اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

forex holy grail سیستم درخواستی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• forex holy grail سیستم درخواستی

با سلام . سیستمی که میخوام معرفی کنم در واقع جزو سیستمهای در خواستی هستش . اگر دوستان دارنش (پی دی اف ، اندیکاتور ...) دریغ نکنند ، تا

با بررسی بیشتر به یک سیستم واقعی و مطمئن تبدیلش کنیم . با تشکر

راستی سایت ارائه دهنده forexholygrail.net هستش .

نوشته اصلی توسط shamili نمایش پست ها
    با سلام . سیستمی که میخوام معرفی کنم در واقع جزو سیستمهای در خواستی هستش . اگر دوستان دارنش (پی دی اف ، اندیکاتور ...) دریغ نکنند ، تا

با بررسی بیشتر به یک سیستم واقعی و مطمئن تبدیلش کنیم . با تشکر

راستی سایت ارائه دهنده forexholygrail.net هستش .
    درود دوست عزیز

ضمن احترام به عقاید شما و اینکه ممکن است سیستم واقعا هالی گریل روی کره زمین وجود داشته باشد چند دلیل پرواضح در مورد کذب بودن این سایت وجود دارد که فکر میکنم ذکر تنها یک نکته این موضوع را شفاف خواهد نمود :

مبدع این روش ادعا کرده است در چند روز 5000 دلار را به نیم میلیون دلار در حساب دمو تبدیل کرده است که به نظرم نیازی به بررسی بیشتر این سایت و ... نیست و این ادعا خود مدرک بسیار محکمی بر کاذب بودن این شخص می باشد ... چون اگر این شخص چنین سیستمی داشت اگر تنها با 1 دلار شروع به کار کند پایان ماه دوم فکر میکنم در لیست ثروتمندترین افراد جهان در مجله فوربس رتبه نخست را داشته باشد !!!!!

اگر در ابتدای راه فارکس قرار دارید به شما پیشنهاد میکنم از اساتیدی که در همین انجمن حضور دارند مثل جناب یزدی / جناب ازاادی/ جناب بهزادی / جناب رحمانی و اساتید بیشمار دیگری که بدون شک ذکر نام تمامی این بزرگان امکان پذیر نیست مشورت بگیرید و راهی که دیگران بارها و بارها طی کردند و نتیجه ای جز هدر رفتن پول و عمر نصیبشان نشد را خدایی نکرده بدست نیاورید .

در اخر اگر جسارتی شد و اگر بی احترامی از جانب این حقیر متوجه حضورتان شد از صمیم قلب طلب پوزش دارم ....

پاینده و استوار باشید ....
    ویرایش توسط ALFRED : https://www.traderha.com/member/6538-alfred در ساعت 05-25-2013, 06:25 PM
    خواهشا این دو سایت را مشاهده فرمایید دیدنشان رایگان است !!!!

موسسه خیریه محک ( کمک به کودکان سرطانی نیازمند )

موسسه خیریه همت ( کمک به نیازمندترین افراد جامعه )

نظر

درود بر دوست عزیز و با اخلاق جناب آلفرد . اگر راستش را بخواهید بنده خودم یکبار با یک مانی منیجمنت فشردهء افزایشی و کاملا مهندسی شده براساس محاسبات دقیق براساس جدول اکسل

و فقط برای کشف و پی بردن به میزان توانائی خودم و بروکر(سرور) و البته در حساب دمو ظرف سه روز (شاید به اندازهء یک نصف روز بیشتر ) یک حساب ده هزار تائی را به نهصدوپنجاه هزار رساندم .

در حال حاضر هم از سال 82 بطور گسسته مشغول به دانش اندوزی و بهره مندی از این بازار میباشم . در خصوص درخواست سیستمی هم که داشتم ، اولا به خاطر این بوده که اصولا به سیستمهای

با صحت و عملکرد بالای هشتاد درصد علاقه ء خاصی دارم و در ثانی با مشاهدهء اسلایدهائی که در این سایت ( دو تصویر آبی رنگ مربوط به چارت) ارائه شده است به نزدیک بودن شکل نگاه این شخص

به ذات بازار و نوع عمل و از طرفی نوع و متد کاری در نحوهء پوزیشن گیری به سیستم و نحوهء عمل بنده بود ، که در صورت ارائهء سورس آن توسط یکی از اعضاء ، میتوانستم کمک زیادی در توضیح ریزه

کاریهای آن و باز کردن سیستم در شرایط مختلف و البته بکمک سایر دوستان ماهر در این زمینه داشته باشم . هر چند با تحقیقی که طی روزهای اخیر داشتم و طبق حدس قریب به یقین شما ، برخی

اقوال نشان از اسکم (scam) و نوعی لاپوشانی توسط ارائه دهندهء سیستم بوده و زیاد هم نباید دلخوش به ادعاهای سازندهء سیستم داشت . باز هم از بذل توجهتان ممنون و سپاسگزارم
      ویرایش توسط shamili : https://www.traderha.com/member/7645-shamili در ساعت 05-26-2013, 01:10 AM

نظر

پردازش ...
      X