اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

eur jpy

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• eur jpy

با درود خدمت جناب موسوی

اگه امکانش هست یه تحلیل برای eurjpy ارائه می دید می خوام ببینم نظر شما راجع به این جفت ارز چیه؟؟
    " سرانجامSymmetry بازار تبادلات ارزی را از پای در خواهد آورد "

نوشته اصلی توسط senator نمایش پست ها
    با درود خدمت جناب موسوی

اگه امکانش هست یه تحلیل برای eurjpy ارائه می دید می خوام ببینم نظر شما راجع به این جفت ارز چیه؟؟
    ببخشید دکتر که من فضولی میکنما

وقتی قراره در مرحله ی اول پوند به نسبت ین ضعیف شه و یورو هم به نسبت پوند ضعیف شه خوب صد در صد یورو ین مستطیل اولش قرمزه دیگه

اینقدر این تحلیلارو می خونم حفظ شدم تازه تعمیمش میدم به ارزهای دیگه :دی

ارادتمند

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

با درود خدمت جناب موسوی

سلام

تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
      قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

سوال

جناب موسوی یه سوالی از خدمتتون داشتم میدونم شما بابت این تحلیل ها لطف می کنید در حق ما اما یه سوالی ذهن منو خیلی مشغول کرده
        طبق فرمایشات خودتون (
        کار به این حساسی و سختی را که نمیشه در پشت کامپیوتر و توسط چند پیام به شخص دیگه انتقال داد؛؛ اندیکاتور را میشه یاد داد که مثلا هر وقت قرمز شد بفزوش و سبز شد بخر؛؛ ولی تخلیل فوق ممارست میخواهد فقط؛؛
        )کار و تحلیلی که این همه ممارست می خواد واینقدر حساس هست چطوریه که تا هر کدوم از بچه ها تحلیل می خواد ازتون شما ظرف مدت 10و15 دقیقه می تونید تحلیل کنید چارتی رو که شاید اصلا" روش تحلیلی نداشتید و بداعه بوده؟؟؟!!!
        ویرایش توسط senator : https://www.traderha.com/member/4108-senator در ساعت 02-18-2013, 08:41 PM

نظر

جناب موسوی یه سوالی از خدمتتون داشتم میدونم شما بابت این تحلیل ها لطف می کنید در حق ما اما یه سوالی ذهن منو خیلی مشغول کرده
          طبق فرمایشات خودتون (
          کار به این حساسی و سختی را که نمیشه در پشت کامپیوتر و توسط چند پیام به شخص دیگه انتقال داد؛؛ اندیکاتور را میشه یاد داد که مثلا هر وقت قرمز شد بفزوش و سبز شد بخر؛؛ ولی تخلیل فوق ممارست میخواهد فقط؛؛
          )کار و تحلیلی که این همه ممارست می خواد واینقدر حساس هست چطوریه که تا هر کدوم از بچه ها تحلیل می خواد ازتون شما ظرف مدت 10و15 دقیقه می تونید تحلیل کنید چارتی رو که شاید اصلا" روش تحلیلی نداشتید و بداعه بوده؟؟؟!!!
          سلام به همه دوستان نازنین

امیر اقا ببخشید دیر جوابتون دادم چون تا اومدم پاسج جناب سناتور را بدهم برق رفت تا همین الان و حال که مجددا وارد سایت شدم میبینم پاسخی که به سناتور دادم شامل سوال شما هم هست

و اما سناتور عزیز ده دقیقه کدومه؟؟ ما دیکه پیر شدیم حوصله این همه اتلاف وقت برای تحلیل یک ارز ندارم این تحلیل ذقیقا در دو دقیقه انجام شده ،، این مطلب را برای خودستائی نمیگم بلکه میخوام بگم میشه کاز ها را ساده تر و سریع تر کرد البته بشرط اینکه به محتوی کار لطمه نزنه

ضمنا اقا خلیل دیروز تعزیفی از من کردید که خود را شایسته ان تمیبینم ولی به من اترژی مضاعف ذاد ممنون عزیز

در نهایت اکر دوستان تحلیل در تایم پائین تر هم لازمشون بود همین جا دستور بدهند در حد توان و صد البته با تضمین 30 ذر صدی حضورتان تقدیم میکنم

فدای شما مهدی

نظر

درود

ای کاش می شد ماهیگیری به بچه ها یاد می دادید جناب موسوی

نظر

نوشته اصلی توسط soficoo نمایش پست ها

امیر اقا ببخشید دیر جوابتون دادم چون تا اومدم پاسج جناب سناتور را بدهم برق رفت تا همین الان و حال که مجددا وارد سایت شدم میبینم پاسخی که به سناتور دادم شامل سوال شما هم هست

و اما سناتور عزیز ده دقیقه کدومه؟؟ ما دیکه پیر شدیم حوصله این همه اتلاف وقت برای تحلیل یک ارز ندارم این تحلیل ذقیقا در دو دقیقه انجام شده ،، این مطلب را برای خودستائی نمیگم بلکه میخوام بگم میشه کاز ها را ساده تر و سریع تر کرد البته بشرط اینکه به محتوی کار لطمه نزنه

ضمنا اقا خلیل دیروز تعزیفی از من کردید که خود را شایسته ان تمیبینم ولی به من اترژی مضاعف ذاد ممنون عزیز

در نهایت اکر دوستان تحلیل در تایم پائین تر هم لازمشون بود همین جا دستور بدهند در حد توان و صد البته با تضمین 30 ذر صدی حضورتان تقدیم میکنم

فدای شما مهدی
              سلام دکتر جان

نیکی و پرسش من که فعلا حساب ریل ندارم ای کاش اون موقع که داشتم این پیشنهاد بهم میشد :دی

ولی دکتر جان اگه امکانش هست برای یورو به دلار و یورو به ین و یورو به پوند تحلیل کوتاه مدت بذارید ممنونتون میشم. با این ارزها میشه خیلی های دیگه رو حساب کرد

ارادتمند ------ امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

آقا فرزان از دکمه ی تشکر فهمیدم اینجایی

شما هم یه مدت تحلیلهای خوبی ازتون می دیدم که انگار دیگه کم سعادتیم

ای کاش یکی از شما عزیزان که تا ف میگیم میرید فرحزاد منظورم اینه که یه موج میزنه 5 تا بعدیش رو تحلیل می کنید یه تاپیک آموزش موج شماری می زدید. هیچ جا نمیگن چه جوری موج شماری کنیم همه جا هی قوانین الیوت تکرار میشه، البته آقا خلیل داره لطف میکنه ولی بیاین دست به دست هم دهید به مهر یه حالی به ما جماعت موج شماری نابلد بدهید

مرسی

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

فدای شما مهدی
                  جناب موسوی

البته اگه بجای 4 ساعته از یک ساعته استفاده شود

بهتر است

ممنون
                  صبر و شكيبايي و اميد و توكل به حق برترين راه رسيدن به اهداف بزرگ

نظر

سلام

چون حرکت های یورو ین اینروزها خیلی پر پیپ هست و بدرد ترید بیشتر میخوره بنابرین این تحلیل ناقابل را برای امروز خدمت دوستان ارائه میدهم

البته به شرط پائینتر اومدن از 129.12 قطعیتش بیشتر میشه

لطفا در تصویر زیر ممیز را دو عدد به سمت راست انتقال دهید ،، با ذهنیت یورو دلار ممیز را اشتباه گذاشته ام

ممنون

ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 04-17-2013, 11:36 AM

نظر

دوستان امیدوارم از یورو ین سود خوبی کسب کرده باشید نزدیک به 200 پیپ شد

من پوزیشن سل را در 127.5 بستم و 20 پیپ پائینتر زیر خط سفید در 127.3 سل استاپ و یک سل لیمیت در 128.10 گذاشته ام

موفق باشید

ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 04-17-2013, 07:18 PM

نظر

دوستان امیدوارم از یورو ین سود خوبی کسب کرده باشید نزدیک به 200 پیپ شدمن پوزیشن سل را در 127.5 بستم و 20 پیپ پائینتر زیر خط سفید در 127.3 سل استاپ و یک سل لیمیت در 128.10 گذاشته امموفق باشید
                        آفرین بر شمامن فکر کنم مستطیل قرمز اول شما موج یک هست من 128.090 فروختم در حال حاضر استاپمم تریلینگ کردم روی نقطه ورود ...
                        .اول ای جان ، دفع شر موش کن . . . وانگهی در جمع گندم کوش کن .

نظر

دوستان امیدوارم از یورو ین سود خوبی کسب کرده باشید نزدیک به 200 پیپ شد

من پوزیشن سل را در 127.5 بستم و 20 پیپ پائینتر زیر خط سفید در 127.3 سل استاپ و یک سل لیمیت در 128.10 گذاشته ام

موفق باشید

ممنون اقای دکتر لذت می برم از تحلیل زیبای شما

نظر

با سلام و تشکر از شما

جناب آقای دکتر ضمن سپاس از شما بابت تحلیل های خوبتون لطفا بفرمایید این حرکت نزولی را شما اصلاح میدانید یا موج اصلی؟

موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط amoaleman نمایش پست ها
                              با سلام و تشکر از شما

جناب آقای دکتر ضمن سپاس از شما بابت تحلیل های خوبتون لطفا بفرمایید این حرکت نزولی را شما اصلاح میدانید یا موج اصلی؟

موفق باشید

عزیزم ؛؛ قبلا هم عرض کرده ام که روش بنده با الیوت تفاوت اساسی داره ؛ ولی حالا که سوال فرمودید بهش دقت کردم و با اون یکی دو روزی که راجع به الیوت مطالعه کرده ام ؛ بنظزم اصلاح باید باشه

ضمن اینکه بنظرم باید تایم فریم را هم مشخص کنیم چون در تایمهای مختلف حالات امواج تفاوت میکنه, نظری که بنده دادم در تایم میانه یعنی نیمساعته و یکساعت بود

اگه اشتباه کردم ببخشید

بعد از گذاشتن پست بالا؛ مورذ مهمی یادم افتاد اینکه هم یورو دلار و هم یورو ین ؛؛ پله آخر از اپ ترندشان مونده ؛؛ که اصلاحی بودن داون ترند امروز را نشون میده

باز هم عرض میکنم که با این تعاریف خیلی مانوس نیستم ؛؛ چون برای روش خودم تعاریف ساده تر و کاربردی تر ایچاد کرده ام ؛

قربانت مهدی
                              ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 04-18-2013, 03:46 AM

نظر

پردازش ...
                              X