیاد خوشایند نیست.

میثم جان روی کاغذ ( وحتی در عمل ) سیستمی با مشخصات زیر چطوری میخواد کال بشه؟؟(با فرض اینکه سیستم واقعا امتحان خودش رو در بک تست و فوروارد تستهای چند ساله پس داده باشه)

اگر شما سیستم معاملاتی داشتید که 80% مواقع با ریسک به ریوارد 1 به 1 به سود مینشست
                      میثم جان ،قصدم ورود به بحث نیست ، ولی به نظر من ، خیلی از دانسته های ما از بازار ، تئوری پردازی افراد تئوریسین و یا افراد شکست خورده بازار هست، پس یک بازنگری در بعضی مسائل لازمه...

نظر

سلام

نام بردن از کاربری خاص ، مشکل میشود زمانی که تحلیلها در کنار هم (معنا)پیدا میکنند

پس تشکر ی ویژه از تمامی اساتید و کاربرانی که اطلاعات مفیدشان را در سبدی از اخلاص گذاشتند

و تقدیم به نگاهها نمودند.غلط یا در ست مهم نیست،مهم تقسیم تجربه ها بر اساس معیار صداقت است.

نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی

که بسی گُل بدمد باز و تو در گل باشی

من نگویم که کنون با که نشین و چه بنوش

که تو خود دانی اگر زیرک و عاقل باشی

(حافظ)
                        در جمع عالم و صادق ، تالار بورسبازان...........از همکنون طراوت و نشاط ،سال جدید را میتوان دید

اگر امیدوارباشیم به لطف خدا و خوشدل، به داشتن... داشته ها یمان

در پناه مهر پروردگار ،سلامت وبا نشاط باشید

نظر

پردازش ...
                        X