اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ثبت تریدهای روزانه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ثبت تریدهای روزانه

سلام

بنده در نطم کاری و صبر بسیار ضعیف هستم برای همین این تاپیک را ایجاد کردم تا تریدهای شخصی خودم را در رابطه با داشتن نظم و صبر در اینجا در معرض دیگران قرار بدم تا هم بنده بهتر عمل کنم و هم از تجربه دیگران هم استفاده کنم.

یک حساب ریل کوچک باز کردم و هر پوزیشنی که می گیرم در اینجا ثبت می کنم.

هفته پیش در ابتدای روز دوشنبه حساب ریلی باز کردم و تا پنجشنبه همون هفته حساب را 150 درصد رشد دادم(منظورم حسابهای کوچک هست زیرا بنده با حسابهای بزرگ اصلا کار نمی کنم و استرس آن باعث ضرر میشه و اعتقاد دارم تریدر سوده باشه چه حساب 10 دلار باشه و چه 10000 دلار فرقی نداره و رشد میشه.)ولی در روز جمعه به خاطر عجله در پوزیشن گیری یعنی همون صبر و گرفتن چندین پوزیشن باعث کال شدن حسابم شد.نمی دونم چرا کنترل خودمو از دست دادم.

هر پوزیشنی در حساب ریلم ثبت می کنم در اینجا هم قرار می دهم شاید این تاپیک باعث پیشرفتم شد.

به امید پروردگار

.تا بیاد تاپیک تایید بشه و معاملات را قرار بدم بازار کمی حرکت کرد.
    معاملات امروزم فقط روی دو جفت ارز هست.یورو ین و پوند ین.با بررسی هایی که کردم آخر شب یا فردا به تی پی بخوره.

نظر

پوزیشن یورو ین به دلیل اینکه مارجین کم بود همان وقت بسته شد.

ولی پوند ین را امروز صبح بستم.(به نظرتون زود نبستم؟هدفم 100 پیپ بود ولی در 60 پیپ بستم.)

یوزیشن یورو دلار را گرفتم.

نظر

قروش یورو ین.

نظر

حساب قبلی سوخت شد رفت.بروکرشم دزد بود.

مدتیه هر چی استراتژی هایی که پیچیده بوده و در زهنم بوده را گذاشتم کنار و با مقدماتی ترین(چی بهش میگند؟)و بهترین ابزار بازار ترید می کنم .و برای منم که اعصابم خورده بهتره.

یورو ین پتانسیل صعودشو از دست داده بنابراین یه پوزیشن ثبت کردم و تارگتمم 200 پیپ.استاپ هم استفاده نمی کنم.

موفق باشید

نظر

پوزیشن بالا همچنان بازه تا ما را به سود برسونه.گرچه 80 پیپ رفت تو سود ولی من تا 200 پیپ نگیرم دست از سر کچلش بر نمی دارم.

ین عزیز هم داره با بدبختی این سربالایی را طی می کنه تا به قله برسه(سقف کانال)(البته اگر درجا نزنه و از همونجا نپره پایین.) و سپس تجدید قوا کنه و از اون بالا با چتر نجات بپره پایین.(سقوط)

ویرایش توسط metal : https://www.traderha.com/member/5944-metal در ساعت 05-16-2013, 11:46 AM

نظر

گفتم حالا که میخواد بخوره به سقف بنابراین یه بای هم زدیم.دلار ین میگم.
              چارت زیر مربوط به همین دلار ین هست.

یورو ین از 80 پیپ مثبت وارد صفر شد یعنی هم تراز نقطه ورود ما ولی نمی بندمش چون روانشناسی را زیر پا می گذارم.بزار تو منفی بره و بعد وارد سود بشه.

فعلا بدرود
              (در ضمن نمی دونم چرا از افرادی که با سبک های خطی ترید می کنند خوشم میاد)

ویرایش توسط metal : https://www.traderha.com/member/5944-metal در ساعت 05-16-2013, 02:17 PM

نظر

دلار ین با 40 پیپ مثبت بسته شد.پوزیشن کوتاه مدت)( فروش دلار ین. فعلا همین دو پوزیشن برای این هفته کافیه.

نظر

روز بخیر.
                  یه سل دیگه برای یورو پوند با استاپ 20 و تارگت 40 ست می کنم

17:00 CAD Core CPI m/m 0.2% 0.2%
                  18:25 USD Prelim UoM Consumer Sentiment 77.9 76.4

دو خبر هم امروز داریم ببینم چی میشه!!!!!!!!1

نظر

نوشته اصلی توسط metal نمایش پست ها
                    روز بخیر.
                    یه سل دیگه برای یورو پوند با استاپ 20 و تارگت 40 ست می کنم

17:00 CAD Core CPI m/m 0.2% 0.2%
                    18:25 USD Prelim UoM Consumer Sentiment 77.9 76.4

دو خبر هم امروز داریم ببینم چی میشه!!!!!!!!1

سلام مجدد.
                    امروز با گپ تقریبا دو وزیشن یوروین 100 پیپ و دلارین 20 پیپ وارد سود شدند که چون بیدار نبودم بازار برگشت.ولی مهم نیست.چون احتمال حرکت کوچی روی دلارین و یورو ین و پوند ین را به سمت بالا میدهم بنابراین یورو ین را در صفر بستم چون مارجین کم نیارم و دلارین با 30 پیپ در منفی بازه.
                    مجدد یورو ین را در سقف می خرم چون پتانسیل ریزش بالایی داره نسبت به صعود.

یورو پوند که همون جمعه با ضرر بسته شد.
                    فعلا ...

نظر

سلام

لطفا تاپیک به روز شود .
                      با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://cabin.pcmfa.co/fa/ref/MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

پردازش ...
                      X