اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کتاب گن

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• کتاب گن

با سلام

در کتاب منطق الطیر در مقالۀ سی و نهم عطّار وارد هفت شهر عشق میشود
    که اولین وادی ، وادی طلب، و دومین وادی، وادی عشق، و سوم وادی معرفت، و چهارم وادی استغنا، و پنجم وادی توحید، و ششم وادی حیرت، و هفتمین وادی فقر و فنا نام دارد و مولوی هم در مثنوی میگوید :

«هفت شهر عشق را عطّار گشت ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم»
    هست وادی طلب آغاز کار وادی عشقست از آن پس بی کنار
    پس سوم وادیست، آنِ معرفت هست چارم وادی استغنا صفت
    هست پنجم وادیِ توحید پاک پس ششم وادیِ حیرت صعبناک
    هفتمین وادی فقر است و فنا بعد از این روی و روش نبود ترا

هفت شهر عشق را عطار گشت و ما هنوز اندر خم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دوستان همانطور که قبلا هم اطلاع داده بودام در حدود دو هفته ای می شود که کتاب به پایان رسیده و به بروکر پرسپولیس اطلاع دادام برای چاپ اماده است .
    ولی مثل اینکه خبری نیست .......
    ظاهرا همانند سایر کارهایی که ما در ایران علاقه داریم نصفه و نیمه انجام دهیم . این موضوع در این جا هم صادق است و این کار هم مانند سایر کارها یا باید خاک بخورد و یا
    تعطیل شود و یا .......
    من کار چاپ و کتاب و..... بلد نیستم علاقه ای هم ندارم که یاد بگیرم که اگر بلد بودام تا حالا ان را هم انجام داده بودام
    فقط خواستم اطلاع دهم که کار گروه ( گروه یک نفری ) کتاب گن به اتمام رسید .
    موفق و پیروز باشید .
    زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

aligh جان خدا قوت

شما به هر انتشاراتی که مراجعه بفرمایید میتوانید کتاب را چاپ کنید فقط هر کدوم شرایطی برای پرداخت حق الزحمه دارند مثلا فروش نصف تیراژ. البته در این مورد فکر کنم آقا نیما که چند کتاب چاپ کردند بتونند بهتون راهنمایی کاملتری بدهند. قدر زر زرگر بداند قدر گوهر گوهری

ارادتمند------------امیر
    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

با سلام و خسته نباشید

علی آقا واقعا عالی بود.ان شا لله بتونیم این زحمات شما رو جبران کنیم.

موفق باشید
      A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

آقا جونم،دوست نازنینم درود بر شما.

از همه زحماتی که متحمل شدی سپاسگزارم.خسته نباشی.من که به شخصه از تک تک پستهای شما لذت میبرم و استفاده میکنم.

امیر جان درست فرمودند،جناب نیما خیلی خیلی میتونند یاری برسونند.

این هم شماره تلفن انتشاراتی که کتابهای ارزشمند جناب نیما رو چاپ کردند:

66496363

انتشاران دانش پژوهان جوان

اما باز هم با ایشون هماهنگ کنید دوست بزرگوارم.

بی صبرانه منتظر شنیدن خبر چاپ هستم.

باز هم خسته نباشید عرض میکنم و آرزوی موفقیت برای شما دارم.

ویرایش توسط hich1389 : https://www.traderha.com/member/6942-hich1389 در ساعت 06-25-2013, 11:47 AM
        «میان این همه اگر،تو چقدر بایدی؟»

http://traderha.com/f31/امیدها-و-تردیدها-2197

نظر

در مرجله اول یک خسته نباشید به شما علی گل بگم

در مرحله بعد عنوان کنم که شما شماره تماس ایرانتون برای بنده پیام خصوصی کنید در اسرع وقت با شما تماس خواهم گرفت و مشکل را حل خواهم کرد ( مشکل گشا به من میگن )

موفق باشید
          آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

درود بر شما
            بیصبرانه منتظرم
            خسته نباشید

نظر

سلام
              امیدوارم بروکر پرسپولیس بدقولی نکنه و کتاب چاپ کنه وقتی حرفی زده می شه باید بهش عمل کرد بخصوص که طرفت یک بروکر باشه باید حرفش اعتبار داشته باشه والا کسی دیگه بهش اعتماد نمی کنه
              علی جان چاپ شد خبر بده اولین مشتری منم

نظر

نوشته اصلی توسط ali2000 نمایش پست ها
                سلام
                امیدوارم بروکر پرسپولیس بدقولی نکنه و کتاب چاپ کنه وقتی حرفی زده می شه باید بهش عمل کرد بخصوص که طرفت یک بروکر باشه باید حرفش اعتبار داشته باشه والا کسی دیگه بهش اعتماد نمی کنه

عجب
                داری غیرتی میکنی ها . . .
                تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                در این سایت و در تلگرام
                SmartSignalFX@

نظر

نوشته اصلی توسط ali2000 نمایش پست ها
                  سلام

سلام بزرگوار

فروم و اعضای فروم برای ما همه افتخار هستند و هر کس در این بادی نلاشی کند ، بی جواب نخواهد ماند

چاپ این کتاب اگر بروکر دیر جواب دهد بنده از جیب برای اینکار مایه خواهم گذاشت و در ضمن کارهای انتشاراتی و دوندگیش باز خودم به شخصه خواهم انجام داد گرچه، پرسپولیس حرفی بزند عمل خواهد کرد بدون شک !

پس صبور باشید تا این کتاب ارزشمند به مرحله چاپ برسد !

علی جان دوست دارم این کتابت یکی از دستان خود شما و امی سعید دریافت کنم و امضاء بگیرم ، مایه افتخار هستید !

منم میخوام کتابی به نام تحلیل بازار به چاپ برسانم که حاوی دو سبک کاری فاندامنتال و الیوت هست و توام با هم خواهد بود ... البته اگر اساتید بنده اجازه دهند !

کتاب جالبی هست و هنوز که هنوزه باز مطالب بهش داره اضافه میشه و قشنگی کار در مکمل بودن دو سبک کاری هست !

فعلا که اول کار استاد علی رو باید مشخص کنیم بعد به سراع الباقی کارهای چاپی ...

موفق باشید
                  آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

نوشته اصلی توسط devoshca نمایش پست ها

عجب
                    داری غیرتی میکنی ها . . .
                    راستش گفتم دیگه
                    ملت ما یه کم غیرت داشتن وضع زندگیشون اینطوری نبود که دلار 1000 تومانی بشه 3500 کسی هم صداش در نیاد

نظر

نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
                      سلام بزرگوار

فروم و اعضای فروم برای ما همه افتخار هستند و هر کس در این بادی نلاشی کند ، بی جواب نخواهد ماند

چاپ این کتاب اگر بروکر دیر جواب دهد بنده از جیب برای اینکار مایه خواهم گذاشت و در ضمن کارهای انتشاراتی و دوندگیش باز خودم به شخصه خواهم انجام داد گرچه، پرسپولیس حرفی بزند عمل خواهد کرد بدون شک !

پس صبور باشید تا این کتاب ارزشمند به مرحله چاپ برسد !

علی جان دوست دارم این کتابت یکی از دستان خود شما و امی سعید دریافت کنم و امضاء بگیرم ، مایه افتخار هستید !

منم میخوام کتابی به نام تحلیل بازار به چاپ برسانم که حاوی دو سبک کاری فاندامنتال و الیوت هست و توام با هم خواهد بود ... البته اگر اساتید بنده اجازه دهند !

کتاب جالبی هست و هنوز که هنوزه باز مطالب بهش داره اضافه میشه و قشنگی کار در مکمل بودن دو سبک کاری هست !

فعلا که اول کار استاد علی رو باید مشخص کنیم بعد به سراع الباقی کارهای چاپی ...

موفق باشید
                      سلام مش خلیل
                      منتظر کتاب هات هستم امیدوارم پیگیری کار کتابت هم مثل جواب دادنت تو چت نباشه عزیزیم

ما که پولی نداربم بیایم کلاس خصوصی الیوت نهایت بتونیم کتابش بخریم

گذشته از شوخی جای یک کتاب الیوت کاربردی خالی من کتاب علی محمدی دارم الیوتش برداشت نصفش از کتاب نیلی ترچمه کرده بقیه رو هم مقالات فروم های ایرانی کپی کرده
                      متاسفانه همه کتاب های علی محمدی خریدم حیف پول که بهش دادم

نظر

با سلام
                        از لطف همه دوستان تشکر میکنم . همانطور که میدانید مشغله کاری دوستان در بروکر زیاد است
                        به هر حال باید قبول کرد که این کار مسولیت و گرفتاری زیادی دارد .
                        انشاالله زمانیکه وقت مناسب پیدا کنند حتما این مورد را پیگیری خواهتد کرد .
                        با تشکر .
                        زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

نظر

در صورت امکان علی اقا کتاب رنگی چاپ کنید به خاطر نمودارها.... بهتر می شه درک کرد
                          من که منتظر کتابم

نظر

پردازش ...
                          X