اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

فارکس کاران نظر دهند

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• فارکس کاران نظر دهند

در این لینک به فارکس یک نگاه یکطرف شده که شاید لازم باشه جواب مناسبی داده بشه تا یک حمله دیگه علیه فارکس واقعی در ایران شکل نگیره و محدودیتها بیشتر نشه.

كلاهبرداري از نوع فاركسي

نحوه کلاهبرداری به اسم فارکس | پلیس فتا - پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

نوشته اصلی توسط بابای دارا نمایش پست ها
    مطلب ذيل عين يادداشتي است كه امروز در سايت پليس فتا درج كردم

در مورد سوالات شما توضيح اينكه فاركس قراردادي است كه بين بانك هاي مركزي دنيا منعقد شده و بستري اينترنتي براي تبديل پول بوجود آمده
    مثل بازار بورس ما معامله گران عمده و خرد داره

نكته اي كه هست برخي بروكر ها به اين بازار متصل هستند و به سه صورت اين اتفاق مي افتد
    1- اتصال مستقيم كاربر به بازار
    2- اتصال از طريق ارسال سفارش از طريق بروكر
    3- اتصال غير واقعي

ما در فاركس سه نوع بازار داريم:

1- بازار اصلي فاركس
    2- بازار فرعي كه مي تواند توسط چند بانك به وجود آمده باشه ( مثل بازاري كه بروكر وينزور در آن كار مي كند )
    3- بازار غير واقعي

حالا شناختن بازار اصلي از غير اصلي مشخص است:

1- در بازار اصلي كارمزدها شناور است
    2- در بازار اصلي قيمت ها غيرقابل كنترل است
    3- در بازار اصلي از 5 رقم اعشار بجاي 4 رقم استفاده مي شود
    4- در بازار اصلي سفارشات محدود مي تواند با هر اسپردي فعال شود فرض اينكه اسپرد يورو به دلار 3 پيپ باشد و شما دستور مشروط گذاشته باشيد اين دستور حتي مي تواند با فاصله بيش از 50 پيپ تا قيمت جاري نيز بدليل حجم زياد نقدينگي فعال شود
    5- حجم معاملات زياد است.

در پاسخ به سوال بعدي شما در خصوص گذاشتن حد ضرر و حد سود بايد عرض كنم كه اين يه اختيار است كه بروكر ها مي توانند محدوديت براي معامله گران خود ايجاد مي كنند و دلايل خودش را هم دارد بعنوان مثال شما در بورس ايران مي توانيد نوساني بيش از 4 % روي سهام داشته باشيد ؟
    اين يك محدوديت است كه توسط بورس ايجاد شده است.

تفاوت قيمت در بروكرها هم به اين بر مي گردد كه بروكر ها در بازارهاي فرعي معامله مي كنند و كم بروكري پيدا مي شود كه در بازار اصلي معامله كند لذا قيمت در بازارهاي مختلف چون مشتريان غير همگن دارد متفاوت است

بعنوان مثال بروكر فيبو از 4 حسابي كه براي مشتريانش باز مي كند فقط يك حسابش به بازار اصلي متصل است و اين موضوع رسما در سايت شركت اعلام شده است.
    مراد از سايت فاركس اصلي شما نمي دانم كدام سايت است اما قطعا قبول داريد كه ايران در نظام بانكي دنيا تحريم شده است

در سايت forex.com شما سه پلتفرم معاملاتي داريد كه زماني كه مي خواهيد حتي حساب دمو هم باز كنيد نام ايران جز كشورهاي مجاز نيست.

نرم افزار متاتريدر هم يك پلتفرم معاملاتي است و ربطي به فاركس ندارد و همانطور كه مي دانيد كارگزاري مفيد هم از اين نرم افزار استفاده مي كند. كارگزاران بورس هم براي خود سامانه معاملاتي دارند. و لذا اين دليل نمي شود كه بگوييم كارگزاران بورس در سيستم خود كلاهبرداري مي كنند

خلاصله مطلب در تحريم فاركس نكاتي زيادي ديده شده است كه مهمترين آن رونق دادن به بازار بورس داخل است والا بازار فاركس و بازار سهام بين المللي، تكنيكالي ترين بازار معاملاتي دنياست.
    با احترام گزارش شما در مورد نرم افزار متاتريدر و فاركس خيلي مبهم بود.

در جايي در مورد تفاوت بازار واقعي و غير واقعي صحبت كرديد. لطفا مصداق بازار واقعي رو نام ببريد.

ضمن اينكه در هر بازاري درست و نادرست وجود دارد و در فاركس هم بروكر هاي واقعي و غيرواقعي وجود دارند و از طرف مراجع رسمي بين المللي نام بروكرهاي واقعي و غير واقعي هم اعلام شده اما اين دليل نمي شود كه اساس بازار را رد كنيد.
    قدرت برابري ارزها و اساسا تبديل ارزها در دنيا براي حفظ ارزش پول نه تنها در بين افراد حقيقي بلكه در بين بانك هاي مركزي مرسوم است و بزرگترين معامله گران در بازار واقعي فاركس بانك هاي مركزي هستند.
    در مورد مشخص بودن كارگزار كه در گزارش شما اشاره شده نامشخص است قابل ذكر است كه هر كاربري مي داند از طريق كدام بروكر به بازار متصل است و هيچ ابهامي وجود ندارد.

در مورد شرعيت معاملات فاركس بر اساس فتواي 5 تن از مراجع تقليد و بخصوص حضرت ايت الله خامنه اي در پاسخ به استفتاء انجام شده، اين نوع معاملات جايز است و قابل دفاع است.

موفق و سربلند باشيد
    و نظر خود منک
    به نظر من خیلی یکطرفه نوشته - مسئله خیلی قابل تامل اینه که یکی از راههای تحلیل بورس ایران هم نرم افزار های رسا و مفید تریدر هستند که در واقع همون متا تریدر سفارشی شده برای بورس ایران هست-
    اینکه خیلی ها از فارکس و متا تریدر برای کلاهبرداری استفاده کنند یک چیزه اینکه متا تریدر کلا برای کلاهبرداری استفاده میشه یک حرف دیگه-
    خیلی از کسانیکه فارکس کار می کنند می دونند باید با یک بروکر معتبر کار کنند که با دستکاری در قیمتها و ابزارهای مختلف که در اختیارش هست اونها رو سر کیسه نکنه- استاپ هانتر ها و ... اینکه کدوم بروکر داره از ضرر مشتریانش کسب سود می کنه و کدوم بروکر از کارمزد ها استفاده میکنه دیگه راه سختی داره تا پیدا بشه -
    از طرفی با علم به اینکه ذا ت این بازار به گونه ای هست که خیلیها نمی تونند در مقابل وسوسه سود بیشتر بدون در نظر گرفتن مدیریت سرمایه معامله کنند و به خاطر همین یک موضوع خیلیها در این بازار بازنده هستند - خوب مشخصا اگر من هم سرمایه بسیار زیادی داشتم سعی می کردم در بازاری که 90 درصد ترید اشتباه می کنند من طرف حساب همه ( صد در صد ) باشم بدون اینکه کوچکترین خیانتی و دستکاری در قیمت بکنم با درصد ریوارد به ریسک 9 به 1 سود خواهم کرد - نهایت اینه که در یک جامعه اماری تریدر هایی رو که مدام سود می کنند رو شناسایی میکنم و اونها رو به بازار اصلی وصل می کنم - در این حالت ریوارد به ریسک خودم رو از 9 به1 بیشتر هم خواهم کرد. این کاریه که خیلی از بروکر ها انجام می دن تفاوت اینجاست که بعض ها به این قانع نیستند و سعی می کنن با دستکاری در حسابها ضرر کردن مشتریان رو تضمین کنند تا خودشون بیشتر سود کنند .

خوب تا اینجا می خوام بگم اینکه متا تریدر قابلیتهایی داره که میشه به راحتی درش برنامه نویسی کرد و به ضرر مشتریان عمل کرد رو قبول دارم ولی مثل این می مونه که قبول داشته باشم که تیزی چاقو می تونه باعث ضربه زدن و کشتن یک فرد بشه-
    مطمئنا این یک روی سکه هست همیشه کسانی وجود دارن از ابزارهای مفید هم استفاده نادرست بکنند. متا تریدر رو من یک ابزار می بینم برای معامله در بازار های مالی بورس ایران - ارز- بورس سایر کشورها که اتفاقا از زمانیکه دارم با این نرم افزار کار می کنم بیشتر کاستیها و نواقص سیستم معامله در بورس ایران رو متوجه شدم. حالا استفاده از این ابزار بسته به اینکه چه کسی از اون بهره برداری میکنه متفاوت خواهد بود و اینجاست که ما باید با چشم باز انتخاب کنیم.

نظر

پیشنهاد میکنم دوستان این مقاله رو با دقت مطالعه کنند :

مقایسه دو سیستم - شبیه سازی بازارو بازار واقعی | مقالات | خدمات
      با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://cabin.pcmfa.co/fa/ref/MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

http://forum.broker-fa.com/f34/%D8%A...8C%D9%85-2567/

این هم می تونه کمک کنه -
        بیشتر هدفم از ایجاد این تاپیک این بود که علاوه بر اشنایی بیشتر با شرایط کار در فارکس ,د رکامنتهای سایتهای معرفی شده هم دوستان مشارکت کنند تا حداقل تلاشی کرده باشیم و همه از لبه یک تیغ رد نشن- چون معمولا قوانین جدید بابر اساس همین هشدارها و نظرات اشتباه وضع شدند.

نظر

من خودم با قسمت حقوقی بورس تهران صحبت کردم ( تلفنی ) گفتن آقا هیچ اشکالی نداره که شما فارکس کار کنی ما فقط منظورمان جذب سرمایه است . شما به هیچ وجه نباید با سرمایه مردم کار کنی اما خودت مختاری که با سرمایه خودت کار کنی
          هرگونه جذب سرمایه و تشویق به سرمایه گذاری ممنوعه

نظر

حساب بانکی اینترنتی در خارج از کشور

سلام . کسی می دونه چه جوری میشه حساب بانکی اینترنتی در خارج از کشور افتتاح کنیم که بسه باهاش در بازار forex فعالیت کرد؟

نظر

PayPal

خواشا دوستان بحث رو از جنبه ی تبلیغاتی نظاره نکنند

واسه چی میخوای آخه خیلی عذر میخوام خیلی ببخشید ،
              اولا شما میتونید از طریق حواله بانکی اقدام به این کار بکنید (حالا یا صرافی یا بانک مرکزی یا بانک های خصوصی)

ثانیآ همین بروکر پرسپلیس هست که به صورت ریالی پول دریافت میکنه
              ولی اگه منظورتون داشتن اکانت پی پل یا کارت های اعتباری معتبر (مثل Master & Visa) است که اونم چند تا راه حل داره

برای PayPal شرکت هایی هستند که این کارو به صورت واسطه انجام میدن که در ازاش کمیسیون میگیرند (که بدون توهین هیچ اعتباری بهشون نیست )

امّا برای کارت های اعتباری تا اونجا که من خبر داشتم (از قدیم)

کارت ویزا توسط بانک ملی و بانک های خصوصی از جمله پارسیان صادر میشه ، که اونا هم طرف قرار دادشون بانک های تاجیک و ازبک و ایناست

ویزا هم که مستحضر هستید دو نوع داره
              کارت ویزا اعتباری (Credit Card) : که اینو بانک ملی شعبه ارزی هر استان صادر میکنه که شرایط سختی داشت و حدودا 30 تا 40 روز هم میکارنت
              کارت ویزا نقدی/بدهی (Debit Card) : که این کارت رو هم بانک پارسیان صادر میکنه با این تفاوت که شرایطش خیلی راحت تره

در هر دو کارت اسم شریفت روش حک میشه
              ویرایش توسط Step Seven : https://www.traderha.com/member/8944-step-seven در ساعت 06-13-2013, 12:24 AM دلیل: چیندمان
              خدایا ببیـــــــــــــــــــــن !!! سیگنال به کیا میدی !!!

بالاخره منم یه روز از این بازار ارز پول در میارم !!!

نظر

درود
                من شنیده بودم و حتی چند تا سایت که شرکتشون هم توی تهران بودن با جدود 400 دلار هزینه Master Card برای مشتری از ارمنستان یا همون اطراف میگرفتن.

تو اینترنت یه جسنجویی کنید و تا مطمئن نشدید اقدام نکنید.

شاد و موفق باشید
                Think / Act / Enjoy

نظر

سلام به همگی...

مدتها بود دنبال همچین جایی میگشتم سوالمو مطرح کنم.
                  من با یک شرکت خارج از ایران کار میکنم ولی متاسفانه در ارسال پول به ایران مشکل داریم. میگه یا باید یک حساب در خارج افتتاح کنی یا اینکه حساب یکیو اونجا بدی با مسوولیت خودت. الان بخاطر تحریم بانکها نمیتونه مستقیم به حساب خودم تو ایران بفرسته. چندتا صرافی در خارج از کشور هستن اما خیلی بی انصافن و نرخهای بدی میدن. مثلا وقتی دلار اینجا 3600 هستش 2900 برمیدارن تازه بعضیا هزینه انتقال هم میگیرن.
                  کسی هست اینجا که راه حلی داشته باشه برای حل این مساله؟

ممنونم پیشاپیش

شاد باشید
                  ﻳﺎﺩﺗﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ ﺗﺎ ﺯﻣﺎﻧﻴﻜﻪ ﻧﻔﺲ ﻣﻲ ﻛﺸﻴﺪ ﺑﺮاﻱ ﺁﻏﺎﺯﻱ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻫﺮﮔﺰ ﺩﻳﺮ ﻧﻴﺴﺖ.

نظر

سلام
                    من از وبمانی راضی هستم .

اگر مبالغ بالا کار می کنید و یا با افراد غیر ریجستر شده زیاد کار می کنید پرسنال پاسپورت بگیرید که خیالتون راحت تر باشه و بهتون انگ پول شویی نزنند
                    کل هزینه های پرسنال پاسپورت 50 دلاره

همه چیز در مورد وبمانی
                    .اول ای جان ، دفع شر موش کن . . . وانگهی در جمع گندم کوش کن .

نظر

سلام. ممنون از راهنماییتون. بروکر پرسپولیس فارکس هم کار می کنه؟ مگه غیر قانونی نیست؟ لطفاً بیشتر راهنمایی کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط oghanian نمایش پست ها
                        سلام. ممنون از راهنماییتون. بروکر پرسپولیس فارکس هم کار می کنه؟ مگه غیر قانونی نیست؟ لطفاً بیشتر راهنمایی کنید.

در ایران و هند چون نظارت و مدیریتی بر آی بی ها نبود و کلاهبرداری ی زیادی شد و تازه کاران فقط ارز از کشور خارج می کردند و همچنین وجود بروکر نماهای زیاد ، باعث شد که دولت ایران فارکس را ممنوع کند
                        ولی فارکس در اینده نه چندان دور توسط همین کارگزاران بورس ایران آزاد خواهد شد ( البته فکر کنم با اسپرد زیاد)
                        بروکر پرسپولیس یکی از بروکرهای امن و رو به پیشرفت میباشد که شما به راحتی میتوانید به این بروکر اطمینان کنید و حتی مشاوره نمایید
                        با احترام
                        تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                        در این سایت و در تلگرام
                        SmartSignalFX@

نظر

نوشته اصلی توسط babaka نمایش پست ها
                          سلام به همگی...

مدتها بود دنبال همچین جایی میگشتم سوالمو مطرح کنم.
                          من با یک شرکت خارج از ایران کار میکنم ولی متاسفانه در ارسال پول به ایران مشکل داریم. میگه یا باید یک حساب در خارج افتتاح کنی یا اینکه حساب یکیو اونجا بدی با مسوولیت خودت. الان بخاطر تحریم بانکها نمیتونه مستقیم به حساب خودم تو ایران بفرسته. چندتا صرافی در خارج از کشور هستن اما خیلی بی انصافن و نرخهای بدی میدن. مثلا وقتی دلار اینجا 3600 هستش 2900 برمیدارن تازه بعضیا هزینه انتقال هم میگیرن.
                          کسی هست اینجا که راه حلی داشته باشه برای حل این مساله؟

ممنونم پیشاپیش

شاد باشید
                          سلام و درود

قیمت بین خرید و فروش صرافی ها اینقدر نمیتواند اختلاف داشته باشه معمولا" حدود 200 تا 300 ریال اونم بستگی به کشورش داره اگر میگفتید از کدام کشور میخواهید انتقالی بزنید بیشتر میتونستم راهنماییتون کنم .

موفق باشید
                          آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                          گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                          آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                          پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                          پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                          پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                            سلام و درود
                            نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها

قیمت بین خرید و فروش صرافی ها اینقدر نمیتواند اختلاف داشته باشه معمولا" حدود 200 تا 300 ریال اونم بستگی به کشورش داره اگر میگفتید از کدام کشور میخواهید انتقالی بزنید بیشتر میتونستم راهنماییتون کنم .

موفق باشید

سلام

شرکت بین المللی هستش اما انتقال پول از انگلستان انجام میشه و بخاطر اینکه کاغذ بازیهای واریز پول باید به زبان انگلیسی باشه تا مستنداتشون ثبت بشه باید صرافی باشه که هم اینجا و هم اونجا فعالیت داشته باشه، خصوصیتی که خیلی از صرافیهای داخل ایران که خوشنام هم هستن، ندارن. ضمن اینکه صرافیهایی که صرفا خارج از کشور هستن کمال سو استفاده رو از مشکلات داخل ایران میکنن. مثلا شما برید اینجا ببینید پوندی که ایران 5600 هست با نرخ 4900 چنج میکنه تازه هزینه انتقال هم میگیره!!!
                            ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
                            سلامت و شاد باشید
                            ﻳﺎﺩﺗﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ ﺗﺎ ﺯﻣﺎﻧﻴﻜﻪ ﻧﻔﺲ ﻣﻲ ﻛﺸﻴﺪ ﺑﺮاﻱ ﺁﻏﺎﺯﻱ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻫﺮﮔﺰ ﺩﻳﺮ ﻧﻴﺴﺖ.

نظر

http://marjaaftp.http.internapcdn.ne...Video/3062.mov

اینو ببینید بد نیست .
                              به این نتیجه رسیدم که بیشتر مباحث تکنیکال فقط واسه نقاشی کردن و سرگرمی خوبه

دنیای ترید خیلی فرق داره

تو بازارهای مالی متخصص و حراف زیاده ولی عملگرا کم

خودم باشم و به ندای درونم گوش بدم .. سماجت به خرج بدم تا نتیجه بگیرم

توی بازار های مالی همه ی ما رو به بازی میگیرن فقط زرنگ باش کدوم وزنه سنگین تره

عدد ها و رفتار بازار خودش با ما حرف میزنه ... نیازی به این مسخره بازی های تکنیکالی نیست

در آخر اینکه تریدر باش نه تحلیلگر و استاد

نظر

پردازش ...
                              X