اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کلاس گن

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• کلاس گن

سلام
    تو این تاپیک می خوام از تریدر حرفه ای گن ، علی aligh عزیز دعوت کنم تا یک تالار اختصاصی ایجاد کنه و خواهش کنم کلاس آموزشی گن تشکیل دهد
    دوستانی که تمایل دارند همین جا اعلام اماده گی کنند تا ببنیم چند نفر می شیم

سلام
    ابتدا ببینید که علی آقا تمایل به آموزش دارند و بعد داوطلبان اعلام آمادگی کنند
    چون داوطلب زیاد هستند
    با احترام
    تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
    در این سایت و در تلگرام
    SmartSignalFX@

نظر

علی اقا گفته کمک می کنه فقط باید افراد با انگیزه باشه تا دعوت کنه تا ایشان هم علاقه پیدا کنن برای اموزش
      درست وقت ندارن این می دونم بهم گفته حتی کلاس حضوری هم من گفتم تشکیل دهند من اولین نفرم، ولی علی جان گفت وقت زیادی نداره
      امیدوارم بچه ها اینجا دعوت کنن شاید یه زمان کوچکی برای ما هم اختصاص دهند
      مبحث خیلی سخت و سنگینی برای همین من خیلی مطالعه کردم ولی نتیجه ای نداشت
      باید یک استاد و راهنما داشته باشیم تا راه بیوفتیم

نظر

با سلامدوستان اول خواهش میکنم از کلمات ساده استفاده کنیم بنده نه حرفه ای هستم ونه ...... فقط یک تریدر ساده هستم ولی با پشتکار زیاد . و سعی کردام که شاید کمی بیشتر از بعضی از دوستان مطالب مربوط به گن را پیگیری کنم همین و بس . اما دوستان واقعا اگر تمایل دارند که با این مبحث با کمک یکدیگر بیشتر آشنا شویم .چند نکته در ابتدا خدمت دوستان عرض کنم : اولین و مهمترین نکته این است که روش گن (لااقل آن مقداری که من با آن آشنا شدام ) در ابتدا فقط یک روش کاملا دستی است و از متا تریدر فقط برای گرفتن دیتا استفاده میشود و اگر دوستان فکر میکنند که حوصله و پشتکار چنین کاری را دارند که با مداد بر روی کاغذ نمودارها را رسم کرده و بر روی کاغذ تحلیل کنند بنده هم خوشحال خواهم شد در خدمت دوستان باشم . نکته دوم اینست که این کار کاملا دو طرفه می باشد یعنی قرار نیست که در یک تاپیک بنده فقط تنهایی مطلب بگذارم . برای بنده خیلی سخت است که در یک تاپیک تنهایی مطلب بنویسم چون احساس میکنم که برای خودم مطلب می نویسم ( پس مسلما نیازی به آن نیست ) . نکته بعد اینست که این کار انجام تکلیف دارداگر یک مطلب یا موضوع درست جا نیفتد وارد شدن به مباحث بعدی کمی خطرناک است چون ممکن است که بعضی از دوستان اقدام به ترید کرده و متضرر شوند . مورد بعد اینست که یاد گرفتن گن و استرولوژی مانند یاد گرفتن یک زبان خارجی جدید زحمت دارد ونیاز به انرژی دارد و .......... به هرحال دوستانی که میخواهند برای اینکار آمادگی خود را اعلام کنند ابتدا یک نمودار حداقل با بیشتر از 50 کندل روزانه یا هفتگی یا ماهیانه بر روی کاغذ شطرنجی رسم کنند که حداقل 3 موج را بر روی ام مشخص کرده باشند و در همین تاپیک با اعلام امادگی و نظرشان در باره این نمودار بگذارند تا سایر دوستان هم مشاهده کنند و زمان اینکار هم حداکثر تا اخر تیرماه باشد در این مدت لطفا در باره نحوه ترسیم و جزئیات ان سوالی نپرسید فقط با اطلاعات و معلومات خود و منابعی که در اختیار دارید اینکار را بکنید . البته یک پیشنهاد هم دارم که اختیاری است اگر شخص علاقه مند بود یکی از اندیکاتورهایی که بیشتر با ان کار میکند مثل rsi یا ...... را هم بصورت دستی در پایین چارت رسم کند لطفا اندیکاتوری را که بیشتر استفاده میکنید باشد . در اول مرداد ماه با کمک و همفکری افراد یکه به این شکل اعلام آمادگی کرده اند همفکری میکنیم در خصوص ادامه کار با تشکر از تمامی دوستان ببخشید طولانی شد .
        زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

نظر

منظورت اینکه نمودار شمعی روی کاغذ شطرنجی بکشیم همین؟
          ان که می شه پرینت گرفت راحت دقیق تر هم هست
          لطفا بیشتر توضیح دهید

نظر

با سلام
            ايشان مي خواهند با اين كار بسنجند كه آيا واقعا به يادگيري اين حوزه علاقمند هستيد يا نه چرا كه همه چيز دستي است. ما بايد نشان بدهيم چقدر علاقمنديم و از عهده كار بر مي آييم و گرنه خود ايشان هم مي دانند مي توان پرينت گرفت. در هر صورت ما مشتاقانه منتظريم و با توجه به سخت بودن كار اميدواريم بتوانيم استفاده و يادگيري كه مبتني بر ديالوگ باشد را به خوبي انجام دهيم.
            http://tadavomteam.com/

Market
            Is Not About Prediction. It Is About Reaction

نظر

دوست من منظورام کاملا هم اینست نمودار شمعی یا میلیه ای یا ..... فقط نمودار خطی نباشد . و کاملا دستی رسم شود . یعنی کلمات open , high . low , close را با انگشتان خود رسم کنی وقتی شما پرینت میگیری این نمودار دیگر دست نیست ویا از نمودار درست باید پرینت نمیگیری شاید کمی درک ان سخت باشد ولی تا یک بار رسم نکنی خوب درک نمی کنی منتظر دیدن نمودارهای دوستان هستم با تشکر

نظر

دوستان صبور باشید در صورت موافقت هیئت مدیره بر طرح من تمام سبک ها و شیوه ها به صورت مالتی مدیا و دورهای سطح عالی همراه با پرسش و پاسخ ارایه خواهد شد

شک نکنید شرایط را طوری ایجاد کنم که حتی اساتید با روزی یکساعت هم به این امورات برسند

از جمله مباحثی که مد نظر بنده هم بوده همین گن و آسترولوژی است که بی شک از اساتید نام دار وقابل همچون علی گل بهره خواهیم برد

من به شخصه علاوه براینکه تمام مدیریت بخش و حتی مولتی مدیاهای انواع بخش های که تخصص دارم برعهده من هست و انجام خواهم داد اولین نفری هستم که به اندازه پنج نفر هزینه ای معادل هزار دلار ( کمک های اولیه ای که افراد در صورت تمایل برای پاداش اساتید جهت خدمات اموزشی و پشتیبانی اهداء میکنند ، حداقل این کمک مالی دویست دلار در نظر دارم و منطقی است که برای بدست آوردن اموزش های مولتی مدیا و پشتیبانی اساتید مطرح در انواع سبک ها و متدها هزینه اندکی معادل یک دوره ساده پرداخت کنیم) بر صندوق بخش ویژه خواهم ریخت

پ.ن:
                برای جبران هزینه فرصت اساتید ما پاداش های در نظر داریم که انشالله بعد از حمایت و موافقت شرکت اجرا خواهد شد. درواقع بخشی خواهد بود که با کمک و حمایت خودمون میخوایم منابع کامل اموزشی مولتی مدیا و دوره ها را در اختیار بگیریم . خود من عاشق سبک استرولوژی و مباحث زمانی هستم و هرچه هزینه کنم سود هست . به همین دلیل در تاپیک درد و دل های بازاری عنوان کردم که از نظر اموزشی این بخش به شخص خودمم سود خواهد رساند و علاوه بر تولید کننده مطالب، مصرف کننده هم هستم. بخش فراگیری و منحصر به فردی است که اگر شرکت حمایت نکرد، من با کمک افراد و حمایت تک تک اعضا اجرایی میکنیم و تمام مباحث مطرح را از اساتید نامی دریافت خواهیم کرد.

ارادتمند
                آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

نوشته اصلی توسط aligh نمایش پست ها
                  دوست من منظورام کاملا هم اینست نمودار شمعی یا میلیه ای یا ..... فقط نمودار خطی نباشد . و کاملا دستی رسم شود . یعنی کلمات open , high . low , close را با انگشتان خود رسم کنی وقتی شما پرینت میگیری این نمودار دیگر دست نیست ویا از نمودار درست باید پرینت نمیگیری شاید کمی درک ان سخت باشد ولی تا یک بار رسم نکنی خوب درک نمی کنی منتظر دیدن نمودارهای دوستان هستم با تشکر
                  مرسی
                  من رفتم کاغذ شطرنجی بگیرم.

نظر

خلیل جان سلام و خسته نباشی مثل همیشه پر انرژی هستی خدا قوت فقط جمله اقا نیما را فراموش نکن که وارد بحث پول نشویم که برکت از کارمون میره این کار با همدلی و همکاری و پشتکار میتواند برای همه پر سود باشد و خدا برکت دهد فکر کنم همون برای همه بس باشد امیدوارم همیشه سرحال و پر انرزی باشی

نظر

نوشته اصلی توسط aligh نمایش پست ها
                      خلیل جان سلام و خسته نباشی مثل همیشه پر انرژی هستی خدا قوت فقط جمله اقا نیما را فراموش نکن که وارد بحث پول نشویم که برکت از کارمون میره این کار با همدلی و همکاری و پشتکار میتواند برای همه پر سود باشد و خدا برکت دهد فکر کنم همون برای همه بس باشد امیدوارم همیشه سرحال و پر انرزی باشی
                      علی جان مرسی

دوره ها و اموزش های من در فروم طبق همیشه رایگان بوده و مولتی مدیاهای شخص خودم در بخش های تخصصی اقتصادی و تکنیکی که قرار هست به زودی ضبط بشه و قرار داده شود همراه با پشتیبانی و تحلیل تمام ایندکس های مطرح و موچود دربورس ایران و بین الملل و پزوهش هایم تماما رایگان هست و قسم خورده پشتیبان فروم هستم به طوری که در 24 ساعت شبانه روز هر کاربری تماس حاصل کند تا جای که علم بنده قد میدهد راهنمایی و مشاوره میدهم. گاهی به یک ساعت حرف زدن هم کشیده شده است و بدون هیچ چشم داشتی اززندگی خودم زدم و در اختیارافراد قرار داده ام.

مبحث پول برای اساتید دیگر هست که ما دعوت میکنیم بر سبک تخصصی خودشان برایمان دوره قرار دهند و وقت و انرژی بزارند که مولتی مدیا تهیه کنند و در طول دوره از افراد پشتیبانی نمایند

که این امر بی شک هزینه بردار هست و تا جای که بتوانیم باید دست به دست یکدیگر بدهیم و این کار را انجام دهیم. انشالله بخشی را شرکت حمایت کنند بخشی هم خودمان.. من که دقیقه اول گفتم به اندازه پنج نفر هزینه میکنم.

ارزش این کار برای شخص بنده قابل قیمت دهی نیست چرا که با یک هزینه کم درحد دوتا ترید ، منابع علمی زیادی در اختیار خواهیم گرفت.

ارادت

نظر

خیلی از مطالب و دوره های تخصصی به شخصه میخواهم بگذرانم. اگر افراد و شرکت حمایت کردند که همه با هم و دست دردست هم پیش خواهیم رفت اگرم طرح مورد حمایت قرار نگرفت شخصا با کمک افراد دیگر و اسپانسرهای دیگر این طرح را عملی خواهم کرد و مطالب را تماما از اساتید مطرح خواهم گرفت.

من همواره علاوه بر مطرح کردن مطالب خودم به دنبال تحقیق و کسب علم و دانش هستم.

بلفرض علاقه شدیدی به همین مبحث گن دارم. و به شخصه شده هزینه میکنم و مطالب را فرا خواهم گرفت.من این مبالغ را به چشم هزینه نمیبینم بلکه به عنوان سرمایه گذاری نگاه میکنم.

روزی که اه در بساط نداشتم و استارت یادگیری قرار بود بزنم با پول وام دوره هام را در تهرآن سپری کردم و خدا را شاکرم که زندگی مرا متحول ساخت

هیچ اصراری نیست بلکه این مشارکتی است که به سود همگان رقم خواهد خورد .

در همین حین که پست درج میکنم بالای ده نفر اعلام آمادگی و حمایت کردند و این جای خوشحالی است که افراد در حق خود و زمان خود برای فراگیری علم احترام قائل هستند

امیدوارم که تمام دوستان در این امر مشارکت کنند و یک بار برای همیشه یک انقلاب علمی در بازاربورس به وجود بیاوریم و در تمام زمینه ها تخصص کسب کنیم و از درجه دانشجویی کارشناسی به رتبه دانشجویی دکترا ارتقاء پیدا کنیم.

من تا جواب هیئت مدیران و شخص بزرگ برادر ارجمند جناب مهدی مدیرعامل بروکر منتظر می مانم .

ارادتمند

نظر

خلیل جان زمانیکه ما جوون بودیم هر وقت از این جور کارها می خواستیم بکنیم با یاد شعر آقای عطار نیشابوری خودومون گرم میکردیم حالا شعر عطار را برات می زارم شاید برای کار سختی که میخواهی انجام بدی کمی گرمت کنه : ای مرد رونده مــــرد بـــیچاره مبـاش از خـویش مشو برون و آواره مباش در باطن خویش کن سفر چون مردان اهـــل نظری، تو اهل نظــاره مبـاش گر مردرهی راه نهــــــان بایـــد رفت صـد بادیه را به یک زمان باید رفت گر می خواهی که راهت انجــــام دهد منزل همــه در درون جـان باید رفت گر مردرهی میان خـون بــایــــد رفت از پــای فتــاده ســرنـگون بایـد رفت تو پـای به راه درنــه و هیـــچ مـپرس خـود راه بگویدت که چـون باید رفت

نظر

علی جان دقیقا درسته

شک نداشته باش مثل سابق که تو فراگیری علم مستقل عمل کردم دربقیه راه هم اینکار انجام خواهم داد.

فوقش اینه که اصلا حمایتی نشه درسته؟ خوب هر دوره که خودم بیشتر علاقه دارم الویت بندی میکنم و میرم به سمت یادگیریش.

هر دوره فوقش اساتید از من سه هزار دلار بخوان درسته؟ دو سه دوره مهمتر را درابتدا میروم تا جون بگیرم و بقیه هم طی کنم.

فرقش در اینجاست که مطالب دوره های جدید به دلیل اینکه مطرح کردم و مورد حمایت قرار نگرفتم نشر نخواهد شد یا با هزینه بالا نشر خواهم کرد. روال کار مشخص و ساده است

اساتید خبره بکار گرفتن و اوردن به سر کلاس هزینه بر هست

سوال میپرسم ،شما و انصافتون جواب بدید، بنده هم به نظراتتون نه نمیگم:

شما راضی هستید که خلیل علاوه بر اینکه در زمینه های تخصصی خودش قرار است رایگان دوره برگزار و پشتیبانی کند ، تمام زحمات هماهنگی و راضی نگه داشتن اساتید دوره های دیگر و جدید هم برعهده بگیرد، بیاید کل هزینه دوره های دیگر هم به اساتید بدهد که دوره ها را برگزار کنند؟ (هزینه هر دوره که مولتی مدیا خواهد شد و پشتیبانی از سوالات خواهند کرد ، زیر سه هزار دلار نخواهد بود)

نظر

راستش نه ما که راضی نیستیم شما توی چنین زحمتی بیفتی اما یک پیشنهاد میکنم این است زیاد سختش نکن و بزار قدم به قدم بره جلو تجربه شخصی من اینطور بوده که ادم معمولا توی اینجور کارها تنها است شاید اتفاقی یک همراه پیدا کنی پس به اندازه توان خودت برو جلو انشاالله که دوستان هم میایند کمک بعد کم کم سطح کار بالاتر میرود فکر نکنم که لازم به یاد آوری باشه که هر کجا کاری یا کمکی از دست ما بر بیاید با کمال میل خوشحال میشم اگر بتونم کمکی کنم .

نظر

پردازش ...
                              X