اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کوت آنالیز COT Analysis

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• کوت آنالیز COT Analysis

تاریخ آپدیت: 21 جولای 2013

بهترین سیگنال در خرید دلاراسترالیا مشاهده میشود.

نکته
    : این به معنای اجازه گرفتن پوزیشن خرید درقیمت حال حاضر نیست بلکه یک سیگنال یک خط دهی محسوب میشود و با توجه به تحلیل های دیگر همچون تکنیکی و بنیادی بایددست به معامله زد.

پ.ن: برای داشتن اطلاعات تکمیلی تر در این زمینه و دراختیار گرفتن داده های سایر بازارها مانند کالاها "فلزات" ، اوراق قرضه ، سهام و غیره... به بخش ویژه اقتصادی رجوع کنید
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

خلیل جان یه توضیح میدی داداش گلم؟؟؟ چرا دلار استرالیا بهترینه؟؟ اون نمودارهای پایینم یه توضیح کوچیک بدی دیگه لطف رو تموم کردی در حقم.

خدا سلامتی بهت بده

ارادتمند--------------امیر
    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
      خلیل جان یه توضیح میدی داداش گلم؟؟؟ چرا دلار استرالیا بهترینه؟؟ اون نمودارهای پایینم یه توضیح کوچیک بدی دیگه لطف رو تموم کردی در حقم.

خدا سلامتی بهت بده

ارادتمند--------------امیر
      درحال اماده کردن توضیحات هستم. عزیزم در بخش ویژه دنبال کن !

نظر

عذرخواهی میکنم ، در پست اول سیگنال خرید دلار استرالیا نوشتم اما حواسم نبود و دلار نیوزلند چارت گذاشتم.البته هر دو یک سیگنال دادند اما ایندکس استرالیا 100 چسبانده وتحلیل تکنیکی جالبتری درتایم یکساعته میبینم "یک اصلاح زیگزاگ وار که الان وارد بازوی c شده است"

پ.ن:
        ماشالله به دقت دوستان !
        ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 07-22-2013, 12:58 PM

نظر

حاجی جان خدا قوت
          سیکنال شما به صرف اینکه Cot Index در ناحیه اشباع قرار داره ، صادر شده ؟
          یا پارامتر دیگری هم واسه سیکنال چرخش روند ، رسد شده است.
          چرا که Cot Index حداقل 5 هفته در ناحیه اشباعه ولی تا کنون شاهد چرخش روند پایداری نبوده ایم !!

پی نوشت : داداش رحمانی گل ، سوال فقط به صرف گرم شدن تاپیک پرسیده شده است برادر .

کلی کار دارم ... !!

Elegance
          is in
          Simplicity

فعلاً هستم اما نیم بند ... !!!

نظر

نوشته اصلی توسط حاجی خارجی نمایش پست ها
            حاجی جان خدا قوت
            سیکنال شما به صرف اینکه cot index در ناحیه اشباع قرار داره ، صادر شده ؟
            یا پارامتر دیگری هم واسه سیکنال چرخش روند ، رسد شده است.
            چرا که cot index حداقل 5 هفته در ناحیه اشباعه ولی تا کنون شاهد چرخش روند پایداری نبوده ایم !!

پی نوشت : داداش رحمانی گل ، سوال فقط به صرف گرم شدن تاپیک پرسیده شده است برادر .

حاجی جان سلام اخوی

فقط این سیگنال بر مبنای کوت ایندکس و نقاط اکسنرمم هست .پارامترهای همچون oi و vol میبینی که امتیازی ندارند و تایید کننده نیستند . اسکور بین 8 تا 10 باشه بهترین نتیجه رو داریم.

این فقط یک دیدگاه هست نه صرفا سیگنال ، خودتون هم عنوان کردید پنج هفته اشباع داریم اما حرکت استایل ازش نداریم.

پ.ن
            : این تاپیک ایجاد کردم که دوستان در بخش عمومی هم بهره ای ببرند ، درسته محدودیت ایجاد کردیم اما دارو و غذا شاملش نمیشه نمیخوایم زیاد جنجالی بشه !

نظر

نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
              درحال اماده کردن توضیحات هستم. عزیزم در بخش ویژه دنبال کن !
              این بخش ویزه چه صیغه ای

خودمون یک کاری می کنیم تا راههای دوز کلک زیاد شه مگر برای من کار داره چند تا ای دی درست کنم هی به خوم امتیاز بدم تا به بخش ویزه دسترسی پیدا کنم

خیلی از فروم ها از این قوانین گذاشتند ولی کنسل کردند
              یادمان باشد :
              کسی که روش تحلیلی خود را به فروش می رساند، در واقع شکست های خود را به فروش می رساند.

نظر

نوشته اصلی توسط اوپانیشاد نمایش پست ها
                این بخش ویزه چه صیغه ای

خودمون یک کاری می کنیم تا راههای دوز کلک زیاد شه مگر برای من کار داره چند تا ای دی درست کنم هی به خوم امتیاز بدم تا به بخش ویزه دسترسی پیدا کنم

خیلی از فروم ها از این قوانین گذاشتند ولی کنسل کردند
                سلام بزرگوار

بخش ویژه ای که راه اندازی کردم ، شرط ورودی نداره "خلاف تصور افراد"

هرکس که صلاح بدانم اتومات دسترسیش باز میکنم.

موفق باشید

نظر

سلام
                  جناب رحمانی این صلاحیت برچه اساسی هست؟
                  باید درخواست داد یا شما خودتان تصمیم میگیرید؟
                  ممنون

نظر

سلام
                    مش خلیل می بینم رئیس شورای نگهبان شدی

نظر

نوشته اصلی توسط saman.fx نمایش پست ها
                      سلام
                      جناب رحمانی این صلاحیت برچه اساسی هست؟
                      باید درخواست داد یا شما خودتان تصمیم میگیرید؟
                      ممنون
                      سلام بزرگوار

در ابتدا بگم که نامتان برایم آشناست ، احساس میکنم قبلا سایتی به همین نام در دنیای ما نسل دومی ها بود

در مورد بخش ویژه که این روزا خیلی دردسر ساز شده و اعصاب واسم نزاشته باید بگم هیچ شرط ورودی ندارد و عده ای بهانه مرا لباس عثمان کردند و میگردند

قرار نیست افرادی که تازه شروع به فراگیری کرده اند وارد این بخش شوند چرا که مبنا بر این قرار داده شده است که افراد سطح متوسط تا پیشرفته حضور پیدا کنند و یک بخش کاملا حرفه ای رقم بخورد. بلفرض در زمینه الیوت منابع قرار گرفته است ، یک ادم تازه وارد وسط مطالب تاپیک تارگت موج چهار میخواهد ... این باعث بالا رفتن آلدرنالین خون میشود چرا که مطالب هنوز مطالعه نکرده است و افراد باز باید تکرار کنند و این واقعا انرژی بر هست

تمرکز گرفتیم که به روز و بر اساس استاندارد های جهانی و حرفه ای ها پیشرویی کنیم.از چهار سبک تحلیلیم هنوز خمس مطالب ارایه ندادم چرا که تریدرهای ایران زمین بی محبتیشون گاهی گل میکند و توقعات زیادی دارند ، منم که در دمای پنجاه درجه "کولر و سنترال جواب نمیده" هستم کلا بیخیال میشم

هر بار تحقیقی انجام میدهم حتی روی کوچکترین موضوع یا نوشته حداقل یک روز کاریم فنا میشه و این یعنی هزینه برای زندگیم ، برای هر کاری هزینه میکنم ترجمه ، اکسس... و هزینه محدود به مال نمیشه بلکه عمر صرف میشه و فردا هم برای ترجمه یک کتاب در زمینه همین تاپیک باید بالای سیصد چهارصد تومان بپردازم ، حالا میگن چکار کردی... به همین خاطر گفتم بزار مطالب ناب و جدید محدود کنم

مثال ریل از اکسس بزنم: بخش ویژه مهندس PCMTrader اکسس ندارم به ایشون گفتم کا دسترسی منم صلاح میدانید باز کنید ، مهندس گفتند خلیل هنوز به مرحله نتیجه نرسیده و میخواهیم تمرکز داشته باشیم ، به وقت دسترسی داده میشود. یا بخش اطاق گن که الان ایجاد شده ... انرژی دادن اموزش از شخص من بوده و نرسیدم چیزی که علی آقا خواستند اجرا کنم"کشیدن چارت روی کاغذ" راسیتش نمیرسم چرا که بررسی مارکت ها و تحلیل و خوندن اخبار تا نگاه گنی وقت غذا خوردن و خوابیدن هم از دست رفته! باید هی درخواست به این و اون بدم ؟اگر دسترسی دادن که جانم به قربانشان تا جای وقت اجازه دهد کمک خواهم کرد، ندادند هم فدای سرشون حتما صلاح دیدند لیاقت ندارم ،منم به خودم میگم مگه باید از همه چیز آگاه باشم ، اگر نیاز هست خودت برو دنبالش و بدست بیار

در بخش ویژه از روش های تحلیلی تا اکسس از سایت های مختلف و منابعی که هزینه ای هست درج و قرار داده میشود .
                      این مطلب عنوان کنم که گرفتن عکس از مکاتبات خصوصی از یک فتنه گر سبک عقل بر میاد , سن همه بالای بیست سال هست و باید اینقدر درک بالای داشته باشیم که حرف های خصوصی باید حفظ کنیم حتی اگر کسی دشمنمان شد ، خیانت از دشمنی بالاتره و این خیانت هست ، دشمنانی در زندگیمان بر سر زمین بوده و وقتی پای خواستگار برای طرفین وسط میامد کسی حرف بدی برای طرف مقابل نمیزد و بر عکس نعریف و تمجید میکردیم. اینو گفتم که از این طریق نمیتوانید بر من فشار وارد کنید و اکسس بخش ویژه اقتصادی داشته باشید. به همین خاطر تا مدتی اکسس فقط از طریق انتخاب خودم داده میشود ،هرشخصی که تشخیص داده شد برای بخش میتواند مفید واقع گردد وارد میکنم

وسلام

نوشته اصلی توسط ali2000 نمایش پست ها
                      سلام
                      مش خلیل می بینم رئیس شورای نگهبان شدی

امروز گلوله آتیشم، خیلی حرفها هست که نمیشه زد و همینجا پایان میدم .

نظر

سلام جناب رحمانی
                        در مورد سایتی که فرمودید عرض کنم که خیر من همچین سایتی نمیشناسم.
                        در مورد دوم کاملا به شما حق میدم. ولی بهتر نیست مطالب اون تاپیک برای یادگیری دوستان در جایی عمومی قرار بدید و بخوایید که تا کامل شدن مطلب یا موارد مد نظر شما کسی سوالی نکنه.
                        توی چند ماهی که اینجا سر میزنم شاهد زحمت.ها و دردسرهایی که میکشید بودم و حق میدم که بخوایید محتاطانه عمل کنید.

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط saman.fx نمایش پست ها
                          سلام جناب رحمانی
                          در مورد سایتی که فرمودید عرض کنم که خیر من همچین سایتی نمیشناسم.
                          در مورد دوم کاملا به شما حق میدم. ولی بهتر نیست مطالب اون تاپیک برای یادگیری دوستان در جایی عمومی قرار بدید و بخوایید که تا کامل شدن مطلب یا موارد مد نظر شما کسی سوالی نکنه.
                          توی چند ماهی که اینجا سر میزنم شاهد زحمت.ها و دردسرهایی که میکشید بودم و حق میدم که بخوایید محتاطانه عمل کنید.

ممنون
                          بزرگوار هرکس هرچیزی بخواهد به راحتی میتواند کسب کند، که دو راه وجود دارد:

1- دستشان با جیبشان آشنا میشود و هرچیزی میخواهند در اشل زمانی کوتاه مدت براحتی کسب میکنند مثل نسل دومی های تریدرهای ایران زمین

2- جان و عمر صرف میکنند و در اشل میان مدت یا بلندمدت بصورت نسبتا دشوار کسب میکنند ، مثل نسل اولی های تریدرهای ایران زمین

پ.ن: لطف مکرر را وظیفه مسلم ندانید .

نظر

تاریخ آپدیت: 28 جولای 2013

حدول اطلاعاتی گزارشات کمیسیون معاملات آتی CFTC

نظر

تاریخ آپدیت: 5 اوت 2013

حدول اطلاعاتی گزارشات کمیسیون معاملات آتی CFTC

نظر

پردازش ...
                              X