اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

gold

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• gold

با تشکر از اقای موسوی و همه دوستان.
    اقای موسوی لطف کنید یه تحلیل از طلا هم انجام بدید راستش منو کلافه کرده.
    برایتان ارزوی سلامتی دارم.

نوشته اصلی توسط mohsen0502 نمایش پست ها
    با تشکر از اقای موسوی و همه دوستان.
    اقای موسوی لطف کنید یه تحلیل از طلا هم انجام بدید راستش منو کلافه کرده.
    برایتان ارزوی سلامتی دارم.

سلام اقا محسن عزیز

تحلیل طلا خدمت شما در تایم چهار ساعته،، و با کسب اجازه از اساتید محترم

امیدوارم هیچ یک از دوستان طبق این تحلیل ها پوزیشن نگیرند ؛؛ هر چند مطمنم چنین موردی پیش نمیاد

روز عشق بر همگی فرخنده باد

شاد باشید

ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 02-15-2013, 08:54 PM
    تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
    قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

با سلام مجدد.
      از لطف شما سپاسگزارم.

نظر

نوشته اصلی توسط soficoo نمایش پست ها
        سلام اقا محسن عزیز

تحلیل طلا خدمت شما در تایم چهار ساعته،، و با کسب اجازه از اساتید محترم

امیدوارم هیچ یک از دوستان طبق این تحلیل ها پوزیشن نگیرند ؛؛ هر چند مطمنم چنین موردی پیش نمیاد

روز عشق بر همگی فرخنده باد

شاد باشید

با درود خدمت جناب موسوی

اگه بشه روی تحلیل هایی که زحمت می کشید تاریخ ابتدا و انتهای مستطیل ها و قیمت های و لو آنها معلوم باشه خیلی بهتر میشه روی آنها تصمیم گیری کرد

ارادتمند
        " سرانجامSymmetry بازار تبادلات ارزی را از پای در خواهد آورد "

نظر

<O> </O>
          دوستان نازنین از پیامهای خصوصی که جهت اخذ سیگنال دریافت میکنم متوجه شدم متاسفانه تعداد کثیری از بچه ها پولهای زیادی در این راه از دست دادند لذا فکری به ذهنم رسید اینکه از فردا ده سیگنال 200 پیپی طلا همبن جا مبگذارم اگر همه ده سیگنال به سود نشست آنوقت پیشنهادم را مطرح میکنم ، پیشنهادی که سودش شامل همه دوستان خواهد شد ولی اگر مورد پسند مدیزیت یا دوستان نباشه کلا فزاموشش میکنیم
          <O

سیگنال 200 پیپی اول

بای استاپ 1613

تی پی 1633 <O

استاپ 1609

<O
          دوستان من در یک سال گذشته که به صورت جدی این کار را دنبال میکنم به این موضوع مهم مهم پی بردم اینکه تریدر بودن کلا یک ویژگی شخصیتی خاصی لازم داره و تچربه خاص خودش را میخواد و لزومی ندازه یک تحلیل گر بتونه بر ترس و طمع و اضطراب خودش غلبه کنه و یک حساب را رشد بدهد<O></O>

از اینرو کار تیمی میتونه چاره کار باشه<O></O>

آنگونه که بنده ملاحظه نمودم طلا هفته ای حداقل سه حرکت 200 پیپی داره بنابرین کار درست پیش بره در یکماه 2500 تا 3000 پیپ میتونیم بگیریم حال اگر یگی از دوستان محبت کرده حساب کنند اگر 2500 پیپ سود ماهانه ذر طلا با یکدهم لات بتونیم بگیریم چند دلار اخر ماه خواهیم داشت؟؟

همبن اول کار عرض میکنم با مردود شدن اولین سیگنال کار را قطع کرده و پس از کسب تجریه بیشنز و ذر فرصت بعدی اذامه میدهیم

<O
          ممنون<O

ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 02-19-2013, 12:53 AM

نظر

با عرض سلام خدمت دوست گرامی، مهدی جان

کار جالب و ارزشمندی را آغاز کردی. دست مریزاد. مطمئن هستم احساس مسئولیتی که نسبت به جوانان این مرز و بوم است که انگیزه برایت ایجاد کرده.

عرضم به حضورتان فکر کنم اگر حسابی ۱۰۰۰۰ دلاری داشته باشید و با بک لات معامله کنید، ارزش هر پیپ یک دلار بشود. با این حساب ۲۵۰۰ پیپ با لات ۱\۰ مبلغی بالغ بر ۲۵۰ دلار خواهد شد

بسیاری معتقدند اگر قصد کار بر روی طلا است، سرمایه بالاتر از ۱۰۰۰۰۰ دلار لازم میباشد.

یک نکته دیگر درمورد تاپیک عرض کنم. اگر آقای موسوی تحلیل هایش را در فکتوری می گذاشتند، هزاران تریدر از اقصی نقاط دنیا برایش سر و دست می شکندند

نظر

یادش بخیر مرکز سیگنال

چند سال پیش سیگنالهای خوبی اونجا ارائه میکردیم و مورد استقبال هم قرار گرفت . ولی با وضعی که برای این بازار در ایران پیش آمد و حساسیتی که هست تو این زمینه فعالیتی نکردیم .
              با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://cabin.pcmfa.co/fa/ref/MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                آقا فرزان از دکمه ی تشکر فهمیدم اینجایی

شما هم یه مدت تحلیلهای خوبی ازتون می دیدم که انگار دیگه کم سعادتیم

ای کاش یکی از شما عزیزان که تا ف میگیم میرید فرحزاد منظورم اینه که یه موج میزنه 5 تا بعدیش رو تحلیل می کنید یه تاپیک آموزش موج شماری می زدید. هیچ جا نمیگن چه جوری موج شماری کنیم همه جا هی قوانین الیوت تکرار میشه، البته آقا خلیل داره لطف میکنه ولی بیاین دست به دست هم دهید به مهر یه حالی به ما جماعت موج شماری نابلد بدهید

مرسی

با سلام خدمت TwiMm

با عرض معذرت از این که اسم شریفتان را نمیدانم

بقول معروف والا چه عرض کنم

من که دانش آموزی بیش در این حرفه نیستم

حتی با وجود سفارشات آقای موسوی، هنوز نه همتی برای یادگیری از جمله الیوت کرده ام و نه مجالی بوده

بدین خاطر، کمبود دانش، آنچنان تبحری ندارم ولی راهنمایی های آقای موسوی را هرگز از دست نمیدهم و همیشه تحسینشان می کنم

شما جوانان هم اگر به رهنمودهای ایشان توجه بیشتری کنید، در این رشته موجشناسی، بیش از پیش مسلط خواهید شد

نظر

نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
                  یادش بخیر مرکز سیگنال

چند سال پیش سیگنالهای خوبی اونجا ارائه میکردیم و مورد استقبال هم قرار گرفت . ولی با وضعی که برای این بازار در ایران پیش آمد و حساسیتی که هست تو این زمینه فعالیتی نکردیم .
                  سلام آقا مصطفی

چرا دوباره شروع نمی کنید؟؟؟ الان که ماشاءالله تیم به این قدرت دارید.

اگه یه روز خواستید شروع کنید خواهشا سیگنالها با تحلیل باشه که جنبه ی آموزشی هم داشته باشه.

مرسی

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

نوشته اصلی توسط farzan20 نمایش پست ها
                    با سلام خدمت TwiMm

با عرض معذرت از این که اسم شریفتان را نمیدانم

بقول معروف والا چه عرض کنم

من که دانش آموزی بیش در این حرفه نیستم

حتی با وجود سفارشات آقای موسوی، هنوز نه همتی برای یادگیری از جمله الیوت کرده ام و نه مجالی بوده

بدین خاطر، کمبود دانش، آنچنان تبحری ندارم ولی راهنمایی های آقای موسوی را هرگز از دست نمیدهم و همیشه تحسینشان می کنم

شما جوانان هم اگر به رهنمودهای ایشان توجه بیشتری کنید، در این رشته موجشناسی، بیش از پیش مسلط خواهید شد
                    سلام آقا فرزان

اسمم که امیره زیاد از دکتر سوال پرسیدم اسمم زیاد تکرار شده. در مورد دکتر موسوی همونطور که احتمالا شما هم پی برده اید ایشون به مدد هوش و نبوغ خدادادی و البته همت در یادگیری به مرحله ای رسیده اند که بیشتر کارهای ایشون ناخودآگاه و شهودی است و اصلا قابل انتقال نیست. ایشون یک رهنمود رو می فرمایند و صدتا رو نمی تونند انتقال بدهند مثل این می مونه که من بخوام روپایی زدن رو به کسی یاد بدم مگه یاد دادنیه؟؟؟ شما روز اول 2 تا میزنی بعد 6 ماه 200 تا میزنی. به خاطر همین از شما هم خواستم که کمکی کنید در جهت پیشرفت یکی از تمرینهای دکتر عزیز در این راه دشوار می دونم این بوده که چندین ماه فقط چارت خالی رو عقب و جلو می کردند، حالا بحث استعداد خدادادی خدا انصافا کی همت همچین کاری رو داره اونم بدون چشم انداز که آیا به نتیجه میرسه یا نه.

از همین رو نا امیدی از یادگیری روش دکتر موسوی سبب شده که از شما عزیزان بخواهیم کمکی در این زمینه به ما بکنید.

یک موضوع هم یادم افتاد که همینجا بگم دکتر عزیز حرف زیادی از تریدهاش نمیزنه ولی یک نکته ی زیبا داره اونم بحث شخصیت تریدری است. کسانی هستند که با استراتژی هایی که ما ضرر می کنیم سود می کنند و این همون شخصیت تریدری است.

یه بار عکسهای تحلیلهای دکتر موسوی رو به کسی نشون دادم گفت فتوشاپه آینده بازار رو پاک کرده بعد دوباره گذاشته سر جاش :دی

ممنون از همه به ویژه دکتر عزیز که کارهاش آدم رو یاد کریس آنجل و دیوید کاپرفیلد می اندازه :دی

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                      سلام آقا مصطفی

چرا دوباره شروع نمی کنید؟؟؟ الان که ماشاءالله تیم به این قدرت دارید.

اگه یه روز خواستید شروع کنید خواهشا سیگنالها با تحلیل باشه که جنبه ی آموزشی هم داشته باشه.

مرسی

سلام

فعلا رو مقوله سیگنال حساسیت بالاست .

ولی ایجاد یک مرکز سیگنال در برنامه های شرکت پرسپولیس گنجانده شده که به موقع اطلاع رسانی خواهد شد .
                      ویرایش توسط مصطفی : https://www.traderha.com/member/9-مصطفی در ساعت 02-19-2013, 04:43 PM
                      با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://cabin.pcmfa.co/fa/ref/MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

دوستان نازنین

از صبح تا همین الان اینترنت نداشتم الان هم با ایرانسل وصل شدم که حتی نمیتونه تشکر زیر پست ها بزنه از اینرو منو ببخشید به محض وصل مجدد اینترنت ،، پاسخ محبت هاتونو خواهم داد البته تا جائی که از دستم برآید

ممنون مهدی

نظر

نوشته اصلی توسط soficoo نمایش پست ها
                          <o> </o>
                          دوستان نازنین از پیامهای خصوصی که جهت اخذ سیگنال دریافت میکنم متوجه شدم متاسفانه تعداد کثیری از بچه ها پولهای زیادی در این راه از دست دادند لذا فکری به ذهنم رسید اینکه از فردا ده سیگنال 200 پیپی طلا همبن جا مبگذارم اگر همه ده سیگنال به سود نشست آنوقت پیشنهادم را مطرح میکنم ، پیشنهادی که سودش شامل همه دوستان خواهد شد ولی اگر مورد پسند مدیزیت یا دوستان نباشه کلا فزاموشش میکنیم
                          <o</o

سیگنال 200 پیپی اول

بای استاپ 1613

تی پی 1633 <o</o

استاپ 1609

<o</o
                          دوستان من در یک سال گذشته که به صورت جدی این کار را دنبال میکنم به این موضوع مهم مهم پی بردم اینکه تریدر بودن کلا یک ویژگی شخصیتی خاصی لازم داره و تچربه خاص خودش را میخواد و لزومی ندازه یک تحلیل گر بتونه بر ترس و طمع و اضطراب خودش غلبه کنه و یک حساب را رشد بدهد<o></o>

از اینرو کار تیمی میتونه چاره کار باشه<o></o>

آنگونه که بنده ملاحظه نمودم طلا هفته ای حداقل سه حرکت 200 پیپی داره بنابرین کار درست پیش بره در یکماه 2500 تا 3000 پیپ میتونیم بگیریم حال اگر یگی از دوستان محبت کرده حساب کنند اگر 2500 پیپ سود ماهانه ذر طلا با یکدهم لات بتونیم بگیریم چند دلار اخر ماه خواهیم داشت؟؟

همبن اول کار عرض میکنم با مردود شدن اولین سیگنال کار را قطع کرده و پس از کسب تجریه بیشنز و ذر فرصت بعدی اذامه میدهیم

<o</o
                          ممنون<o</o

استاپ خورد؟!

نظر

نوشته اصلی توسط alibeti نمایش پست ها
                            استاپ خورد؟!
                            در چارت من تا 1608.42 رسید

نظر

نوشته اصلی توسط farzan20 نمایش پست ها
                              در چارت من تا 1608.42 رسید
                              پس متاسفانه این سیگنال استاپ زد!

نظر