اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های بهروز واعظ بر مبنای الگوهای هارمونیک

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تحلیل: تحلیل های بهروز واعظ بر مبنای الگوهای هارمونیک

سلام
    با کسب اجازه از مدیریت محترم بخش ، درصورت تایید ، پوزیشن هایی رو که بنده با استفاده از الگوهای هارمونیک میگیرم در معرض دید دوستان صرفا جهت آشنایی بیشتر و محک خودم قرار خواهم داد.
    با تشکر
    فارکسیعنی :مدیریت سرمایه (Money management)مدیریتخود(Self management)مدیریتمارکت(Market management)
    ----------------------------------------
    forexdive@yahoo.com

سلام

میتونه یکی از بهترین تاپیکها باشه .
    با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://cabin.pcmfa.co/fa/ref/MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

درود
      جناب آقا مصطفی عزیز و سایر دوستان به بنده لطف دارن
      دوستان ، یکی از عزیزان و همکاران تمپلیتی رو در اختیار بنده گذاشتن که خودشون مدتیه دارن با این تمپ کار می کنن و نتیجه اش چیزی فراتر از فوق العاده بوده!
      میخوام با کمک شما عزیزان ، باگ های این تمپ رو رفع کنیم و انشاالله نتیجه لازم رو ازش بگیریم.
      منطق این تمپ تلفیق پیوت و سیستم ntd بیل ویلیامز و الگوهای هارمونیکه.
      یه آمار سرانگشتی گرفتم دیدم که حدود 60-70% از پوزیشن ها به سود میشینه و نسبت ریسک به ریوارد بالایی هم داره ، مشکل اون 30-40 درصد باقیماندست!
      خلاصه قصد بهینه کردنش رو دارم .چند روزی فقط تحلیل و نتیجه تحلیل ها رو قرار می دم تا ببینم دوستان چه اندازه همکاری می کنن ، اگه اوکی بود تمپ رو هم قرار میدم.
      اجالتا یک تصویر با هم ببینیم.
      ویرایش توسط forexdive : https://www.traderha.com/member/8305-forexdive در ساعت 04-17-2013, 08:46 PM
      فارکسیعنی :مدیریت سرمایه (Money management)مدیریتخود(Self management)مدیریتمارکت(Market management)
      forexdive@yahoo.com

نظر

سل روی انس تایم 5دقیقه ای که در حال نزدیک شدن به تارگتمونه
        ببخشید که اینقدر چارتمون شلوغه که...!!

خب من در همین پست نتایج این دو پوز رو اعلام کنم
        اولی یعنی یورو ین استاپ و دومی یعنی طلا خانم ! تارگت زدند.
        ویرایش توسط forexdive : https://www.traderha.com/member/8305-forexdive در ساعت 04-17-2013, 08:57 PM
        forexdive@yahoo.com

نظر

سل روی پوند در تایم m5
          تیک و استاپ هم در تصویر معلومه (البته تا حدودی!!)
          forexdive@yahoo.com

نظر

تشکیل الگوی بت بیریش در تایم 5 دقیقه انس
            forexdive@yahoo.com

نظر

سل روی eur/jpy در تایم m30
              forexdive@yahoo.com

نظر

سل روی aud/jpy در تایم m30 البته کمی دیر اقدام کردم
                forexdive@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط forexdive نمایش پست ها
                  سل روی eur/jpy در تایم m30
                  سلام بهروز جان صبح آدینه ات بخیر

این اندیکاتورت خوب نیستا. الگوی پروانه روی چارته میگه خفاش. اگرم میخوای از اندیکاتور استفاده کنی که به توصیه ی آقا مصطفی من زیاد استفاده نمی کنم از korharmonics استفاده کن

ارادتمند----------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

درود بر امیر آقای عزیز
                    حاجی این ایندیکیتور که می فرمایید رو ندارم ، از کجا می تونم گیرش بیارم؟
                    ممنون
                    forexdive@yahoo.com

نظر

بفرمایید بهروز جان. یه تمپلیت هم توش گذاشتم که تنظیماتش رو درست کردم خیلی سر تنظیماتش اذیت شدم پیشنهاد می کنم عوضش نکنی ولی باز میل خودته. البته طبق این تنظیمات فقط الگوهای ایده آل نمایش داده میشه.

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...6634832251.rar

ارادتمند----------امیر
                      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

مرسی داداش امیر ، کارت خیلی درسته
                        توی n تا سایت بیگانه! سرچ زدم همشون یا پولکی هستن یا می گن تحریمی!!
                        ممنون امیر جان خیلی لطف کردی عزیز ، جبران کنم
                        forexdive@yahoo.com

نظر

usd/chf در تایم دیلی با توجه به تشکیل الگوی بت و همچنین +hd در a.o و وجود پیووت قوی سالانه به عنوان یک ساپورت قوی ، r/r خوبی هم داره ، با یه حجم کم وارد شدم
                          ویرایش توسط forexdive : https://www.traderha.com/member/8305-forexdive در ساعت 04-19-2013, 11:54 AM
                          forexdive@yahoo.com

نظر

دوستان ، هدف من کسب پیپ یا سود نیست ، صرفا میخوام نمونه هایی از پوزیشن هایی رو که می گیرم اینجا قرار بدم تا کم کم دلایل خوردن استاپ ها رو با هم بررسی کنیم و با دخل و تصرف توی تنطیمات تمپلیت ، اونو بهینه کنیم
                            forexdive@yahoo.com

نظر

تشکیل الگوی ab=cd در تایم h1 انس و پیش بینی سقوط تا 1370 (cd %62)
                              ویرایش توسط forexdive : https://www.traderha.com/member/8305-forexdive در ساعت 04-22-2013, 01:20 AM
                              forexdive@yahoo.com

نظر

پردازش ...
                              X