اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

گــــــــــــــــــــــــ ـاو /خــــــــــــــــــــــــ رس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سیگنال: گــــــــــــــــــــــــ ـاو /خــــــــــــــــــــــــ رس

با درود مجدد خدمت دوستان

در بازي فــــاركس همراهي به موقع با خرس ها و گاوها ميتواند در موفقيت يك تريدر خرده پا تاثير بگذارد.در اصل جايي كه بايد گاو باشيم خرس نباشيم و جايي كه خرس هستيم خودمان را گاو نكنيم.

ما نه احمقيم كه به ما بگويند گاو و نه چاق و گنده هستيم كه به ما بگويند خرس.در اصل گاو و خرس در پس پرده دوست هستند تا تريدر ها را گيج و مبهوت كنند و در آخر باخت را تقديم تريدر ها كنند.هيچ گاو و خرسي در بازار از گرسنگي نمرد .بقاي يكي در بقاي ديگري ميباشد.

سيگنال هاي كه در دو مرحله تقديم ميشود و ارائه ميگردد اميدوارم بتواند كمي ما را با اين دو حيوان همراهي كند.سبك سيگنالها كمي متفاوت تر و بهتر شده است و اگر مديريت سرمايه خوبي رعايت شود سود گيري مناسبي براي تريدر رقم ميزند.

در چند ماه گذشته يك برنامه جديدي را براي ارائه سيگنال استارت زدم كه به شكست منجر شد و نتيجه اي نداشت.علت وقفه هم همين بود و مجددا بر طبق قولي كه به دوستان داده بودم با همان سبك سيگنالي قديمي اما بهينه تر شده در خدمتتان هستم.

اكانت 15 هزار دلار ميباشد.در يك بروكر كم اسپرد و ECN افتتاح شده است و اين بروكر با ايراني ها كار نميكند و فقط اين اكانت به جهت ارائه سيگنال افتتاح شده است.سيگنالها دو قسمتي ميباشد كه اگر بدقت به ان عمل كنيد سود خواهيد گرفت.در مورد سيگنالها توضيحاتي ارائه خواهم داد.

server: 50.57.145.111:14443

209.222.64.6:14443

Login : 35767

Investor : alexnew2013

alexshad2013@hotmail.com

درود

در حين سيگنال هاي دو مرحله اي نكاتي هم توضيح خواهم داد.تا اينقدر هم تايپيك خشك و خالي نباشد.يعني صرفا شما سيگنال گير نباشيد.بلكه ماهيگير هم باشيد تا بعداها بتوانيد خودتان مستقلا هم بر روي پروژه هاي كاريتان بهتر و بهينه تر عمل كنيد. و صرفا از اين حالت سنتي فاركس بيرون بياييد و ديد جديدتر به ماركت پيدا كنيد.

سيگنال هاي ما دو مرحله هست.يعني.اينجا بخر...اگر نشد اينجا بفروش.اينجا بفروش اگر نشد و از منطقه فروش خارج شد بخر....يعني با گاوها باش اگر نشد با خرس ها باش....با خرس ها باش اگر نشد با گاوها باش.منظورم از "اگر نشد" اين است كه شما استاپ خورديد و از منطقه خارج شديد....فاندامنتال مطلقا تعطيل...بازي حالتي قمار دارد.البته نه در حجم بلكه در حالت خريد و فروش بايد شرط ببنديد....كلا سيگنالها سبك بخر بفروش بدون دخالت احساسات دارد.مطلقا احساسات ممنوع ميباشد.من فكر ميكنم" ميره بالا يا مياد پايين" نداريم.....اگر تمام افراد بگويند بخر ولي شما بايد بفروشيد.بايد بفروشيد.يعني سيگنالها كاملا تحميلي ميباشد.مديريت سرمايه رعايت ميشود.فقط سيستم خريد و فروش قماري ميباشد و ما در خريد و فروش شرط بندي داريم و ريسك را قبول ميكنيم.براي يك برد بيشتر محتمل......

پس با گاو ها هستيم تا زماني كه قيمت با گاوهاست.خروج قيمت از منطقه گاوها همراهي با خرس هاست.مجددا عرض ميكنم سيگنال ها اساس و پايه اي اقتصادگونه ندارد. و صرفا يك ميز شرط بندي ميباشد.تيك پرافيت هم ده پيپ و 5 پيپ نيست.مينيموم ما بين 30 تا 60 پيپ تيك پرافيت داريم.استاپ حدودا يك و نيم برابر يا كمي بيشتر از تيك پرافيت ميباشد.

هدف سود گيري را كم در نظر ميگيريم تا دلسرد نشويم.هدف شكار 12 درصد ماهيانه ميباشد.كه اكثر مواقع بيشتر از اين مقدار محقق ميشود.ولي اهداف سود ماهيانه را همين بين ده درصد تا 15 درصد بگيريم تا هم منطقي تر باشد و هم با چند ضرر و از دست رفتن مقداري سود دلسرد نشويم.

ادامه.....
    alexshad2013@hotmail.com

نظر

سيگنال در eurusd

مرحله اول:

sell eurusd now.....tp=1.2960 sl=1.3077

مرحله دوم:

اگر استاپ لمس شد منطقه خريد شكل ميگيرد

buy eurusd now tp=1.3110 sl=1.2993

پس يك سيگنال دو مرحله ايجاد شد و مرحله سوم ندارد.اگر در هر دو حالت ضرر شد كار تمام است و ضرر را مي پذيريم و منتظر موقعيت جديد ميمانيم.

اگر در مرحله اول حجم را x(ايكس) بگيريم ميبايست در مرحله دوم حجم 3x باشد.مثلا حجم مرحله اول يك صدم ميباشد.مرحله دوم بايست سه صدم باشد.تا نتيجه ايده آل شود.

تغيير فاز از يك منطقه خريد به منطقه فروش باعث ايجاد سيگنال خريد و فروش ميشود.يك نكته را توجه كنيد.اگر اكانت سيگنال را پيگيري ميكنيد سيگنالهاي معمولي 0.10 و 0.30 حجم دارند و سيگنالهاي مهم بيشتر از 0.30 حجم ميگيرند.شما مختاريد به دلخواه خودتان تمام سيگنالها را استفاده كنيد و يا صبر كنيد سيگنالهاي مهم دو مرحله اي گرفته شود و فقط از اين نوع سيگنالها استفاده كنيد.در اين تايپيك فقط سيگنال هايي كه مهم تر هستند قرار ميگيرد نه همه سيگنالها....!!!

مديريت سرمايه را رعايت كنيد .با حجم مناسب و كم هم ميشود به حد كفايت از بازار سود گرفت.نكته ديگر اينكه ما بعضي مواقع تقسيم حجم داريم.مثلا الان در اكانت سيگنال جفت ارز usdcad قرار است 0.80 لات حجم بگيرد . ممكن است ابتدا 0.40 گرفته شود و در فرصت مناسب تر 0.40 بعدي گرفته شود كه در مجموع 0.80 ميشود.بعضي مواقع اين كار انجام ميشود ولي تيك پرافيت و استاپ لاس دقيقا مثل هم هستند و دو تريد محسوب نميشود بلكه يك تريد ميباشد كه تقسيم حجم شده است.

نفت خام(USOIL) و نفت برنت(UKOIL) بعلاوه 26 جفت ارز همراه با طلا سيگنال داده ميشود و اگر نفت برنت در پلتفرمتان پشتيباني نميشود.مهم نيست. ......
      alexshad2013@hotmail.com

نظر

usdcad

اول

buy usdcad now tp=1.0564 sl=1.0446

دوم

sell usdcad now.....tp=1.0413 sl=1.0529

.................................................. ......................

اول

gbpjpy buy now.....tp=151.50....sl=149.97

دوم

gbpjpy sell now.......tp=149.52.....sl=151.07

.................................................. ......................
        اول

audusd sell now....tp=0.9102....sl=0.9261

دوم

audusd buy now.....tp=0.9308......sl=0.9145

.................................................. .

در اكانت سيگنال هم ميتوانيد تمام سيگنالها را پيگير باشيد.
        alexshad2013@hotmail.com

نظر

audchf

مرحله اول وجود ندارد

مرحله دوم

sell audchf sell now.....tp=0.8562.....sl=0.8806

حجم ميبايست 3x باشد.زيرا مرحله اول كه x لات بود وجود ندارد پس مرحله دوم طبق كار 3x حجم دارد.اين نكات فراموش نشود.

.................................................. ..........
          eurcad

مرحله اول

sell eurcad now....tp=1.3574 sl=1.3736

مرحله دوم

buy eurcad now.......tp=1.3780 sl=1.3619
          alexshad2013@hotmail.com

نظر

eurcad

فروش كنسل شد...

مرحله اول نداريم
            مرحله دوم

buy eurcad now.....tp=1.3780.....sl=1.3618

///....بروكر فيبو گروپ حقيقتا مضخرف ترين بروكر در دستكاري قيمت ميباشد///...

از دوستان خواهشمندم اكانت سيگنال را پيگيري نماييد تا متوجه تغييرات گاها سريع بشويد.
            ویرایش توسط كيشور فستر : https://www.traderha.com/member/7330-كيشور-فستر در ساعت 07-01-2013, 09:26 AM
            alexshad2013@hotmail.com

نظر

اگر میشه لطف کنید بگید ا ین حساب در کدوم بروکر هست چون من میخوام روی موبایلم حساب رو باز کنم با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط zebelboy2008 نمایش پست ها
                اگر میشه لطف کنید بگید ا ین حساب در کدوم بروکر هست چون من میخوام روی موبایلم حساب رو باز کنم با تشکر
                دوست عزیز در قسمت نام بروکر 50.57.145.111:14443 را وارد کنید.
                هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

نوشته اصلی توسط كيشور فستر نمایش پست ها
                  eurcad

فروش كنسل شد...

مرحله اول نداريم
                  مرحله دوم

buy eurcad now.....tp=1.3780.....sl=1.3618

///....بروكر فيبو گروپ حقيقتا مضخرف ترين بروكر در دستكاري قيمت ميباشد///...

از دوستان خواهشمندم اكانت سيگنال را پيگيري نماييد تا متوجه تغييرات گاها سريع بشويد.
                  جناب کیشور فکر نمی کنم اینطوری باشه.من که باهاش مشکلی نداشتم.

نظر

نوشته اصلی توسط مهدی ضرغامی وحید نمایش پست ها
                    چرا آقا مهدی کیشور عزیز درست میگه البته من تا حالا با فیبو حساب نداشتم اما از خیلی از دوستان و تریدرهای قدیمی تر هم شنیدم که پیپ دزدی و دستکاری قیمت به وفور انجام میشه در این بروکر اما با نقد و واریز پول مشکلی نداشتن حتی در مبالغ بالا اما این دستکاری قیمت ...؟؟؟!!!!

نظر

من عکسهایی از این بروکر داشتم که اگر پیدا کنم میذارم سر خبر یهو اسپردش میشد صد و یا حتی بالاتر!!! جالب تر اینکه سر خبر nfp آخر خودش گلچین میکرد نصف استاپ و تی پی هارو میزد و بقیه رو نمیزد. تکلیف باید معلوم باشه یا سر خبر استاپ و تی پی رو نمیزنی یا میزنی ولی در کل من به شخصه اصلا خیری ازش ندیدم. دستکاری قیمت که مثل وعده های روزانه براش طبیعیه این بروکر

ارادتمند-----------امیر
                      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

نوشته اصلی توسط مهدی ضرغامی وحید نمایش پست ها
                        درود بر شما

علت متوجه نشدن شما استفاده از روشهاي تحليلي و خريد و فروش فاصله دار ميباشد.اگر ممتد در چندين جفت ارز نه فقط يكي اين بروكر فيبو را زير نظر بگيريد به وفور در حركت دادن قيمت و كم بود پيپ مشكل اساسي دارد.اگر ميخواهيد متوجه شويد بايد اين بروكر روس را با يك بروكر ديگر مثلا آمريكايي و اروپايي معتبر مقايسه كنيد خواهيد فهميد كه اين بروكر فيبو بسيار حيله گر و شياد ميباشد.

شما تصور كنيد ما يك سال و حتي بيشتر با اين بروكر در اكانت هاي دمو آزمايشي كار كرديم.اين بروكر در حساب هاي دمو هم پيپ دزدي ميكند...واي به حال ريل.....در حركت دادن قيمت هم سهل انگاري ميكند و به جاي ريكوت ترفند please wait را بكار ميبرد.باز كردن يك تريد شايد 12 ثانيه طول ميكشد.خوب چه فرقي بين ريكوت وplease wait وجود دارد؟؟؟هيچ...قيمت در نقطه مورد نظر برايت باز نميشود و بعد از مدتي در قيمت جاري مورد دلخواه باز ميشود.شما اسپرد را دست كم نگيريد.بروكرها مخصوصا اين فيبو گروپ در اسپرد و باز كردن تاخيري قيمت بسيار خبره هستند.البته اگر تحريمات نبود اين بروكرها توي سطل آشغال بودند.بروكر واقعي و معتبر را اگر ببينيد از ضرر دادن باهاش هم لذت ميبريد.
                        alexshad2013@hotmail.com

نظر

پردازش ...
                        X