اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیستم سودال ( 4 ساعته ، اسکالپ 5 دقیقه )

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• استراتژی: سیستم سودال ( 4 ساعته ، اسکالپ 5 دقیقه )

سیستم سودال یک سیستم قوی بر پایه حرکت قیمت بوده و نیاز به هیچ اندیکاتوری ندارد . این سیستم توسط شخص یا اشخاصی ساخته نشده و فقط به فقط بر پایه حرکت قیمت در چارت بوده و هیچ گونه سواد آنچنانی هم نمیخواهد فقط باید صبور بوده و به انتظار موقعیت مناسب باشید . به نظر من سیستمهایی بر پایه اندیکاتور مفت نمی ارزند و فقط دهانه تنوری هستند برای بلعیدن سرمایه های تریدر ها به خصوص کسانی که عجله برای سود کردن دارند . این سیستم مولتی تایم بوده و محدود به هیچ تایمی نمیباشد . شخصا تایم چهار ساعته را پیشنهاد میکنم و برای تایم های زیر یکساعته اصلا توصیه نمیکنم با توجه به این که در آن تایم ها هم کاربرد دارد . امیوارم بتوانم حق مطلب رو ادا کنم .
    از همه دوستان هم خواهشمندم کمک و مساعدت کنند تا به نتیجه مطلوب برسیم
    انشاءالله
    فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

ابتدا چارت خود را بر روی چهار ساعته تنطیم کنید ترجیها بر روی جفت ارزهایی بگذارید که اسپرد ( کارمزد ) کمتری دارند و ضمنا حرکتهای قوی داشته باشند . سپس برای بدست آوردن محدوه حرکت قیمت در یک هفته چارت را به تایم هفتگی تنظیم کرده و سقف و کف هفته را با خطوط افقی مشخص کنید . بعد به تایم چهارساعته رفته و با رسم خطوط افقی سقف و کف بازار را مشخص کنید .
    فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

sodal01.jpg

خب نقاط سقف و کف هفته با خط قرمز و خطوط سطوح 4 ساعته با خطوط آبی مشخص شده و فلشهای بنفش نقاط باز کردن پزیشن فروش را نمایش میدهد و برای خرید بر عکس میباشد
      ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 03-02-2013, 12:50 PM

نظر

چرا من هرچی میخونم متوجه نمیشم ؟سقف و کف کندل هفته قبل رو معلوم میکنیم بعد تایم 4 ساعته بعد با اغاز هفته ی جدید معامله میکنیم؟

نظر

نوشته اصلی توسط vanda نمایش پست ها
          چرا من هرچی میخونم متوجه نمیشم ؟سقف و کف کندل هفته قبل رو معلوم میکنیم بعد تایم 4 ساعته بعد با اغاز هفته ی جدید معامله میکنیم؟

درود

نه دوست عزیز منظور اینه بود که در تایم 4 ساعته می شد در خطوط مشخص شده ورود داشت که حالا با چه استدلال و روشی ،باید دوستمون توضیحاتشونو کامل کنن تا متوجه بشیم
          " سرانجامSymmetry بازار تبادلات ارزی را از پای در خواهد آورد "

نظر

نوشته اصلی توسط محسن فیاض نمایش پست ها
            [ATTACH=CONFIG]1193[/ATTACH]

خب نقاط سقف و کف هفته با خط قرمز و خطوط سطوح 4 ساعته با خطوط آبی مشخص شده و فلشهای بنفش نقاط باز کردن پزیشن فروش را نمایش میدهد و برای خرید بر عکس میباشد
            بعد از آپلود تصویر در سایت زیر محتویات گزینه انجمن را کپی و زیر پستهاتون قرار بدید تا تصویر بهتر دیده بشه ک

PCM File Upload

مرسی
            با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://cabin.pcmfa.co/fa/ref/MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

سلام محسن جان
              میشه بیشتر توضیح بدی؟
              باسپاس

نظر

Re: سیستم سودال ( 4 ساعته ، اسکالپ 5 دقیقه )

فکر میکنم براساس سطوح عرضه و تقاضا کار میکنه
                منتظر میمونده تا قیمت به یکی از این سطوح نزدیک شه بعد در یک فاصله کمی که تا خطوط باقی مانده شروع به ترید در جهت روند تا سطح مورد نظر میکنه

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

نظر

خب دوستان من یه توضیح کلی دادم تا بهتر متوجه بشم که شما دوستای خوبم کجاش رو متوجه نشدین و اصلا برای دوستام مهم هست که دنباله اش رو بگیرن یا نه که خوشبختانه متوجه شدم که سیستم با توجه به اینکه خیلی ابتدایی توضیح داده شده اما تونسته انگیزه ایجاد کنه .
                  من این سیستم رو خیلی دوست دارم به دو دلیل :
                  1 - مدیریت ریسک به ریواردش عالیه حداقل یک به دو بعضی وقتها هم یک به پنج جواب داده
                  2 - مدیرت سرمایه رو به نحو احسن میشه توش پیاده کرد ( برای کسانی که از دست دادن سرمایه براشون مهمه ! بسیار کارامد و مطمئنه )
                  مزایای دیگر :
                  مثل اسکالپ فشار روانی به تریدر وارد نمیکنه
                  وقت زیادی برای تحلیل نمیگیره
                  میتونین جفت ارزهای بیشتری رو رصد کنین
                  احتیاج به گرفتن سایز لات بالا نداره
                  و ................
                  میتونه سرمایه شما رو ظرف یکسال 64 برابر کنه !!!!!
                  در ادامه توضیح میدم ... مخصوصا گزینه آخری رو
                  ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 03-03-2013, 11:16 AM

نظر

نوشته اصلی توسط محسن فیاض نمایش پست ها
                    [ATTACH=CONFIG]1193[/ATTACH]

سلام
                    دوست من این دیگه چه سیستمیه!! بیخیال عمو!
                    نه تیک داره نه استاپ نه مدیریت سرمایه اش معلومه چیه نه خطوط روندی نه......
                    البته استراتژی شخص بنده چیزی کاملا متفاوت هستش و دنبال استراتژی جدیدی نمی گردم ولی دلم می سوزه برای دوستانی که از روی ناآگاهی می خوان دنباله رو چنین استراتژی هایی باشن
                    لطفا کمی تامل کنین....
                    ممنون
                    فارکسیعنی :مدیریت سرمایه (Money management)مدیریتخود(Self management)مدیریتمارکت(Market management)
                    ----------------------------------------
                    forexdive@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط forexdive نمایش پست ها
                      سلام
                      دوست من این دیگه چه سیستمیه!! بیخیال عمو!
                      نه تیک داره نه استاپ نه مدیریت سرمایه اش معلومه چیه نه خطوط روندی نه......
                      البته استراتژی شخص بنده چیزی کاملا متفاوت هستش و دنبال استراتژی جدیدی نمی گردم ولی دلم می سوزه برای دوستانی که از روی ناآگاهی می خوان دنباله رو چنین استراتژی هایی باشن
                      لطفا کمی تامل کنین....
                      ممنون
                      ممنونم دوست من من دنبال یکی مثل شما میگشتم که استراتژی رو به چالش بکشه اما : اگر مرحمت میفرمودین و اندکی فقط اندکی تامل میکردید ببینید این تاپیک چند پست رو پشت سر بزاره بعد میومدین و در خدمتتون بودیم من اون کاربرای کم حوصله نیستم که همه مطالب رو یکجا بریزم تو تاپیک و اون کاربر ی که تازه فارکس رو شروع کرده هنگ کنه من یادمه 12 سال طول کشید تا دیپلم گرفتم و متعجبم که چرا همون سال اول بهم دیپلم ندادن !!!!!!

نظر

چشم دوست من من همه مطالب رو ریز به ریز میگم اما از روی عجله نمیشه کاری کرد

نظر

دوست گرامی آقای محسن فیاض درود بی پایان بر شما

ضمن سپاسگذاری بابت وقتی که میگذارین لطفا به راهتون ادامه بدین و مساله رو بطور کامل و شفاف برای دوستان بیان کنید

از دوستانی هم که با این روش مشکلی دارن خواهشمندم بجای کوبیدن و زیر سوال بردن به روشهای نادرست تلاش کنند تا خود روش رو بطور صحیح به چالش بکشونن

اجازه دهید عقاید و دیدگاهها کاملا آزادانه بیان بشن

همیشه سبز و شاد باشید
                          Think / Act / Enjoy

نظر

خب ابتدا تشکر میکنم از مدیریت بخش که همیشه راهگشای مسائل و موضوعات هستند و اما روش :

تایم روش : 4 ساعته مطمئن ( در تمام تایم ها کاربرد دارد )
                            مدیریت سرمایه : به ازای هر 100 دلار سایز یکصدم
                            مدیریت ریسک به ریوارد : یک به سه
                            ساعت ترید: 11 صبح به وقت تهران
                            سرمایه اولیه : فقط 100 دلار
                            بروکر : اسپرد کم و اجازه بده سایز یکصدم بگیرید
                            اندیکاتور : هیچی
                            اکسپرت : هیچی
                            روش ترید به طور کلی : در روزانه مسیر بازار رو دریابید در چهار ساعته پزیشن بگیرید و در یکساعته به محض برخورد با الگوهای بازگشتی معتبر پزیشن رو ببندید
                            البته این یک توضیح کلی بود در پستهای آینده به طور کامل روش موشکافی میشه و توضیحات کامل داده میشه از کلیه بازدیدکنندگان هم تقاضا میکنم که سوالات خودشون رو در هر زمینه ای ( مدیریت سرمایه ، سایز ..... ) مطرح کنند تا بتونیم پاسخ دوستان رو بدیم
                            باز هم با تشکر از همه دوستان

نظر

نظر من اینه که یک حساب دمو باز کنم و روی تریدهای زنده توضیح بزارم و دوستان هم دنبال کنند اگر موافقین بگین تا از فردا شروع کنیم البته من به این روش کار کردم و برای دوستان میتونم از مثالهای قبلی استفاده کنم و روش رو توضیح بدم

نظر

پردازش ...
                              X