اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیلهای شخصی amoaleman

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تحلیل: تحلیلهای شخصی amoaleman

نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
    ممنون دوست من از نظرت . من کمی بلند مدت تر را عرض میکنم .
    حتی اگه طبق فرمایش شما بخواد ساختار 5 موج ریزشی را هم کامل کنه ، احتمالا انتهای موج 5 روی همون باند حمایتی باشه که مشخص کردم و بعد آماده برای صعود .
    با تشکر از شما

بنظر من طلا در تایم ماهیانه حداقل تا رسیدن اسیلاتور الیوت به نقطه صفر و شاید تا زیر آن ریزش خواهد داشت.

ارادتمند

سلام

با اجازه اساتید یک تحلیل در تایم دیلی برای درس پس دادن میگذارم .لطفا اشکالات آنرا متذکر شوید.ممنون

ممنون
    ویرایش توسط amoaleman : https://www.traderha.com/member/8025-amoaleman در ساعت 03-15-2013, 08:04 PM

نظر

تحلیلهای شخصی amoaleman

سلام دوستان

شاید هم .....

نظر

تحلیلهای شخصی amoaleman

با سلام و تبریک سال نو

دلار ین تایم 30 دقیقه

نظر

تحلیلهای شخصی amoaleman

نوشته اصلی توسط ALIFX63 نمایش پست ها
          عزيزم
          من از اين سيتم بازيها خوشم نمياد اعتقاد ندارم جون كه اين حركت قيمت كه اين سيستمها رو ميسازد سيتمها بر اساس حركت قيمتها حركت ميكنند نه قيمت بر اساس اين سيتمها
          يا علي
          با اجازه اساتید و تشکر شمارش احتمالی در تایم 5 دقیقه

نظر

تحلیلهای شخصی amoaleman

سلام

یورو دلار تایم 60 ذقیقه

نظر

تحلیلهای شخصی amoaleman

شمارش احتمالی از USDCHF

نظر

نظر

USDJPY

نظر

خسته نباشید آقای معلمان

اگه امکان داره یورو به ین رو هم موج شماری کنید. من هر کاری کردم به نتیجه ای نرسیدم که بتونم جوری شمارش کنم که قوانین رو زیر پا نذارم.

ارادتمند--------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                      خسته نباشید آقای معلمان

اگه امکان داره یورو به ین رو هم موج شماری کنید. من هر کاری کردم به نتیجه ای نرسیدم که بتونم جوری شمارش کنم که قوانین رو زیر پا نذارم.

ارادتمند--------امیر

سلام
                      منم میخواستم همین درخواست رو بکنم . اگر ممکنه این موج شماری رو انجام بدید.

نظر

خسته نباشید آقای معلمان

ارادتمند--------امیر

سلام امیر جان

عذر میخواهم اگر دیر جواب دادم.پای سیستم نبودم.

پست شماره 2 را اگر ببینید قبلا یک شمارش گذاشتهام اینم در ادامه آن.

نظر

سلام

منظورم تایم پایین بود مثلا یک ساعته. شکلهای داغونی پیدا کردند که شمارش آن خیلی سخته.

ارادتمند--------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

سلام

منظورم تایم پایین بود مثلا یک ساعته. شکلهای داغونی پیدا کردند که شمارش آن خیلی سخته.

ارادتمند--------امیر

احتمال این شمارش را در تایم 4 ساعته میدم.موفق باشید

نظر

سلام

دلار ین آماده برای ریزش

نظر

پردازش ...
                              X