اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

مهندسي معکوس - طرح سوال به وسيله حل جواب

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• مهندسي معکوس - طرح سوال به وسيله حل جواب

با سلام
    همان گونه که معلوم من (بهتر بگم ما) ميخواهيم در اين پست عکس عمل کنيم.
    توضيح بيشتر :

ما تا اينجا فهميديم که
    1. سيارات در قيمتها موثر
    2. روزهاي که اتفاقات کهکشاهني داريم حرکات بازار شديدتر (ديده شده صد در صد نيست ولي احتمالش زياد)
    3. بر اساس تحقيقات احتمال ميدن عطارد بيشترين تاثير داشته باشه يا يکي از سيارات مهم باشه
    4. ماه يکي از سيارات تاثير گذار
    و ...

نميدانيم که
    1. سيارات به چه صورت چه تاثيري ، در چه جهتي ، چه زماني و ...
    2. نميدانيم که کدوم سيارات مهمترند ؟ چرا و ....
    3. ضرایب سيارات يا سياره براي هر ارز چيست و...
    4. نميدانيم که چي چيز هايي را نميدانيم
    و...

و باز ميدانيم که هر چه نميدانيم در قيمتها موثر بوده و اثر خود را گذاشته است و اين بزرگترين دانسته ما است که من ميخواهم از اين دانسته کمک بگيرم
    در ادامه روش تحقيق و کمک و همياري دوستان ميگم
    لينک موضوعات نوشته شده توسط اينجانب

نوشته اصلی توسط Navid نمایش پست ها
    با سلام
    همان گونه که معلوم من (بهتر بگم ما) ميخواهيم در اين پست عکس عمل کنيم.
    توضيح بيشتر :

ما تا اينجا فهميديم که
    1. سيارات در قيمتها موثر
    2. روزهاي که اتفاقات کهکشاهني داريم حرکات بازار شديدتر (ديده شده صد در صد نيست ولي احتمالش زياد)
    3. بر اساس تحقيقات احتمال ميدن عطارد بيشترين تاثير داشته باشه يا يکي از سيارات مهم باشه
    4. ماه يکي از سيارات تاثير گذار
    و ...

نميدانيم که
    1. سيارات به چه صورت چه تاثيري ، در چه جهتي ، چه زماني و ...
    2. نميدانيم که کدوم سيارات مهمترند ؟ چرا و ....
    3. ضرایب سيارات يا سياره براي هر ارز چيست و...
    4. نميدانيم که چي چيز هايي را نميدانيم
    و...

و باز ميدانيم که هر چه نميدانيم در قيمتها موثر بوده و اثر خود را گذاشته است و اين بزرگترين دانسته ما است که من ميخواهم از اين دانسته کمک بگيرم
    در ادامه روش تحقيق و کمک و همياري دوستان ميگم
    درورد بزرگوار

ضمن تشکر و سپاس بابت راه اندازی این تاپیک ...

بنده حدود 1 سال پیش خیلی به موضوع استرولوژی و مسائل مربوطه علاقه مند شده بودم تا جایی که تصمیم گرفتم این موضوع رو از حالت هاله و ابهام خارج کنم و نهایتا یکبار برای همیشه ببینم قدرت این موضوع تا چه اندازه ای است . دربه در دنبال افرادی متبحر در این زمینه گشتم تا این که شخصی رو پیدا کردم که 10 مدرک مختلف و چند دکترا !!! و از همه مهمتر دکترای نجوم رو داشتند و پیش اساتیدی تحصیل کرده بودند که به قول خودشان برای اب خوردن هم کواکب رو رصد میکردند !!!!! (چنانچه تمایل داشتید بفرمایید در پیام خصوصی شماره تلفن ایشان رو خدمتتان تقدیم کنم ).

نهایتا بنده بعد از کلی پیگیری و ... با ایشون تماس گرفتم و هنگامی که این موضوع رو مطرح کردم ضمن تمسخر حسابی از جانب ایشون (البته نه به جهت تخریب شخصیت بنده که اگر با ایشون صحبت کنید متوجه فروتنی ایشون خواهید شد بلکه به جهت سطحی نگری ام به این موضوع )گفتند بنده هیچ اعتقادی به تاثیر ستارگان و سیارات روی ذهن افراد ندارم (به غیر از ماه ) . دلیلشون که بسیار منطقی هم بود و صد البته علمی اینکه گفتند شاید در گذشته دور اینچنین بوده است و من انکار نمی کنم اما در دنیای امروز اینقدر امواج ماکروویو و امواج مغناطیسی موجود در محیط بالاست که به هیچ عنوان تاثیر سیارات روی ذهن انسان ها قابل اندازه گیری و محاسبه نیست و حتی اگر هم محاسبه شود قابل نتیجه گیری نیست !!!!

قصدم از بیان این پارگراف باور کنید خدایی نکرده دلسرد کردن یا ... نبود . فقط خواستم تجربیات و شنیده های خودم رو در این زمینه با شما و دیگر دوستان به اشتراک بگذارم که امیدوارم باعث رنجشتون نشده باشم ...

پاینده و برقرار باشد ...
    ویرایش توسط ALFRED : https://www.traderha.com/member/6538-alfred در ساعت 04-25-2013, 06:05 PM
    خواهشا این دو سایت را مشاهده فرمایید دیدنشان رایگان است !!!!

موسسه خیریه محک ( کمک به کودکان سرطانی نیازمند )

موسسه خیریه همت ( کمک به نیازمندترین افراد جامعه )

نظر

نوشته اصلی توسط alfred نمایش پست ها
      درورد بزرگوار

ضمن تشکر و سپاس بابت راه اندازی این تاپیک ...

بنده حدود 1 سال پیش خیلی به موضوع استرولوژی و مسائل مربوطه علاقه مند شده بودم تا جایی که تصمیم گرفتم این موضوع رو از حالت هاله و ابهام خارج کنم و نهایتا یکبار برای همیشه ببینم قدرت این موضوع تا چه اندازه ای است . دربه در دنبال افرادی متبحر در این زمینه گشتم تا این که شخصی رو پیدا کردم که 10 مدرک مختلف و چند دکترا !!! و از همه مهمتر دکترای نجوم رو داشتند و پیش اساتیدی تحصیل کرده بودند که به قول خودشان برای اب خوردن هم کواکب رو رصد میکردند !!!!! (چنانچه تمایل داشتید بفرمایید در پیام خصوصی شماره تلفن ایشان رو خدمتتان تقدیم کنم ).

نهایتا بنده بعد از کلی پیگیری و ... با ایشون تماس گرفتم و هنگامی که این موضوع رو مطرح کردم ضمن تمسخر حسابی از جانب ایشون (البته نه به جهت تخریب شخصیت بنده که اگر با ایشون صحبت کنید متوجه فروتنی ایشون خواهید شد بلکه به جهت سطحی نگری ام به این موضوع )گفتند بنده هیچ اعتقادی به تاثیر ستارگان و سیارات روی ذهن افراد ندارم (به غیر از ماه ) . دلیلشون که بسیار منطقی هم بود و صد البته علمی اینکه گفتند شاید در گذشته دور اینچنین بوده است و من انکار نمی کنم اما در دنیای امروز اینقدر امواج ماکروویو و امواج مغناطیسی موجود در محیط بالاست که به هیچ عنوان تاثیر سیارات روی ذهن انسان ها قابل اندازه گیری و محاسبه نیست و حتی اگر هم محاسبه شود قابل نتیجه گیری نیست !!!!

قصدم از بیان این پارگراف باور کنید خدایی نکرده دلسرد کردن یا ... نبود . فقط خواستم تجربیات و شنیده های خودم رو در این زمینه با شما و دیگر دوستان به اشتراک بگذارم که امیدوارم باعث رنجشتون نشده باشم ...

پاینده و برقرار باشد ...
      اگر ميخوندي« نوشتم مهندسي معکوس (يعني خلاف اب شنا کنيم.) از جواب به سوال برسيم. و...

و اما بعد...

تا اينجا کار دوستان زحمت کشيدن و اطالاعاتي در اختيار ما گذاشتن ، دستشون درد نکنه (ولي ما در آخر نفهميديم اين اطلاعات که ياد گرفتيم کاربرد دقيقش چيه ، يا بهتر بگم من نفهميدم بقيه دوستان نميدونم.)
      اما سوال اينجا بود که وقتي فلان سياره در فلان جا هست بايد قيمتها فلان اتفاق براش بيفته ، ما نفهميديم چه اتفاقي براش مي افته ، (شايدم به قول اين دوستمون اصلا قرار نيست اتفاقي براش بيفته ) شايدم به قول دوستمون فقط يک توهم
      به قول اوباما تمام شرايط روي ميز :d

همانگونه که گفتم ميخواهيم از جواب به سوال برسيم.
      يعني در فلان تاريخ ، فلان اتفاق افتاده در قيمت حالا بايد ببينيم سيارات چگونه بوده اند ، يعني دقيقا عکس کار قبلي

اما اينجا مهم تاريخ هاي گذشته که اتفاق افتاده و تموم شده از اونها ميخواهيم کمک بگيريم.
      سوال کدوم تاريخ ها؟

دوستان ايده دارند؟ اگر ندارند ادامه بدم؟

نظر

سلام
        جند سال قبل در فروم .... انتصاري خواندم
        نرم افزار هم دارد
        ودر تهران كلاس هايش بيش از 2 ميليون تومان بوده
        وروي ارز ها پر شتاپ كار ميشد
        موفق باشيد

نظر

شرح مقدمه مهندسي معکوس گن

دوستان اگه فاز هاي منفيشون تموم شده بگم
          اگر قرار بود تمام عقايد يک دانشمند ، عقايد ما هم ميبود که علم پيشرفت نميکرد ، ميکرد؟
          نيتون دانشمند بزرگي بود اگر قرار بود در گفته هاي او ما شک نکنيک و يا گفته هاي او را توسعه ندهيم علم که پيشرفت ميکرد؟

و اما بعد ....
          ما به دنبال اين هستيم که ببينيم فلان سياره(مثلا عطارد ، ماه و...) در فلان مکان (در زاويه الفا قرار داره ) پس تاثير روي که روي قيمت ميگذاره اين گونه است.
          خوب ما بايد اطلاعاتي زيادي نياز داريم و نکات مبهمي نيز پيش روي ما است.

حاشيه :
          در نگاه بنيادي ما به تک تک پارامترها نگاه ميکنيم ولي در نگاه تکنيکال ما ميگوييم تمام پارامترها اثر خود را روي قيمت گذاشته ، پس قيمت کوله بارش ميشود تک تک پارامترها ،

ادامه مطلب
          ما ميخواهيم نگاه تکنيکالي روي ارز ها داشته باشيم ، چگونه؟
          حرکت تمام سيارات ، زوايا ، ... در قيمت اثر گذاشته و قيمت گوله بارش تمام سيارات است ، ما ميخواهيم کوله بارش را باز کنيم ، چکونه؟

حاشيه :
          سيارات قيمتهاي اثر گذاشته و تاثير زيادي ميگذارد و علاوه بر اين حرکات با پيپ زياد ، حرکات ادامه دار بلند مدت ، و ....

ادامه مطلب
          ما بايد جاهايي که اين نشانه ها است مشخص کنيم و در اين نقاط مکان سيارات را بررسي کنيم ، حال اين مکان هايي که هست که ميتواند ، باز متذکر ميشم ميتواند نقاط بحراني يا به عبارت عاميانه نقاط کليدي و تاثير گذار باشد.

سوالي تا اين قسمت هست يا ادامه تشريح کنم؟

موفق باشيد
          يا حق

نظر

سوال که نوید جان کلا سوالیم الان
            اصولا به کرک و re خیلی علاقه مندم...
            ترکیبش با تکنیکال که یکی از جالب ترین علوم (یا هنرهایی) ه که دیدم... چه شودددد!
            خیلی خوش میگذره...
            من ، شما ، بقیه بروبچ ، بریزیم تو مخ گن ببینیم چی میگذشته اون تو...
            یکم ادامه بده بلکه روشن تر شیم...

ارادتمند - میلاد
            ویرایش توسط zooze : https://www.traderha.com/member/7268-zooze در ساعت 06-23-2013, 11:29 PM

نظر

دامه پست قبل

و اما ادامه
              تا اينجا متوجه شدين تقريبا ميخوام چيکار کنم.

دوستان گرامي همچون SAMADALDIN و aligh و Saeed_Yousefi و ...سعي کردند مطالبي در باره نجوم گفته ، و بگن اين اين اتفاق اين اي« جوري و...
              با مطالعاتي سطحي که خودم داشتم ديدم خيلي مطلب بايد ياد بگيرم تا تازه برسم اول راه شروع ، در نتيجه تصميم گرفتم خلاف جهت اين دوستان حرکت کنم ، چگونه؟ نتيجه چي ميشه؟

اين دوستان ميگويند فلان سياره در فلان جا در موقعيت فلان قرار دارد پس بازار التحاب دارد و ... (بعضي از مطلب اين دوستان ممکنه متوجه نشم يا مطلب درست برام جا نيوفته ممثل زمين مرکزي که به صورت ذهني هنوز نتوانستم تجسم کنم.)

اما چيزي که ما در اينجا دنبالش هستيم اينه ، اگر قرار است فلان سياره در فلان مکان اثر بگذارد در نتيجه بايد اثر آن را ببينيم ((ادامه مطلب بعد از مثال)

مثال :
              اگر قرار است بهار شود پس بايد برگ درختان سبز باشد ، بدون نگاه به تقويم از رنگ برگ درختان ميتوان فهميد بهار شده است ، (ممکنه چند روز دير و زود برگها سبز بشه به عوامل مختلف، ولي سبزي برگ درختان نشان دهنده بهار است. و اگر هر زمان من بعد از ديدن رنگ سبز درختان به تقويم نگاه کنم خواهم ديد تقويم بهار را به من نشان خواهد داد.)

ادامه مطلب
              سيارات در زاويه خاص اگر قرار مهم باشه براي ما پس بايد اثر مهمي روي آن بگذارد و اگر من اين را در قيمتها ببينم بايد آن زاويه سيارات را داشته باشند.

خوب و اما کاري که ميخواهيم با کمک پهم بکنيم چيه؟
              هر دوستي روي يک ارز خواصي کار ميکند در تايم فريم خواص
              دوستاني که وقت دارند و ميتوانند ، ارز هاي بلند مدت نشانه هاي مهم مثل حرکت هاي هيجاني شديد ، حرکتهاي ادامه دار بلند مدت ، و... را قرار داده و زاويه و مکان سيارات را قرار دهد.
              بعد از مدتي که اطلاعات از گذشته تقريبا به حدي برسد که بتوان از آنها نتيجه گيري حدودي کرد ادامه مطالب را بيان ميکنم.

توجه : هر بازار بايد نسبت به خود سنجيده شود نه نسبت به يکديگر

موفق و مويد باشيد
              يا حق

نظر

اخرين پست من و اولين پست دوستان،
                دوستان در هر تايم فريمي و هر ارز و.. کار ميکنند نقاي برجسته را نشان و تاريخ آن را نوشته تا زوايا و... آن را بررسي کنيم و بهتر بگويم نقاط مشترک آن شرايط را دقت کرده و براساس آن آينده همان ارز را پيش بيني کنيم.

اين شايد به نظر ساده بياد، ولي سود مند
                من براي موفقيت هيچ وقت دنبال مساطل سخت نرفتم و اين را از بزرگان هعلم ياد گرفتم
                نيوتون از افتادن سيب روي سرش فهميد ، افلاتون از رفتن توي وان حمام توانست کشتي الان را روي دريا شناور کند و....

موفق و مويد باشيد
                يا حق

نظر

نوشته اصلی توسط Navid نمایش پست ها
                  و اما ادامه
                  تا اينجا متوجه شدين تقريبا ميخوام چيکار کنم.

دوستان گرامي همچون SAMADALDIN و aligh و Saeed_Yousefi و ...سعي کردند مطالبي در باره نجوم گفته ، و بگن اين اين اتفاق اين اي« جوري و...
                  با مطالعاتي سطحي که خودم داشتم ديدم خيلي مطلب بايد ياد بگيرم تا تازه برسم اول راه شروع ، در نتيجه تصميم گرفتم خلاف جهت اين دوستان حرکت کنم ، چگونه؟ نتيجه چي ميشه؟

اين دوستان ميگويند فلان سياره در فلان جا در موقعيت فلان قرار دارد پس بازار التحاب دارد و ... (بعضي از مطلب اين دوستان ممکنه متوجه نشم يا مطلب درست برام جا نيوفته ممثل زمين مرکزي که به صورت ذهني هنوز نتوانستم تجسم کنم.)

اما چيزي که ما در اينجا دنبالش هستيم اينه ، اگر قرار است فلان سياره در فلان مکان اثر بگذارد در نتيجه بايد اثر آن را ببينيم ((ادامه مطلب بعد از مثال)

مثال :
                  اگر قرار است بهار شود پس بايد برگ درختان سبز باشد ، بدون نگاه به تقويم از رنگ برگ درختان ميتوان فهميد بهار شده است ، (ممکنه چند روز دير و زود برگها سبز بشه به عوامل مختلف، ولي سبزي برگ درختان نشان دهنده بهار است. و اگر هر زمان من بعد از ديدن رنگ سبز درختان به تقويم نگاه کنم خواهم ديد تقويم بهار را به من نشان خواهد داد.)

ادامه مطلب
                  سيارات در زاويه خاص اگر قرار مهم باشه براي ما پس بايد اثر مهمي روي آن بگذارد و اگر من اين را در قيمتها ببينم بايد آن زاويه سيارات را داشته باشند.

خوب و اما کاري که ميخواهيم با کمک پهم بکنيم چيه؟
                  هر دوستي روي يک ارز خواصي کار ميکند در تايم فريم خواص
                  دوستاني که وقت دارند و ميتوانند ، ارز هاي بلند مدت نشانه هاي مهم مثل حرکت هاي هيجاني شديد ، حرکتهاي ادامه دار بلند مدت ، و... را قرار داده و زاويه و مکان سيارات را قرار دهد.
                  بعد از مدتي که اطلاعات از گذشته تقريبا به حدي برسد که بتوان از آنها نتيجه گيري حدودي کرد ادامه مطالب را بيان ميکنم.

توجه : هر بازار بايد نسبت به خود سنجيده شود نه نسبت به يکديگر

موفق و مويد باشيد
                  يا حق
                  نوید جان خسته نباشید ایده خوب است ولی یک نکته را هم مد نظر داشته باشید مهندسی معکوس زمانی جوابگوست که اگر و تنها اگر صادق باشد.

مثال: تمام مردها انسان هستند ولی تمام انسان ها مرد نیستند.

ممکنه که زوایایی خاص باعث چرخش قیمت شود ولی آیا تمام چرخش قیمت به خاطر زوایای خاص نجومی است؟؟؟

این قضیه دیروز هم مطرح شد که هر وقت قیمت تغییر جهت میدهد واگرایی داریم که البته من بررسی کردم خیلی وقتها نداشتیم مگر اینکه بخواهیم اسیلاتورهای عجیب و غریب استفاده کنیم ولی در چارتی که روزی 100 واگرایی میزند این مهم نیست مهم این است که هر جا واگرایی زد قیمت تغییر جهت میدهد؟؟؟

قصدم نقد در محیطی دوستانه بود که امیدوارم با دیدگاهی کامل جلو برویم که به مشکل نخوریم. البته امروز اولین روزی است که این تاپیک رو دیدم ولی بعید میدونم برای خیلی از چرخش ها بشه پدیده ی نجومی پیدا کرد البته انصافا در حدی نیستم که در این مورد نظر بدم اساتید این فن بهتر میدونند.....

بی صبرانه منتظر ادامه ی این تاپیک هستم.

ارادتمند-------------امیر
                  تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                    نوید جان خسته نباشید ایده خوب است ولی یک نکته را هم مد نظر داشته باشید مهندسی معکوس زمانی جوابگوست که اگر و تنها اگر صادق باشد.

مثال: تمام مردها انسان هستند ولی تمام انسان ها مرد نیستند.

ممکنه که زوایایی خاص باعث چرخش قیمت شود ولی آیا تمام چرخش قیمت به خاطر زوایای خاص نجومی است؟؟؟

این قضیه دیروز هم مطرح شد که هر وقت قیمت تغییر جهت میدهد واگرایی داریم که البته من بررسی کردم خیلی وقتها نداشتیم مگر اینکه بخواهیم اسیلاتورهای عجیب و غریب استفاده کنیم ولی در چارتی که روزی 100 واگرایی میزند این مهم نیست مهم این است که هر جا واگرایی زد قیمت تغییر جهت میدهد؟؟؟

قصدم نقد در محیطی دوستانه بود که امیدوارم با دیدگاهی کامل جلو برویم که به مشکل نخوریم. البته امروز اولین روزی است که این تاپیک رو دیدم ولی بعید میدونم برای خیلی از چرخش ها بشه پدیده ی نجومی پیدا کرد البته انصافا در حدی نیستم که در این مورد نظر بدم اساتید این فن بهتر میدونند.....

بی صبرانه منتظر ادامه ی این تاپیک هستم.

ارادتمند-------------امیر

اره مشکلش اينجاشت
                    ولي يادت نره : يا راهي هست يا راهي بايد ساخت
                    ما با اين قسمت ميتونيم بفهميم کدوم زوايا مهم (ولي ممکنه بعضي زوايا مهم نباشه ما مهم فرض کنيم و همچنين بعضي زوايا مهم باشه ولي ما اهميت به آن ندهيم.)
                    بزار صحبت بستش بدهم.
                    ممکنه بعضي اتفاقات مهم باشه ما مهم ندونيم ولي بعضي اتفاقات مهم نباشه ما مهم بدونيم.

ولي در اين بين اتفاق جالبي مي افته و اون اينه
                    بزار مثال زاويه ها را بزنم
                    شما يم دايره داري 360 درجه است و با اين مهندسي معکوس شما 10الي 15 تا زاويه انتخاب ميکنه(بهت ميگه مهم اين زوايا) و از اين زوايا 5الي 6 تاش خطا داره و اشتباه کردي ولي بازم سود کردي مطدوني چرا ؟
                    چون از 360 درجه تنها تو با 15 تاش کار داري ، اين يعني معرکع يعني بازده فوق العاده

حالا تو بگو
                    بري دنبال اينکه سعي خطا کني و دقيقا بفهمي که کدوم زوايا مهم و تاثير گذار تره موفق تري يا اينکه مهندسي معکوس انجام بدي؟
                    و توجه داشته باش در اين راهي که ميخواهي بري جاهايي هست که ممکنه متوجه نشي و البته در مهندسي معکوس هم اين اتفاق مي افته ولي يک حساب کتاب ساده بکن ببين اون چند در صد و اين چند در صد.

و اما من چون تجربه گذشته دوستان داشتم و ميدونستم به نتيجه نميرسه برا همين ادامه ندادم چون ميدونستم دوستان يا کمک نميکنن يا اگه بکنن مقطعي و من به نتيجه نميسم

ولي پيشنها د دادم اگه کسط مايل بود ميتونه اين کارا بکند

و در آخر
                    بزرگان ميگن سلاح کار خوِيش را خسروان دانند .

موفق باشيد يا حق

نظر

با سلام
                      دوستان علاقه اي دارند با اين روش بريم جولو يا نه؟

با تشکر
                      زماني

نظر

نوید جان شما پیشرویی کن اخوی

علاقه در میان راه ایجاد خواهد شد.

موفق باشید
                        آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

پردازش ...
                        X