اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

محاسبه طلا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نظرسنجی: محاسبه طلا

سلام بچه ها خسته نباشید من دارم یه سیستم خبره طراحی میکنم و یه سری سوالات خام دارم میخوام در موردش اصلاعات بدست بیارم و ببینم چقدر تاثیر داره و اگر سوالات دیگه ای هم هست که بیشتر از این ها و مهم تر از اینها هست بگید ممنون میشم
    بعد که جواب دادید و دوستاتون جواب دادان یه نگاهی به نظرات اونها هم بندازید و دوباره جواب بدید ممنون میشم چون نتیجش خیلی برام مهمه و شاید این سیستم من به درد شما هم بخوره
    سوالات :

تاثیر اعمال سیاست های انقباضی و انبساطی از سوی بانک مرکزی (اقتصادی) بر روی قیمت طلا چقدر است؟ کم زیاد متوسط
    تاثیراعمال تحریم از سوی مجامع قدرت های بین المللی درحوزه اقتصاد(سیاست) بر روی قیمت طلا چقدر است؟ کم زیاد متوسط
    تاثیررسیدن به ایام نوروز و ماه های مبارک دینی و افزایش تقاضای طلا(فصل و اجتماعی) بر روی قیمت طلا چقدر است؟ کم زیاد متوسط
    تاثیر پایین آمدن تولید ناخالص ملی (اقتصادی) بر روی قیمت طلا چقدر است؟ کم زیاد متوسط
    تاثیراعمال سیاست انقباضی و انبساطی و کات ریت کردن کشورهای اقتصادی ازجمله آمریکا بر روی قیمت طلا چقدراست؟ کم زیاد متوسط
    تاثیر بهران اقتصادی کشورهای صنعتی بر روی قیمت طلا چقدر است؟ کم زیاد متوسط
    تاثیر اعمال جنگ کشورهای صنعتی و رفتن سرمایه به سمت کالاهای ایمن بر روی قیمت طلا چقدر است؟ کم زیاد متوسط
    تاثیر سر رسید قرار داد های آتی کشورهای تقاضا کننده طلا مثل هند که بزرکترین مصرف کننده طلا بر روی قیمت طلا چقدر است؟ کم زیاد متوسط

جناب بابایی اگه طلای ایران منظورتون روی همکاری من حساب کنید

در ضمن یه سوال هم راجع به گپهای بازار طلای ایران مطرح کنید

نظر

درسته میخواهم سیستمی پیاده سازی کنم که طلا رو به صورت هوشمند ارزش گذاری کند

حالا دو اصل پیش رو دارم
      1) قیمت دلار داخل
      2) قیمت جهانی اونس

لطفا در هر کدام که میتوانید کمک کنید و به سوالات پاسخ دهید و اگر پارامتر دیگری هم هست که تاثیر گذار باشد بگویید

منتظر مشارکت اساتید و دوستان هستم مخصوصا آقای ..... و اساتید فروم

نظر

پیشنهاد اول
        دلار و اونس مبنای قدرت برای مظنه قرار گیرد

پیشنهاد دوم
        بر سر یه تکنیک خاص برای انالیز بازار توافق شود
        ویرایش توسط shadifx : https://www.traderha.com/member/3089-shadifx در ساعت 04-14-2013, 07:59 PM

نظر

شادی جان نظرات تو در مورد اون سوالات بگو لطفا

نظر

تدوین می کنم فردا مطرح می کنم

نظر

سوالات :

تاثیر اعمال سیاست های انقباضی و انبساطی از سوی بانک مرکزی (اقتصادی) بر روی قیمت طلا چقدر است؟ کم زیاد متوسط
              محرک اصلی و محور تغییرات بازار طلای ایران در دل سوال اول نهفته است و جالب اینکه عده ای خاص با دسترسی به منشا اطلاعات راجع به تصمیمات دولت همیشه یک گام جلوتر از فعالین بازار حرکت می کنند و به اصلاح گل بازار را می چینند ، حال سوالی که مطرح است اینکه آیا من نوعی به عنوان تحلیلگر بازار قادرم دست دولت و این عده خاص را به موقع بخوانم یا نه ؟

تاثیراعمال تحریم از سوی مجامع قدرت های بین المللی درحوزه اقتصاد(سیاست) بر روی قیمت طلا چقدر است؟ کم زیاد متوسط
              به نظر من فقط به درد معطل کردن بازار می خورد نزدیک به 1.5 ساله که تمام طلا فروشها و بنکدارهای طلا تقریبا سر کار هستند و مدام رصد می کنند که نتیجه مذاکرات چی می شود و فردای مذاکرات می گویند ببینیم دور بعد چی می شه!!!!!
              تاثیر بلند مدت و در اشل کلی دارد منظور اینکه به درد ترید من نمی خورد فقط پرسپکتیو را نمایان می کند

تاثیررسیدن به ایام نوروز و ماه های مبارک دینی و افزایش تقاضای طلا(فصل و اجتماعی) بر روی قیمت طلا چقدر است؟ کم زیاد متوسط
              پیشنهاد می کنم از همین فردا این نوع تغییرات رصد شود کاری که من یه مدتی انجام می دادم مثلا اینکه در ایام کریسمس که مصادف با شب چله است قیمت طلای ایران افزایش می یابد و...

تاثیر پایین آمدن تولید ناخالص ملی (اقتصادی) بر روی قیمت طلا چقدر است؟ کم زیاد متوسط
              به علت متناقض بودن آمار رسمی و غیر رسمی باید دید که کدام منبع آماری باید مبنا قرار گیرد ...آنگاه نتیجه گیری کرد

تاثیراعمال سیاست انقباضی و انبساطی و کات ریت کردن کشورهای اقتصادی ازجمله آمریکا بر روی قیمت طلا چقدراست؟ کم زیاد متوسط

نمی دانم

تاثیر بهران اقتصادی کشورهای صنعتی بر روی قیمت طلا چقدر است؟ کم زیاد متوسط
              اگه رو اونس تاثیر معنا دار داشته باشه رو طلای ایران هم موثر واقع می شه مثله همین شنبه و ماجرای قبرس

تاثیر اعمال جنگ کشورهای صنعتی و رفتن سرمایه به سمت کالاهای ایمن بر روی قیمت طلا چقدر است؟ کم زیاد متوسط
              اگه رو اونس تاثیر معنا دار داشته باشه رو طلای ایران هم موثر واقع می شه

تاثیر سر رسید قرار داد های آتی کشورهای تقاضا کننده طلا مثل هند که بزرکترین مصرف کننده طلا بر روی قیمت طلا چقدر است؟ کم زیاد متوسط
              اگه رو اونس تاثیر معنا دار داشته باشه رو طلای ایران هم موثر واقع می شه
              ویرایش توسط shadifx : https://www.traderha.com/member/3089-shadifx در ساعت 04-14-2013, 08:33 PM

نظر

پردازش ...
              X