اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

به اين خط توجه كنيد

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سیگنال: به اين خط توجه كنيد

سلام دوستان

بعضي وقتها هنگام توجه به چارت فقط يه حسي بهم ميگه كه الان قيمت به سمتي كه در ذهنم هست حركت ميكنه. و در اينجور مواقع همون لحظه براي تست و آزمودن اين حس خطي رو در جهت مورد نظر روي چارت ميندازم.

از اين پس سعي ميكنم كه تصويري از اونا رو در همون لحظات اوليه براي شما در اين تاپيك اپلود كنم.

مثلا اين تصوير مربوط به چارت aud/usd طي اين چند روز گذشته است ولي خودم در هيچكدام از اونها وارد پوزيشن نشدم متاسفانه.

اين هم مال طلاي امروز است كه از بايي كه ذهنم تشخيص داد با 25 پيپ سود خارج شدم.
    فاركس,باكلاس ترين, پرسود ترين و درعين حال يكي از شغلهای سخت دنياست.

نظر

دوستان متاسفانه فعاليت در فروم و پست زدن يه كمي اختلال ايجاد ميكنه در كار يكي مثل من كه كمي اسكلپي تريد ميكنم. مثل الان كه تا اينكه عكس سل پوند رو آپلود كردم و... دير باي پوندم را بستم و كمي از سودم كم شد و حتي خودم در جهت سل پيش بيني شده پوند پوزيشن نتونستم بگيرم .

نظر

اينم هم از ادامه سرنوشت حدس ذهني من

روز خوش

نظر

نظر

نظر

نوشته اصلی توسط Ehsan M نمایش پست ها
              سلام دوستان

بعضي وقتها هنگام توجه به چارت فقط يه حسي بهم ميگه كه الان قيمت به سمتي كه در ذهنم هست حركت ميكنه. و در اينجور مواقع همون لحظه براي تست و آزمودن اين حس خطي رو در جهت مورد نظر روي چارت ميندازم.

از اين پس سعي ميكنم كه تصويري از اونا رو در همون لحظات اوليه براي شما در اين تاپيك اپلود كنم.

مثلا اين تصوير مربوط به چارت aud/usd طي اين چند روز گذشته است ولي خودم در هيچكدام از اونها وارد پوزيشن نشدم متاسفانه.

اين هم مال طلاي امروز است كه از بايي كه ذهنم تشخيص داد با 25 پيپ سود خارج شدم.

سلام Ehsan M
              ممکن هست در مورد این حس یکم توضیح بدی منظورم روش و یا چیز خاصی نیست ، منظورم همون حسی که گفتی
              جالبه یکی از دوستان هم ازش پرسیدم رویایت در فارکس چیست ؟ گفت زمانی که به چارت نگاه کنم کندلها از ترس به خود بلرزند
              استراتژی بر مبنای پرایس اکشن لینک : Price Action
              Clear Entry Price, Exit Levels
              ------------------------------------------------------------
              اتاقی برای گفت و گو اتومات ترید ینگ
              لینک : ّFull_Automatic_Trade

نظر

سلام دوست خوبم

لطفا همه اجازه بديم تا مقداري از اين تاپيك و پستهاي اون بگذره تا شايد اشاره اي به كليات اين حس بكنم. و در ادامه بگم كه نكات ريز بسياري داره كه من با كال كردن حسابهاي زيادي اونا رو تجربه كرده ام. و بعضي وقتها هم ممكنه اگه حواسمون جمع نباشه يا اينكه بي تجربه باشيم نتيجه كاملا برعكس بده.

نظر

eur usd

نظر

eur/usd

نظر

سلام دوستان
                      متاسفانه امروز هر كاري كردم قسمت بارگذاري تصاوير باز نشد كه اين 3 خط را براتون بزارم.
                      اين را هم از يه سايت ديگه الان اپلود كردم .
                      شب همگي خوش

ا

نظر

سلام بر تک ستاره ی ترید حسی دنیا. اول خواستم تبریک بگم احسان جان آخه مدتی نبودید ولی دوباره با انرژی برگشتید و بعد هم بگم پشت موهات خیلی ردیفه. معلومه داری حس چارت رو میگیریا. ای شیطون. امیدوارم واقعا به حست اهمیت بدی که داره واقعا بهت راستش رو میگه. مهم سود کردنه نه روش. موفق باشی

ارادتمند------------امیر
                        ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 05-21-2013, 10:54 PM
                        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

eur/usd

ویرایش توسط Ehsan M : https://www.traderha.com/member/6637-ehsan-m در ساعت 05-24-2013, 05:17 PM

نظر

gbp/ usd

روز خوش

نظر

gbp/usd

نظر

پردازش ...
                              X