اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

××× سود دائمی و مستمر از for_ex ×××

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ××× سود دائمی و مستمر از for_ex ×××

با سلام
    دوستان تو این تاپیک قصدم بر اینکه سیگنالهای شخصی خودم رو قرار بدم.من در یکی از سایت های ارائه سیگنال ثبت نام کردم .تو این سایت باید یک پریود یکماهه را با موفقیت به اتمام رساند تا سیگنالها از حالت آزمایشی بیرون بیاد بنابراین سعی بر اینه که مدیریت سرمایه رعایت بشه تا drawdown حساب زیاد نشه.برایند این سیگنالها مثبته بشرطیکه سیگنالها مو به مو اجرا بشه.من هیچ مسئولیتی در قبال گرفتن این سیگنالها به روی حساب ریل ندارم.سودهای گذشته تضمینی برای سود کردن در آینده نیست.دوستانی که قصد دارن از آپدیت شدن تاپیک در یاهو مسنجر مطلع بشن آیدی منو اد کنن.
    با ارزوی موفقیت برای شما
    تاریخ افتتاح حساب:29/4/2013
    بالانس اولیه:100 دلار
    برداشت از حساب:0
    id:iran_trader
    گفتم که عطش می کُشدم در تب صحرا. گفتی که مجوی آب و عطش باش سراپا!! گفتم که نشانم بده گر چشمه ای آنجاست. گفتی چو شدی تشنه ترین،قلب تو دریاست!

#332109756 sell 0.02 USDCHF at 0.94105
    sl: 0.94316 tp: 0.93400
    گفتم که عطش می کُشدم در تب صحرا. گفتی که مجوی آب و عطش باش سراپا!! گفتم که نشانم بده گر چشمه ای آنجاست. گفتی چو شدی تشنه ترین،قلب تو دریاست!

نظر

#332109756 sell 0.02 USDCHF at 0.94105
      sl: 0.94316 tp: 0.93400
      closed 0.02 at 0.94068

نظر

دوستان من پوزیشنهامو دقیقا تو تاپیک کپی میکنم .این یه نمونه از سیگنالهای من بود که .02 دلار فرانک سل شده بود و در پست بعدی کلوز شد.به closed های موجود در انتهای سیگنالها توجه داشته باشید.شماره تیکت هر پوزیشن هم کپی شده که بعدا برای چک کردن سیگنالها و استیتمنت میشه ازش استفاده کرد.سیگنال شماره 1 با 4 پیپ مثبت کلوز شد.

نظر

#332111242 buy 0.02 USDCHF at 0.94083
          sl: 0.93910 tp: 0.94540

نظر

#332113614 sell 0.02 CHFJPY at 104.204
            sl: 105.280 tp: 103.310
            سیگنال شماره 2 استاپ خورد....

نظر

#332114049 sell 0.02 AUDJPY at 101.148
              sl: 102.470 tp: 99.830

نظر

با سلام

دوست عزیز این سیگنالها رو از چه سایتی میگیرید ؟ اگر به طور هفتگی یا ماهانه سود اور است اگر طریقه کار با این سایت رو اعلام کنید ممنون میشویم.
                با تشکر
                ویرایش توسط kiumarth : https://www.traderha.com/member/3869-kiumarth در ساعت 04-29-2013, 12:34 PM
                poor

نظر

#332114393 sell 0.02 EURCAD at 1.32803
                  sl: 1.33850 tp: 1.32120

نظر

دوست عزیز من از سایتی سیگنال نمیگیرم.این سیگنالها پوزیشن هایست که من با تحلیل رو حساب ریل خودم میگیرم.
                    موفق باشید...

نظر

#332120288 sell 0.02 AUDCAD at 1.04824
                      sl: 1.06050 tp: 1.04230

نظر

#332159510 buy 0.02 GBPUSD at 1.54885
                        sl: 1.53980 tp: 1.55390

نظر

نوشته اصلی توسط iran_trader نمایش پست ها
                          با سلام
                          دوستان تو این تاپیک قصدم بر اینکه سیگنالهای شخصی خودم رو قرار بدم.من در یکی از سایت های ارائه سیگنال ثبت نام کردم .تو این سایت باید یک پریود یکماهه را با موفقیت به اتمام رساند تا سیگنالها از حالت آزمایشی بیرون بیاد بنابراین سعی بر اینه که مدیریت سرمایه رعایت بشه تا drawdown حساب زیاد نشه.برایند این سیگنالها مثبته بشرطیکه سیگنالها مو به مو اجرا بشه.من هیچ مسئولیتی در قبال گرفتن این سیگنالها به روی حساب ریل ندارم.سودهای گذشته تضمینی برای سود کردن در آینده نیست.دوستانی که قصد دارن از آپدیت شدن تاپیک در یاهو مسنجر مطلع بشن آیدی منو اد کنن.
                          با ارزوی موفقیت برای شما
                          تاریخ افتتاح حساب:29/4/2013
                          بالانس اولیه:100 دلار
                          برداشت از حساب:0
                          id:iran_trader
                          ولی فکر کنم گفتین
                          فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

منم می خواستم همین سئوال رو بپرسم .
                            تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار
                            که رحــ ـم اگر نکند مدعـی ، خدا بکنـــد

نظر

دوستان سیگنال یورو کد و پوند دلار هر دو تارگت خوردن.
                              تا این لحظه:
                              بالانس اولیه حساب:100 دلار
                              بالانس فعلی:120 دلار
                              برداشت از حساب تا این لحظه:0 دلار
                              مجموع پیپ های کسب شده:100 پیپ مثبت

نظر

پردازش ...
                              X