اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

هر ایده ای که به ذهنمان رسید قرار دهیم !!!

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• هر ایده ای که به ذهنمان رسید قرار دهیم !!!

بنام یزدان پاک که هرچه هست از اوست و انچه بدست می اوریم از اوست و انچه می بخشیم جملگی از ان اوست ....

سلام ودرود بر دوستان عزیز و هموطنان عزیزتر از جان

اگر عمری باشد و حقیر را قابل بدانید ضمن کسب اجازه از اساتید فوروم قصد دارم تاپیکی که در فوروم اریا ایجاد کرده بودم را در این سایت پربار و دوست داشتنی نیز ایجاد کنم تا سهم بسیار بسیار اندکی از الطاف شما در حق بنده حقیر را جبران کرده باشم ...

شاید بعضی از دوستان این تاپیک بنده را به خاطر بیاورند و شاید هم خیر در ان تاپیک هر شخص از جمله بنده کوچکترین مسائل یا ایده ها را در ان ذکر می کردند شاید ان نکته که به درد ما نمی خورد و به راحتی از کنار ان می گذریم برای دیگری کلیدی به دنیای حرفه ای مارکت باشد ... با اینکه خود حقیر چیزی که در خور شما عزیزان باشد ندارم اما دوست دارم چیز هایی که دارم را با دیگر دوستانم شریک بشوم و سعی بنده و کوشش بنده براین تصمیم خواهد بود ...

اندر مطالب این تاپیک باید عرض کنم که حقیر اعتقادی به روش 2+2=4 نداشته و ندارم و معتقدم شرایط است که تریدر را می سازد و ذهن پویا و فعال است که شرایط را تعیین می کند بنابراین در این تاپیک با اینکه سعی می شود مطالبی مفید (هرچند اندک ) عرضه شود اما هر استراتژی یا ایده ای که مطرح شود سعی می شود بعضی مسائل را عمدا ذکر نکرده تا هر شخص با توجه به روحیات و ذهنیت انفرادی و با توجه به شرایط ان را تکمیل و روزی از ان درجهت سوداوری در مارکت استفاده نماید ...

نکته بسیار مهم دیگر اینکه این تاپیک تنها برای بنده کمترین نیست و بالعکس هرچقدر دوستان فعال تر باشند بنده نیز ایده های بیشتری را ارائه خواهم داد تا در کنار یکدیگر بتوانیم از ان ها در جهت رشد توانایی های تریدری خودمان بهره ببریم ..

در اخر ضمن خواهش و دعوت از همه دوستان به این تاپیک لطفا هر ایده یا روش یا حتی ذهنیتی که حتی اصلا سودده شاید نباشد اما ممکن است بتواند منجر به تولید روشی سودده و کاربردی برای شخص دیگر بشود را ارائه بدهید که مطمئنا ثمره ان به خود شخص هم خواهد رسید .....

به امید روزی که ...

حصار ذهنم بشکند روزی .... تا توانم می اندیشم انچه نبایدش

پاینده و برقرار باشید ....
    ویرایش توسط ALFRED : https://www.traderha.com/member/6538-alfred در ساعت 05-07-2013, 03:05 AM
    خواهشا این دو سایت را مشاهده فرمایید دیدنشان رایگان است !!!!

موسسه خیریه محک ( کمک به کودکان سرطانی نیازمند )

موسسه خیریه همت ( کمک به نیازمندترین افراد جامعه )

مجددا سلام ....

خوب عزیزان بعد از مقدمه و شروع تاپیک برای امروز قصد دارم یک استراتژی را خدمتتان تقدیم کنم اما قبل از ان ذکر یک نکته ضروری است :

ذهنیت بنده کمترین بر این پایه استوار است که بازار به چهار دسته تقسیم می شود :

اول : بازار ترند نرم : که همه دوستان سال های نه چندان دور همین یورو دلار خودمان را به یاد می اورندکه چگونه بسیار زیبا به یک سمت حرکت می کرد و در ان با نظمی خاص سقف ها و کف ها طبق تعریف روند ساخته می شدند

دوم : بازار ترند شارپ : که نمونه بارز ان همین چند روز اخیر بعضی از جفت ارزهاست که با اینکه بازار در سمت و سویی خاص حرکت می کرد اما قانون ترند در هیچ یک از این روند ها مشاهده نمی شد .

سوم : بازار رنج نرم : این نوع از بازار که بیشتر شب ها ظاهر می شود و به نوعی تغذیه اصلی بعضی از اسکلپرهاست و دران قیمت بین سقف و کفی خاص دائم در نوسان است و می توان در ان در هر دو جهت پوزیشن گرفته و با سود اندک از بازار خارج شد ...

چهارم :رنچ شارپ (شورت اسکوییز یا اسامی دیگر .... ) : بازاری که به دلیل هیجانات فوق العاده زیاد ایجاد می شود و مارکت به یکباره بر خلاف انتظارات مسافت زیادی را در مدتی کوتاه می پیماید و مجدد همان مسیر را در مدتی کوتاه باز می گردد و در این بین استاپ های زیادی نیز لمس می شود ....

خوب بدون شک دوستان همگی با این 4 مورد به خوبی اشنا هستند فقط قصدم دسته بندی کردن بازار بود تا از ان در جهت سوداوری در مارکت بهره ببریم ..

عارضم خدمتتان که معتقدم هر تریدر می بایست طبق این 4 نوع وضعیت 4 استراتژی یا ترکیبی از 4 استراتژی را داشته باشد که اولا در بازار نوع خودش سوداور باشد و دوم در انواع دیگر بازار ضرری وارد نکند و یا میزان ان اندک باشد . این حالت بصورت خودکار و عموما غیر نا اگاهانه در افراد حرفه ای رشد می کند و همه ان ها به مارکت دیدی چند بعدی دارند .

استراتژی که تصمیم دارم امروز تقدیم حضورتون کنم مناسب بازارهای نوع 1 و 2 می باشد و توام با ان در 2 نوع بازار دیگر تریدر ضرر زیادی متحمل نمی شود و با انواع دیگری از روش ها می تواند سود خوبی را نصیب خود کند .

نام ایده : Q 1

جفت ارز پیشنهادی : GBP/JPY البته ادامه این قسمت عمدا به عهده خود دوستان قرار میگیرد تا جفت های مناسب بررسی و انتخاب شوند .

تایم پیشنهادی : 1 ساعته ولی قابلیت تبدیل به تایم فریم های دیگر را نیز دارد .

اندیکاتور های مورد نیاز :تنها دو اندیکاتور `QQE و یک مووینگ اوریج

میزان رضایت خودم از ان : متوسط

ریسک به ریوارد : معمولا 1 به 3

توضیح استراتژی :

در این روش سعی شده مکانی که قدرت جفت ارز در جهتی خاص تثبیت می شود با استفاده از مووینگ انتخاب کرده و با استاپی مناسب از جهت روند بهره کامل را برد .

برای ورود در تایم یکساعته ابتدا صبر می کنیم اندیکاتور QQE در زیر یا بالای لول 50 کلوز کند( مثلا برای خرید بالای لول 50 کلوز کرده است ) سپس چنانچه هر موقع کندل در بالای مووینگ قرار داشت (کلوز کرده بود ) میتوان با لمس مجدد مووینگ توسط قیمت وارد پوزیشن شد (در ضمن چون مووینگ یک شیفت به جلو داده شده است می توان به محض لمس وارد پوزیشن شد و نگرانی جهت تغییر مکان ان نخواهد بود )

حد ضرر در این روش به دو صورت انتخاب میشود یک استاپ جهت خروج اضطراری و یک خروج عادی به این صورت که چنانچه بعد از ورود مثلا خرید اندیکاتور مذکور زیر لول 50 تثبیت شد و یا پرایس زیر مووینگ کلوز کرد با هر مقدار ضرر که بود از پوزیشن خارج می شویم . و یک استاپ 30 پیپسی هم جهت خروج اضطراری قرار میدهیم برای زمانی که فرصت خروج از پوزیشن را نداشته باشیم مثل قطعی اینترنت یا جهش قیمت یا ... که در ایران ما از این دست اتفاقات زیاد است !!!

خروج با سود : بنده در تاپیک قبل هم همیشه روی این موضوع تاکید داشتم که خروج خود شیوه ای مجزایی می طلبد که نمی توان به اسانی انرا توضیح داد و هر شخص با توجه به مرحله ای از مراحل تکامل یک تریدر که در ان قرار دارد می بایست خروجی متناسب با ان داشته باشد . اما برای اینکه سرنخی باشد و نمایی کلی از استراتژی بدهد میزان سود می تواند از 100 تا 200 و حتی بالاتر متغییر باشد ....

و در نهایت دو تصویر از موقعیت های متفاوت خرید و فروش :

موقعیت خرید

موقعیت فروش

از اینکه پر حرفی کردم و در حضور اساتید به بیان نظراتم پرداختم صمیمانه عذر خواهی میکنم ....

دانلود تمپلت و اندیکاتور مربوطه

شاد و سربلند باشید ....
    ویرایش توسط ALFRED : https://www.traderha.com/member/6538-alfred در ساعت 05-07-2013, 04:24 AM

نظر

سلام دوست عزیز میشه لطف کنید اندیکاتور را بگذارید یا تمپلتش را ممنون میشم

نظر

نوشته اصلی توسط ALFRED نمایش پست ها
        مجددا سلام ....

خوب عزیزان بعد از مقدمه و شروع تاپیک برای امروز قصد دارم یک استراتژی را خدمتتان تقدیم کنم اما قبل از ان ذکر یک نکته ضروری است :

ذهنیت بنده کمترین بر این پایه استوار است که بازار به چهار دسته تقسیم می شود :

اول : بازار ترند نرم : که همه دوستان سال های نه چندان دور همین یورو دلار خودمان را به یاد می اورندکه چگونه بسیار زیبا به یک سمت حرکت می کرد و در ان با نظمی خاص سقف ها و کف ها طبق تعریف روند ساخته می شدند

دوم : بازار ترند شارپ : که نمونه بارز ان همین چند روز اخیر بعضی از جفت ارزهاست که با اینکه بازار در سمت و سویی خاص حرکت می کرد اما قانون ترند در هیچ یک از این روند ها مشاهده نمی شد .

سوم : بازار رنج نرم : این نوع از بازار که بیشتر شب ها ظاهر می شود و به نوعی تغذیه اصلی بعضی از اسکلپرهاست و دران قیمت بین سقف و کفی خاص دائم در نوسان است و می توان در ان در هر دو جهت پوزیشن گرفته و با سود اندک از بازار خارج شد ...

چهارم :رنچ شارپ (شورت اسکوییز یا اسامی دیگر .... ) : بازاری که به دلیل هیجانات فوق العاده زیاد ایجاد می شود و مارکت به یکباره بر خلاف انتظارات مسافت زیادی را در مدتی کوتاه می پیماید و مجدد همان مسیر را در مدتی کوتاه باز می گردد و در این بین استاپ های زیادی نیز لمس می شود ....

خوب بدون شک دوستان همگی با این 4 مورد به خوبی اشنا هستند فقط قصدم دسته بندی کردن بازار بود تا از ان در جهت سوداوری در مارکت بهره ببریم ..

عارضم خدمتتان که معتقدم هر تریدر می بایست طبق این 4 نوع وضعیت 4 استراتژی یا ترکیبی از 4 استراتژی را داشته باشد که اولا در بازار نوع خودش سوداور باشد و دوم در انواع دیگر بازار ضرری وارد نکند و یا میزان ان اندک باشد . این حالت بصورت خودکار و عموما غیر نا اگاهانه در افراد حرفه ای رشد می کند و همه ان ها به مارکت دیدی چند بعدی دارند .

استراتژی که تصمیم دارم امروز تقدیم حضورتون کنم مناسب بازارهای نوع 1 و 2 می باشد و توام با ان در 2 نوع بازار دیگر تریدر ضرر زیادی متحمل نمی شود و با انواع دیگری از روش ها می تواند سود خوبی را نصیب خود کند .

نام ایده : Q 1

جفت ارز پیشنهادی : GBP/JPY البته ادامه این قسمت عمدا به عهده خود دوستان قرار میگیرد تا جفت های مناسب بررسی و انتخاب شوند .

تایم پیشنهادی : 1 ساعته ولی قابلیت تبدیل به تایم فریم های دیگر را نیز دارد .

اندیکاتور های مورد نیاز :تنها دو اندیکاتور `QQE و یک مووینگ اوریج

میزان رضایت خودم از ان : متوسط

ریسک به ریوارد : معمولا 1 به 3

توضیح استراتژی :

در این روش سعی شده مکانی که قدرت جفت ارز در جهتی خاص تثبیت می شود با استفاده از مووینگ انتخاب کرده و با استاپی مناسب از جهت روند بهره کامل را برد .

برای ورود در تایم یکساعته ابتدا صبر می کنیم اندیکاتور QQE در زیر یا بالای لول 50 کلوز کند( مثلا برای خرید بالای لول 50 کلوز کرده است ) سپس چنانچه هر موقع کندل در بالای مووینگ قرار داشت (کلوز کرده بود ) میتوان با لمس مجدد مووینگ توسط قیمت وارد پوزیشن شد (در ضمن چون مووینگ یک شیفت به جلو داده شده است می توان به محض لمس وارد پوزیشن شد و نگرانی جهت تغییر مکان ان نخواهد بود )

حد ضرر در این روش به دو صورت انتخاب میشود یک استاپ جهت خروج اضطراری و یک خروج عادی به این صورت که چنانچه بعد از ورود مثلا خرید اندیکاتور مذکور زیر لول 50 تثبیت شد و یا پرایس زیر مووینگ کلوز کرد با هر مقدار ضرر که بود از پوزیشن خارج می شویم . و یک استاپ 30 پیپسی هم جهت خروج اضطراری قرار میدهیم برای زمانی که فرصت خروج از پوزیشن را نداشته باشیم مثل قطعی اینترنت یا جهش قیمت یا ... که در ایران ما از این دست اتفاقات زیاد است !!!

خروج با سود : بنده در تاپیک قبل هم همیشه روی این موضوع تاکید داشتم که خروج خود شیوه ای مجزایی می طلبد که نمی توان به اسانی انرا توضیح داد و هر شخص با توجه به مرحله ای از مراحل تکامل یک تریدر که در ان قرار دارد می بایست خروجی متناسب با ان داشته باشد . اما برای اینکه سرنخی باشد و نمایی کلی از استراتژی بدهد میزان سود می تواند از 100 تا 200 و حتی بالاتر متغییر باشد ....

و در نهایت دو تصویر از موقعیت های متفاوت خرید و فروش :

موقعیت خرید

موقعیت فروش

از اینکه پر حرفی کردم و در حضور اساتید به بیان نظراتم پرداختم صمیمانه عذر خواهی میکنم ....

دانلود تمپلت و اندیکاتور مربوطه

شاد و سربلند باشید ....
        درود بر دوست خوبم آلفرد عزیز
        ممنون بابت تاپیک مفید و جذابت
        لطف می کنی در مورد ایندیکیتور qq توضیح بفرمایین که منطقش چیه و از چه الگویی بهره می بره؟
        همچنین توضیح درمورد تنظیمات مووینگ... چرا پریود 85 ؟
        سپاس
        ویرایش توسط forexdive : https://www.traderha.com/member/8305-forexdive در ساعت 05-07-2013, 10:36 AM
        فارکسیعنی :مدیریت سرمایه (Money management)مدیریتخود(Self management)مدیریتمارکت(Market management)
        ----------------------------------------
        forexdive@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط mamalirani نمایش پست ها
          سلام دوست عزیز میشه لطف کنید اندیکاتور را بگذارید یا تمپلتش را ممنون میشم
          نوشته اصلی توسط forexdive نمایش پست ها
          درود بر دوست خوبم آلفرد عزیز
          ممنون بابت تاپیک مفید و جذابت
          لطف می کنی در مورد ایندیکیتور qq توضیح بفرمایین که منطقش چیه و از چه الگویی بهره می بره؟
          همچنین توضیح درمورد تنظیمات مووینگ... چرا پریود 85 ؟
          سپاس
          درود بر شما .....

جناب MAMALIIRANI لینکی در انتهای صفحه موجود است که تمپلت و اندیکاتور در ان موجود است اما اگر انرا پیدا نمی کنید ( لینک )

و اما جناب FOREXDIVE عزیز شما لطف دارید انشاله اگر همگی دوستان عزیز( از جمله شما دوست گرامی) که دانش تک تک ان ها بدون شک ازبنده کمترین بسیار بیشتر است مشارکت داشته باشند تاپیک خوبی خواهیم داشت ....

اما پاسخ سوالتان که سوال بسیار زیبایی برای یک تریدر می باشد باید عرض کنم منطق این اندیکاتور استفاده از مووینگ اوریج به همراه ار اس ای هست که متاسفانه خود بنده نیز در حال حاضر اندیکاتور با سورس کد در دسترسم نبود وگرنه حتما قرار می دادم اما در اینترنت به نظرم موجود باشد ....

در مورد مووینگ اوریج هم باید عرض کنم این مووینگ یکی از مووینگ های مورد علاقه بنده است که کار بردهای بسیار فراتری دارد که ذهن هایی فعال چون شما حتما به ان ها پی خواهند برد .....

سوالی بود در خدمتم .......

راستی دوستان عزیز نکته ای که قابل ذکر است و دیشب فراموش کردم :

جسارتا روش های و ایده هایی که در این تاپیک قرار میگیرند تاوقتی سوددهی ان ها بر شخص استفاده کننده اثبات نشده است قابل استفاده نیستند دوستان توجه کامل را به این موضوع داشته باشند ....

تشکر از توجهتون
          ویرایش توسط ALFRED : https://www.traderha.com/member/6538-alfred در ساعت 05-07-2013, 11:43 AM

نظر

سلام موینگ چنده و تنزیمات داره

نظر

نوشته اصلی توسط alfred نمایش پست ها
              درود بر شما .....

جناب mamaliirani لینکی در انتهای صفحه موجود است که تمپلت و اندیکاتور در ان موجود است اما اگر انرا پیدا نمی کنید ( لینک )

و اما جناب forexdive عزیز شما لطف دارید انشاله اگر همگی دوستان عزیز( از جمله شما دوست گرامی) که دانش تک تک ان ها بدون شک ازبنده کمترین بسیار بیشتر است مشارکت داشته باشند تاپیک خوبی خواهیم داشت ....

اما پاسخ سوالتان که سوال بسیار زیبایی برای یک تریدر می باشد باید عرض کنم منطق این اندیکاتور استفاده از مووینگ اوریج به همراه ار اس ای هست که متاسفانه خود بنده نیز در حال حاضر اندیکاتور با سورس کد در دسترسم نبود وگرنه حتما قرار می دادم اما در اینترنت به نظرم موجود باشد ....

در مورد مووینگ اوریج هم باید عرض کنم این مووینگ یکی از مووینگ های مورد علاقه بنده است که کار بردهای بسیار فراتری دارد که ذهن هایی فعال چون شما حتما به ان ها پی خواهند برد .....

سوالی بود در خدمتم .......

راستی دوستان عزیز نکته ای که قابل ذکر است و دیشب فراموش کردم :

جسارتا روش های و ایده هایی که در این تاپیک قرار میگیرند تاوقتی سوددهی ان ها بر شخص استفاده کننده اثبات نشده است قابل استفاده نیستند دوستان توجه کامل را به این موضوع داشته باشند ....

تشکر از توجهتون
              آلفرد جان شکسته بندی اا ببخشید شکسته نفسی نفرمایید!!
              Qq بسیار شبیه rsi خودمونه فقط فکر مکنه در مقایسه با اون پریود بالاتری داره و به ظاهر دقتش کمی بالاتره
              من سعی کردم در تایم های خیلی پایین هم بکار بگیرمش ولی چندتا مشکل وجود داره:
              1.برای هر تایم باید مووینگ جداگانه ای تنظیم کرد واین یعنی گذاشتن وقت و انرژی و وتست و تست و تست(البته من که مشکلی ندارم!)
              2.در بازار رنج واقعا گمراه کنندست چون چنین استراتژی هایی برای بازارهای روندی طراحی شدند.
              3.مشخص کردن تیک و استاپ بر اسا صرفا همین روش و ایندیکیتورهای موجود در اون به نظر کار مشکلیه و تقریبا شناور
              4.موضوع تریکینگ استاپ در این روشه که تا کجا میشه تریلینگ کرد؟
              5.اگه بازاری در موقع اعلام خبرها حرکات شارپ انجام داد تکلیف چیه؟ آیا این روش از اخبارهای پرقدرت مصونه یا خیر...
              ممنون میشم اگه کمی توضیح بفرمایین
              سپاس و صد سپاس!
              فارکسیعنی :مدیریت سرمایه (Money management)مدیریتخود(Self management)مدیریتمارکت(Market management)
              ----------------------------------------
              forexdive@yahoo.com

نظر

سلام
                تنظیمات مووینگ درسته؟
                پریود85
                MA Methode:Linear weight
                Apply to: low

نظر

نوشته اصلی توسط piam نمایش پست ها
                  سلام موینگ چنده و تنزیمات داره
                  نوشته اصلی توسط forexdive نمایش پست ها
                  آلفرد جان شکسته بندی اا ببخشید شکسته نفسی نفرمایید!!
                  Qq بسیار شبیه rsi خودمونه فقط فکر مکنه در مقایسه با اون پریود بالاتری داره و به ظاهر دقتش کمی بالاتره
                  من سعی کردم در تایم های خیلی پایین هم بکار بگیرمش ولی چندتا مشکل وجود داره:
                  1.برای هر تایم باید مووینگ جداگانه ای تنظیم کرد واین یعنی گذاشتن وقت و انرژی و وتست و تست و تست(البته من که مشکلی ندارم!)
                  2.در بازار رنج واقعا گمراه کنندست چون چنین استراتژی هایی برای بازارهای روندی طراحی شدند.
                  3.مشخص کردن تیک و استاپ بر اسا صرفا همین روش و ایندیکیتورهای موجود در اون به نظر کار مشکلیه و تقریبا شناور
                  4.موضوع تریکینگ استاپ در این روشه که تا کجا میشه تریلینگ کرد؟
                  5.اگه بازاری در موقع اعلام خبرها حرکات شارپ انجام داد تکلیف چیه؟ آیا این روش از اخبارهای پرقدرت مصونه یا خیر...
                  ممنون میشم اگه کمی توضیح بفرمایین
                  سپاس و صد سپاس!
                  نوشته اصلی توسط elyas361 نمایش پست ها
                  سلام
                  تنظیمات مووینگ درسته؟
                  پریود85
                  MA Methode:Linear weight
                  Apply to: low
                  سلام بر این دو دوست عزیز که در مورد مووینگ اوریج سوال فرمودن

بله تنظیمات مووینگ 85 liner weight و بر اساس لاو می باشد .

واما جناب forexdive عزیز که اگر لطف کنید خودتان را معرفی بفرمایید ممنون می شوم چون می بایست هر بار زبان نوشتار را عوض کنم که مرورگرم با این عمل مشکل دارد و کلی وقت گیر است (خیلی عذر میخوام ) !

اما پاسخ شما دوست ارجمند : در پست اموزش این روش هم خدمت دوستان عرض کردم که این روش مناسب بازار نوع 1 و 2 می باشد و مناسب جهت استفاده در پیر هایی چون پوند ین . اما در دو نوع بازار دیگر هم ضرر زیادی متوجه تریدر نمی شود و اکثرا با یک تی پی 4 تا 5 استاپ جبران می شود و جای نگرانی نیست اما می بایست جفت ارزهایی را انتخاب نمود که هر 5 استاپ یک تیپی بیشتر داشته باشد مثل همین پوند ین ....

اگر عمری باشد در اینده برای هر نوع بازار استراتژی های مناسب معرفی خواهم کرد .... و مهم ترکیب همین استراتژی های متفاوت با یکدیگر است ...

در مورد خروج هم دوست عزیز ضمن اینکه شما استاد بنده هستید سعی کنید دید مکانیک به بازار نداشته باشید . با عرض معذرت از دوستانی که تریل استاپ می کنند بنده کمترین هیچ اعتقادی به این کار ندارم چون یک مرحله مارا از بازار عقب می اندازد و همانطور که ما برای ورود می بایست بهترین ها را انتخاب کنیم موقع خروج هم می بایست کاملا مجهز باشیم . باز هم اگر عمری باشد با اینکه مبحثی طولانی است اما در مورد خروج داینامیکی که خودم استفاده میکنم و اکثرا با استفاده از خستگی روند است صحبت خواهم نمود ... .

اگر جسارتی شد به بزرگی خودتان مرا عفو بفرمایید .

پاینده باشید .....
                  ویرایش توسط ALFRED : https://www.traderha.com/member/6538-alfred در ساعت 05-07-2013, 02:35 PM

نظر

من جوون تر که بودم و حس و حالم بیشتر بود، یه کاری میکردم که حداقل به خودم خیلی حال میداد. اون چی بود؟؟؟ مثلا اگه میخواستم یورو ین رو بای کنم یه تحلیلم روی یورو دلار و دلار ین میزدم حداقل کارش این بود که اگر تحلیلم میگفت اون دوتا پایین میرن دیگه یورو ین رو نمیگرفتم. البته بعد یه مدت یه تکنیکهای وقت گیری هم به کار می بردم که اصلا نگم بهتره ولی این قسمتش رو بعضی وقتها که موقعیت کمه هنوز استفاده میکنم.

ارادتمند-------------امیر
                    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

درود دوستان عزیز امیدوارم روز های پرسودی رو سپری کرده باشید ....

خوب امیرخان ایده زیبایی مطرح کردند و چراغ اول تاپیک را روشن فرمودند و به همین خاطر بنده هم ایده ای رو قرار می دهم شاید روزی مورد استفاده دوستان قرار گرفت ...

این ایده استفاده از مووینگ ها برای رسم فیبوناچی است !!!! بله درست خواندین اکثر تریدرها عادت دارند تا از برخورد پرایس به مووینگ ها استفاده کنند اما از انواع استفاده های بیشماری که این اندیکاتور دارد غافل اند !!! همین حالا دست بکار شده بهترین مووینگتان را روی چارت قرار دهید و ترجیحا برای جلوگیری از اصلاح نتیجه انرا یک شیفت به جلو بدهید سپس در تایم های روزانه / هفتگی و ماهیانه مقدار حال حاضر مووینگ را مشاهده و روی ان یک خط بیاندازید حال از بین این سه نقطه فیبوناچی رسم نمایید بدون شک با پشتکار به نتایج بسیار خوبی خواهید رسید (این را بنده به شما قول می دهم !!! )

پاینده و برقرار باشید ...
                      ویرایش توسط ALFRED : https://www.traderha.com/member/6538-alfred در ساعت 05-08-2013, 03:45 PM

نظر

سلام دوست عزیز میشه لطف کنید و واضح تر بیان کنید وبا شکل مثلا با مووینگ اورج20درتمام تایم فریمها رسم شود؟که یکی است

نظر

من ایده ی خوبی دارم برای جهت یابی روند مارکت دوستان کسی میتونی نقطه ی ورود خوب پیشنهاد بده؟؟؟ البته بعد مراحل تست روش گفته میشود چون دوست ندارم وقت ارزشمندتر از طلای دوستان گرفته شود. فقط میخواستم بدونم آیا این کار اصلا ارزش تکمیل کردن داره یا نه؟؟؟

داریوش

نظر

هیچکس هیچ پیشنهادی نداره؟؟؟ حداقل یکی نقطه خروج خوب بگه. این رو به یکی گفتم گفت تو نه نقطه ورود بلدی نه نقطه ی خروج پس چی بلدی! من با همین نقطه ی ورود و خروج افتضاحم که واقعا افتضاح هم کمشه ماهی حداقل هزار پیپ میگیرم و اگر این مسئله حل شه مطمئنم بیشتر هم میشه گرفت.

دوستان help me

نظر

سلام E1ectra عزیز من واسه بیان نمودن سیستمتون لحظه شماری میکنم
                              poor

نظر

پردازش ...
                              X