اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های عددی TwiMm

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تحلیل: تحلیل های عددی TwiMm

سلام دوستان عزیز

خواستم مدتی نباشم که به دو کار نیمه کارم برسم و جالب اینکه این زمان که خودم تخمینش رو 3 ماه زده بودم در کمتر از دو هفته به جاهای خوبی رسیده به امید خدا و اگر عمری باشه قصد دارم تحلیلهام رو اینجا قرار بدم ببینم چقدر به چیزی که میخواستم نزدیک شده ام.

حس می کنم بالاخره بعد از کلی وقت که بدون استراتژی بودم سر و سامون گرفتم.

در این تحلیلها فقط از اعداد اکسترمم نمودارها (تحلیل A) و قیمت کلوز کندلها (تحلیل B) استفاده میشود که در انتهای هر تحلیل ذکر میشود که از کدام تحلیل می باشد تا در انتهای هر هفته جمع بندی داشته باشم که این جمع بندی برای خودم خیلی مهمه.

در تحلیلهای نوع A قیمت چرخش نمودار گفته میشود و در تحلیل B جهت روزانه ی نمودار به اینصورت که هر روز صبح جهت نمودار اعلام میشود و تا ساعت 1:30 شب که کندل به وقت بروکر pcm بسته میشه انتظار بالایی داریم که کندل هم جهت تحلیل ما بسته بشه ان شاءالله.

پ.ن: تحلیل نوع A هنوز جای کار داره و احتمالا فعلا فقط تحلیل B رو قرار بدم تا اون هم به مراحل آخر نزدیک بشه.

امیدوارم مفید واقع بشه.

ارادتمند------------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

خواستم مدتی نباشم که به دو کار نیمه کارم برسم و جالب اینکه این زمان که خودم تخمینش رو 3 ماه زده بودم در کمتر از دو هفته به جاهای خوبی رسیده به امید خدا و اگر عمری باشه قصد دارم تحلیلهام رو اینجا قرار بدم ببینم چقدر به چیزی که میخواستم نزدیک شده ام.

حس می کنم بالاخره بعد از کلی وقت که بدون استراتژی بودم سر و سامون گرفتم.

در این تحلیلها فقط از اعداد اکسترمم نمودارها (تحلیل A) و قیمت کلوز کندلها (تحلیل B) استفاده میشود که در انتهای هر تحلیل ذکر میشود که از کدام تحلیل می باشد تا در انتهای هر هفته جمع بندی داشته باشم که این جمع بندی برای خودم خیلی مهمه.

در تحلیلهای نوع A قیمت چرخش نمودار گفته میشود و در تحلیل B جهت روزانه ی نمودار به اینصورت که هر روز صبح جهت نمودار اعلام میشود و تا ساعت 1:30 شب که کندل به وقت بروکر pcm بسته میشه انتظار بالایی داریم که کندل هم جهت تحلیل ما بسته بشه ان شاءالله.

پ.ن: تحلیل نوع A هنوز جای کار داره و احتمالا فعلا فقط تحلیل B رو قرار بدم تا اون هم به مراحل آخر نزدیک بشه.

امیدوارم مفید واقع بشه.

ارادتمند------------امیر

امیر جان سلام

واقعا یکی از اون تریدرهای عالی هستی ندیدم کسی مثل تو اینقدر مصمم و با پشتکار.امیدوارم به اون دیدگاهی که می خوای رسیده باشی (هر چند از موفقیتت مطمئنم با این همه تلاش)

موفق و سربلند باشی

نظر

امير آقا سلام و عرض تشكر به خاطر به اشتراك گذاري تجربيات خودتان
      بلاخره روزي كه انتظار ميكشيديم فرا رسيد آقا منتظر آموزش و تحليل هاي خوب شما هستيم موفق باشيد

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

به به خوشحالم که یکی از دوستانم به نتایج مطلوبی که خواستارش بوده رسیده است امیدوارم که ما سینه سوختگان علم را دریابد !

بی صبرانه منتظریم داداش!
        آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

با سلام دوست خوبم خوشحالم که به نتایج خوبی رسیدید بابت تاپیک کارخوبی کردید موفق باشید
          تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!
          تحلیل و مباحث آموزشی در کانال تلگرام:
          http://telegram.me/technicalbors

کابین اختصاصی تریدر ها | PCM Brokers

نظر

سلام دوستان عزیز

نگید نگید نگید نگید:دی اینجوری میگید آدم فشار روش بیشتره بدتر خراب می کنه:دی

آقا وحید و علی آقا رو دیدم یه لحظه حس خبرتی بهم دست داد. بگذریم که انگشت کوچیکه ی مسلم جان هم نمی شیم.

از همتون ممنونم امیدوارم لیاقت این محبتهارو داشته باشم و نتایج همانگونه که خودم فکر می کنم باشد. البته واقعا اگر نتایج تحلیلهای a همانگونه که من فکر می کنم باشد قول می دهم اتفاقی بیافتد که شاید هیچ کس به خواب هم نمی دیده است. البته اینها در مرحله ی آرزو است و تا عمل مقداری فاصله دارد. از خوب بودن نتایج مطمئنم چون 4 تست جدا توسط 4 نفر مختلف گرفته شده ولی امیدوارم به عالی ارتقاء پیدا کند چون واقعا خیلی زحمت کشیدم و باز هم می کشم به قول دوست رپرمون:
            دنیا کاری کرد که چشمای من هر شب اشکه/ولی نمی بازم مگه دنیا از رو نعشم رد شه
            و همونطور که دوست خوبم علی آقا فرمودند تنها چیزی که توی ذاتم به وفور یافت میشه همین پشتکاره امیدوارم که دست به دست هم دهیم به مهر .........
            باز هم از همتون ممنونم همین که می دونم عده ای تحلیلهام رو می بینند من رو به جلو هل میده حالا بگذریم که با چه رویی جلوی امثال آقا خلیل من می خوام تحلیل بذارم:دی خدا نکنه با الیوت همخوانی نداشته باشه تحلیلم سریع مچم رو میگیره خلیل عزیز

ارادتمند--------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

بسم الله الرحمن الرحیم

تا حالا تحلیلهام رو زیاد دوشنبه استفاده نکردم شاید شروعی باشه:

تمام تحلیلها b است

طلا-------------------- کندل نزولی روزانه (البته یه ذره از نزولش رو کرده من که منتظر پول بک می مانم)

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

دوستان من هیچ کدوم از متاهام وصل نمیشه اگرم وصل میشه هی قطع میشه کسی نمی دونه چشه؟؟؟

ارادتمند---------امیر
                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

یه لحظه درست شد خدا رو شکر

پوند دلار-------------------- نزول

دلار فرانک ------------------- بلاتکلیف اگر اتفاقی بیوفتد حتما اعلام میشه

نیوزلند ------------------------ نزول

استرالیا ------------------------ نزول

یورو دلار هم هنوز تحلیلی نمی تونم بکنم

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

دلار کانادا هم کندل روزانه اش با تحلیل بنده صعودی بسته خواهد شد البته 35 پیپ از این صعود رو حرکت کرده و به صرفه نیست مگر برای پول بک برگرده.

از ساعت 7:00 صبح تحلیل ها شروع شد و هنوز 8 نشده.

ارادتمند-----------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

یورو دلار اگر فقط سه پیپ دیگه بریزه کندل روزانه اش نزولی بسته میشه (یعنی اگر قیمت 3064 رو ببینه)

سعی می کنم اگر تحلیل هفتگی هم اتفاق افتاد قرار بدم. من که اردرهام رو کاشتم عکس یادگاری ام هم گرفتم:دی برم بخوابم ببینم خدا روزیمون رو چی قرار میده.

ارادتمند ------------------ امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

سلام مجدد

نزدیک بود این جا بمونه

استرالیا و طلا کندل هفتگی نزولی

ارادتمند-------------امیر
                        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

با توجه به تحلیل صبح و نزولی بودن امروز یورو به دلار منطقه ی آبی منطقه ی خوبی برای سل است و منطقه ی سبز عالی است.

شخصا توی منطقه ی سبز بدون تریگر وارد میشوم.

پ.ن تمام اینها در صورتی است که تحلیل صبح درست باشد

ارادتمند--------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

دلار کانادا هم کندل هفتگی صعودی

منتظر برگشت قیمت و بای در منطقه ای بهتر هستیم. سعی می کنم مناطق رو هم با تصویر قرار بدم.

ارادتمند-----------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

فکر کنم همین قیمت برای پوند بهترین جا برای سل باشه 1.5333

باز هم تمام اینها در صورتی است که تحلیل صبح مبنی بر بسته شدن کندل نزولی روزانه درست باشد در تایم 15 دقیقه هم واگرایی در مک دی خلاف جهت تحلیل داریم ولی باز هم به نظرم نقطه ی خوبی برای پوزیشن فروش است.

ارادتمند-------------امیر

ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 04-15-2013, 03:39 PM
                              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

پردازش ...
                              X