اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تاپیک پرسش و پاسخ با خلیل رحمانی در قالب مصاحبه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تاپیک پرسش و پاسخ با خلیل رحمانی در قالب مصاحبه

با سلام خدمت دوستان عزیز

همانطور که در تاپیک گفتگوها پیرامون مصاحبه شوندگان قول به دوستان داده بودم تاپیکی مبنی بر طرح سوالات دوستان در قالب مصاحبه با شخص خودم ایجاد کردم

دوستان سوالات خودشون میتوانند اینجا مطرح کنند و در آخر سر بنده به سوالات دوستان پاسخ خواهم داد و به صورت گلچین شده جمع آوری خواهم نمود و این میشه مصاحبه با شخص خودم.

بزرگواران بنده منتظر سوالات شما هستم و توجه فرماید دوستان هر شخص یکبار بیشتر پست نزند و سعی کنید تمام سوالات مد نظرتون در قالب همین یک پست مطرح شود.

دوستون دارم - خلیل
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

سلام حاج خلیل
    1- چند سالته و رشته ات چی هست خوشگلم
    2- چند ساله داری فارکس کار می کنی
    3- درامد ماهیانه ات چند درصد
    4- ایا از نحوه ترید کردن خودت و همجنین درامد راضی هستی
    5- بهترین نوع سیستم تریدری و تحلیل به نظرت چی هست؟
    6- درباره نحوه و تجربه معاملگری خودتان توضیح دهید
    7- آیا تا به حالا زیان خیلی بالای داشته اید که در روحیه شما تاثیر بگذارد
    8- به نظرت چقدر تو این کار موفق بودی
    9- اگر فردی که تا حالا تجربه کاری تو زمینه فارکس نداره به شما مراجعه کنه برای یاد گیری پیشنهاداتت براش چیه؟
    10- روزی چند ساعت کار می کنی
    11- آیا ورزش می کنی؟ ورزش مورد علاقه ات چیه؟
    ویرایش توسط ali2000 : https://www.traderha.com/member/7797-ali2000 در ساعت 05-17-2013, 04:39 PM

نظر

مرسی علی جان.

سوالات یکجا دوستان بزارند ، من در آخر گلچین میکنم و پاسخ میدم.

نظر

سلام خلیل جان

بدون مقدمه سر اصل مطلب میرم

1- چند درصد به خاطر پول فارکس کار کنی چند درصد به خاطر عشق به این کار؟؟

2- چقدر به جز خودت به فکر این هستی که بقیه سود کنند؟؟

3- چرا الیوت؟؟

4- این سوال رو نخواستی جواب نده من خیلی دوست دارم میخواستم ببینم تو چقدر دوستم داری:دی

ارادتمند-----------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

خلیل جان سلام ,

خیلی ممنون از وقتی گذاشتی بابات زحماتی که میکشی ازت تشکر میکنم و به داشتن دوستی مثل شما افتخار میکنم .

سوالم از شما این هست آیا میشه به فارکس به عنوان یک شغل نگاه کرد ؟

روزی چند ساعت پای چارت هستی ؟

چقدر برای خودت وخانواده و دوستانت وقت میذاری ؟

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

نوشته اصلی توسط ali2000 نمایش پست ها

سلام حاج خلیل

1- چند سالته و رشته ات چی هست خوشگلم

2- چند ساله داری فارکس کار می کنی

3- درامد ماهیانه ات چند درصد

4- ایا از نحوه ترید کردن خودت و همجنین درامد راضی هستی

5- بهترین نوع سیستم تریدری و تحلیل به نظرت چی هست؟

6- درباره نحوه و تجربه معاملگری خودتان توضیح دهید

7- آیا تا به حالا زیان خیلی بالای داشته اید که در روحیه شما تاثیر بگذارد

8- به نظرت چقدر تو این کار موفق بودی

9- اگر فردی که تا حالا تجربه کاری تو زمینه فارکس نداره به شما مراجعه کنه برای یاد گیری پیشنهاداتت براش چیه؟

10- روزی چند ساعت کار می کنی

11- آیا ورزش می کنی؟ ورزش مورد علاقه ات چیه؟
            سلام عزیزم

1- من 24 سالمه و تحصیلاتم کارشناسی مهندسی آی تی هست

2-من از سال 86 با بازار آشنا شدم و از سال 87 تخصصی کار کردم

3- درآمد ماهیانه به طور میانگین بین پنج تا ده درصد " کم و زیاد داره و یکنواخت نیست"

4-من کاملا از شیوه معاملاتم راضیم چرا که تونستم نبض بازار تو دست بگیرم ولی از درآمدم نه چرا که انسان هرچی هم در بیاره باز بیشتر و بیشتر میخواد

5-بهترین نوع سیستم از دیدگاه من سیستمی هست که بتونه قبل از معامله به شش سوال اولیه برای یک موقعیت جواب بده "اولین پست تاپیک بنیادی"

6- انسان هرچه بیشتر با مارکت کار میکنه درمیابه که هنوز از نظر علمی ضعیف هست و هرچه بیشتر جویای علم میشی این روال بیشتر ادامه میدا میکنه.تجربه من میگه تا زمانی که دست به معامله و تحلیل میزنی باید دنبال کسب علم باشید البته علمی که در راستای کاربردی کردن فرآیند معامله کاربرد داشته باشه .

7-بله من زیان بزرگ داشتم که تاثیر خیلط بدی روی من گذاشته و مسبب آن هم زیرپا گذاشتن اصول مدیریت ریسک و سرمایه بود.جفت ارز هم دلار استرالیا به دلار آمریکا ... که به یکباره بعد از انتشار نرخ بهره و کات نشدن آن و خلاف تصورات عمومی مارکت صد پیپ جهش صعودی نمود.

8-به نظرم پنجاه درصد چرا که هنوز راه زیادی دارم تا به اوج کاریم برسم و این پنجاه درصد مربوط به سطح بین المللی هست که هنوز نتونستم پا به عرصه جهانی بزارم

9- به نظرم اولین پست در تاپیک آموزش بنیادی بهترین حرف من به یک تازه وارد هست که اصول اولیه رو نشون دادم.

10- ساعت کاری خاصی ند نظر نیست اما خوب هرچی زمان آزاد باشه وقت میزارم

11- آره ورزش میکنم .تازه شروع کردم به بدنسازی .موفق باشید
            ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 05-18-2013, 01:14 AM

نظر

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
              سلام خلیل جان

بدون مقدمه سر اصل مطلب میرم

1- چند درصد به خاطر پول فارکس کار کنی چند درصد به خاطر عشق به این کار؟؟

2- چقدر به جز خودت به فکر این هستی که بقیه سود کنند؟؟

3- چرا الیوت؟؟

4- این سوال رو نخواستی جواب نده من خیلی دوست دارم میخواستم ببینم تو چقدر دوستم داری:دی

ارادتمند-----------امیر

سلام بر یاور همیشگی من امیر گل

1-من رو علاقه وارد این مبحث شدم و شک نکید کاری که با علاقه باشه پول به همراه میاره مثل مهندس برنامه نویس که از روی علاقه کار میکنه و کار تمیز انجام میده و شهرت پیدا میکنه و رجوع کننده بیشتری پیدا میشه واسش و درآمدش خودکار افزایش پیدا میکنه. درصد خاصی ند نظرم نیست اما بدون شک بیشتر از درصدی هست که متعلق به کسب سوده.

2-چیزیه که در فروم نیبینید و زحمتی که میکشم.دوست دارم سودی که نصیب خودم میشه دیگران هم بهره مند بشن والی اینجا نبودم.

3- الیوت به من اجازه میده که بازار رو حبس کنم یه جورای حس کامل بودن به من دست میده ...

4-خودت جوابش میدونی که ...من بیشتر میخوامت .عزیزی

نظر

11- آره ورزش میکنم .تازه شروع کردم به بدنسازی .موفق باشید[/QUOTE]

آقا خلیل این ورزش تو موفقیت در فارکس بی نهایت بی نهایت موثره ....... باور کنید .

حتی یادمه از یه دکتر شنیدم که می گفت بدنسازی توی تقویت اعتماد به نفس فوق العاده تاثیر داره و .........

دلیلش هم اینه ( وقتی کسی بتونه توی این ورزش پیشرفت داشته باشه و از پس وزنه های سنگین بربیاد و ترسش در مقابل وزنههای زیاد بریزه خب طبعا رو فارکسش هم صد در صد موثر خواهد بود .

بیشتر از همه با این نکته تو سوالات حال کردم .

خلیل جون حتما این ورزش رو ادامه بده عالیه واقعا .......

اینم یه عکس واسه تکمیل حال کردن با مطلب

نظر

نوشته اصلی توسط jengheshlaghi نمایش پست ها
                  خلیل جان سلام ,

خیلی ممنون از وقتی گذاشتی بابات زحماتی که میکشی ازت تشکر میکنم و به داشتن دوستی مثل شما افتخار میکنم .

سوالم از شما این هست آیا میشه به فارکس به عنوان یک شغل نگاه کرد ؟

روزی چند ساعت پای چارت هستی ؟

چقدر برای خودت وخانواده و دوستانت وقت میذاری ؟

سلام و درود بر کیوان بزرگ دوست و همراه همیشگی من

ممنونم از شما که هم در پیام خصوصی و هم اینجا بابت اندک کارهای ناچیز من در زمینه آموزشی تشکر کردید ، صحبت های متین شما باعث دلگرمی من هست و امیدوارم که هرجا باشید شاد و پیروز زندگی کنید

این آقا کیوان ما در کارگزاری یکی از بانک های ایران مشغول به فعالیت هستند و من خوشحالم که چنین افراد بلند پایه ای در کنارم هستند .

1- فارکس شغل من محسوب میشه ،چرا که تمام درامد زندگی من از این راه تامین میشه ... کار به کارهای متفرقه ندارم چرا که هرکس در زندگی به غیر از کار اصلی خود ممکنه کارهای دیگری هم راه بندازه . باید قانونمند و با هدف پیشروی کنید تا به این نقطه برسید که فارکس بشه شغل شما و شما بشی کارفرمای خود ! ولی شک نکنید که میتوانید روی درآمد اصولی این حرفه حساب باز کنید . برای افزایش درآمد دقت کنید که افزایش سرمایه باید داد مانند تمام حرفه ها و کارهای دیگه ، نه اینکه اصول را زیر پا گذاشت !

2- زمانی که میخواهم تحلیل کنم زمان تعیین شده ندارم (اما هر روز ساعت هشت الی نه صبح استارت میزنم) اما برای چک کردن موقعیتی که در انتظار آن نشسته ام بستگی به تحلیل زمانی و زمان اخبار دارد و برای دنبال کرذن پوزیشن های باز با توجه به تایم فریم کاریم که چهارساعته میباشد هر نیم ساعت آخر که کنذل میخواهد کلوز کند چارت را چک میکنم

3- من برای خودم و اطرافیانم زیاد وقت میزارم حاضرم قید پوزیشن و موقعیت ترید بزنم اما زمان صرف اطرافیانم کنم چرا که دریافتم فرصت معامله همیشه هست و هر روز روزی دست خداست!

ارادت

نظر

سلام جناب رحمانی

با وجود کم محبتی ها از جانب افرادی حسود و تنگ نظر نسبت به موفقیت شما در بازار ، شما کاملا در راه فعالیت در این راستا و فروم محکم هستید از این انرژی و همت بالای شما قدردانی میکنم.

سوالات بنده به شرح زیر:

1-نظرتان درباره وضعیت معاملات بازار ارز (fx) در ایران چیست؟

2- پشتوانه و حامی شما در راه موفقیت چه بوده است ؟

3- بعنوان یک فرد با تجربه نسبت به کسانی که تازه وارد این فعالیت می شوند ، درباره مطالعه اقتصاد چه توصیه ی قابل توجهی دارید؟

4-امروز کسانی هستند که خود را معامله گری فاندامنتال، تکنیکال و یا ترکیبی از این دو میدانند، شما خود را در زمره کدامیک می دانید؟ و دلیل تان چیست؟

5- نظرتان درباره تکنیکال و فاندامنتال چیست؟کدامیک را ابتدا در معاملاتتان در نظر می گیرید؟

6-زیباترین لحظه کاری شما؟زیبا ترین لحظه زندگی تان؟

7- با مسایل روانشناسی در بازار/معامله چطور تعامل می کنید؟

پیروز باشید

نظر

نوشته اصلی توسط علی خفار نمایش پست ها
                      سلام جناب رحمانی

با وجود کم محبتی ها از جانب افرادی حسود و تنگ نظر نسبت به موفقیت شما در بازار ، شما کاملا در راه فعالیت در این راستا و فروم محکم هستید از این انرژی و همت بالای شما قدردانی میکنم.

سوالات بنده به شرح زیر:

3- بعنوان یک فرد با تجربه نسبت به کسانی که تازه وارد این فعالیت می شوند ، درباره مطالعه اقتصاد چه توصیه ی قابل توجهی دارید؟

4-امروز کسانی هستند که خود را معامله گری فاندامنتال، تکنیکال و یا ترکیبی از این دو میدانند، شما خود را در زمره کدامیک می دانید؟ و دلیل تان چیست؟

5- نظرتان درباره تکنیکال و فاندامنتال چیست؟کدامیک را ابتدا در معاملاتتان در نظر می گیرید؟

پیروز باشید

سلام بزرگوار

شما لطف دارید ، والله کسانی که دنبال بحث و جدل و حاشیه هستند شک نکنید شخصیت خودشون زیر سوال میبرند و زیر ذربین میروند نه من که کارم عالم و آدم دیدند ، نه تحلیل بلکه پوزیشن هایم ! کارهای آموزشیم هم که دیگه موجوده و با وجود گرفتاری های فرآوان میشینم خلاصه نویسی و تدوین و جمع آوری ... میکنم و نمیزارم تاپیکی نیمه باقی بماند و فردا پشت سرم حرف و حدیثی باشد که با اینکار میخواهد دانشجو طلب کند یا ...! برای دل خودم برای اینکه فردا روز که بین دوستان نبودم آثار من باقی بماند و یادی از من بکنند !

در مورد سوالات بیان کنم شب سر فرصت به تک تک آنها پاسخ خواهم داد

با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط علی خفار نمایش پست ها
                        سلام جناب رحمانی

سوالات بنده به شرح زیر:

پیروز باشید
                        1- در حال حاضر وضعیت بازار ارز در ایران وضعیت بدی رو داره و این بیشتر برمیگرده به ناآگاهی مردم نسبت به علم اقتصاد و در جایی که ناآگاهی باشه سو استفاده کنندگان راهشون باز می شود. به نظر من تا ساختار مناسبی در این زمینه فراهم نشه و قوانین محکمی وضع نشه این روال ادامه خواهد داشت !

2- پشتوانه من ، اراده شخصی و تشویق های اطرافیانم بوده است ! هر انسانی در زندگی نیازهای داره که به دنبال برآورده کردن آنها گام های برمیدارد ، بدون شک نیازهای من محرک اصلی در این زمینه بودند " نیاز به شکوفایی ، نیاز به استقلال..."

3- در درجه اول بیان کنم بنده در مقام توصیه نیستم اما برحسب تجربه بیان میکنم که اصولی ترین مفاهیم در این بازار همین علم اقتصاد میباشد و لازمه معاملگری در بازارهای مالی داشتن اطلاعات کافی در زمینه اقتصاد هست پس تا میتوانید در این زمینه تلاش کنید تا دیدگاه وسیعتری نسبت به قضیه بدست بیاورید

4- همیشه در همه جا بیان کردم چیزی به عنوان تکنیکال یا فاندامنتال نمیشناسم بلکه این تفکیک روش و ابزارهای تحلیلی برای درک بیشتر معاملگران هست ولی معاملگران نباید خود را اسیر این تفکیک سازی ها کنند

5- برنامه تجاری من بر پایه هر دو بنا شده و چیزی به عنوان ابتدا و انتها برایش متصور نشده ام !

6- زیباترین لحظه کاری من ورودم به دنیا تریدری به خصوص ورودم در مجموعه پرسپولیس کاپیتال هست ! نویسندگی ، مشاوره و وقت گذراندن با کسانی که دوستشان دارم و دوستم دارند که میشه گفت کل زندگی زیباست!

7- واجب ترین کلاس از دیدگاه من مباحث روانشناسی هست و بزرگترین اشتباه من در این فروم این بود که از اول باید مباحث روانشناسی رونق میدادم بعد روش ها و تحلیل های دیگر... که باز دیر نیست و استارت این کار را به همت خدا زده ام ! در واقع روانشناسی کامل کننده یک معاملگر به تریدر هست امیدوارم که در این راستا تمامی اعضا همکاری کنند و به زودی این مبجث رونق خوبی بگیرد !

ارادت

نظر

پردازش ...
                        X