اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

رادار روند

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تحلیل: رادار روند

سلام
    جناب روند که معرفی لازم ندارند.
    همه می خواهند با ایشون دوست باشند و ایشون را همراهی کنند.
    ولی جناب روند هم سر به سر همراهان می گذارند و هر از گاهی، بدون خبر از مسیر خود برمی گردند.
    خلاصه همراهی با ایشون ساده نیست و باید حواست جمع باشه.

صفحه راداری تهیه کرده ام (کشف) که امیدوارم با آن بتوانم روند را زیر نظر داشته باشم.
    ولی هنوز قلق گیری نشده.

این تاپیک برای معرفی و راه اندازی رادار ایجاد شده است.
    از علاقمندان تقاضا دارم ، نیم نگاهی به این صفحه رادار ( البته مربوط به ارز مورد نظر و علاقه خودشان ) داشته باشند و نتیجه را اینجا مطرح کنند.
    بدیهی است که باید نام ارز مورد نظرتان را اینجا اعلام کنید تا صفحه نمودار آن تهیه و در تاپیک قرار داده شود.
    در پست های بعدی به رونمایی و طرز کار با این رادار خواهم پرداخت.

صفحه رادار تشکیل شده از 9قسمت. (هر کدام مربوط به یک بازه زمانی.)

در هر قسمت دو خط داریم.
    خط ممتد : قیمت در لحظه تهیه نمودار.
    خط منقطع : نشانگر

توجه کنید که همانطور که قیمت در حال تغییر است - نشانگر هم در سایه قیمت و در تعقیب آن است.

اگر قیمت زیر نشانگر بود - نشانه روند نزولی است و ...

رنگ نشانگر به نوعی معرف فاصله قیمت با آن است.
    وقتی قیمت به نشانگر نزدیک شود - رنگ نشانگر سرخ (و برافروخته) می گردد.
    و امکان خاتمه روند در آن بازه زیاد می شود.
    در غیر این صورت و در حالت معمول نشانگر رنگ روشن دارد.

و کاملا واضح است که اعتبار زمانی بستگی مستقیم به بازه زمانی دارد.
    از این رو اعتبار صفحه رادار در تایم های پایین زیاد نیست.

در پایین صفحه هم زمان بروکر (سبز) و همچنین دقایق باقیمانده تا شروع کندل بعدی (زرد) ذکر شده و ارزش خاصی ندارد.

ویرایش توسط say : https://www.traderha.com/member/7954-say در ساعت 07-04-2013, 10:41 AM

نظر

نظر

دوست عزیز این اندیکاتوره یا چیز دیگه ای؟؟؟ بر پایه ی atr ؟ اگر لطف کنید بگید بر چه اساسی است ممنون میشم چون بالاخره هر کسی یه سبک خودش روند رو پیدا میکنه

ارادتمند شما-------------امیر
        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
          دوست عزیز این اندیکاتوره یا چیز دیگه ای؟؟؟ بر پایه ی atr ؟ اگر لطف کنید بگید بر چه اساسی است ممنون میشم چون بالاخره هر کسی یه سبک خودش روند رو پیدا میکنه

ارادتمند شما-------------امیر
          سلام
          اندیکاتور ( نشانگر) بر اساس high & low های گذشته.
          چیز بدرد خوری توش دیدید؟
          بیشتر منظورم در مقایسه با روش خودتان یا تحلیل های دیگران است.

نظر

با پست 3 مقایسه شود.

نظر

هنوز که ندیدمش ولی دنبال یه چیزیم برای نقطه ی ورود. من نقطه ی ورودم خلاف روند تایمهای پایینه البته سعی میکنم با تایم های بالا هم جهت باشم. الان از atr استفاده میکنم و انصافا هم راضیم ولی کلا عادت دارم هیچ وقت نگم سیستم من بهترین سیستمه و همیشه سعی در بهینه کردنش دارم. نمیدونم شما میخواین اندیکاتورش رو قرار بدید یا موقع تغییر روند خودتون اعلام میکنید.

ممنون از لطف شما و پاسخ گویی سریعتون

ارادتمند---------امیر
              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

با توجه به اینکه کمتر کسی حوصله تایم های خیلی بالا را دارد
                و
                اعتبار خطوط در تایم های پایین هم کم است

تصمیم گرفتم از این به بعد صفحه راداری شامل 9 ارز مختلف ولی همه در تایم h4 قرار دهم.
                نظر شما چیست؟
                ویرایش توسط say : https://www.traderha.com/member/7954-say در ساعت 07-04-2013, 09:47 PM

نظر

نوشته اصلی توسط twimm نمایش پست ها
                  هنوز که ندیدمش ولی دنبال یه چیزیم برای نقطه ی ورود. من نقطه ی ورودم خلاف روند تایمهای پایینه البته سعی میکنم با تایم های بالا هم جهت باشم. الان از atr استفاده میکنم و انصافا هم راضیم ولی کلا عادت دارم هیچ وقت نگم سیستم من بهترین سیستمه و همیشه سعی در بهینه کردنش دارم. نمیدونم شما میخواین اندیکاتورش رو قرار بدید یا موقع تغییر روند خودتون اعلام میکنید.

ممنون از لطف شما و پاسخ گویی سریعتون

ارادتمند---------امیر
                  فعلا یه همین صورت و مرتب صفحه رادار تایم h4 را می گذارم.
                  همانطور که دیده میشه تغییر سریع در این تایم نداریم.
                  اگر نکات مثبت و مفیدی با کمک نظرات شما دوستان بدست بیارم - نشانگر را بهینه و در اختیار قرار خواهم داد.

نظر

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...2958786391.png
                    ویرایش توسط say : https://www.traderha.com/member/7954-say در ساعت 07-04-2013, 09:58 PM

نظر

جهت مقایسه

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...3003364561.png

نظر

نوشته اصلی توسط say نمایش پست ها
                        با توجه به اینکه کمتر کسی حوصله تایم های خیلی بالا را دارد
                        و
                        اعتبار خطوط در تایم های پایین هم کم است

تصمیم گرفتم از این به بعد صفحه راداری شامل 9 ارز مختلف ولی همه در تایم h4 قرار دهم.
                        نظر شما چیست؟
                        سلام
                        اگر ممکنه در تایم 1 ساعته هم قرار بدید ..............تشکر

نظر

درود و خسته نباشید خدمت دوست عزیز
                          از بابت راه اندازی این بحث ممنونم و همونطور که از اسمش پیداست میتونه یک نقشه راه خوب باشه.امیدوارم که آنچه در ذهن شما نقش بسته محقق بشه.
                          دو سؤال از خدمت شما دارم:
                          1- وقتی قیمت از خط منقطع دور میشه و رنگ خط سبز هست،نشانه اعتبار رونده؟
                          2- تایم فریمهایی که در پایین چارت به رنگ قرمز و آبی نمایش داده میشه بیانگر وضعیت قیمت در اون تایم نسبت به خط منقطع هست؟
                          برای موفق شدن سه راه وجود داره

نفر اول باشی
                          باهوش باشی
                          تقلب کنی

نظر

نوشته اصلی توسط aminaran نمایش پست ها
                            سلام
                            اگر ممکنه در تایم 1 ساعته هم قرار بدید ..............تشکر

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...3012264961.png

نظر

نوشته اصلی توسط ahmad5772 نمایش پست ها
                              درود و خسته نباشید خدمت دوست عزیز
                              از بابت راه اندازی این بحث ممنونم و همونطور که از اسمش پیداست میتونه یک نقشه راه خوب باشه.امیدوارم که آنچه در ذهن شما نقش بسته محقق بشه.
                              دو سؤال از خدمت شما دارم:
                              1- وقتی قیمت از خط منقطع دور میشه و رنگ خط سبز هست،نشانه اعتبار رونده؟
                              2- تایم فریمهایی که در پایین چارت به رنگ قرمز و آبی نمایش داده میشه بیانگر وضعیت قیمت در اون تایم نسبت به خط منقطع هست؟
                              سلام
                              ج 1 - نه لزوما - نشانه حرکت خوب در جهت موافق هست - اگر سردرگمی و یا برگشت قیمت بوجود بیاد با رنگ سرخ نشان میده.
                              ج 2 - آنها مربوط به اندیکاتور xb4d است. که پیشنهاد خرید (آبی) یا فروش (قرمز) در اون تایم میدهد.

نظر

پردازش ...
                              X